MEDIF Sp. z o.o.

Opinie o MEDIF Sp. z o.o.

Witam,na jakie zarobki można liczyć na magazynie?

@Nowy

Witam, zapraszamy na rekrutację, podczas rozmowy szczegółowo odpowiemy na Pani/Pana pytania

W MEDIF Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Magazynier. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

W firmie Medif na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko magazyniera. Wszystkie aktualne rekrutacje są na naszej stronie internetowej.

Nie do końca rozumiem stwierdzenie, że negatywne opinie znikają. Pracodawca na portalu GoWork nie ma możliwości moderacji opinii, bądź jej usunięcia- ma możliwość odpowiedzi na opinię.

Ale kto się nie zgadza z jaką opinią? Przepraszam Pana/Panią, ale nie rozumiem w czym jest problem. Pracodawca u którego jest Pan na profilu, nie ma możliwości moderacji opinii.... Z chęcią bym pomogła i podzieliła się opinią, z którą by się Pan/Pani nie zgodził/nie zgodziła , jednak nie mam takiej możliwości. Serdecznie pozdrawiam

Proszę Pana/Panią,zgadza się, zawsze odpisujemy na każdą opinię, niezależnie czy jest ona pozytywna czy negatywna.

Droga Komedio, negatywne jak i pozytywne opinie znajdują się na tej stronie, niezależnie od chęci czy nie chęci firmy Medif. Jestem Managerem HR & Administracji w firmie Medif, oraz jedyną osobą, która odpisuje na opinie. Zapraszam do kontaktu jeśli w jakiś sposób mogę pomóc. Proszę również napisać z jaką opinią się Pan nie zgadza? Co możemy poprawić? Zapraszam do merytorycznej dyskusji! Miłego wieczoru.

Dziękujemy ! Merytoryczna opinia, poparta faktami jest w cenie!

Zadowolony

Z firmą Medif pracuję od ponad 5 lat, jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi! Polecam

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie MEDIF Sp. z o.o. na stanowisko Administrator Danych i Systemów IT? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Tomasz

Pracuję w firmie Medif od marca 2022 r. w dziale floty i administracji. Rekrutacja odbywała się dwuetapowo. Pierwszy etap on-line z bezpośrednim przyszłym przełożonym, drugi etap już w firmie dodatkowo z Panem Prezesem. Firma przykłada dużą uwagę, aby pracownik czuł się dobrze i komfortowo na stanowisku pracy. Firma docenia pracownika i jest to odczuwalne. Organizowane są różnego rodzaju rywalizacje sportowe, imprezy pracownicze przez co zespół jest zgrany, a to przekłada się na miłą atmosferę pracy. Zapewniony jest pakiet benefitów, który pracownik konfiguruje sobie samemu.

@Tomasz

Tomku, bardzo dziękujemy za opinię!!

Agnieszka

Pracuje w firmie już prawie 10 lat,pracuje się dobrze. Oczywiście jest wiele rzeczy,które można poprawić, pomimo tego nie chce zmieniać pracy. Stabilny pracodawca,jasne zasady. Dużo nauki,która procentuje! Polecam

@Agnieszka

Agnieszko, jesteśmy otwarci na uwagi, prosimy o kontakt z działem HR. Dziękujemy za opinię i cieszymy się, że jesteś w gronie zadowolonych pracowników!

Poszukiwacz
@Agnieszka

A jak z godzinami pracy? Są sztywne czy elastyczne i jakie benefity oferuje firma pracownikom?

@Poszukiwacz

pracujemy w godzinach 8/9- 16/17 oferujemy również możliwość pracy hybrydowej ( w zależności od stanowiska) Benefity to : karta MultiSport, karta ZTM, parking dla zmotoryzowanych, opieka medyczna, rabaty na produkty. Dla nowych pracowników dobrze zorganizowany onboarding i szkolenia marytoryczne

A.A
@Agnieszka

Czy w firmie są organizowane eventy dla pracowników, wyjścia integracyjne i czy są jakieś bonusy lub prezenty świąteczne?

@A.A

Mamy imprezy firmowe, których kiedyś było zdecydowanie więcej- niestety pandemia Nam uniemożliwiła spotkania w większym gronie. Na chwilę obecną czekamy na spotkanie kwartalne w sektorach Dental i Aesthetic w październiku. W grudniu natomiast christmas party:). Prezenty świąteczne są co roku:) Mamy również sportową rywalizację firmową GET Health with Medif, w której do wygrania są ciekawe nagrody! O benefitach pisałam w odpowiedzi powyżej

Aleksandra

Piszecie o dużej rotacji i że niektórzy odchodzą po szkoleniach. Co jest tego powodem? Zakładam, że skoro tak szybko to nie kwestia wynagrodzenia. Chodzi o atmosferę w pracy? Takie ciśnienie czy tak dużo obowiązków do ogarnięcia?

Ewelina

I to jest najistotniejszy powód Twojego odejścia? Ceny? Przecież jako pracownikowi nikt Ci nie każe tego kupować. Jakieś inne powody może też były?

