Opinie o dpd.com - DPD Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DPD Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DPD Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska Sp. z o.o. w Warszawa

niezadowolony klient

najgorsza firma kurierska kurierzy niesympapyczni wrecz zlosliwi otrzymuje 3dni z zedu o dostarczeniu przesyki , a administracja nie wie gdzie jest przesylka kurierzy wprowadzaja w blad odbiorcow o probie dostarczenia przesylki buta i arogancja nidy wiecej przesylek dostarczanych przez ta firme dotyczy dpd wroclaw a szczegolnie jednego kuriera R

Dpd
@niezadowolony klient

Wszelkie powiadomienia są wysylane automatycznie, zdarza sie ze kurier nie moze doreczyc przesylki z jakiegos powodu, zbyt duzej ilosci przesylek. Po jakimś czadie nastepuje skanowanie magazynu i klient znowu dostaje pwiadmienie o przechowywaniu przesylki. Zawsze mozna wejsc na stronę dpd i tam przekierowac przesyłkę bądź umówić nawet w tym samym dniu odbiór własny w najblizszym odziale dpd, nie punkt, nie pickup

Starsza Pani

DPD jako firma kurierska działa różnie (w niektórych miejscach Polski kurierzy są uprzejmi i dowożą paczki na miejsce) ale nie w Lublinie gdzie przewozi paczki jakiś pan Krzysztof człowiek ten nie dzwoni do domów ani do odbiorcy i zostawia paczki gdzie popadnie (w dowolnym punkcie) czasem potrafi zostawić nawet na tej samej ulicy choć do odbiorcy nie zajrzy. Ciężkie rzeczy nagminnie, ale ostatnio i lekkie. Oczywiście w tej okolicy samochodem przejedzie by mieć na gps, ale podnieś d... siedzenia z samochodu i wejścia po schodach nie chce mu się wykonać! Szczególnie traktuje w ten sposób starszych ludzi, którzy z wyszukaniem rzeczy w internecie maja problem więc i skargi nie zgłoszą. I tu jeszcze jedna uwaga co do punktów odbioru na aplikację NIE KAŻDY MA MOŻLIWOŚĆ SPRZĘTOWĄ, UMIEJĘTNOŚCI I W OGÓLE CHCE MIEĆ APLIKACJE TEJ FIRMY NA SWOIM TELEFONIE! A w inny sposób wydostać z tego punktu odbioru przesyłki nie można! Paranoja! Szczególnie dla starszych ludzi. Nie polecam zamawiać DPD paczek i wysyłać tą firmą paczki na Lublin dopóki ten pan Krzysztof - kurier tam pracuje, a patrząc na ilość skarg na niego to musi mieć znajomości w zarządzie, dyrekcji Lubelskiego oddziału.

Alex

Zerowa. Jestem zniesmaczona i oburzona bezczelnością i świadomą nierealizacją zlecenia. Zapłaciłam za przesyłkę podwójnie nie wiedząc czemu i sama muszę sobie odebrać ciężką paczkę. Zasłaniają się regulaminem i prawem wyboru. Ja też miałam wybór i nie bez powodu wybrałam kuriera. Gdybym mogła sama bym odebrała w punktach odbiorczych czy Paczkomat UE. Jestem po zabiegu i nie wolno mi dźwigać. Kurier nie odbiera telefonów ani SMS-a kłamią że nie zastali klienta. Dział reklamacyjny zasłania się regulaminem. A gdzie w tym bałaganie delikatnie ujmując jest klient. Ma się go w " ciemnym poważaniu".

Danuta
@Alex

A czytałaś ten regulamin? Skoro się nim zasłaniają to może ominęłaś jakiś ważny punkt?

Jagoda

To jest jakiś żart. Po raz kolejny moja paczka zaginęła po raz kolejny! Nawet kurier nie był łaskawy zadzwonić, a w formularzu zwrotnym napisał, że wysłał mi smsa.

