MEDIF Sp. z o.o.

Opinie o MEDIF Sp. z o.o.

Witamy na profilu MEDIF na GoWork.pl! Dziękujemy za wszystkie komentarze i zapewniamy, że będziemy aktywnie uczestniczyć w dyskusjach, aby dostarczać rzetelne informacje o atmosferze i warunkach pracy w naszej firmie. Chcemy, aby nasz profil był miejscem merytorycznej i konstruktywnej wymiany opinii. Nie cenzurujemy treści, ponieważ nie jest to zgodne z naszymi wartościami i zostawiamy to do indywidualnej oceny odwiedzających tę stronę. Administrator GoWork monitoruje treści, eliminując te, które nie są merytoryczne lub są niezgodne z regulaminem platformy. Choć MEDIF nie jest idealną firmą – takie po prostu nie istnieją – ciągle dążymy do usprawnień i doskonalenia. Stawiamy na profesjonalizm, otwartą komunikację i współpracę. Dajemy pracownikom możliwości rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia. Wdrażamy nowe technologie, usprawniamy procesy i konsultujemy nasze pomysły z menedżerami działów i pracownikami. Słuchamy feedbacku i, choć niestety nie możemy zrealizować wszystkich sugestii, zależy nam na wprowadzaniu zmian korzystnych dla pracowników. Rozwój i innowacja wymagają wysiłku, jednak przechodzimy przez to razem i wspólnie świętujemy sukcesy. Nasz dział HR jest zawsze otwarty na dyskusję odnośnie spraw firmowych. Jesteśmy chętni informować kandydatów o szczegółach pracy w naszej firmie na portalu GoWork. W celu bezpośredniego kontaktu z nami, zapraszamy do wysłania wiadomości pod adres: hr@medif.pl. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zrozumieć i rozwiązać Państwa sprawę. Zespół MEDIF

Zośka Nowy wpis

Witam. Interesują mnie zarobki Junior Graphic Designera. W opisie oferty wskazana jest stała podstawa oraz premia (kwartalna / roczna). Czy na zwiększenie zarobków ma się jakikolwiek wpływ? Chyba, że dopiero na podwyżkę trzeba czekać? po jakim czasie następują?

Wczoraj chyba odświeżono ofertę dla asystenta ds. obsługi klienta, wnioskuje po dacie jednego zapytania o te prace jeszcze z lutego. Teraz nie mam pojęcia tylko czy nikt się nie dostał czy może więcej osób potrzeba? planuje się zgłosić a liczę na stała i sprawdzona pracę

Czy ktoś rzeczywiście dostał pracę w tej firmie i może z ręką na sercu i szczerze opisać jak się tam pracuje? Z GÓRY PROSZĘ O NIEZAMIESZCZANIE W ODPOWIEDZI NACHALNEJ I NIEPRAWDZIWEJ PROPAGANDY UPRAWIANEJ PRZEZ MEDIF. Dziękuję za szczere i rzetelne wypowiedzi

Dzień dobry, z przyczyn organizacyjnych rekrutacja na stanowisko Asystenta ds. obsługi klienta została wznowiona. Zgodnie z planami rekrutacyjnymi poszukujemy 2 nowych pracowników, którzy dołączą do Naszego stałego, 10-osobowego zespołu Biura Obsługi Klienta. Średnia stażu w zespole Biura Obsługi Klienta MEDIF wynosi 9 lat - bazujemy na współpracy z wieloletnimi pracownikami oraz poszukujemy nowych talentów w związku z rozwojem Naszej działalności. Zachęcamy do udziału w rekrutacji za pośrednictwem Pracuj.pl oraz LinkedIn lub bezpośrednio przesłania swojej kandydatury na adres mailowy: hr@medif.com.

@MEDIF Sp. z o.o.

