AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.

Lubiesiebieiswojaprace

A ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Wiadomo, jak wszędzie są plusy i minusy, ale ja nie mam na co narzekać. Na pewno jest to praca dla ambitnych. Jak chcesz się uczyć i rozwijać, jesteś doceniany i zarobisz fajne pieniądze. Tak jest zresztą w większości firm, Ameryki nie odkryłam ???? ja polecam firmę i żałuję że sama tak późno zdecydowałam się aplikować. Pozdrawiam ☺️

Zoja
@Lubiesiebieiswojaprace

Możesz coś więcej o zarobkach napisać?

ojjj
@Lubiesiebieiswojaprace

ja też zarabiam tu bardzo dobrze, grunt to nie brać wszystkiego tak do siebie i robić swoje. Kierownikom i górze zawsze będzie za mało.. :)

Normalna praca
@ojjj

I bardzo mądre słowa. Trzeba robić swoje. W żadnej firmie sprzedazowej ani RKS ani właściciel nie spocznie na laurach i nie powie ze jest już super. Zreszta musza być przyrosty rok do roku. Inaczej firma się wcześniej czy później zwinie.

lolka
@Lubiesiebieiswojaprace

Ja też lubię siebie, swoją pracę w A. również ;-)

Czarny

Witam, opowiem Wam swoją historię pracy w Audiofonie - krótka lecz bardzo intensywna. Prace zacząłem w 2018 roku. Trafiłem na bardzo fajną protetyczkę, która wprowadziła mnie i przyjęła z otwartymi ramionami. Schody zaczynały się potem. Zaraz po zatrudnieniu zapisałem się do szkoły protetycznej, ponieważ było to miłe widziane w firmie. Jak się potem okazało dwa lata zarwanych weekendów poszło na marne ponieważ jak tylko skończyłem szkołę dostałem piękne wypowiedzenie. Wynika z tego, że nie zwracają uwagi na trud i poświęcenie się firmie. Kolejny problem zaczął się z osobą, która przyjeżdżała do punktu i nas kontrolowała przy sprzedażach. Kontrolowała to dobre określenie. Osoba ta całkowicie nie nadaje się do pracy z ludźmi. Powiem nawet, że otarcie się o mobbing ze strony tej osoby było całkiem świadome. Zero reakcji ze strony RKSa a wiem, że inni pracownicy też zgłaszali ten problem. Tu dochodzimy do RKSa zero pomocy, zero reakcji przy pandemii. Wcześniej zresztą też bywał raz na dwa trzy miesiące. Kiedy sprzedaż naprawdę spadła znalazłem nawet nowe lokum w centrum miasta - wszystko podane jak na tacy aby tylko wyjść z zamkniętej przychodni - odpowiedź NIE. Dużo można by jeszcze napisać ...

Rose

A jak atmosfera w Katowicach?

Protetyk

Witam, chciałam się zapytać gdzie mogę przesłać swoje CV. Na stronie firmy nie zauważyłam żadnej zakładki typu praca. Pozdrawiam!

Kasia z centrali
@Protetyk

Dzień dobry, nasza zakładka "kariera" ruszy niebawem. W tym momencie najlepiej wybrać interesujące stanowisko w serwisie pracuj.pl - https://pracodawcy.pracuj.pl/audiofon-matyja-spolka-komandytowa,349542 i za jego pośrednictwem wysłać swoją kandydaturę. Drugą opcją jest wysyłka aplikacji do działu HR - hr@audiofon.com.pl, a koleżanki odpowiednio pokierują tematem :).

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac w firmie AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Ciekawski

Jak pracuje się na stanowisku przedstawiciela medycznego? Proszę o komentarz bo widzę sporo ogłoszeń

Kandydatka

Z waszą rekrutacja jest jak z bajką o Jasiu pasterzu który dla zabawy krzyczał Uwaga Wilk. Kiedy ludzie zbiegali się okazywalo się że zostali (usunięte przez administratora) później już nikt nie reagował na wołania Jasia pasterza, nawet wtedy gdy rzeczywiście pojawił się wilk.

Iwona

Dzień dobry, proszę o informację czy szkolenia są w mieście, w którym jest punkt czy Firma wysyła przyszłego pracownika do Wrocławia. Zgóry dziękuję za merytoryczną odpowiedź.