Rekrutacja 2 - etapowa. W pierwszym etapie luźna 1 - godzinna rozmowa z 2-ma osobami (w tym Kierownikiem magazynu z Płocka). Po rozmowie informacja, ze w przypadku zakwalifikowania się do 2-go etapu dostanę informację zwrotną, którą otrzymałem, wraz z zaproszeniem na 2-gi etap. Podczas 2.5 godzinnego drugiego etapu (w szerszym gronie), 3 zadania praktyczne dotyczące różnych kwestii z zarządzania zasobami ludzkimi (rozwiązywanie sporów, zarządzanie czasem pracy itp. itd.). Otrzymalem pewien czas na zapoznanie się z zadaniem oraz czas na zastanowienie się odnośnie rozwiązania problemów.

Między odpowiedziami powtórka z rozmów z 1 etapu: czyli czemu DPD, przebieg dotyczczasowej kariery zawodowej, moja przyszłość,oczekiwane wynagridzenie, itp.itd. Na koniec test do wypełnienia. Po rozmowie informacja o tym, że w ciągu 2 tygodni zostanę poinformowany o wyniku rekrutacji. Minął miesiąc, nikt się nie odezwał. Jeśli "firma", która na każdym kroku rekrutacji podkreślała, że najważniejszy jest dla niej człowiek, jednak (zgodnie z obietnicą) nie potrudziła się o telefon z informacją zwrotną, to ja sobie wyobrażam w tym momencie , jak ta "ważność" pracownika wygląda w praktyce. Pozostawiam to opinii czytających komentarze na goworku.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Jacek

Firma DPD oszukuje przysyła mi dopłaty za niewymiarowe paczki za przekroczenie wagi. Zawyża wagę nawet o 10 kg. Dostaję po kolei nowe faktury Idę z tym na Policję

opinia

Nie polecam. Trzeba siedzieć cały dzień w domu i najlepiej wziąć wolne w pracy żeby odebrać paczkę którą wozi kurier. Idiotyzm.

Firma kurierska bezczelnie kłamie w sprawie wysyłki towaru. Sami bez mojej zgody nagle zmieniają historię przesyłki, która została już odebrana od nadawcy i przewieziona do oddziału przeładunkowego na taką która niby nie została jeszcze odebrana od nadawcy. Chodzi o sprawę sprzedaży ekspresów ze sklepu Neonet. Konsultanci kłamią klientów na potęgę. Za każdym razem inny konsultant przekazuje inne informacje . Kryją sklep i okłamują klientów. . Wsztrzymuja bezprawnie moja paczkę . Firma nierzetelna

Anulka

Najgorsza firma kurierska , klientow maja w nosie biora pieniadze i szybko znikaja , (usunięte przez administratora)klientow nie wydaja reszty klientom albo mowia wyzsze kwoty za paczke .Nigdy wiecej nie skorzystam z firmy DPD i ostrzegam innych ,, nie korzystajcie z tej firmy , bo to firma nie godna uwagi !!!!!!! Omijajcie DPD szerokim łukiem .

Mariusz
@Anulka

Serio musiałeś zapłacić więcej za paczkę? Jak bym to zgłosił do firmy bo kurier nie może brać dodatkowych pieniędzy. Najlepiej nie zamawiaj za pobraniem tylko płać od razu przy zakupach. Wtedy problem zniknie, nie?

kropeczka
@Anulka

nie dostarczają paczki na adres domowy piszac ze nie byłó nikogo w domu a to nieprawda , po paczke musialam iść do odległego sklepu

Dddd
@Anulka

Proszę przeczytać następnym razem regulamin przed zamówieniem paczki, co do wydawania reszty przez kuriera, bo jest tam taki fajny zapis, że to odbierający paczkę pobraniową ma obowiązek przygotowania wyliczonej kwoty co do grosza. Ostrzegam innych kurierów przed takimi klientami którzy nawet nie wiedzą o regulaminie który akceptują!!! OMINJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TAKICH

Yola
@Dddd

Pani odpowiedz świetnie przeklada się na stosunek DPD do klientow. Bezczelna i niegrzeczna. Jest pani przykladem furmy DPD, gratuluje.

