DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.

Opinie o DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.

Witam . Czy mógłby ktoś napisać jakie są realne zarobki w firmie?

Zaintersowany

Jak wyglądają zarobki mechanika?

Dział HR Wavin Polska S.A.
@Zaintersowany

Zapraszam do kontaktu telefonicznego z działem rekrutcji pod numerem:691-710-583. Z pozdrowieniami, Wavin Polska S.A.

Jarek

Zastanawiam się nad powodem tej ciszy od dłuższego czasu!!

Wiki

Konkurencja inspiruje do pisania? Dobrze, że firma jest czujna!!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DURA-LINE POLAND Sp. z o. o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Inżynier Kontroli Jakości. Jaki był jej rezultat?

Prowadzą rekrutacje 4 etapową, szkoda ze pan z HR nie potrafi zadzwonić i powiedzieć wprost ze ktoś nie przeszedł do dalszego etapu. Zgrywa tak wyszkolonego i porządnego a nie ma szacunku do ludzi, którzy poświęcili swój czas aby przyjechać na spotkanie. Polecam trochę więcej kultury.

HR Wavin Polska S.A. (official)
@Marcin

Panie Marcinie, Nie ukrywam, że jestem zaskoczony i zaniepokojony Pana wpisem, ponieważ informacje które Pan zamieścił nie odzwierciedlają procesów, które u nas obowiązują. Nie prowadziliśmy i nie prowadzimy 4 etapowego procesu rekrutacji (etapy procesu i ich ilość dobieramy w zależności od stanowiska i tylko na określone z nich proces rekrutacji może być maksymalnie 3 etapowy). Od samego początku komunikujemy się z kandydatami w sposób bardzo otwarty. Dlatego kandydat już na samym początku otrzymuje informacje jak proces będzie wyglądał i kiedy się kończy. Również na początkowym etapie każdy kandydat otrzymuje dane kontaktowe do osoby zajmującej się danym procesem (dane są w wiadomości z zaproszeniem lub na wizytówce wręczanej podczas spotkania). W trakcie spotkania każdy kandydat otrzymuje również informacje o sposobie dalszej komunikacji (kontakt e-mail lub telefon). Istnieją tylko dwie możliwości kiedy kandydat może nie otrzymać od nas informacji: 1) Nie odbiera telefonu (nie ma z nim kontaktu) 2) Z jakiś powodów nie dociera do niego e-mail (błędny adres, ustawienia skrzynki - wiadomość ląduje w spamie) (Właśnie dlatego, aby zapobiegać takiemu zagrożeniu podawane są dane kontaktowe do osoby zajmującej się danym projektem rekrutacyjnym już na jego początku). Co za tym dalej idzie, kandydat nie jest zobowiązany do tego, żeby 4-krotnie przyjechać na spotkanie, ponieważ część procesu to badanie on-line. W przypadku rekrutacji poza województwem wielkopolskim wychodzimy na przeciw oczekiwaniom kandydatów i organizujemy proces rekrutacji terenowej. Ułatwiamy w ten sposób uczestnictwo kandydatów w procesie oraz ograniczamy ponoszone przez nich koszty. Prawdą jest natomiast to, że proces jest wymagający. Zależy nam na obiektywnym wyborze kandydata w oparciu o porównanie kompetencji badanych podczas procesu. W Naszej strategii chcemy również dać szansę jak największej liczbie osób. Dlatego podczas całego procesu wykorzystujemy profesjonalne metody i narzędzia, podchodząc do każdego kandydata z szacunkiem, odpowiedzialnością i opierając nasze działania głównie na komunikacji. Ważne jest dla nas każda opinia, dlatego proszę o więcej informacji nt. procesu w którym Pan uczestniczył: stanowisko, na jakim etapie, co się wydarzyło? Zachęcam również do kontaktu z osobą prowadząca projekt, a jeżeli z jakiś powodów nie posiada Pan kontaktu, to proszę o wiadomość z Pana danymi kontaktowymi na adres: rekrutacja@wavin.com. Na pewno się z Panem skontaktuje osoba odpowiedzialna i wyjaśni zaistniałą sytuację. Z pozdrowieniami Łukasz Pulkowski HR Biznes Partner Wavin Polska S.A.