CZYŻBY POWTÓRKA Z ROZRYWKI? Osoby zajmujące się zatrudnieniem w tej firmie są niepoważne. Dostałam informację, że chcą mnie zatrudnić, miałam podpisywać umowę, dostać skierowanie na badania lekarskie i zaraz zaczynać pracę. Pracownik poinformował mnie telefonicznie, że jednak zmienili zdanie, bo nie dostali zgody na zatrudnienie dodatkowej osoby. Nie polecam rekrutacji w tej firmie, ponieważ będziecie musieli zaraz znowu szukać sobie pracy, bo pewnie zmienią zdanie.

widziałam, że oferta od dla asystentki ds. obsługi klienta została właśnie wznowiona. Czyli jak to teraz może wyglądać gdy ktoś dostał już to skierowanie na badanie to po prostu nie dzwonią, że jednak miejsce jednak jest dostępne?

Jordan Nowy wpis

Owszem, w BOK pracuje wiele dziewczyn od wielu lat. Jednak są tam z zasiedzenia, jeżeli lubisz być oceniania z każdej minuty i czuć oddecha przełożonej na karku to ta praca jest dla ciebie. Co chwilę oceny które wpływają na twoje wynagrodzenie. Jak w korpo

Doris Nowy wpis

Hej. :) pojawiła się niedawno oferta dla Junior Graphic Designera i zastanawiam się czy w ogóle jest tu ktoś kto był na jakiejś wcześniejszej rozmowie? mam zamiar aplikować i chciałabym się dowiedzieć na co mniej więcej musze być gotowa.

Nowy wpis

@Doris

Cześć! To wspaniale, że jesteś zainteresowana aplikacją na stanowisko Junior Graphic Designera! To nowa rekrutacja i chętnie opowiem Ci o procesie rekrutacyjnym, który będzie wyglądał następująco: 1. Selekcja kandydatów na podstawie nadesłanych aplikacji. 2. Rozmowa telefoniczna z People & Development Specialist, która może poprosić Cię o przesłanie portfolio, abyśmy mogli bliżej poznać Twoją twórczość. To będzie też czas na poznanie bliżej stanowiska pracy. 3. Zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne w obecności Managera Marketingu. 4. Możesz zostać poproszona o wykonanie zadania, które pomoże nam ostatecznie dokonać wyboru odpowiedniego kandydata. Zachęcamy do aplikacji!

Jak się pracuje z ludźmi z MEDIF Sp. z o.o.?

J

Jak tak piszesz to znaczy że nie pracujesz ani nie pracowałeś w MEDIF. Atmosfera jest wredna. Przełożeni nie cierpią podwłasnych. Kobiety dosłownie donoszą jedne na drugich do szefostwa.

@J

Drogi J, jak widać opinie są różne, jednym osobom pracuje się u Nas dobrze, innym nie i to jest ok :) Najważniejsze to pięknie się różnić. W firmie Medif wszyscy Managerowie pracują w zespołach, które sami stworzyli, z ludźmi z którymi chcą pracować :) Jeśli chodzi o "donoszenie" kobiet, nie wiem dokładnie o czym piszesz. Jeśli tak dobrze znasz firmę i atmosferę, proszę podziel się przykładami i przedstaw się :) pięknego dnia!

Drogi czytotezusuniecie, daj znać jak możemy Tobie pomóc. Napisz proszę merytoryczną opinię, z chęcią na nią odpowiemy. Miłego dnia!

Portal Gowork jest miejscem gdzie możemy zobaczyć opinie osób na temat danej firmy. Na profilu firmy Medif są zarówno opinie pozytywne jak i negatywne. Nie rozumiem o czym Pan/Pani pisze. Z chęcią zmierzymy się z każdą opinią! Dlatego właśnie piszę z Panem/Panią . Proszę o merytoryczną dyskusje,przykłady, tak rozmawia się najlepiej???? ja pracuje w firmie Medif już ponad 7 lat i jestem bardzo zadowolona! Pozdrawiam

Dziękujemy za miłe słowa!

