Codeo Polska Sp. z o.o.

Opinie o Codeo Polska Sp. z o.o.

Myśliciel

Pracownicy to umysłowe ameby, bez konkretnego rozkazu nadające się tylko do siedzenia w telefonie i wyzywania siebie nawzajem. Toksyczna atmosfera, brak wsparcia, kolesiostwo. Beznadziejna płaca, brak perspektyw. Z każdym dniem, nie jeżdżąc tam. Człowiek jest szczęśliwy. Nie polecam, omijać szerokim łukiem

Czy firma Codeo Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Informator

W Codeo Polska nie ma i nie będzie szkoleń.

Johnyłanruka

Wpis o prokurencie nie zawierał wulgaryzmów, tylko tyczył się Pana. Rodzina w zdrowiu? Dostał już podwyżkę szwagra zieć? "Nie jestem pewien czy to aby na pewno zięć, ale jakis pociot" Tak samo z rozmowy kwalifikacyjnej komentarz zginął po miesiącu, pewnie po miesiącu zaczął naruszać standardy. Drodzy Państwo tu nie ma połowy komentarzy, tak jest tam świetnie. Tam mogą siedzieć dzieci bogatych rodziców żeby mieć ubezpieczenie, bo za 2k nikt nie wyzyje, ewentualnie niepełnosprawni mogą podjąć lekką pracę, z rentą wystarczy, a i firma więcej laserów kupi.

Czy można liczyć w Codeo Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Chyba żartujesz

Absolutnie, żadne benefity z tytułu pracodawcy się nie należą. Jedynie co możesz dostać to nagrodę w postaci zabranej premii ;-)

Witam, usuwamy lub moderujemy komentarze, które naruszają regulamin, pisaliśmy już o tym. Wpis "o prokurencie" nie został usunięty, tylko jego część, która zawierała obraźliwe wulgaryzmy, reszta wpisu jest i została na niego udzielona odpowiedź. System premiowy istnieje cały czas, natomiast ze względu na opóźnienia w implementacji nowego systemu CRP w całej grupie, na razie nie możemy poprawnie wprowadzić nowych zasad premiowania. Po trzecie, no cóż, też życzę powodzenia.

Pomocny204

Serwisant płaca 2200 + 200 premii za brak chorowania itp. trochę mało jak na dzisiejsze czasy...

Serdecznie nie polecam pracy w firmie Codeo Polska, wiele obietnic nie pokrywających się z prawda... Obiecują złote góry, a co do czego to mydlili oczy byle czym. Długo czasu łudziłem się obietnicami (usunięte przez administratora), które nie doszły do skutki. Cieszę się ze postanowiłem zakończyć współpracę z ta firma co i każdemu pracownikowi polecam, a osobom chętnym do pracy w firmie Codeo z całego serca odradzam. Pozdrawiam

Poszkodowany

Pracownicy mają prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub za pracę o jednakowej wartości. Tak stanowi art. 183c kodeksu pracy. (usunięte przez administratora) W wynagrodzenie są wliczane premie uznaniowe. Jedni serwisanci mogą wyrobić mniejszą, inni większą premię!

@Poszkodowany

Witam, praca, którą wykonują serwisanci u nas nigdy nie jest jednakowa i jednakowej wartości. Skoro zamieszczamy w opinii konkretne artykuły kodeksu pracy, to dobrze też poczytać o samej definicji, jest to dosyć obszerny temat. Premie uznaniowe są wypłacane niezmiernie rzadko i są naturalnym prawem pracodawcy do "nagrodzenia" konkretnych osób za dodatkowo lub bardzo dobrze wykonaną pracę. Dodam, że w przypadku premii zawartej w umowach o pracę, otrzymują ją pracownicy, którym na niej zależy i wykonują swoją pracę zgodnie z przyjętymi zasadami.

@Codeo Polska Sp. z o.o.

Przez dwa lata nie otrzymałem żadnej premii uznaniowej. ???? Moi koledzy też nie otrzymali takiej premii. Pozdrawiam

Witam, proszę dokładnie przeczytać poprzedni wpis.

??
@Codeo Polska Sp. z o.o.

Niezwykle rzadko znaczy wgl?

Poszkodowany
@Codeo Polska Sp. z o.o.

