Bripox Sp. z o.o.

Opinie o Bripox Sp. z o.o.

Ciekawski

A co tak wszyscy ucichli-prezesów wam ubywa i nikt tego tu nie komentuje? Pewnie teraz wszyscy się zastanawiają kto będzie następny ? Entliczek pentliczek,na kogo wypadnie na tego bęc! I wylatuje :-))

@Ciekawski

wobec tej opinii były jakiekolwiek podziękowania za współpracę czy to dopiero jakieś przewidywania z Twojej strony? jeśli opcja druga to na jakiej konkretnie podstawie powstały? jak można określić poziom rotacji czy jest względnie stały w odniesieniu do roku ubiegłego chociażby?

Petra

Bardzo ciekawa niestandardowa impreza integracyjna. Choć czasy niełatwe, kryzys , wojna.

@Petra

Tak to trochę psuje nastrój ale będziemy walczyć

@Lara

Ale motywacja zespołu nadal jest bardzo wysoka. Dzieki Szefie.

@Petra

Aha czyli to jest z powodu imprezy integracyjnej zrobił się taki ruch na forum? oprócz tego szczególnego i wyczekiwanego wydarzenia coś jeszcze mogło się zmienić? piszesz że motywacja zespołu jest wysoka, a są jeszcze jakieś inne powody o których warto wiedzieć?

Lara

Kurcze jaka była świetnia impra integracyjna. Mistrzostwo świata. A jakie to było potrzebne. Po ponad dwóch latach. Jacy fajni ludzie. Fajny hotel, fajne żarcie, fajne spa.

@Lara

Wow, a byliście na kilka dni czy jeden? :)

@Paulina

Dwa dobre dni. I jeden masaż.

@Lara

No i Karaoke na poziomie.

Małgorzata
@Lara

Miło się czyta takie opinie. To cała firma tam się zjechała czy konkretne stanowiska, działy itd.?

@Małgorzata

Wszystkie ludzie tam byli

Intel
@Gucio

Byli i się popili

@Intel

To teraz czekamy na następną impre np na nowy rok :)

Małgorzata
@Lara

O kurcze, to tak często są robione te imprezy, co kilka miesięcy? Wcześniej na nowy rok też była jakaś zabawa?

@Małgorzata

Nooooooo......

@Lara

No i doczekałaś się. Potocka show

Leon

Szuli a łeb cię nie bóli?

@Leon

Jego du.a boli. Dostał kopa z firmy pare lat temu i mu cały czas zwieracz puszcza.

Przedstawiciel Handlowy

jeszcze nie wiem

jakie wynagrodzenie wraz z premiami

Szuli

Dni RPH są już policzone. Zawiedli !

Szuli

Wiosenne porządki przed nami ! ! Jeden RPH na wszystkie regiony ! Od Warszawy po północ kraju ! !

@Szuli

I jeden motorniczy co jeździ i kwiczy.

@Nowy

Od Władywostoku po Lizbonę.

Szuli

Dla dwojga RPH , to może być ostatnia impreza firmowa !

@Szuli

Dla ciebie na pewno. Woźniców, stangretów i kierowców ciężarówek nie potrzebujemy

@Szuli

Zgłoś się do DPD lub GLS. INPOST tez robi nabór. A w Fedex-ie zrobisz międzynarodową karierę i zostaniesz motorniczym.

Leon

Hej Szuli po we łbie ci się po...pier...duli.

Szuli

Po firmowym spotkaniu ,dopiero się zacznie !! (usunięte przez administratora) ma już wystarczają wiedzę ,żeby działać !!

Leon

Ty, gdzie ty kupiłeś taką (usunięte przez administratora) głowę?

Leon

Panie Administratorze chodziło o kupienie gł...iej głowy

@Leon

No jak to gdzie kupił, w Ziajce.

Onto

Firma jednak nie spadła w czasie kryzysu i powtórzyliśmy rekordowy poprzedni rok. To chyba dobrze dla nas pracowników - nie prawdaż.

@Onto

A czy to się wiąże z jakimiś podwyżkami i awansami w pracy?

@Paulina

No i to bardziej niż oczekiwaliśmy. A cos ty Paulinka taka dociekliwa? Jest parę wakatów w firmie to się zgłoś

@Onto

ciekawa jestem jakie wtedy wolne były i czy do dziś może są? Dasz znac?

@Halina

W kanale nowoczesnym poszukują..... Ale gdzies na południu.