Barbara
@Iwona

2-3 tygodnie możesz miedź szkolenie poza miejscem pracy. Ale nie zmuszają.

Jestem ciekawa

Witajcie. Napiszę wprost bo co tu ukrywać - jestem dyplomowanym protetykiem słuchu z ponad 15 letnim doświadczeniem. Pracuję obecnie w firmie konkurencyjnej na "S". Prezes nam tu odleciał i nie dość, że skroił nas na podstawach to jeszcze wymyślił tak porypany i niejasny system premiowania, że mam ochotę pierdyknąć pracę w takiej korpo gdzie podstawy zostały nam komunistycznie zrównane i przykładowo protetycy mają teraz taką samą podstawę co osoba bez wykształcenia kierunkowego, zajmujące się kalendarzem. Ja potrafię (usunięte przez administratora) potrafię dobrze i dużo sprzedać ale to, co się teraz u nas podziało to już szczyt szczytów. Doradźcie - warto u Was pracować? Ja mam za dużą wiedzę i doświadczenie, żeby się prosić. Tu pracodawca powinien postarać się o to, żeby zatrudnić mnie na godnych warunkach. Należy pamiętać też, że mam swoich wieloletnich pacjentów, którzy pójdą za mną. Kusząca propozycja ;)

@Jestem ciekawa

A to można tak wyprowadzić dane pacjentów. Co na to RODO? No do uczciwych to Ty nie należysz. Jeżeli w ten sposób postępujesz to każdy następny pracodawca powinien mieć to na uwadze, że on może być następny. Pomijam tutaj kwestię zawirowań finansowych, które się zadziały w Twojej firmie. Tutaj lubią nielojalnych pracowników przechodzących od konkurencji.

Jestem ciekawa
@Ojoj

Nie dorabiaj ideologii tam, gdzie jej nie ma i nie zdradzaj swoich sekretów. To, że od razu sugerujesz wyprowadzanie danych świadczy tylko o Tobie. Ja ustawę znam, znam procedury i znam też konsekwencje i zdecydowanie się to nie opłaca. Wróć, przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem i wtedy się wypowiadaj. A to, że pacjenci idą za swoim protetykiem, pytają, szukają to normalna rzecz. Tak samo, jak pacjenci idą za swoim lekarzem.

bunia
@Ojoj

Ale z Ciebie (usunięte przez administratora) :-)

Dorka
@Jestem ciekawa

Pracuję w tej samej firmie S i o podstawach jeszcze nie było mowy tylko o premiach, a zmiany są pozytywne. Więc dobrze idź do A bo my nie chcemy u siebie kłamczuchów, mi się pracuje bardzo dobrze, a miałam już do czynienia z A więc idź, idź..tylko pamiętaj obojętnie jaka firma, wszędzie trzeba pracować..

Ile czekaliście na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną od złożenia papierów? Zaczynają dzwonić przed końcem ważności ogłoszenia na portalu ogłoszeniowym, czy można spodziewać się telefonu wcześniej?

Audi
@Kandydat

Nie zawsze ogłoszenia mają za zadanie zatrudnić nowego pracownika. Czasami wystawiają ogłoszenie bo sprawdzają jak to nazwali - rynek pracy

Basia

TYDZIEN

kaktus

1 dzień

Witam czy ktoś może coś bliżej powiedzieć o pracy w tej firmie. Czy plany są do zrobienia czy lekarze ok no i zarobki. Mam zamiar aplikować w łódzkim ale zastanawiam się. Mam doświadczenie i uprawnienia. Jak firma wypada na tle innych z branży?

Mercedes
@Monika

Od kilku lat pracuje w firmie. Firma bardzo przyjazna i rodzinna. Oczywiscie ze pracowac trzeba bo nikt za darmo Nic nigdzie nie da. Kazdemu polecam. Atmostera przyjazna i w gabinecie jak rowniez w Centrali. Ale ta prace trzeba lubić.jesli nie jestes stworzony dopracy z ludzimi to nie jest praca dla Ciebie.