Kandydacie, skąd ta opinia? W Medif mierzymy się z każdą opinią, co widać na portalu. Serdecznie pozdrawiam i życzymy powodzenia przy rekrutacji

Rozumiem,dziękujemy za merytoryczne podejście do tematu

Drogi Kandydacie, nie rozumiem skąd to pytanie. Przeglądam korespondencję i poza opinią, że cały czas kasujemy posty, nie widzę żądnego pytania pozostawionego bez odpowiedzi. Proszę raz jeszcze o pytania, z chęcią na odpowiem. pozdrawiam

Bardzo się cieszę,że tak dużo osób jest zainteresowanych profilem firmy Medif. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania. Serdecznie pozdrawiam

@MEDIF Sp. z o.o.

Ja też wnikliwie przeglądam konwersację i nie widzę swoich pytań a jedynie lakoniczne odpowiedzi. Odpowiedz więc kto i w jakim celu kasuje tu dydkusję???

Proszę zadać pytanie, z chęcią na nie odpowiem. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Proszę zadać pytanie, z chęcią na nie odpowiem. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

J

Osiem godzin w Medif to osiem godzin za dużo. Tak się "miło" tam pracuje.

@J

Twòj post tylko potwierdza to co zauważyłem podczas wizyty w tej firmie. Wszystkie pozytywne opinie to tylko reżyserowana propaganda firmowa. Wstyd tak postępować

@Kandydat

Dziękujemy za opinię. Bardzo przykro Nam,że odniósł Pan/Pani takie wrażenie. Jest Pan/Pani na profilu firmy Medif, zawsze anonimowe będą opinie negatywne, dlatego tak ciężko się do nich odnieść, nie ma w nich merytoryki.

@J

Drogi anonimie, być może problem nie leży w ludziach z którymi pracujesz. Bardzo nam przykro,że nie lubisz ludzi z którymi pracujesz,to musi być bardzo frustrujące. Przesyłamy dużo serdeczności

@MEDIF Sp. z o.o.

Witamy na profilu MEDIF na GoWork.pl! Czy jeszcze ktoś w to wierzy??? Dziękujemy za wszystkie komentarze i zapewniamy, że będziemy aktywnie uczestniczyć w dyskusjach, aby dostarczać rzetelne informacje o atmosferze i warunkach pracy w naszej firmie.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie MEDIF Sp. z o.o. na stanowisko Administrator Danych i Systemów IT? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Mary

Już kiedyś ktoś tu stwierdził, że w firmie istnieje opcja na rozwój oraz spore szanse na awans. możecie przy tym opisać tegoroczne szkolenia jakie są oferowane? Ciekawa jestem programu. Po jakim czasie można awansować na KAMa?

qwerty

Hej, jest tu ktoś może z obsługi klienta? :) jest jeszcze dostępna oferta dla asystenta, raczej podeślę CV ale chce najpierw dowiedzieć się jaka w rzeczywistości występuje atmosfera na dziale, już kiedyś wskazywali, że może ona właśnie od działu zależeć, chce być na bieżąco. Do tego spytam wprost. zaczyna się od minimalnej a potem byłaby szansa na podwyżkę?

Aplikacja

Witam , Jak się pracuje w firmie medif ?

@Aplikacja

Pracuje się ok. Wszystko zależy od działu i atmosfery w nim panującej. Generalnie dobre miejsce na rozwój, duże szanse awansu. Z tego co wiem, firma prowadzi bardzo wiele rekrutacji. Spróbuj złożyć swoją kandydaturę.

Witaj, piszesz ze od działu wszystko zależy? Czy jest przy tym szansa na jeszcze szersze odniesienie? dasz znać, które postrzegane są najlepiej pod względem właśnie atmosfery i dlaczego? nastawiam się na dłuższa współpracę a widzę ze właśnie jest parę ofert do Was wystawionych

K
@Aplikacja

Okropna atmosfera. Siekiera w powietrzu między pracownikami. Managerki też okropne.

@K

Czemu pomiędzy samymi pracownikami tak właśnie jest? chyba nie każdy przychodzi do pracy z jakimś gorszym nastawieniem? Sugerujesz przy tym jakiś określony dział po prostu lub sytuacje?

@K

To widać po tym forum że w tej firmie dzieje się źle. Za wszelką cenę chcą zamydlić oczy niezorientowanym poprzez usuwanie prawdziwych postów .