Dariusz

Szkoda, że nikt z obecnych pracowników nie pisze. Szukam pracy i miałem nadzieję na jakieś informacje.

Roberto

Czy w tej firmie ktoś informuje o postępie rekrutacji na account managera, czy przyjęła czy nie......

Eko
@Roberto

Byłeś może na RK? Jakie warunki płacowe?

Natalia

@Kejt a możesz napisać z własnego punktu widzenia, jak wygląda praca w Wavin Metalplast Buk? Przedstawienie plusów i minusów zatrudnienia może pomóc innym forumowiczom w podjęciu decyzji zawodowych.

Kejt

Również nie polecam , omijać szerokim łukiem jak wyżej

Natalia

@Tatdzu a możesz konkretniej powiedzieć, dlaczego uważasz, że w Wavin Metalplast Buk pracownik się nie liczy? Opis konkretnych przykładów może nam wszystkim przybliżyć Twój punkt widzenia.

Tatdzu

Masakra na produkcji. Jak w Chinach byle szła produkcja pracownik się nie liczy. Na szkoleniach menadżer i kierowni slodko gadaja a po szkoleniach wszystko naginaja byle sie wykazać wyżej. Szczerze nie polecam brak szacunku a o kasie za 4 brygadówke to żal mówić

Wikser

Szczerze nie polecam !

Zakładam, że negatywne opinie powyżej wystawiają byli rozżaleni pracownicy, nie potrafiący pogodzić się ze zwolnieniem. Owszem jakiś czas temu miały miejsce zwolnienia, jednak firma wyszła z założenia, że za kiepski wynik odpowiedzialne są osoby decyzyjne w związku z czym zwolnienia dotyczyły w głównej mierze wysokich stanowisk. Biorąc pod uwagę dobre zarobki + pewną pracę w fajnej firmie nic dziwnego, że te osoby mają teraz niezbyt pochlebne opinie. Prawda jest taka, że gdyby nie decyzje zarządu to znakomita większość pracowałaby tam po dziś dzień...więc chyba tak źle w firmie nie jest. Sama pracuję tam już któryś rok z rzędu. Wynagrodzenia fajne, rynkowe, są możliwości rozwoju- kiedy pojawiają się nowe oferty najpierw zawsze jest rekrutacja wewnętrzna chyba, że nie ma chętnych wówczas szukają ludzi spoza firmy, ale szanse na rozwój firma daje. Jeden z lepszych pracodawców z jakimi miałam przyjemność współpracować. Również praktyki, nie ograniczają się do parzenia kawy, stażyści otrzymują konkretne odpowiedzialne zadania - sama z kilkoma współpracowałam i współpracuję do dziś gdyż otrzymali propozycje współpracy. Owszem jak w każdej firmie, są sytuacja nerwowe, pracy jest dużo, ale warto. Także jeśli ktoś ma ochotę/okazję dołączyć do teamu to polecam.

Zna

A mi się tam zdecydowanie podoba co widzę, nie mogę w ogóle nic złego powiedzieć w tym temacie koledzy

Freelancer

Jakie kryterium jest dla Wavin priorytetem w przypadku zatrudnienia na stanowisko PH? Rejonizacja radykalna wzgledem miejsca zamieszkania i dotychczasowego rynku pracy? Ja mógłbym zrobić relokację do innego województwa na chwile obecna.

Freelancer

Potencjalny

Jakieś wady/ zalety/ widełki? Jestem zainteresowany. Pomoże ktoś?

Potencjalny

Zajrzyj do Nich na stronę.

Potencjalny

Podzieli się ktoś rzetelną informacją dotyczącą pracy na stanowisku Menadżer ds. Inwestycji? Mile widziany również przedział zarobków.

karol

pensja jak w zegarku hahahah ale jaka ? kompletna zenada od 1500 do 2000 zl dla pracownika szeregowego to jest kpina i zenada oczywiscie nie liczymy garniturkow bo tym tam to ok tylko podstawa kazdej firmy jest pracownik fizyczny bez nich garnitury nie przezyja a placenie jalmuzny pracownikowi fizycznemu okresla szacunek firmy dla pracownika w tym przypadku kompletne dno i kilometr mułu

Zostaw merytoryczną opinię o DURA-LINE POLAND Sp. z o. o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy DURA-LINE POLAND Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.