Megannr
@Mercedes

Audiofon to firma rodzinna????? ????????????????No wolne żarty. Sieciówka jakich wiele nastawiona na ciągnięcie kasy od ludzi. Nie dorabiaj do tego ideologii.

bunia
@Monika

ja pracuję 3 lata, jestem zadowolona z warunków i z zarobków, a i ludzie w moim regionie są fajowi

@Megannr

To otwórz swój interes pro bono i utrzymaj z tego pracowników i ich rodziny, firme.

brawo
@1234

dobre i w punkt!!!!!!!!!

@1234

Dlaczego pracowników i ich rodziny. Czyżby żadna z tych osób nie pracowała oprócz audiofonowców? Myślę, że aż tak cudownie to tu nie jest i pozostali członkowie rodziny pracują na siebie ( oprócz dzieciaczków małych ), ale obydwoje rodziców pracuje na utrzymanie rodziny. Audiofon nie prowadzi filantropijnej działalności.

Proste

Bo dzieci to rodzina??

Ola
@Ojoj

Weź pod uwagę, ze pracuje w tej firmie dużo samotnych rodziców.

Www
@Monika

Warto. Umowa o prace, dodatki opieka medyczna, multisport, 13 pensja jak zrobisz wynik roczny. Premie sprzedażowe co miesiąc jak zrobisz cel. Nie wiem jak w łódzkim, ale u nas cele realne i co miesiąc premie mamy 2-3 tys + podstawa. Płacą uczciwie i dobrze. Praca jest trochę stresująca bo trzeba sprzedawać aparaty ale w cieple, bez weekendów. Nie wiem na jakiego trafisz RKSa. U nas regionalna spoko. Wymaga, ale można jak z człowiekiem się dogadać jak uczciwie pracujesz. Na początku dużo szkoleń, ciężko ogarnąć ale po 2-3 miesiącach z górki. Przygotowują do pracy. Nic nie tracisz, No chyba ze Cię nie wybiorą :(.

maciekcosięstało

w jaki sposób pacjenci są kierowani do firmy z przychodni od lekarza laryngologa ile mu się płaci za skierowanie? czy lekarz kieruje pro bono ??

Ona
@maciekcosięstało

Najgłupsze pytanie jakie tutaj mogło być zadane. Pomysl człowieku co piszesz?

hmm

@Nerwowo aż tak stresująca atmosfera??

Nerwowo

Ja tez mam nerwice pracując tutaj. Ale to jest zły moment na szukanie nowej pracy.

Toja

Pracowałam w tegione gdzie byla bardzo duza rotacja. Filma zwalniała(nie robią tego elegancko) ale większość osób sama odchodziła, bo miały dość. Odeszlam po ok 2 latach. Teraz walczę z dużą depresją. Wykonczyli mnie psychicznie

To prawda
@Toja

Niestety, to cała prawda o tej firmie. Kto tam pracował to doświadczył mobbingu.

hahaha
@To prawda

popatrz, ja pracuję już kilka lat i jakoś go nie doświadczyłam. Moje koleżanki też. Rozwalają nas takie komentarze. I pracuję w oddziale, nie w biurze - uprzedzając głupi komentarz, który za chwilę się pojawi ;-)

Vodan
@hahaha

To zależy jakiego masz RKS-a i Dyrektora.

Opppxzz

Słabe jest to, że niektórzy menadżerowie traktują nas jak kalkulatory: tylko liczby, liczby, liczby. Człowiek się już nie liczy????. To chore że człowiek zaczyna się bać przychodzić tu do pracy! I zawsze mało i zawsze źle!!!!! Niech dyrektor lub regionalny sam usiądzie za biurkiem i robi 100% stereo, 140% ( 120% to za mało bo przecież plan i tak jest za niski) planu i wszystko pozostałe - czego jest tutaj bardzo bardzo dużo.

aga

Kolejny raż odświeżono ogłoszenie o pracę. Badajcie sobie rynek pracy i milczcie na wysyłane cv

Wall
@aga

Co masz konkretnie na myśli? W moim regionie zostało zatrudnionych w ostatnim czasie sporo nowych osób. RKS często spotyka się z kandydatami ale nie ma w tym nic dziwnego, że decyduje się na najlepszych, którzy spełniają oczekiwania firmy na danym stanowisku. Chętnych jest bardzo dużo. Nie ma szansy na spotkanie się ze wszystkimi. Jeżeli wysyłam CV i nikt się do mnie nie odzywa tzn, że mnie nie wybrali. Tak trudno to ogarnąć???. Jaśnie Pani nie zauważyła informacji, że firma kontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami? . Ludzie czy Wam naprawdę się w głowach poprzewracało? To pracodawca decyduje z kim chce pracować i to on zaprasza, nie odwrotnie. Wykasuj sobie te firmę z powiadomień i będziesz mieć święty spokój.

