4Grants sp. z o.o. sp. k.

Opinie o 4Grants sp. z o.o. sp. k.

Widzę odniesienie się do jednego z przedstawicieli, a czy o warunkach pracy mógłby ktoś napisać? po prostu są teraz dostępne oferty w internecie i zastanawiam się czy by nie aplikować? Klienci do obsługi z tego co widzę chyba są? Czy cos na temat wynagrodzenia za prace możecie przy tym napisać? jakie są średnie prowizje teraz?

AJ

Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że współpraca się opłaca, oddelegowałem kilka spraw na przestrzeni lat i wyszedłem na tym na spory plus, polecam!

Spotkanie z Przedstawicielem bardzo konkretne, wytlumaczone od początku do końca jak bedzie wyglądać postępowanie w mojej sprawie. Wielki plus za to że nie mają abonamentów, oddałem tyle spraw ile chciałem! Sprawa odzyskana na 40 tys jedna jeszcze w toku, na chwile obecną jestem zadowolony.

Aneta

Hej, widzę raczej opinie od klientów a na takim portalu widniała jeszcze w maju oferta pracy dla sekretarki ciekawa byłam zarobków, ponieważ wskazana stawka zaczynała się tylko „od” minimalnej. Wiecie czy zarobki przekraczają teraz kwotę, która będzie planowana od stycznia? I jak się pracuje w biurze, jaka jest atmosfera?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie 4Grants sp. z o.o. sp. k..
Suchocki K

Witam, moja firma współpracowała z firmą 4Grants sp. z o.o. sp. k. przy odzyskiwaniu długów, wszystko poszło zgodnie z zamierzonym celem, odzyskaliśmy pieniądze

Nikodem

Wiadomo że firmy windykacyjne borykają się z różnymi opiniami ale poproszono mnie o opinie to wystawiam Krótko i na temat - zleciłem odzyskali pieniądze zapłaciłem za odzyskanie i po kłopocie sprawy są różne ale akurat w moim przypadku poszło sprawnie

Czy w 4Grants sp. z o.o. sp. k. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

andrju

ściagneli moje 12,400 euro za transport!!! fakt faktem trzeba było zapłacić procent do nich ale warto było bo odzyskałem wiecej niz prowizja to i tak wyszlo na spory plus bo firma znowu funkcjonuje jak nalezy !

argonn

Firma transportowa miała spore zadłużenie wobec mojej ale wszystko udało sie sciągnac, polecam

Marcin Z

Skuteczna firma, konkretni przedstawiciele w skrócie odzyskałem to co moje a jeszcze wytłumaczyli mi że jak dłużnikiem jest firma to na niego można przerzucić koszty i tak się właśnie udało - 5/5

Angelika

Super odzyskali moje 300 zł

Daria

Jestem zadowolona, poproszona o opinię mogę śmiało polecić firmę, odzyskali pieniądze za niezapłacone faktury, trwało to trochę czasu jednak przyniosło oczekiwane skutki więc jestem zadowolona, Pan prezes jest bardzo miłym i przede wszystkim słownym człowiekiem

Wanda
@Daria

Można wiedzieć ile biora za usługę? :) W sensie czy są korzystni na tle konkurencji?

Daria
@Wanda

Biorą pewny procent prowizji za usługę, w tej chwili nie pamiętam jaki dokładnie, najlepiej skontaktować się telefonicznie i dopytać dla pewności jednak w moim przypadku było o tyle szczęśliwie, że tą właśnie kwotę zapłacił dodatkowo dłużnik :)

@Daria

Ile osób od nich zazwyczaj bierze udział w takiej jednej usłudze? Są tu jacyś praktykanci obecnie? Miał ktoś z nimi styczność?

@Zofia

Średnio 10-20 %

Edward

Ile sobie liczą? I czym się konkretnie zajęli w Twoim przypadku?

Ktoś
@Edward

A mi akurat dobrze się z nimi współpracowało.

@Ktoś

Skoro tak to napiszesz coś więcej na temat tej całej współpracy? W ostatnim czasie wpadają tu negatywne opinie i po prostu jestem ciekawa. Ostatecznie jak tu za pracę wynagradzają, ktoś wie?

Zofia

ok to moją uwagę już masz. Teraz napiszesz jakiś konkret odnośnie tego dlaczego nie polecasz? I o jakie naciskanie Ci chodzi tak w sumie?

Gabriela

Jak to w niczym nie pomogą? Z czym miałeś problem? Obsługa nie była w stanie pomóc czy była nieuprzejma, że tak piszesz? Akurat szukam pracy i jakość obsługi jest dość istotna w przypadku atmosfery, więc będę wdzięczna jak dasz znać.

Marek Zagrodnik

Ściągnęli co do grosza sądowniczym jeszcze nie musiałem płacić za wiele - polecam

Edward
@Marek Zagrodnik

A sprawa się długo ciągnęła?

ketrab12

długo się zastanawiałem czy korzystać z firmy ale jako ze była blisko to zaryzykowalem i było warto zaplacić im musiałem wiadomo ale w porownaniu do tego co odzyskalem to i tak było warto pozdrawiam całą załoge

Justyna
@ketrab12

A długo zajęła cała procedura odzyskania pieniędzy?

rafixx

Kiedyś za czasów mojej firmy dwa razy ściągnęli moje należności o które kopałem się kilka miesięcy, można polecić

Magdalena K

Pracowałam w tej firmie, dla mnie w pracy najważniejsza jest atmosfera i mili ludzie a tam właśnie oni sprawiają, że dobrze sie pracuje, polecam

Piotr Huzar

Byłem kandydatem tej firmy na stanowisko e-marketera, poproszono mnie o opinie więc ją wyrażam, firma bardzo dobrze wygląda a ludzie tam pracujący byli bardzo mili, pokierowali mnie gdzie iść z kim rozmawiać a nawet zaproponowali coś do picia, jednym słowem byłem bardzo dobrze przyjęty i wysłuchany

Zostaw merytoryczną opinię o 4Grants sp. z o.o. sp. k. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w 4Grants sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy 4Grants sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Grants sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4Grants sp. z o.o. sp. k.