4Grants sp. z o.o. sp. k.

Opinie o 4Grants sp. z o.o. sp. k.

InstalTech

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Przyjechał przedstawiciel i wszystko mi rzetelnie wytłumaczył oraz przedstawił ofertę. Oddałem im dwie sprawy jedną udało się ściągnąć a druga jest jeszcze w toku.

Ela

Jestem byłym pracownikiem, praca w tej firmie bardzo mi się podobała, miałam możliwość zdobycia premii, jeśli chodzi o godziny pracy były one bardzo dogodne bo od 8-16, atmosfera również była dobra.

Zadowolony klient

Firma sumiennie wykonała swoją pracę.

praca

czy ktoś tu może pracuje na stanowisku telemarketer? warto aplikować, jest możliwość wyrobienia premii czy raczej tylko podstawa? i na czym głównie polega praca, typowe dzwonienie i naciąganie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie 4Grants sp. z o.o. sp. k..
Flora gospodarstwo

jestem zadowolona z ich działań jedna sprawa odzyskana druga w toku, bardzo sympatyczny przedstawiciel wszystko wytlumaczył. jak najbardziej bede polecała dalej tą firme.

Zibi

Pełen profesjonalizm polecam w 100%

Polecam

Profesjonalna firma. Jestem bardzo zadowolona z obsługi.

Doamr Budownictwo

Oddałem im moją sprawę choć byłem sceptycznie nastawiony do takich firm, ale ku mojemu zdziwieniu bardzo szybko odzyskali moje pieniądze, na pewno gdy się coś pojawi to wiem że ta firma rzetelnie zajmie się tym problemem. Serdecznie polecam.

Firma trans-lider

Zaryzykowałem oddałem im jedna sprawe , pieniadze mam od dluznika już na koncie. Firma godna polecenia

Edward

Ja jestem bardzo zadowolony z ich obsługi bo zajeli sie sprawa od poczatku do samego konca. Napewno bede polecal dalej.

kl

dali rade z moimi dluznikami moge polecic ta firme. Brawo dla was

klient

ja bardzo polecam ta firme jeszcze nigdy mnie nie zawiedli zawsze moge liczyc na pomoc oraz o informacje na temat prowadzonych spraw. bardzo kompetentni pracownicy.

Klient

Firma jak najbardziej na duży plus odzyskali moje należności od dłużników w krótkim czasie

Skąd nagle tyle pozytywów w tak krótkim czasie.....Zastanawiające, że wszystkie z września 2020. Gratuluję, chyba firma zmieniła standardy obsługi klienta na dobre. No chyba, że.........

Firma Budowlana

Podczas spotkania przedstawiciel przeprowadził dokładny wywiad na temat dłużnika ( za co ? od kiedy? Jak? ). Ta firma podeszła konkretnie do tematu. Po 3 miesiącach miałem ściągnięte pieniądze a wcześniej klient nie miał dla mnie nic... Polecam

Firma Poznań

Firma 4Grants realizuje dla nas działania z zakresu windykacji. Profesjonalna obsługa i dobrze zaplanowana strategia działań przyniosły szybko zamierzone efekty.

Klient

Bardzo polecam! Korzystam z ich uslug od 2 lat i nigdy mnie jeszcze nie zawiedli, zawsze dostaje wszystkie informacjie jestem na bierząco informowany o sprawach.

Aśka

Przedstawiciel bardzo kompetentny, odpowiedział na wszystkie moje pytania. Umowa podpisana bez zastrzeżeń. Polecam!

Zbigniew

Firma pomogła mi w mojej sprawie. ok

Waldemar P.

Jestem stałym klientem, co jakiś czas oddaje im moje nowe sprawy, na plus jest to że informują mnie o wszystkim oraz to że odzyskali moje należności. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o 4Grants sp. z o.o. sp. k. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w 4Grants sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy 4Grants sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Grants sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4Grants sp. z o.o. sp. k.