Dddd
@Yola

Pani odpowiedź świetnie przekłada się na to, że znaki interpunkcyjne są bardzo ciężkie, nie pozdrawiam i życzę więcej awiz ????

Technik

Ta firma to jakaś porażka Niemcy powinni ten (usunięte przez administratora) zamknąć paczki dostarczane w terminach jak kurier chce przekierowanie to fikcja za godzinę dostarczenia dopłata. Piszę skargę do dpd Niemcy celem zrobienia ordnungu bo ta ich firma to powinna być w Etiopia a Europe niech zostawia innym szkoda tu miejsca dla takich partoli wzywam do omijania tego (usunięte przez administratora) trzy razy dostawałem paczkę i trzy zwroty

Yola
@Technik

Niestety w Niemczech DPD dziala podobnie .Porazka totalna. Wlasnie zgubili mi paczkę i nikt nic nie wie. Klepią standardowe formułki i maja klienta w (usunięte przez administratora)

Zbyszek

Dzień dobry Wawrzeńczyk z tej strony pisze do was z prośbą o wyjaśnienie pewnej sytuacji mianowicie ! W dniu 17 05 22 o godz. 09:11 dostałem SMS od kuriera, że dzisiaj zostanie, mi doręczona paczka nadmienie, że pracuje na 1 zm., czyli od 6:00 do 14:00 informuje, że u mnie w firmie korzystanie z telefonu komórkowego podczas pracy jest, bardzo nie mile widziane więc po skończonej pracy oddzwaniam do kuriera z prośbą o ustalenie godziny dostarczenia przesyłki i, zonk!!! Kurier Patryk twierdzi, że pod tym adresem już był i przesyłkę mogę odebrać w punkcie!!! Nadmienie w drugim końcu miasta chyba nie za to płace, żeby gdzieś latać po mieście i szukać przesyłki na prośbę o podanie swoich danych w celu identyfikacji podał, Patryk KLP Piła 530019090 nr telefonu rozumiem, że to służbowy!!! Rodo! Po próbie konsultacji z dystrybutorem czyli koleżanka z pracy sprawa spełzła na niczym, pani dystrybutor stwierdziła, że jest wszystko ok!!! Mam zapierd!!! Po mieście i szukać paczki !!!przypominam, kto jest, dla kogo pozdrawiam !!! Piła 64-920 rzecznik praw konsumenta jest podobnego zdania ?

Ddddd
@Zbyszek

Jeżeli kurier był pod adresem i nikogo nie zastał to nie ma obowiązku wracać się do tego samego adresu, bo najaśniejszy Pan wrócił do domu i on chce paczkę natychmiast,,, NADMIENIAM", że są też inni klienci którzy czekają na paczki, nie kręci się cały świat wokół Pana i kurier nie ma tylko jednej czy 4 paczek na pace, też ma rodzinę i chce wrócić jak najwcześniej do domu, a zamówić można było na adres firmy, zadzwonić po pracy i przełożyć na infolinii i ustalić inny dzień dostarczenia akurat jak JAŚNIE PAN BĘDZIE W DOMU.

