Wiecie czy Piotr Gaik Firma Handlowo Usługowa Veris udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?
Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie. Taka cisza na forum??
no i jest ok????
czymajcie sie jak najdalej od tej firmy bo szef jest dobry jak nic sie nie dzieje. jak juz sie cosc stanie to ci nie da wypłaty nawet telefonu nie odbierze od was. a potem sadem straszy. poprostu kawal wielkiego ...........
Hej wszystkim czy ktoś z was pomoże mi i powie gdzie szukać ofert pracy
witam poal pracowałeś tam
i jak tam w praca wygląda
witam jacek to dlaczego odszedłeś jak było super.
cześć walio pracowałem w verisie trzy lata i nie mogę powiedzieć złego słowa robotę mają stałą stałe kursy cała Polska zarobki super umowa o prace a nie samo zatrudnienie do chaty jak trzeba to jedziesz służbowym a nie stoisz na autostradzie jak pies. Polecam spoko firma.
Czy ktoś wie czy jezdzi w verisie Gruszka z Karzimierzy
Patryk zabrałem się z szoferem na stopa który pracuje dwa lata w Veris i bardzo sobie chwalił pracę i zarobki.Opowiadał o sprawach w sądzie które Gaik pozakładał właśnie o takie dziwne wpisy. Jedna sprawa już się odbyła i gostek ma zapłacić 8tysiaków na hospicjum.Jacek też dobrze pisze że kilka wpisów zostało usunięte czyli administrator strony musiał je usunąć bo niebyły zgodne z prawdą.Także jasno widać że byli pracownicy napierdalają na byłego szefa.
andrej jak śledziłeś wpisy to zobacz ile negatywnych wpisów usunięto czyli potwierdzało by się to co mówi rufi. Zawsze znajdą się niezadowoleni z pracy.
Na lepsze poprawa'a o samochody dbają czy na sznurkach
I jak jest poprawa w verisie
Ile firma ma samochodów i czy da się tym smigać
wiecie co jak nie ustaliliscie sobie warunków przed przyjeciem jasno to mozecie nazekac. i wychodze z załozenia ze jak sobie ktos pozwoli to tak jest pózniej
rufi czyżbyś należał do tych co gratyfikacje jakieś za kłamstwa otrzymują? może największym leserem i frajerem jesteś Ty sam? nie wbijaj kija w mrowisko, gdyż ktoś może jeszcze parę niuansów ujawnić, bo nie wszystko jest białe i czarne są tez szarości, do tej pory tylko czytam z ciekawością informację o w/w firmie ale dziś postanowiłam coś sama dodać to co ludzie piszą o kłopotach z wypłacalnością i stawkach wedle uznania to niestety ale mają rację jeżeli ktoś poczuł się urażony moimi słowami to zapraszam na drogę prawną, kłopoty z płatnościami to najmniejszy jednak problem w tejże instytucji i właściciel zdaje sobie z tego zapewne sprawę
Ostatnio rozmawiałem z kierowcą na radiu jak zapytałęm o kase czy płaci to mówi ze dopiero zaczoł jazde w verisie'
To jak placi czy nie placi czy ktos pracowal
Rufi Piszesz ze kazda sobota w domu. Ale napisz co sie dzieje jak w piatek sie wczesniej odrobisz to co idziesz do domu NIE trzeba na garazu robic do wieczora. A na dzien dzisiejszy w posredniaku wolne miejsca do Gaika.
Drogi Użytkowniku,
Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:
NIE dodawaj opinii, która:
Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.
Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.
Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.