Opinie o Polski Fundusz Rozwoju S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polski Fundusz Rozwoju S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Fundusz Rozwoju S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Fundusz Rozwoju S.A. w Warszawa

Tomasz

Dwuetapowa rekrutacja to mi się tu udało wychwycić a czy podczas tej rekrutacji pracownik ma do wykonania zadanie rekrutacyjne?

Józef
@Tomasz

Tak

Bronisław
@Józef

Trudne? Jak to oceniasz? Bo mam zamiar aplikować i trochę się stresuje przed takimi zadaniami.

@Józef

Cześć a jakie są zadania do wykonania na rozmowie?. Jestem po pierwszej rekrutacji . Jak wygląda drugi etap?. Też chciałam się podpytać o zarobki aplikowalam na Młodszego Doradcę Klienta. Czy dużo jest nauki ? Jak atmosfera. ? Może ktoś by mógł się bardziej szczegółowo wypowiedzieć ? Pozdrawiam wszystkich pracowników :)

@Ania

Cześć. Zadania są różne, dużo zależy jak się wypadnie na rozmowie o co jeszcze pozostaje do sprawdzenia. To co liczy się w PFR to umiejętność radzenia sobie z niestandardowymi sytuacjami, wielozadaniowość. Nauki jest dużo, tak naprawdę nigdy się nie kończy :) ale jest do tego przestrzeń :) Najważniejsze jest to, że po kilku latach w tej pracy nie idzie się do biura z przymusu. Naprawdę lubimy tu być, nikt. Obecnego zespołu nie jest wypalony, nie ma rotacji. Tworzymy faktycznie trwały zespół od lat a on tylko rośnie :) jeżeli ktoś szuka pracy z wyzwaniem ale stabilnej, bez obawy o jutro to PFR jest dobrym miejscem. Możecie pisać, że HR się nie spisał bo odrzucił kandydaturę, ale wierzcie mi, że robi świetną robotę. Tutaj naprawdę pracują ludzie niekonfliktowi, wspierający. Nie ma wyścigu szczurów. Lubimy swoje towarzystwo.

Natalia

Brałam udział w rekrutacji do PFR. Na rozmowie rekrutacyjnej Pani zapewniała że dostanę odpowiedź w przeciągu najbliższych dni. Niestety nie dotrzymała słowa, do dnia dzisiejszego żadnego kontaktu, zero, totalne olanie kandydata. Jeśli tak wygląda praca w PFR, to dobrze ze tam nie wylądowałam.

Kinga

Cześć chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku doradcy call center. Jakie są zarobki na tym stanowisku i jakie obowiązki? Jak atmosfera w pracy.?proszę o opinie :)

Iza

jakas opinia z pracy jako specjalista w zespole rozwoju innowacji samorządowych? pytam o nią, bo widzę, że ogłoszenie wrzucili i w sumie ciekawa jestem jak w praktyce praca by wyglądała. stawka ostateczna to jaka będzie? i odnośnie tych feedbacków... naprawdę nikt nigdy negatywnego nie otrzymał?

Dyrektor działu p. Sebastian K. bardzo zblazowany. Rozumiem, że rozmowy są męczące, ale pan ewidentnie był znudzony. Mało tego - lepiej wiedział niż ja w jakim kierunku zmierza moje doświadczenie i co chcę robić w przyszłości. Pani rekruterka bardzo miła i uprzejma, super kobieta!

Pytali o samodzielność, podejmowanie decyzji, znajomość excela (mówili, że zweryfikują, pewnie w trakcie pracy), rozpatrywanie merytoryczne pism. Nie wiem czy dostałem pracę, pewnie nie, ponieważ już minęło ponad 2 tyg od rozmowy i nikt się ze mną nie skontaktował. Nie dostałem też maila. Także feedback kuleje, a szkoda.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Rozczarowana

Piszę z pozycji kandydatki. Rozmiwa rekrutacyjna całkiem normalna. Standardowo pani z HR plus osoba z departamentu. Wielkim minusem jest jednak to że pomimo zapewnień o ponownym kontakcie ze strony HR niezależnie od wyniku rekrutacji dostanę informację zwrotną. Oczywiście kontaktu żadnego nie było. Aplikowalam na poważne stanowisko dlatego oczekiwał bym profesjonalizmu że strony działu HR. Chodzi mi tu o zwykła ludzka przyzwoitość. Jeśli już na etapie rekrutacji nie dotrzymują słowa to cóż pozostaje pytanie jak to wygląda wzgledem pracowników?

Julia
@Rozczarowana

A nie próbowałaś się z nimi kontaktować w tej sprawie? Może gdzieś im umknęła Twoja kandydatura?