Zuzka1234

Nie polecam pracy w firmie DPD, to są (usunięte przez administratora) nie dość że kłamią na umowie że stawka 17,90 na godz poczym okazuje się że 100 zł dniowki jest ( czyli 10 zł na godz) na końcu gdy doszło do wypłacenia wynagrodzenia to 1000 zł sobie zabrali rzekomo za jakąś karę mówiąc mi że zapłacili te 1000 zł pracownikowi którego musieli w to miejsce przyjąć ( pieniądze które były przeze mnie zarobione).

kawuś

Zapłaciłem za wysłanie przesyłki on-line, nie przyjechali, podobno pomylili adres. Trzymać się jak najdalej, konsultaci nie zwracają uwagi na to, co się do nich mówi

Agata
@kawuś

A ogólnie poprawili potem swój błąd czy nie?

katrinbbb

Porażka najgorsza firma jaka może chyba istnieć. Skargi są notorycznie składane na kuriera a mimo to ten gość dalej pracuje i oczywiście dalej nie dostarcza przesyłek tylko twierdzi że był i nikogo nie zastał. Samemu trzeba później jeździć i szukać paczki w punktach. A za kuriera się płaci. Staram się zamawiać w sklepach gdzie jest inna firma ale niestety nie zawsze jest to zależne ode mnie a szkoda bo powinna być opcja wyboru firmy kurierskiej, może gdyby mieli mniej klientów to firma by się zastanowiła nad tym dlaczego. Ja też pracuję i wypełniam swoje obowiązki najlepiej jak się da i również jeżdżę w teren ale nie jadę gdzieś w pobliże w krzaki i daję adnotację że kogoś nie zastałam. Rozumiem jak nie ma domofonu dzwonka to jakoś jeszcze to by przeszło ale na jeśli jest coś takiego jak domofon to po to żeby go użyć i ewentualnie poczekać aż ktoś powie słucham. Szkoda że mimo tylu skarg ci kurierzy przez których firma ma tak negatywne opinie dalej pracują.

klient

tragedia, logistyka w DPD leży i kwiczy, kurierzy nie odbierają telefonów, albo mają wyłączone, po paczkę nikt się nie zjawia, można czekać całymi dniami. Dno nie firma kurierska

Gosia

Witam! Nie mam pojecia gdzie wystawić opinię Państwa kurierowi. Zrobię to tutaj i mam nadzieję że te informacje dotrą do jego przełożonego. Chciałam pochwalić kuriera Pana Roberta (t. 503338961), rozwożacego paczki m.in. w Jarocinie (63-200) ul. św. Ducha, Żerkowska, Sportowa, os. 1000-lecia. Nie spotkałam w życiu bardziej uczciwego życzliwego i pomocnego człowieka! Wszyscy którym dostarcza w naszym mieście paczki są przeszcześliwi gdy dostają powiadomienie że przesyłkę dostarczy kurier Robert! Potrafi dostosować się godzinowo żeby tylko klient mógł wygodnie odebrać przesyłkę, zawsze jest punktualnie wg wskazanych godzin! W razie jakich kolwiek wątpliwości kontaktuje się zawsze telefonicznie! ZŁOTY CZŁOWIEK!!! Mamy nadzieję że jest on docenianym pracownikiem, ponieważ nie chcieli byśmy nigdy stracic takiego kuriera! Dziękujemy że zatrudniacie takich ludzi!!

Nie polecam tej firmy kurierskiej!!! Kurier najpierw ma problem z dostarczeniem paczki po dogadaniu się na następny dzień kurier zaznacza zły adres po mimo tego że adres nie został zmieniony pozdrawiam i oby tak dalej

Madab

No dobra. Tym razem przesyłka dotarła już rano na trzeci dzień od zakupu. Jakaś poprawa w Białymstoku?

dpd gorzow/inwork

okradli mnie z pieniędzy/wypłaty około 600zł tam panuje mobbing słowny

dpd gorzow/inwork

Nie idzie na magazyn Gorzów Wlkp "traktują cie jak bydło .brak przestrzegania zasad bhp .mobbing słowny ,brak wynagrodzenia .brak przerwy ,praca ponad norme ,ale to najwazniejesze nie wypłacaja pieniedzy

Kateryna

Ten kurier nawet nie przychodzi +48510584602 Michal. Pozostawia paczki w sklepie. Nie chciał mi tego przynosić

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DPD Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 19 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DPD Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DPD Polska Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DPD Polska Sp. z o.o.