Hmmm
@Wall

Bardzo nietaktowne odpowiedź jak na pracownika szanowanego biura ???? Sorry....faktem jest, że firma zaprasza tych co chce.. ale faktem też jest, że daje na potęgę ogłoszenia a potem nikogo nie zatrudnia. Jeśli pasuje im dana osoba to oczywiście zatrudnia, często kosztem innego pracownika (zwalnia go). Dlatego ogłoszenie firmy pod tytułem "stabilna praca" nie pasuje tutaj w ogóle. Nigdy nie wiesz co cię czeka...czy następnego dnia nie przyjedzie pani RKS i powie "dziękuję i żegnamy". Typowa korporacja. Póki masz 100 (minimum) lub 120% to jest oki... poniżej..mnie ludz się...szukaj powoli innej pracy.

Abcd
@Hmmm

A gdzie dzisiaj masz pewność, że Cię nie zwolnią? Piszesz bzdury. Jak ktoś pracuje dobrze, nie powinien się martwić o stanowisko.

Hmmmmm
@Abcd

Akurat w tej firmie dzieje się tak częściej, i to nie ze względu na covid... Potrafią zwolnić pracownika z wieloletnim stażem, bo miał parę gorszych miesięcy... Dzwonią kilka razy w tygodniu "ile macie aparatów"... Piszą e-maile z zapytaniem o to samo... Ostatniego dnia miesiąca zadzwonią 2 h przed końcem zmiany, żeby wyjść na zewnątrz, że może ktoś się trafi i kupi od ręki aparaty... Ciśnienie na sprzedaż jest niesamowite... Oczywiście punty z fajna sprzedażą, zależna - nazwijmy to od losu- to robota marzeń.... Ale gorzej, jak masz punt gdzie siódme poty z siebie wylewasz, a nic nie idzie ulepić z tego - albo robisz to kosztem zdrowia i baaaa...czasu wolnego (bo nadgodzin nie ma kiedy wybrać)....

@Hmmmmm

Wszystko to prawda

Cześć, znalazłem ofertę z Audiofonu na stanowisko ``Koordynator do współpracy z rynkiem medycznym``. Czy może mi ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy w w tej firmie? Warto aplikować? Jakiej pensji mogę się spodziewać? Jakiego telefonu/lapka?Jak wygląda kwesta samochodu? Można korzystać prywatnie? Jest jakiś limit kilometrów? Jakiego segmentu i wyposażenia mogę się spodziewać? Jeździ się nowymi autami czy raczej stare szroty? Jeżeli macie jakieś inne cenne rady to będę wdzięczny:)

Luna
@Marek

Rozumiem, ze samochód jest dla Ciebie najważniejszy? Skoda Rapid. Wymiana auta po 150 tys. Myśle, ze to stanowisko przedstawiciela medycznego, ale nie jestem pewna. Dużo pracy, trzeba być bardzo zdyscyplinowanym ale jak masz wyniki to możesz zarobić niezłe pieniądze z premii. Umowa o prace.

Południe

Firma powinna się w końcu "zainteresować" protetykiem, który znęca się nad współpracownikami, wykorzystuje ich, przypisuje sobie wszelkie zasługi a pracownika drugiego oczernia.... Czy fakt, że na punkcie jest duża rotacja - nie daje nikomu do myślenia? Wystarczy popytać pacjentów, a oni stosowną opinię o Pani powiedzą... Wystarczy tak niewiele, a może zmienić tak wiele....

Ciekawa
@Południe

Powiedz coś więcej. Jakie miasto?

Nie malkontentny pracownik
@Południe

Czyżby tu chodzi o byłą Panią RKS?

Szukam pracy południe

O jakie miasto chodzi?

Emka
@Południe

A na którym punkcie jest ten problem z protetykiem?

NIE POLECAM

Żeby było rzeczywiście tak pięknie, jak pokazujecie na Facebooku

Nie warto

Aplikować

Zostaw merytoryczną opinię o AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.