DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.

Opinie o DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.

Ff

Co robią tam kobiety

mixx

Pracował ktoś jako Operatora Maszyn lub Operator Linii i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Czy są przyjęcia i na jakie stanowiska do tej firmy?

Daniel
@Nowy

Jezeli sa przyjecia to unikaj zmian gdzie jest Pan Radosław... chyba ze chcesz miec nerwice.... jak my wszyscy

@Daniel

Pan Radosław jest w Sochaczewie?

Daniel
@Kandydat

Tak Sochaczew

Co jaki okres czasu w Wavin Polska można ubiegać się o podwyżkę?

Kanarek

Co roku masz 150 zł podwyżki i masz dziękować jak za manne z nieba.

@Kanarek

Ciesz sie ze masz nawet te 150 zl . W mojej firmie od 9 lat nic nie dostalem.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DURA-LINE POLAND Sp. z o. o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Inżynier Kontroli Jakości. Jaki był jej rezultat?

Jakie wartości są cenione w Wavin Polska?

Kanarek

Tyranie

Loggi

Która agencja pracy zajmuje się rekrutacją do WAVIN-u?

Wald

W marcu 2020 mialy byc podwyżki to pod pretekstem pseudo epidemi podwyzki zostały wstrzymane , a pracy jest więcej jak w zeszłym roku

Maciek

Ciężko tam dojechać ?

Bandzior

Witam czy jeździ może ktoś z Żyrardowa do pracy w tej firmie? chodzii o kwestie wspólnych dojazdów

Bożena

Dowiedziałam się, że Wavin oferuje ciekawą, pełną wyzwań pracę, przejrzyste warunki zatrudnienia, przyjazne i bezpieczne miejsce pracy, możliwość rozwoju poprzez udział w projektach grupowych, pakiet dodatkowych świadczeń, m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie posiłków i karty sportowej oraz dodatkowe ubezpieczenie. Pozostałe szczegóły macie tu: https://www.wavin.com/pl-pl/o-wavin/praca-w-wavin-polska Jestem ciekawa, jak przebiega tam rekrutacja. Może ktoś z Was wie coś na ten temat?

Czy są przyjęcia do zakładu w Sochaczewie i kogo szukają? Proszę o odpowiedź.

@Adam

Czekam na odpowiedź

***

Czy kobiety również mają szansę na zatrudnienie?

Mariusz
@***

Powinnaś dowiedzieć się kadrach, ale raczej nie powinno być przeciwwskazań jeśli masz odpowiednie doświadczenie i uprawnienia. Daj znać jeżeli zdecydujesz się złożyć CV.

Kamil

Mam nadzieję, że dobra praca spowodowała brak chęci do zamieszczania opinii na forum?

Czy są prowadzone nowe rekrutacje? Jak wygląda sprawa z zatrudnianie nowych ludzi?

Helena

Tak, poszukują elektryka, operatora maszyn, operatora wózka widłowego oraz pakowacza https://www.wavin.com/pl-pl/O-Wavin/Praca-w-Wavin-Polska. Poza tym nic więcej niestety nie wiem i sama chętnie bym się dowiedziała. Ktoś wie w jakich granicach oscylują zarobki u tego pracodawcy?

A szukają kogoś w Sochaczewie? Ale nie przez agencje.

MartinCarlos

Słabo z work life balance, jak ktoś nie ma co robić w wolnym czasie lub nie ma rodziny to powinien się odnaleźć. Nadgodziny na stanowiakch nie bezpośrednich nie istnieją.

One
@MartinCarlos

Wiesz może jak wygląda sytuacja z work life balance na stanowisku Account Manager?

Grzegorz
@One

Widzę, że nie uzyskałeś odpowiedzi na zadane pytanie. A szkoda, ponieważ również chciałem dowiedzieć się czegoś o warunkach zatrudnienia, które oferuje firma Wavin Polska. Przede wszystkim, czy wiecie może, jak kształtuje się wynagrodzenie początkowe?

Byly pracownik

napisz tak ::: odradzam zatrudniania sie na magazynie , (usunięte przez administratora) jeszce troche odejdzie kilku wózkowych starsi emeryci i nie będzie miał kto tam pracować(usunięte przez administratora)

b.d.f.g
@Byly pracownik

zastanawia mnie dlaczego merytoryczna i prawdziwa opinia o dzialaniu dzialu logistyki zostala ewidetnie wykasowana przez administratora , czyzby prawda w oczy kole ? nadal bede obstawial przy swoim chcecie byc zdrowsi na ciele i umysle to lepiejsc isc do pracy wszedzie byle nie tam

takitamkiedyś

Kiedyś pracowałem ale tylko tydzień ponieważ dostałem innego brygadzistę któremu nie pasowało to ze dojeżdżam pociągiem i już mu to nie pasowało,powiedział ze mam być 5:30 albo nie będzie dla mnie pracy to się zwolniłem

karol

Zarobki 2 tyś PLN na rękę a pracy za trzech , kobiety na kasie w biedronce zarabiaja więcej , w Wavin buk wykonujesz specjalistyczne prace , często gęsto poprzedzone sporym ryzykiem , technicznie zaawansowane czy to na magazynie czy produkcji a wynagrodzony jestes gorzej jak ten żul co zamiata ulice , trzymac sie od tego zakładu z daleka , tam zarabiaja tylko biurowi , pracownik najnizszego szczebla sie tam kompletnie nie liczy