Ta sama sytuacja
@Rozczarowana

Miałem dokładnie tą samą sytuację.Skontaktowałem się mailowo.zero reakcji

Pracuję w PFR już dość długo żeby móc się wypowiedzieć. Rekrutacja rzeczywiście nie jest prosta ale działa. Zespół jest świetny, w każdym aspekcie się wspiera, nie ważne na jakim stanowisku się znajduje. Od najniższego do najwyższego szczebla kariery można liczyć na wsparcie. Warunki zatrudnienia są klarowne, wszystkie możliwe benefity dostępne. Najcieższym etapem jest rekrutacja, potem jest już tylko przyjemność z pracy ;)

Rozumiem, ze mowisz o PFR w Chełmie?

Maggie

dużo informacji

@Maggie

A to potwierdzone info?

Krystyna

Jak wygląda rozmowa o pracę w Polskim Funduszu Rozwoju? Jestem ciekawa, jak dokładnie przebiega, o co jest się pytanym oraz tego, z ilu etapów składa się cała rekrutacja. Byłoby świetnie, gdyby ktoś przybliżył mi ten temat. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Anomause

Dwa etapy,mega sympatycznie

@Krystyna

Mam zupełnie odmienne spostrzeżenie. Poziom rekrutacji pozostawia wiele do życzenia, a Panie które tę rekrutację przeprowadzały nie powinny w ogóle tego robić z takim podejściem do drugiej osoby.

Krystyna
@Aplikująca

Czyli z jakim podejściem? Opiszesz dokładniej jak u Ciebie wyglądała rekrutacja w Polskim Funduszu Rozwoju? Jakie poruszano na niej tematy i o co Cię pytano?

@Krystyna

Zadano mi pytanie dlaczego chce tak szybko zmienić pracę. Po mojej odpowiedzi usłyszałam "może ma Pani za duże oczekiwania po pół roku pracy". Uważam, że jest to komentarz nie na miejscu, rekruterki mogły to powiedzieć w swoim gronie.

zenon
@Aplikująca

To dlaczego tak często oni szukają, albo jest słabo, albo rekruterka mija się z prawdą?

@zenon

A to pytanie z jej strony właśnie nie ma na celu wybadanie kandydata czy jest stabilny jeśli chodzi o podjęcie się pracy? Bo zaraz wyjdzie, że to oni mają jakiegoś pecha do ludzi po prostu. ;)

New_one

Hej, czy ktoś podzieli się doswiadczeniem w PFR Waw (inwestycje samorządowe)? Dzięki

Czy Polski Fundusz Rozwoju w Chełmie jest powiązany z Warszawskim? Jakie warunki finansowe można osiągnąć? Jak atmosfera w pracy i przełorzeni?

Tak, PFR w Chełmie to ten sam PFR co w Warszawie :) Natomiast oddział w Chełmie to głównie centrum doradztwa. Warunki finansowe są w dużej mierze zależne od tego co ustalimy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Atmosfera jest wspaniała, pracują tu ludzie inteligentni i empatyczni. Przełożeni również, zawsze można na nich liczyć.

Jaki jest przebieg rozmowy kwalifikacyjnej? Czy określana jest ścieżka rozwoju?

Pytająca

Czy w PFR są tzw. trzynastki?

Aplikująca

Poziom rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Panie rekrutujące powinny przejść szkolenie z kultury osobistej. Nie dość, że rozmowa odbyła się 20 minut po umówionej godzinie, to samo spotkanie trwało żeby nie skłamać 15 minut (czego można się dowiedzieć od kandydata w 15 minut, po drugie jakie ważne informacje można kandydatowi przekazać).

Zdziwiony

Niektórym przełożonym przydałoby się szkolenie z kultury osobistej

Dariusz
@Zdziwiony

Możesz przytoczyć przykłady takiego zachowania? Jestem ciekaw o czym konkretnie mówisz, jak to wygląda w Polskim Funduszu Rozwoju? No i jakie zadania czekają tu na pracownika, co należy do obowiązków?

Tina
@Dariusz

Ja nie wiem o czym zdziwiony mówi, nic takiego nie zauważyłam

Waldek

Paniusia z HR musi się jeszcze wiele nauczyć.

Anka

Pieniądze wypłacane na czas, umowa na 3 miesiące, potem na 12 miesięcy. Atmosfera w porządku.

Cezary

Taka firma to super praca. Szkoda tylko, że nikt nie chce podzielić się opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Fundusz Rozwoju S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Fundusz Rozwoju S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Fundusz Rozwoju S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Fundusz Rozwoju S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Fundusz Rozwoju S.A.?

Kandydaci do pracy w Polski Fundusz Rozwoju S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Fundusz Rozwoju S.A.
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Książęca 4
    00-498 Warszawa

Polski Fundusz Rozwoju S.A.