@Aleksandra

W dzisiejszych czasach, realiach rynku, rotacja pracowników to po prostu rzeczywistość, czy duża? Z perspektywy działu HR nie. 80% pracowników to osoby, które pracują z Nami powyżej 3 lat. Chcemy być najlepsi, staramy się:)

samanta

Pytanie do Firmy! skąd jest ta .Żaneta, co przedstawia się za dyrektora w ciemnej kuchni, co przeprowadza rozmowy. to krok poniżej pasa ze strony firmy Kobieta z zerowymi kompetencjami menerskimi, pytania z dupy. Raczej bez biegłości kierowniczej, Zakompleksiona i zdesperowana. Serio tak wygląda reprezentatywny dyrektor firmy z branży beaty??Pytanie na wstepie ile masz lat??? to jest poziom haigh. skad ta Żaneta!!

@samanta

Ale po co ta agresywnie o niej się opowiadasz? W sumie skoro tak Cię to interesuje o czemu nie skontaktujesz się z nimi bezpośrednio skoro tam pracujesz?

@samanta

Pani Samanto, nie pracuje w firmie Medif Pani Żaneta. Proszę o więcej szczegółów, nie rozumiem skąd ta złość, czy była Pani na rekrutacji w naszej firmie? Proszę o wiecej szczegółów! Dziękuję

Marzena

Zagadkowo to brzmi, szczególnie, że niżej ktoś pisał, że kilka osób odeszło zaraz po szkoleniu, możesz rozwinąć, dlaczego tylko takie osoby nadają się do tej pracy?

Ewelina

A jak bardzo kandydowaniem tu jesteś zainteresowany? Bo odnoszę wrażenie, że jak on w końcu udzieli odpowiedzi, to jednak stracą część kandydatów

Cieszymy się,że jesteś tyle czasu z Nami!!

Były pracowniku, ocena jest mocno subiektywna. Co Twoim zdaniem możemy poprawić?

Młody

Jak w każdej pracy sprzedawcy/doradcy/specjalisty nikt nic nie da za kursy z pustą taczką. A to ceny wysokie a to rotacja, ale żeby się ktoś w pierś uderzył i spojrzał na swoją codzienną pracę to już gorzej... Ja pracuje kilka miesięcy i bardzo sobie chwalę a pracowałem w sprzedaży w kilku innych branżach. Na nikogo się firma nie zamyka, atmosfera bardzo dobra, tylko trzeba po prostu udowodnić że się chce. Serdecznie polecam.

Ewelina

A płaca? ;) Też super? Przybliżysz szczegóły?

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie MEDIF Sp. z o.o.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Account Manager

gość

Sprawdź sobie ostatni rok jaka była rotacja we wszystkich działach.. Sama sobie odpowiesz na pytanie. Kilka osób odeszło zaraz po szkoleniach.

Lusi

Na jakie wynagrodzenie można liczyć pracując w dziale obsługi klienta?

Magdalena

@Monika, jesteś zadowolona z przebiegu procesu rekrutacyjnego w jakim wzięłaś udział w MEDIF. Ważne, że zdecydowałaś się na jego przedstawienie. Z pewnością pomogłaś tym osobom, które w najbliższym czasie będą brali udział w swojej rekrutacji w tej firmie. Mogłabyś jedynie do swojej relacji dodać informacje dotyczące tego jak długo trwała? Ile czasu czekałaś na pierwszy kontakt z firmą po złożeniu aplikacji?

Uczestniczyłam w rekrutacji na stanowisko do działu obsługi klienta. Proces rekrutacyjny był 2-etapowy. Najpierw rozmowa z bezpośrednią przełożoną, kolejne spotkanie z przełożoną oraz z członkiem zarządu. Oba przebiegały w miłej i profesjonalnej atmosferze. Można liczyć na kawę, wodę, jest szatnia do zostawienia ubrania wierzchniego. Sala w której przeprowadzano rozmowy jest przestronna. Rekrutacja "klasyczna" czyli omówienie dotychczasowego doświadczenia zawodowego. Rekruterka dokładnie i z cierpliwością odpowiadała na wszystkie moje pytania. Drugi etap to w sumie powtórzenie poprzedniego spotkania. Jedyny zgrzyt jaki odczułam to drążenie kwestii "Dlaczego akurat nasza firma?", bardzo musiałam hamować się aby nie wypalić "Sprzedaż implantów od zawsze była moim marzeniem". Jesteście dużą, stabilną organizacją, która sprzedaje wysokiej jakości produkty a pracownikom proponuje umowę o pracę plus system prowizyjny, naprawdę nie ma co drążyć. Dodam, że pracy nie dostałam, ale życzyłabym sobie aby każda rozmowa przeprowadzana byłaby na tym poziomie.

Magdalena

MEDIF Sp. z o.o. stale dynamicznie się rozwija i w związku z tym potrzebuje nowych pracowników. Jeżeli jesteście zainteresowani tym pracodawcą, to możecie ubiegać się o posadę pracownika biura obsługi klienta i specjalisty serwisu technicznego w branży medycznej. Jeżeli ktoś z Was zdecyduje się na złożenie CV na którąś z tych ofert, po czym zostanie poproszony do wzięcia udziału w rekrutacji, to proszę o relację z jego przebiegu.

Zostaw merytoryczną opinię o MEDIF Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w MEDIF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEDIF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDIF Sp. z o.o.?

MEDIF Sp. z o.o.