A wszystko było w nich zgodne z regulaminem? Nie obrażały nikogo? Nie wskazywały na konkretną osobę? Mnie nastawienie do siebie samych zatrudnionych zastanawia, nie można po prostu jakoś się zintegrować, żeby tej wspomnianej siekiery nie było? nikt nie wychodził jeszcze z taką inicjatywą?

Ile teraz się zarobi przy sprzedaży preparatów weterynaryjnych? Teraz właśnie Product Manager jest poszukiwany z tej konkretnej branży. Raczej się zgłoszę, chociaż niektórzy nawiązywali do jakiejś gorszej atmosfery. czy zawsze taka jest? może zależy to od działu?

Atmosfera w firmie bardzo nieprzyjazna. Ciągłe kłótnie między działami. Niestety jako KAM współpraca i działanie na dobro firmy nie idzie w parze z własną działalnością. Firma na to pozwala a wynik ciężko dotrzymać bez współpracy innych.

Dawno nikt chyba nie nawiązywał do stanowiska KAMa a widzę właśnie ze szukają do sektora medycyny estetycznej i dermatologii. Jak ustosunkujecie się do noworocznych warunków? jakie są zapowiedziane? Wystąpią jakieś konkretne zmiany? zastanawiam się czy nie będzie warto aplikować. czy występują teraz jakieś możliwe do wskazania widełki płacowe?

Obecnie MEDIF Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Administrator Systemów. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 27 września.

Bom

Witam , widzę nowe ogłoszenie na pracownika obsługi klienta. Wie ktoś może jakie zarobki są na tym stanowisku ? Albo od jakiej kwoty się zaczyna , pozdrawiam

@Bom

Wynagrodzenie jest proponowane indywidualnie do doświadczenia. Wszystko jest omówione podczas rozmowy, aplikuj to chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

@Agnieszka

Zastanawiam się czy dochodzi może do sytuacji, w której ktoś podaje preferowaną kwotę startową i ze względu na nią może zostać przekreślony? Na każdego pracownika skierowany jest odpowiedni budżet? Myślę o początkowym 3,500 zł na rękę

Cześć, właśnie znalazłam ofertę pracy dla pracownika obsługi klienta. Chcę aplikować na to stanowisko. Widzę dużo pozytywnych wpisów o tej firmie z czego bardzo się cieszę. Czy może ktoś ubiegał się o pracę na tym stanowisku? Czego można się spodziewać na rozmowie?

Agnieszka

Proces rekrutacji w firmie wygląda następująco: rozmowa z działem HR, następnie rozmowa z Kierownikiem Biura Obsługi Klienta. Warto przed rozmową przejrzeć stronę internetową i zapoznać się z profilem działalności firmy. Rozmowa przebiega w miłej atmosferze, pytania są merytoryczne. Polecam aplikować i trzymam kciuki!

@Agnieszka

Warto zapoznać się z profilem działalności? :D a to ktoś tak faktycznie przyszedł na rozmowę nie znając szczegółów? ciekawi mnie ewentualna reakcja Pracodawcy. to teraz pytanie czy trudno będzie się przebić? Powiedzcie ile osób tak na oko jest tam na dziale? ciekawi mnie tez czy występuje sporo chętnych

Agnieszka

Z tego co się orientuję na każdej rozmowie przedstawiamy profil działalności MEDIF (niezależnie czy ktoś się zapozna). Pracuje ok 10 osób, musisz aplikować, żeby się przekonać. Trzymam kciuki :)

Patrycja

Moim zdaniem warto aplikować. Każdy kandydat najpierw ma rozmowę z Managerem HR, później ze swoim przyszłym przełożonym. Każda osoba biorąca udział w rekrutacji otrzymuje informację zwrotną i jest na bieżąco informowana o etapie rekrutacji. Poza tym rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze. Przez cały proces czułam się zaopiekowana.

Maria
@Patrycja

A ile czasu zajął cały proces rekrutacji? Mi zależy na czasie, nawet bardzo. Długo się czeka na ewentualny odzew od momentu wysłania im CV?

