PKP Intercity S.A.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PKP Intercity S.A.

Joanna H Nowy wpis

Bardzo nie polecam przejazdów z PKP Intercity ponieważ to jest bardzo nieodpowiedzialna firma i bardzo źle traktuje swoich klientów. Jechałam 8 kwietnia z Sandomierza do Stalowej Woli do lekarza. Pociąg stał na stacji w Sandomierzu ponad pół godziny ponieważ jak się dowiedziałam od pracownika PKP Intercity siedzącego sobie na ławeczce na przystanku że czekają na jakąś wycieczkę jadącą z Warszawy i bez nich bez tej wycieczki pociąg nie odjedzie. Ja spóźniłam się do lekarza bo później musiałam jeszcze jechać mks-em w Stalowej na miejsce docelowe i nie zostałam przyjęta. Napisałam reklamację aby oddali mi pieniądze za bilet w związku z półgodzinnym opóźnieniem ale oczywiście reklamacja nie została uwzględniona. Odradzam bardzo odradzam podróżowania z PKP Intercity. Mają swoich pasażerów zupełnie w (usunięte przez administratora)

Szczęśliwej Polski już czas Nowy wpis

Szanowny Panie Marku, Szanowna Pani Ewo! Doskonale wiem że czytacie te komentarze, więc pozwolę zwrócić się osobiście! Po (prawie) 8 latach waszej prosperity, gdzie nie zważając praktycznie na nic robiliście co sobie co chcieliście, zwalnialiście ludzi, zatrudnialiście swoich za większe pieniądze, a problemami obarczaliście szeregowych pracowników (sukcesy tylko i wyłącznie zasługa waszego zarządu i premie po kilkadziesiąt k) nastaje ten czas, w którym będziecie musieli niestety pożegnać się z firmą :) Osobiście nie życzę wam pogardy, którą okazaliście swoim nowym podwładnym w marcu i kwietniu 2016, kiedy bezwględnie zwalnialiście zastaną dyrekcje, a zastanych pracowników traktowaliście jako zło konieczne. Z tego miejsca pozdrawiam zatrudniony z okazji ŚDM zespół menadżerów produktu, a w szczególności Pana Michała, proszę sobie wpisać w CV za lata 2016 - 23 stanowisko - SYN :D Jest mi zwyczajnie przykro, że ta historia się tak kończy, no ale pewnych person absolutnie mi nie szkoda. Jeszcze korzystając z okazji pozdrawiam Pana Dyrektora Roberta, myślę że pana miejsce jest w pierwszej ławie w kościele i klinice dermatologicznej. Tyle lat być zderzakiem Pana Mareczka, szczerze współczuję! Co do wpisu, moja opinia straci ważność za góra 2 miesiące, ale do chcących pracować w centrali, za kilka miesięcy będzie okazja, bo zapewne zemsta na częściowo boguduchawinnych pracownikach i winnym managmencie spółki będzie ogromna. Czy warto pracować w @Pracodawca, z pewnością nie warto brać udziału w rekrutacjach do czasu zmiany zarządu, bo będziecie traktowani gorzej niż Ci zatrudnieni już za nowej władzy. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia, S.

Kazimierz Nowy wpis

Kupowałem bilet IC relacji Głogów-Zabrze w dniu 05.09.2023 płacąc z konta bankowego powiązanego z karta. Niestety zakup został zawieszony-niezrealizowany ,Kupiłem powtórnie płacąc z konta bankowego przelewem i miałem info,że bilet kupiony i zapłacony ,który został wykorzystany w dniu 14.09.2023. jednak zostałem obciążony bezpodstawnie za ten sam bilet płacąc w powiązaniu z kartą. Wysyłałem kilkakrotnie PDF ,że transakcja ta nie została zrealizowana w kwocie 41,60 PLN/SENIOR .NIE otrzymałem INFORMACJI ,ŻE ZA BILET ZAPŁACONO TYM sposobem ,ALE JUŻ WIELOKROTNIE TELEFONICZNIE JAK I PRZEZ e MAIL OD WIELU konsultantów miałem zapewnione,że pieniądze zwrócą na moje konto . Niestety to trwa do dzisiaj,że pieniędzy nie zwracają,a nawet mnie informowali,że ten zakup był anulowany.. Pisza ,że w ciągu 5 dni roboczych nastąpi zwrot i na tym się kończy Uważam ,że to być może w ten sposób pracują na swoje NAGRODY okradając emeryta 75 + ,który jest po operacji serca w Zabrzu w SCCS.Olewają mnie i tak trwa do chwili obecnej . Muszę walczyć o swój grosz emeryta i kopać się z koniem? Brak empatii do człowieka przez pracodawcę ? Pozdrawiam i życzę sukcesów w celu robienia ludzi w bambuko.

Leszek Nowy wpis

Dzień dobry Państwu i korzystając z połączenia relacji pociągów PKP Intercity i innych na trasie Szczecin Główny -Poznan Główny w okresie "modernizacji "tejże linii od lat pięciu!!!! to moja ocena jest taka ,że stanowi to (usunięte przez administratora)..jazda na tym odcinku jest katastrofą dla pasażerów . Wolne tempo prac i ogromne spóźnienia i niezrozumiałe długie trwanie tej prostej !!! inwestycji . Nieudolność i bylejakość to wyróżnienie tejże inwestycji.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PKP Intercity S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Kandydat / Dział zakupów

Odbyłem rozmowę na stanowisko Kupca w PKP Intercity i generalnie nie polecam. Na starcie, Pani Dyrektor działu zakupów zarzuciła mi, że porzucę po chwili pracę, gdyż w poprzednim miejscu pracowałem 1,5 roku! :D Do tego insynuowano mi, że się nie sprawdzę i generalnie nie jestem zbyt dobrym Kandydatem. Po zwróceniu uwagi Pani Dyrektor aby jednak podchodziła z szacunkiem do Kandydata, którego sama zaprosiła na rozmowę, zaczęła się pokrętnie tłumaczyć (niezbyt dobrze to wyszło) co wywołało szeroki uśmiech na mojej twarzy :D Nie wiem jaka atmosfera panuje w tym dziale ale po rozmowie wolałbym jej na własnej skórze nie doświadczać. Odradzam osobom, które pracują w miejsach gdzie szanuje się Pracownika/Kandydata.