Beata
@Onto

Na południu kraju czy za granicą? Nie wiadomo, o co Tobie chodzi tak naprawdę. I co to jest kanał nowoczesny? Tyle pytań. Wyjaśnij coś świeżakowi jak możesz, mam na myśli siebie oczywiście.

Malaga

Zakrecony rogal zieje jadem z d..y

HOP
@Malaga

Niech uwaza zeby mu żyłka pierdząca nie pękła.

neutralny
@Malaga

Myslę, (usunięte przez administratora), to ma na Was totalnie (usunięte przez administratora). Znam goscia. To dobry człowiek, na poziomie, obstawiam, że nawet nie czyta tych (usunięte przez administratora). Ale nadepnął firmie na odcisk, bo upomniał sie o swoje. Sami jestescie sobie winni. To nikt inny jak Wy wmawialiscie handlowcom, że dzień pracy to sie kończy gdy o 16ej wychodzimy od klienta. Dobrze, że ktos sprowadził Was na ziemie.

@neutralny

Tak , tak. Ten twój zakręcony idol właśnie przerżnął sprawę w sądzie. Chciał wycyckać firmę a wycyckał siebie. Już wszyscy w BRIPOX dyskutują gdzie on taką głupią głowę kupił.

Kropelka
@Leon

Ludzie, po co Wy takie rzeczy wyciągacie na forum publicznym! Zostawcie to to nie wasza sprawa, to nie Wasze problemy. Skupcie sie na czymś innym.

@Kropelka

Ano. A w takim razie możesz coś od siebie napisać na temat warunków pracy tutaj? Liczę na coś obiektywnego

Kupił pewno w Ziajce

Onto

Czy wy wiecie, czy wy wiecie jaki wynik jest w powiecie? Wojt sie postarał i znowu mamy rok na plus. Ale ten obecny bedzie chyba trudny.

@Onto

No popatrz... A czemu sugerujesz, że ten miałby być trudny?

Czytelnik
@Onto

Boże człowieku -tobie pewnie płaci zarząd za te pochwalne peany na ich czesc ,bo żaden normalny pracownik takich (usunięte przez administratora) nie wypisuje na ogólnodostępne dostępnych forach.Wysyłasz je tez pewnie do Urugwaju i Argentyny….

Szuli

To nie pierwszy już raz (usunięte przez administratora) tej firmy krzyczy. Szwagier pomóż, szwagier ratuj !

Szuli

Optymalizacja zatrudnienia ! Spotkania integracyjne , przywileje i podwyżki, tylko dla określonej grupy pracowników ! Radykalne cięcia wydatków na biuro i reklamę ! Nowy, chytry plan szwagrów na rok 2023.

@Szuli

A ty rozumiem nie jeździsz na imprezy, podwyżek nie dostajesz. To w takim razie jakaś du.a jesteś.

Witusia

Coś mi się wydaje, że naszym kolejnym szefem będzie synek Pana M.

Petra

No ta firma ma coś w sobie magicznego.

@Petra

Haha to jakiś sarkazm czy serio tak uważasz?

@Paulina

Serio. Tak uważam . Świetna firma jak ktoś chce się starać i dobrze pracować.

Jaka atmosfera jest między działami w Bripox Sp. z o.o.?

Marian

Wyśmienita proszę Pani/Pana ????

@Marian

A co takiego na nią wpływa, że taka jest? ;)

@Halina

Brak zgryźliwych tetryków, kolaborantów i ludzi którym zawsze było źle.

Jaka umowa obowiązuje w Bripox Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Marian

Najprawdopodobniej na 1 rok. Potem jest szansa na czas nieograniczony. To zależy od przełożonego.

Marian

Podczas okresu próbnego, jest umowa o pracę na pełen etat.

OLO
@Marian

Macie bardzo fajne imprezy firmowe jak wynika ze strony firmowej. Jak to wygląda naprawdę?

@OLO

Impry sa bardzo cool tylko ze .....na razie ich nie ma.

@Marian

Czyli okres próbny trwa aż rok?

Hej zakręcony. Może ty napisz Listy do M

@Lara

Zakręcony ? ma jakiś kompleks tzw M. Ciagle o nim pisze. Może nakrył go kiedyś z Sanchezem przy gałce.

Zostaw merytoryczną opinię o Bripox Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bripox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bripox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bripox Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 44 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bripox Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bripox Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bripox Sp. z o.o.