Patrycja
@Maria

Zapewne zależy na jakie stanowisko będziesz aplikowała. Po pierwszym etapie dostałam bardzo szybko informację zwrotną, a po drugim czekałam ok tygodnia. Zawsze można przedzwonić i dopytać

@Patrycja

Co to znaczy ,że czułaś się ZAOPIEKOWANA? Rozwiń temat

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MEDIF Sp. z o.o.?

Martyna

Bardzo polecam pracę w firmie Medif. Pracuję tutaj od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Co do atmosfery- bardzo przyjazna. Pracownicy się mili, pomocni i sympatyczni. Nikt nie wywiera na nikim presji ;) Jest pełne przeszkolenie nowego Pracownika, gdzie każdy w swoim tempie może się wdrożyć do pracy.

@Martyna

Jak konkretnie to całe pełne przeszkolenie wygląda, co się na nie składa i ile czasu średnio zabiera? Wdrożenie już we własnym zakresie, tak? A co z ogólnym przyjmowaniem nowych, pracownicy jakoś bardziej się tu integrują czy raczej na koleżeńskich relacjach w pracy się kończy?

Martyna
@Ewelina

Tak naprawdę czasem wdrożenia jest 3 miesięTak naprawdę czasem wdrożenia jest 3 miesięczny czas próbny ???? Każdy Pracownik odbywa najpierw 2 dniowe szkolenie z każdym Managerem, żeby poznać strukturę firmy, a potem już szkoli się na swoje stanowisko z koleżankami/kolegami/managerami działu. Na każdym stanowisko wdrożenie wygląda inaczej, w zależności od potrzeb. Ale powiem tak, nikt bez pomocy na początku jak i w trakcie pracy nie zostaje, zawsze można o coś podpytać. Mamy fajny skład, wszyscy są serio mili i pomocni. Koleżanki i koledzy nie odpychają nowych osób, wręcz przeciwnie- nawet małe gesty- zjedzenie razem obiadu w pracy, krótka rozmowa na korytarzu. Ja się czułam swobodnie już od pierwszego dnia. Wręcz każdy chce poznać nowych ludzi, nie spotkałam się, żeby ktoś był odepchnięty ???? czny czas próbny.

@Martyna

Super dzięki. :) Piszesz o stanowisku Menagera. Ciekawa jestem jak tu awanse wobec tego się rozkładają. Mam w ogóle szanse z czasem przeskoczyć na taka pozycję czy raczej na stałe są pozajmowane?

Bardzo Nam przykro, że odczuł Pan/Pani ,że atmosfera w firmie była ciężka. Bardzo sie staramy aby każdy pracownik czuł się bezpiecznie i swobodnie, mamy natomiast świadomość, że zawsze może być lepiej. Dziękujęmy za merytoryczną opinię!

Natalia

Ciężka atmosfera to jest w korpo. Ludzie są różni, jak w każdym miejscu znajdziesz osoby pomocne, jak i te, które podkładają kłody pod nogi. Generalnie, jak ktoś chce pracować i potrafi rozmawiać z ludźmi to z pewnością odnajdzie się w firmie Medif.

Drogi HAHA, co dokładnie opisanego w komentarzu nie jest zgodne z prawdą? Wszystkie oceny są subiektywne, to że ktoś jest zadowolony z pracy w firmie Medif, nie znaczy, że wszyscy być muszą! Firma Medif wkłada bardzo dużo wysiłku w wyszkolenie nowych pracowników, wszyscy Nasi pracownicy to specjaliści. Daj znać co Twoim zdaniem możemy poprawić! dziękujemy za Twoją opinię!

Bardzo dziękujemy za sugestie! Zawsze korzystamy z uwag przedstawianych w sposób fachowy i merytoryczny! Pozdrawiam

Haha
@MEDIF Sp. z o.o.

Oby bo dobrze życzę tej firmie mimo wszystko.