Jam

PKP IC to firma krzak. Zarządzanie rodem z PRL. Układy układziki. Albo tańczysz jak ci zagrają albo dostaniesz taki plan, że jesteś wyczerpany. Instruktorzy elokwencją nie grzeszą a ich słownictwo osiąga poziom rynsztoku.

Prawdziwy Kolejarz

W tej pracy ma się godność. Może i pensja niewielka, ale za to jest poczucie wyższości nad resztą społeczeństwa. Uprawnienia przejazdowe, pieniądze na święta, u prywaciarza tego nie ma. A inni się śmieją ... bo zazdroszczą.

Bardzo ciekawe i niespotykane miejsce pracy. Najciekawsze są pierwsze umowy, gdzie podstawa jest niższa niż najnizsza krajowa. Tyle różnych dodatków i premii, których na koncie nie widać. Żenada. Jak już ktoś pisał, jeśli masz ambicje, to szukaj innej pracy, bo tu wykończą Cię psychicznie. (usunięte przez administratora)

Śmiać mi się chce za każdym razem jak wchodzę na stronę z kontaktami i nagle pojawia się po kilka osób z tym samym nazwiskiem jako dyrektorzy i naczelnicy. Pewnie rodzinny przypadek. hahaha.. prezes też szacunek - całe życie specjalista w zapyzialym malym biurze, ktorego nikt nie lubil a tu proszę, w 1 dzień awans na prezesa. Czary. Czlonek zarządu Falszywy Jarek, ktory był na wypadzie z firmy nagle wraca bo z prezesem sie zna. Normalnie sami inteligenci. Odradzam tam prace każdemu kto ma ambicje. Ta firma to posmiewisko małe zarobki i duża presja. I trzeba cały czas uważać co się mówi. Jeden z najgorszych pracodawców na rynku. Wszyscy na wysokich stanowiskach są po znajomości. Tam nie liczy się twoja wiedza i staż. nikt tego nie docenia.

Mariusz

Firma Intercity dobra jest dla leserów ktorzy nie mają ambicji na wyższe stanowiska. Wtedy jest dobrze. Ale jak chcesz cos więcej i nie masz (usunięte przez administratora)to zapomnij o awansie. W intercity trzeba uważać na ludzi - większość jest zawistna i kabluje. Odradzam zwlaszcza prace w Biurze bezpieczeństwa. Tam pracuje większość byłych policjantów a dyrektorem jest gosciu z gromu kumpel czlonka zarządu (tego grubasa z czarnymi przetluszczonymi wlosami). Strasznie (usunięte przez administratora)typ i donosiciel.

Miałem przyjemność pracy w Intercity. Przez kilkadziesiąt lat się poświęcałem i dyrektora nigdy nie dostalem. Po przejsciu na emeryture zaskarżyłem pracodawce za wykorzystywanie mnie do różnych prac nie związanych z moim stanowiskiem oraz brak platnosci za nadgodziny. Proces wygralem.

Anka

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Bez znajomości nie awansujecie a zarząd to straszne matoły. Prezes Chraniuk był przez kilkanaście lat głównym specjalistą i nagle stał sie kim stał. Teraz robi to samo. Odradzam.

xmen

INTERCITY!!! NAJGORSZA FIRMA W JAKIEJ PRACUJE. Dyrektorzy to kolesie prezesa Chraniuka. Nikt tam nie awansuje po ścierzce kariery tylko przychodzi kumpel i dostaje dyrektora czasem już po pol roku siedzenia na specjaliscie. Jak nie znacie obecnego zarządu to dajcie sobie spokój chyba że chcecie do końca życia być głównym specjalistą. Odradzam.

Piotrek

liczy się tylko kolesiostwo i uklady. Oczywiscie można isć na specjaliste i dorobic sie glownego specjalisty czasem naczelnika ale na tym koniec. Obecny prezes i czlonkowie zarządu zrobili sobie tam swoj (usunięte przez administratora) Obsadzają kumpli jak mogą na dyrektorskich stanowiskach a zwykly kowalski (usunięte przez administratora) 20 lat i ma specjaliste. Nie liczcie tam na awans i wysokie zarobki. Ludzie są zawistni i przytloczeni. Slyszalam też o ich biurze bezpieczeństwa - podobno pracuje tam gosciu z gromu jako dyrektor i jest niezle poryty. Oczywiscie to kumpel czlonka zarządu bo doswiadczenia nie mial. Podobno niezle wyżywa sie na pracownikach.

Piotrek

Locha

Coraz większy (usunięte przez administratora) i wszystkich dyrektorów i naczelników kierowników z sekcji to tylko na zbity (usunięte przez administratora).

Witam Miałam przyjemność brać udział w procesie rekrytacji na stanowisko Specjalisty ds kontaktu z klientem B2B. Proces przebiegł miło i sprawnie, pełen profesjonalism ze strony Pani rekruter. Szybka informacja zwrotna. Oceniam bardzo pozytywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Intercity S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PKP Intercity S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PKP Intercity S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP Intercity S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PKP Intercity S.A.