Witam. Przepisy kodeksu pracy są w jakimś celu i należy się do nich stosować. Oczywiście pracodawca ma prawo do "nagrodzenia" konkretnych osób za dodatkowo lub bardzo dobrze wykonaną pracę. Należy to jednak robić zgodnie z obowiązującym prawem. W Codeo Polska, każdy serwisant ma możliwość wypracować premię uznaniową. Maksymalna wysokość premii jaką można wypracować jest różna dla każdego pracownika, a powinna być jednakowa dla wszystkich. Np. jeden serwisant w miesiącu może wypracować sobie maksymalnie 400 zł, a drugi już 600 zł premii. Czyli pracodawca już na samym początku zakłada, że pracownik wykona daną pracę gorzej od innego co nie zawsze ma miejsce. Do niedawna była jeszcze możliwość wypracowania sobie premii rocznej. Niestety szybko została zlikwidowana z niewiadomych przyczyn.

@Poszkodowany

Witam, wynagrodzenia, co za tym idzie także premie, są wypłacane zgodnie z prawem. Opinia powyżej błędnie definiuje rodzaj premii. Premia uznaniowa to premia o której przyznaniu lub nie przyznaniu decyduje pracodawca i pracownik nie ma roszczeń do takiej premii. Każdy z zatrudnionych w oparciu o umowę na czas nieokreślony, ma zapis o premii w umowie. Taka premia ma charakter roszczeniowy, pracownik po spełnieniu określonych warunków ma prawo domagać się od pracodawcy wypłaty takiej premii. Wysokość premii jest ustalana indywidualnie z każdym pracownikiem, podpisana przez obie strony umowa o pracę jest wiążąca. Dodam, iż kończymy pracę nad nowym systemem premiowania, który będzie zapisany w regulaminie pracy, to zapewne rozwieje wszelkie wątpliwości co do sposobu wypłacania premii na stanowisku serwisant.

Johny11palcow
@Codeo Polska Sp. z o.o.

Dlaczego podstawowe wynagrodzenie różni się w przypadku nowych pracowników? Po podpisaniu umowy na stałe?

Zadowolony2020

Witam wszystkich, Chciałbym przeprosić Pana Sebastiana na forum publicznym za poprzednie wpisy które upokarzały firmę Codeo. Pozdrawiam. W.

Zadowolony2020
@Zadowolony2020

Jestem zadowolony, że mogę pracować w takiej firmie.

Daniel Podliński

Witam wszystkich czytających ! Jeżeli chcesz się rozwijać w młodym dynamicznym zespole zapraszamy do nas! Pracując na dziale Logistycznym odczułem znaczne poprawienie swoich umiejętności językowych ponieważ nasz dział komunikuje się bezpośrednio z zagranicznymi filiami firmy w Francji, Niemczech, Hiszpanii, Anglii. Różnorodność obowiązków przyczynia się do wyeliminowania elementów ,,nudy'' z dnia pracy. Współpraca z wykwalifikowaną kadrą kierowniczą znacznie ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków! Praca idealna do zdobycia doświadczenia, a o zarobkach świadczą wyniki Twojej pracy!

Krystian

Witam, czy obecnie prowadzą Państwo rekrutację?

@Krystian

Witam, w tej chwili nie prowadzimy rekrutacji. Proszę jednak zaglądać na profil firmy, będziemy na bieżąco informować, jeżeli pojawią się nowe oferty pracy.

Dlaczego usuwacie negatywne opinie, a pozostawianie tylko te które wam odpowiadają? Pozdrawiam

Witam, usuwane lub moderowane są tylko opinie, które łamią regulamin serwisu gowork.pl oraz polskie prawo (np. groźby, wulgaryzmy, pomówienia). Proszę dokładnie zapoznać się z regulaminem.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich odwiedzających profil naszej firmy w serwisie GoWork.pl. Pragniemy wykorzystywać nową płaszczyznę komunikacji, by udzielać Państwu rzetelnych informacji na temat pracy w naszym przedsiębiorstwie oraz udzielać odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.

Wszelkie sugestie są dla nas bardzo cenne. Z tego powodu prosimy o przesyłanie uwag, wskazówek oraz opisywanie sytuacji wymagających wyjaśnienia pod bezpośredni adres e-mail : operations_pl@codeo.com lub nr tel. 798109970.

Wiesz co się dzieje teraz w firmie? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie Codeo Polska Sp. z o.o. w mieście Płońsk. Twoja opinia się liczy!

Annoyed Worker

(usunięte przez administratora) Nie ma żadnych plusów w tej pracy, budynek nienadajacy się do użytkowania przez pracowników. Wypłaty na poziomie najniższej krajowej. (usunięte przez administratora) Żałuję pracy w tym miejscu. Nie polecam nikomu!

Halina
@Annoyed Worker

Mocne słowa. Naprawdę aż tak źle z tymi zarobkami w Codeo? Na jakim stanowisku miałeś najniższą krajową? Przybliż proszę.

