4Grants sp. z o.o. sp. k.

Opinie o 4Grants sp. z o.o. sp. k.

klient

Omijajcie te firmę szerokim łukiem,a jeśli już musicie skorzystać z ich usług ( czego zdecydowanie nie polecam) czytajcie każdy paragraf ich umowy, bo w każdym jest informacja, że nawet jeśli nie odzyskają długu to i tak musisz im zapłacić prowizję, a słono sobie liczą.... co innego ich przedstawiciel handlowy mówi na spotkaniu a co innego już po podpisaniu umowy, której się nie dostanie na spotkaniu!!!!

FHU

Jestem stałym klientem i nigdy nie miałem problemów z ta firma , bardzo dobry kontakt , profesjonalna obsługa ,POLECAM!!!

kos

Omijajcie tę firmę szerokim łukiem, szukajcie innych firm windykacyjnych.Ta firma dołoży jeszcze swoją fakturę za umorzenie postępowania , około 20 % kwoty do odzyskania. NIE POLECAM.PORAŻKA.!!!!!!!!!

Klient

Jedna z lepszych firm windykacyjnych

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie 4Grants sp. z o.o. sp. k..
Instal-tech

Polecam.

Klient

Polecam , odzyskałam należność byłam informowana o postępowaniu na bieżąco .

Aneta

@Pracownik a ile pracowałaś ? była to twoja pierwsza?

Klient

Jestem zadowolona, polecam !

Pracowałam w tej firmie. Ogólnie fajna atmosfera praca też niezła. wrażenia pozytywne. Nabyłam duże doświadczenie w tej firmie.

Karol Z.

Co tu powiedzieć... firma na jak najwyższym poziomie, rzetelni przedstawiciele, sprawy wszystkie odzyskane.

MadBud

Jestem zadowolony z działań firmy 4Grants, odzyskali moją należność, co prawda trochę musiałem poczekać ale finalnie ściągnęli wszystko z dłużnika.

Zadowolony klient

współpraca na wysokim poziomie. Współpracuję już dłuższy czas z tą firmą. Firma odzyskała wszystkie moje sprawy mimo że ja nie dałem rady.

Klient

Jestem stałym klientem od paru lat, oddaje moje sprawy systematycznie i jestem zadowolony z usług firmy 4 grants, odzyskują moje sprawy, jeśli chodzi o informowanie co w sprawie też nie ma problemu, firma ma dużą skuteczność.

Stały klient

Jestem bardzo zadowolona z działań firmy 4Grants. Oddałam już kilka spraw, pieniądze odzyskane. Jeśli pojawi się u mnie jakiś problem, na pewno nawiążę współpracę kolejny raz.

Oddałam im sprawę, należność została odzyskana więc mogę polecić firmę 4grants

NOVIKON

Zdecydowanie nie polecam współpracy z tą firmą, przedstawiciel zapewniał że możemy przerwać świadczenie windykacji w dowolnym momencie bez ponoszenia kosztów. Napisałem wypowiedzenie i BACH ! 4 Grandts wysyła fakturkę na zapłatę za windykację której nie dokonali. (usunięte przez administratora) mnie spółka z o.o. ponieważ nie zapłaciła mi faktury a firma 4Grants jeszcze dołożył swoje do problemów małej firmy. (usunięte przez administratora)

@NOVIKON

Dokładnie zgadza się nas też tak załatwili my musieliśmy wszystkie koszty ponosić oni tylko sprawdzili konto i urzad skarbowy i na tym się zakończyło. Jeszcze byli ba tyle bezczelnie że napisali jeśli się nie zgadzamy to możemy im sprawę założyć i oczywiście samekoszty prawnik sąd to są znów moje koszty. (usunięte przez administratora)

Nie zadowolony

Ja oddałam im sprawę i nic z tego nie mam jeszcze tylko straty bo opłaty wszystkie były na mój koszt oni według mnie nic nie robią tylko wysyłają pisma że trzeba zapłacić. Jak na taką niby dobrą firmę wstyd ja musiałam wydzwaniac i się dowiadywać czy coś w ogóle drgnęło i wiecznie słyszałam to samo jesteśmy w trakcie. Aż w końcu przysłali info na e-mail że sprawa zakończona nie powodzeniem.

Ryszard M.

Jestem zadowolony z obsługi. Zawsze mogę liczyć na dobrą poradę i szybkie załatwienie sprawy

Ryszard M.
@Ryszard M.

Nie polecam, miałem u nich dłużnika na kwotę 11500, przez 2-lata, dołożyłem do długu około 2-tysiące dla 4grants i nic ni wskórali mimo zapewnień że ich komornik odzyska co do grosza. ( czytaj ani grosza) sprawa umorzona.

Nie zadowolony

Firma bardzo nie kompetentna opinię pozytywne pozyskują od znajomych, rodziny. Ja bardzo nie polecam.????????????????????

Nabity w butelkę
@Nie zadowolony

Oddałem w 2018 r. dwie sprawy z których nie odzyskali ani złotówki.Kazali zapłacić prowizję zgodnie z umową.(usunięte przez administratora) w momencie podpisywania umowy zapewniał że wszelkie koszty ponosi dłużnik,co jest totalnych kłamstwem,piszą sms ,dzwonią jak po swoje. Wierzyciela traktują gorzej jak dłużnika. Omijajcie tę firmę.Nie polecam.Strata nerwów i prowizji za nie wykonaną usługę.

Dobra firma windykacyjna. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o 4Grants sp. z o.o. sp. k. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w 4Grants sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy 4Grants sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Grants sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4Grants sp. z o.o. sp. k.