STANISŁAW

Dzień dobry, zainteresowany ofertą na stanowisko magazyniera chciał bym się dowiedzieć o miejsce wykonywania pracy - adres hurtowni, magazynu. dziękuję i pozdrawiam, Stanisław

STANISŁAW
@STANISŁAW

Czekam już na odpowiedź 51 dni i nic. Tylko ciągle ta natarczywa propaganda firmowa. Czy to poważne?

@STANISŁAW

A tak z ciekawości to co z kontaktem mailowym lub telefonicznym? Pan dalej czeka czy może próbował alternatywnie się dowiedzieć? zastanawiają mnie teraz faktycznie kwestie jeśli o kontakt chodzi. W miejscu pracy jak to może wyglądać? Jak szybko podejmowane są reakcje na zgłaszane problemy?

@STANISŁAW

Panie Stanisławie, Rekrutację prowadzimy poprzez wysyłkę cv za pomocą portalu na jakim zostało umieszczone ogłoszenie, oraz poprzez stronę internetową firmy Medif. Rekrutacja na stanowisko magazyniera zakończyła się w styczniu. Proszę śledzić naszą stronę internetową. Zachęcam do aplikacji w przyszłości

@STANISŁAW

Panie Stanisławie, przepraszam bardzo, ale Pana zapytanie zostało wstrzymane przez administratora i dopiero teraz ukazało się na profilu firmy :)

@Ewelina

Zapraszamy do kontaktu mailowego, nasza Asystentka z pewnością przekieruje wiadomość do odpowiedniej osoby biuro@medif.com

Barbara

A co konkretnie chciałbyś wiedzieć? Jak zarobki/atmosfera czy coś jeszcze innego?

Patrol Madif

Witam Na stanowisko KAM nie ma co liczyć bo ja je piastuje ???? rekrutacja, atmosfera, struktura firmy, prezes, przełożony 10/10. Moze dużego porównania w stomatologii nie mam ale nie potrzebuje sprawdzać wszystko na 5, polecam.

Halina
@Patrol Madif

To na jakie stanowisko jest szansa się dostać? są jakieś rekrutacje aktualnie?

@Halina

Na naszej stronie internetowej są wszystkie aktualne ogłoszenia, zapraszam do rekrutacji!

Tetro
@Patrol Madif

Jak wygląda dzień pracy w tej firmie? Pozyskuje się nowych klientów czy zajmuje dotychczasowymi? Jaki jest obszar działania? Czy jest swoboda dzislan czy narzucony czas i rodzaj pracy? Szkolenia? Wsparcie przełożonych?

@Tetro

Drogi TETRO , jeśli chodzi o pracę przedstawicieli medycznych i KAM to oczywiście pozyskiwanie nowych klientów, ale też współpraca z dotychczasowymi. Obszar działania jest podzielony i zawiera w zależności od terenu 1-2 województwa. Każdy pracownik firmy Medif pracuje w zakresie swoich obowiązków, szczegóły zawsze uzgadniając ze swoim przełożonym. Oczywiście zapewniamy szkolenia wprowadzające, merytoryczne oraz w czasie trwania zatrudnienia. Wsparcie przełożonych i kadry zarządzającej jest na wysokim poziomie.

Czy ktoś odpowie merytorycznie na pytanie: Jak wygląda praca key account managera? Pozyskujemy nowych czy obsługujemy aktualnych klientów? Ile godzin dziennie? Czy auto jest do prywatnej dyspozycji? Ile można zabić? Jaka jest atmosfera?

Szanowny/a Nicku praca KAM to zarówno pozyskiwanie nowych klientów jak i współpraca z aktualnymi. Czas pracy jest zadaniowy, zgodny z przepisami KP. Jednym z benefitów jest możliwość korzystania z auta służbowego do celów prywatnych. Odnośnie zarobków, zachęcamy do udziału w procesie rekrutacyjnym. Najlepszą atmosferę poznasz dołączając do Naszego Zespołu!

Zostaw merytoryczną opinię o MEDIF Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w MEDIF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEDIF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDIF Sp. z o.o.?

MEDIF Sp. z o.o.