Opinie o Peri Polska Sp. .z o.o. w Płochocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Peri Polska Sp. .z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Peri Polska Sp. .z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peri Polska Sp. .z o.o. w Płochocin

Czy pracownicy Peri Polska Sp. .z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pracownicy może i by się integrowali, lecz nie ma spotkań oddziałowych i firmowych integracyjnych, brak pomysłu działu HR na ten sposób integracji

Niestety w związku pandemią wszelkie formy integracji i dużych spotkań zostały zawieszone. Wcześniej, tradycyjnie co roku organizowane były imprezy dla wszystkich pracowników i ich rodzin z okazji Dnia Dziecka, uroczystości z jubilatami, którzy obchodzą rocznicę 10,15,20,25 lat pracy w naszej firmie, spotkania wigilijne oraz integracje zespołów pracujących w różnych lokalizacjach połączone ze szkoleniami.

Karol

@Marci Narzekanie dla narzekania? Wiadomo jaki mamy czas i żadne formy integracji nie są możliwe. Firmę mamy dobrą więc trzeba przetrwać

cola

Podwyżki są sterowane ręcznie i ogólnie słabo to wygląda.

Kola

Zamierzał za marne siano w komentarzach sama prawda podwyżki po 100 zł i robota (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś na stanowisko Inżynier ds. Ofertowania i Sprzedaży oferowane przez firmę Peri Polska Sp. .z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Jan Kowalski

Aktualnie poszukują pracowników m.inn na magazyn (operatorów maszyn, operatorów wózków widłowych, suwnicowych, pracowników serwisu) praca na pełny etat - płatne zgodnie z literą prawa i nie jest to najniższa krajowa. Pracuję tu od kilku lat i mogę powiedzieć, że jest to pewna stała praca tylko trzeba chcieć pracować. Z dodatków do pensji to m.inn premie, trzynasta pensja po przejsciu na stałe, obiad za free (drugie danie), pakiet socjalny... jest tego trochę, a i wiadomo co jakiś czas podwyżki. Na początku nigdzie nie dają od razu kokosów, kwestia chęci do pracy i pokazania się z dobrej strony.

pracuś
@Jan Kowalski

podwyżki to tu są raz na 5 lat i ok. 100 zł jak na początku wynegocjujesz dobre warunki to będziesz miał na podwyżki nie licz ........... wymagania duże, słabsze jednostki musza zginąć ......

adi
@Jan Kowalski

a jakie sa godziny pracy na magazynie

@adi

@adi są dwie zm 6-14 i 14-22 wszystkie ewentualne nadgodziny płatne jak nakazuje prawo, wszystko jest uczciwie.

@Jan Kowalski

Tak a czasem nie płacą przez firmę podwykonawcza

@Hans

Myślę że nie wiesz co piszesz - pozdrawiamy konkurencję.

Krzysiek
@Jan Kowalski

Hej , czy naprawdę jest tak jak piszą na ich stronie że magazynierzy dostają 20 zł brutto na godzinę? Premie są co miesiąc i czy są uzależnione od wydajności ? Czy po pół roku pracy naprawdę dostałbym większą stawkę ?

Artur
@pracuś

Jeżeli nie można według Ciebie liczyć na podwyżki, to czy pracodawca proponuje inną gratyfikację w postaci szkoleń branżowych lub kursów dających nowe uprawnienia? Takie dodatki, które sprawiają, że rozwój zawodowy jest możliwy są często ważnym aspektem zatrudnienia, który wpływa na decyzje o podjęciu pracy. A Ty co o tym myślisz? Czy firma Peri Polska jest przyjazna dla pracownika i wspiera w rozwoju kariery zawodowej?

Ewelina

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach lub dodatkach do pensji?

@Ewelina

Jakie stanowisko cię interesuje?

A jakie warunki dla Przedstawicieli Techniczno-Handlowych ? Mam zamiar aplikować na woj.Mazowieckie . Może napisze ktoś zorientowany ?

@Kandydat

Będziesz gonił króliczka którym jest plan jak go zrobisz to okaże się że twoja windykacja jest słaba itd.

Julita

@pracuś, czyli istnieje możliwość negocjacji warunków zatrudnienia w Peri Polska. Z pewnością jest to informacja ważna dla użytkowników, dlatego dobrze, że ją zamieściłeś. Czy Tobie samemu udało się tak wynegocjować warunki z pracodawcą, które Cię satysfakcjonują?

Jacek

Zastanawiam się dlaczego tak jest, że jak ludziom dobrze się w firmie pracuje to przestaja pisać? Przecież pozytywne opinie to jak reklama a wiadomo, że reklama jest potrzebna.

Julita

@Pracownik - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Peri Polska Sp. .z o.o.? Jakie benefity zapewnia pracodawca? W sieci pojawiło się kilka aktualnych ofert pracy - te merytoryczne odpowiedzi pomogą zainteresowanym w podjęciu decyzji, czy na nie aplikować.

A ja pracuję w Peri i nie narzekam bo narzekają tylko ci co nie chce się im robić! widzę, że co niektórzy co pracowali tu wcześniej próbują wracać - pewnie spróbowali słodyczy na rynku :)

Olo

Dno nie zycze nikomu pracy w peri

asd

Na pewno jest w porządku z zarobkami @Darek, bo miały się pojawić jakieś premie jeszcze. Warto próbować.

antoś

a jak wygląda praca na sklejce w polsce południowej na stanowisku PH

zdenek

Aco sadzicie o prezesie?

pepe

Człowieku wszędzie trzeba robić.Jak sie [usunięte przez moderatora] .. to każdy najbardziej wyrozumiały pracodawca Cię wyleje.

operator.

Nie polecam pracy w Peri kokosów nie ma a atmosfera w pracy nie ciekawa.Pełno konfidentów. Firmy podwykonawcze to firmy dyrektorów którzy trzepią kasę ze swoimi kolegami a pracownikom dają marne grosze.[usunięte przez moderatora] Omijajcie firmę z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Peri Polska Sp. .z o.o. - Płochocin

• Jak się pracuje w Peri Polska Sp. .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Peri Polska Sp. .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Peri Polska Sp. .z o.o.?

Peri Polska Sp. .z o.o.