Miki
@karol

Dokładnie. Po dzień dzisiejszy bez zmian. Lepiej traktowani koledzy z Ukrainy, którym się opłaca mieszkanie niż pracownik z kilkunastoletnim stazem. Wszystkie dodatki (nocki, niedziele) liczone od najnizej krajowej. Praca w systemie 4 brygadowym gdzie pracujecie az 3 weekendy i dostajecie za to aż 120zl brutto dodatku. Daleko od tej firmy.

Jak ktoś ma za grosz godności w sobie to radzę unikać może nie całej firmy(usunięte przez administratora) Nigdy nie byłem zwolennikiem czytania opinii o pracodawcy a już na pewno pisania. Tym razem robię to z przekonania, że mogę kogoś ocalić od podjęcia błędnej decyzji. (usunięte przez administratora) Warunki są przyzwoite, niejednego z pewnością skuszą, osoba rekrutująca również ponieważ jest sympatyczna, pełna pozytywnego myślenia której chętnie się słucha i miło rozmawia. Po 3 miesiącach człowiek nie wie w co ręce włożyć, jest pełno pracy, zbyt wiele, żeby wyrobić się w ustawowe 8 godzin, (nic dziwnego skoro na regionie Dolnośląskie Opolskie było wcześniej dwóch handlowców czyli 2 etaty a poźniej zatrudnili jednego i tak samo się stało w wielu innych regionach). Wymagania są wysokie, moim zdaniem często nieosiągalne. Dziwne projekty wdrażane które tylko utrudniają normalne funkcjonowanie. Wcześniej też pracowałem w korpo ale to nie to samo co tu. KORPO z dużych liter. Zawsze byłem zdania, że modele amerykańskich korporacji, nie zawsze sprawdzają się w europie, a ten model, nawet amerykańskiego nie przypomina(usunięte przez administratora) Wybaczcie, ale nie chce zdradzać żadnych szczegółowych sytuacji, bo to tylko pomaga osobom, które te błędy popełniają(usunięte przez administratora)a każdy kto ma w sobie trochę rozsądku zastanowi się 2 razy nim pójdzie na rekrutację. Dla mnie to był awans, stanowiskowy i finansowy i dziś mogę z czystym sumieniem powiedzieć że żałuję, nie było warto (usunięte przez administratora) Zdrowie masz jedno.

Aaaaaaa

Święta Prawda!!!!

Jestem właśnie zainteresowany aplikacją . Trochę mnie zbiłeś z tropu tą wypowiedzią. Da radę się z Tobą skontaktować na priv?

Bubu

To wszystko co napisałeś to jakbyś czytał i pisał z moich ust. Święta prawda. W tej firmie nie da się pracować, wiec nie dajcie się skusić całkiem niezła podstawa bo później to już jest tylko DRAMAT

INd
@Bubu

Porozmawiasz na priv.? Odpowiedz. Podam maila.

Na odejsciu

Niestety tez sie przychylam do tych negatywnych opini pomimo szacunku dla samej marki Wavin i wielu fajnych- jeszcze pracujacych tam ludzi. Kazdemu z branzy wydawac sie moze ze super miejsce na rozwój, przyzwoita podstawa, dobre narzedzia pracy i dobrobyt w firmie, jednak to tylko zludzenia. Kazdy kolejny kontakt z dyr. brutalnie to weryfikuje. Od 11.2017 wypowiedzenie polozylo kilkunastu account manager' ów. Powinno to dac do myslenia kazdemu kolejnemu. Chyba ze ktos nie ma rodziny , planu na spedzenie wolnego czasu, nie dba o dobre imie a szczurzy pęd i wypelnianie czesto abstrakcyjnych rozkazow to dla niego gwarant sukcesu- wtedy sie odnajdzie.

były123III

Prawdziwa i merytoryczna opinia na temat pracodawcy usunięta. Prośba o sprostowanie powodu, jeśli chodzi o zawarcie inicjałów - proszę o przywrócenie/odświeżenie komentarza z usuniętymi inicjałami. W czasie gdy większość firm stosuje system nagradzania za osiągnięcia, tutaj metodą motywującą do pracy są kary. Przykład : Przekroczenie ok 8-9 dni w kwartale ze względu na chorobę (L4), skutkuje odebraniem całej premii. Premia odbierana jest niezależnie od spełnienia celów kwartalnych. Produktywność i wydajność jest mniej istotna niż obecność.

Czy tak dobrze się wam pracuje, że rzadko zaglądacie na forum? Czy warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o DURA-LINE POLAND Sp. z o. o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy DURA-LINE POLAND Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DURA-LINE POLAND Sp. z o. o.