Serwisant
@Halina

Serwisant. Koledzy przyszli do firmy i zostali (usunięte przez administratora) więc napisałem co myślę. Więcej nie mam nic do powiedzenia. Chcę już o tym zapomnieć. Uciekać z stąd

@Annoyed Worker

Z wiadomych przyczyn nie chcę odnosić się do pierwszej części wypowiedzi. Co do reszty, informacja poniżej : 1. Co oznacz stwierdzenie że nie ma żadnych plusów, proszę o konkrety. 2. Co oznacza że budynek nie nadaje się do użytkowania przez pracowników, proszę o konkrety. Ze swojej strony dodam, że budynek jest użytkowany zgodnie z przeznaczeniem, spełnia wszystkie normy BHP i PPOŻ, jest też w pełni ubezpieczony. Mamy nowe zaplecze socjalne (duża kuchnia, 4 łazienki), miejsca parkingowe na wewnętrznym terenie firmy, itp. 3. Wypłaty - średnia z pierwszych dwóch miesięcy na stanowisku serwisant przekroczyła 2500 pln netto. Dodam, że spora cześć obsady nie otrzymała dodatkowej miesięcznej premii ze względu na nieobecności w pracy. Reasumując, proszę o merytoryczne oceny, tak żeby można było się do nich odnieść i ewentualnie wyjaśnić lub poprawić konkretne obszary.

Ciekawy
@Sebastian

Na jakiej podstawie wyliczył Pan średnia?

@Ciekawy

Witam, w momencie odpowiedzi na poprzedni post, zgodnie z powyższą informacją, brałem pod uwagę stanowisko Serwisant, pierwsze dwa miesiące tego roku i wynagrodzenie wypłacone netto, nie wiem jak to bardziej doprecyzować.

Zadowolony2019

(usunięte przez administratora) Atmosferę niszczą niekompetentni kierownicy, natomiast praca staje się monotonią po pierwszym miesiącu. Za marne 2000zl netto nie polecam.

Zuzanna
@Zadowolony2019

@Zadowolony2019 Czy Twoja praca w Codeo Polska Sp. z o.o. nie jest podparta umową o pracę, skoro tak piszesz? Może jednak ten pracodawca w swoich warunkach zatrudnienia ma coś co Ci się podoba? Może dysponuje jakimiś świadczeniami pozapłacowymi? Będę wdzięczna, jeśli udzielisz mi odpowiedzi.

Leszek

Zmiany regulaminu dotyczą premii, grafiku czy innych spraw? Napisz dokładniej o co chodzi. Dzięki.

@Zuzanna

Każdy pracownik w firmie jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę, gdzie podczas rekrutacji przedstawiany jest plan i warunki zatrudnienia. W firmie obowiązuję aktualny regulamin pracy, z który zapoznaje się każdy zatrudniony. Z ważniejszych informacji pracujemy w systemie jednozmianowym, poniedziałek-piątek, w godzinach 8:00-16:00, z trzema przerwami wliczonymi w czas pracy (10 min rano + 40 minut lunch + 10 minut po południu).

@Sebastian

Każdemu pracownikowi należy się pięć minut przerwy na godzine. Prace z komputerem. Pozdrawiam.

Witam, tak jak opisałem wcześniej, zapewniamy przerwy, które są wliczone do czasu pracy i są regulowane przez przyjęty regulamin pracy. Co do przerwy 5 minutowej, to cytuję "Przerwa przysługuje pracownikowi po godzinie nieprzerwanej pracy przy obsłudze monitora. Nie przysługuje, gdy pracownik w czasie godziny zegarowej obsługuje monitor i jednocześnie wykonuje inne czynności." Serwisanci u nas posiadają komputery i korzystają z monitorów, ale praca na nich nie jest ciągła.

Jak długo czekaliście na odzew z Codeo Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Sebastian

Chodzi Panu/Pani o oferty pracy?

Nie układać się na żadne umowy słowne! Ja tak dałem się oszukać i gdyby nie brak czasu sprawa by trafiła w odpowiednie ręce. Czy coś potrafisz czy nie to masz 2k, i niby śmieszną premie którą każdego dnia starają się zabrać. Śmiech na sali jak na Zarobki w Nowiaku bo tam teraz znajduje się firma. Nie dajcie się omamić wizją "rozwoju" na pierwszym spotkaniu. Toksyczna atmosfera, nie polecam najgorszemu wrogowi, na szczęście to już za mną.

Zostaw merytoryczną opinię o Codeo Polska Sp. z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Codeo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Codeo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Codeo Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Codeo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Codeo Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Codeo Polska Sp. z o.o.