Opinie o Aqvarius Trading WLL w Doha

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aqvarius Trading WLL. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Aqvarius Trading WLL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aqvarius Trading WLL w Doha

Dlaczego usuwane są opinie które zbyt brutalnie podają całą prawdę?

Jan.

Pisza tak by nie mieli konkurencj.Po takich wpisach malo kto będzie chciał tam jechac,a tym ktorym jest tak zle dalej beda pracowac dla tej firmy.Proste.

Marku
@Jan.

Przyjedz i sam się przekonaj. (usunięte przez administratora)

Marku

Nie kłam! Jakie 8,50 EUR? Sprawdź ile kupisz euro 27zł bo tyle tu się dostaje za godzinę.

Szary pracownik

Cześć Mariusz:) jak chcesz to jedz, po dwóch tygodniach w Polsce jeszcze zastanawiam się, czy ja to ja? Krzyków nie doświadczyłem, ale klimat firmy i prowadzenie prowadzi do psychiatryka

Mariusz.
@Szary pracownik

Jak jest teraz to nie wiem.napisalem jak bylo kiedys.

Monter

Biorą jak leci..... żadnej rozmowy kwalifikacyjnej nie ma, co już świadczy że firma jest niepoważna

Brak

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
Mariusz

Witam.Czytam Wasze opinie i nie wierze...Pracowalem tam 2 lub 3 lata temu i wszystko było ok.kazda dodzina i nadgodzina byla rozliczona co do minuty,diety tez.Mozna bylo dostac zaliczke bez zadnych problemów.Warunki mieszkaniowe tez ok.Pokoj,kuchnia,salon,lazienka,internet.Co wiecej trzeba.a praca jak praca kazdy robil co mial robic i nikt na nikogo nie krzyczal.Szefostwo ok.Po mimo tego ze musialem zjechac do kraju 3 tygodnie prędzej z przyczyn rodzinnych za bilet powrotny nie placilem.Jak dla mnie ok i milo wspominam prace i pobyt w doha.

Ciekawy

Nadal padaczka pracuję i podskakuje?

Łowca

Ciekawe po po kilkunastu tygodniach dasz sobie spokój?

Łowca

Dokładnie tak jak to napisałeś jest fundamentem działalności tej firmy

Łowca

Marku w jednej z Twoich wypowiedzi padło stwierdzenie iż wypłacane są dodatki do zarobków czyli premie i chociaż sam tego nie doświadczyłem to mam na ten temat swoje zdanie.... Mareczku zapomniałeś dodać że te wypłacone premie były dla tych, którzy pastwili się nad pracownikami. Przestań pisać o rzeczach, które są kompletną abstrakcją. Jesteście bandą zwyrodnialców, którzy nie mają żadnego poczucia honoru. To co dzieje się w tej firmie do dobry scenariusz do filmu. Gdybym był reżyserem i odpowiedziałbym prawdziwą historię firmy Aqvarius to zapewne został bym zdobywcą jakiejś nagrody wśród filmowców. Wątki opierały by się na faktach, które potwierdzają się każdego dnia. Pomijam wszystkie komentarze odnośnie pracy, pracowników bo to jest zmienne. Natomiast sama firma i jej funkcjonowanie już dawno zasłużyła się na miano co najmniej odrażającej. Tu traktuje się ludzi gorzej niżeli śmieci. Fakt że niektóre osoby faktycznie nimi są i proszę bez obrazy ale takie są fakty. Zbieranina ludzkich wraków, które jakim cudem jeszcze funkcjonują. W dużej mierze dzięki alkoholowi i innymi używkami, które pomogą panujących w tym kraju zasad są dostępne. Między innymi brodacz zasługuje tu na palmę pierwszeństwa. Każdy kto pojawią się w tej firmie przyjeżdża z jakimś zamiarem. Dla jednych jest to miejsce wymarzone niczym oaza na środku pustyni dająca możliwości azylu, praca dla nich to tylko luksusowy dodatek. Inni przybywają tu skuszeni tajemniczością państwa Katar, a przy tym możliwością zarobku, który nie jest niestety odzwierciedleniem luksusu. Zarobki są marne ale oczywiście dla niektórych jest to wybawieniem z różnych życiowych opresji. Ogólnie rzecz ujmując krótko trzeba stwierdzić że jeśli wybierasz się do pracy w Katarze omijaj szerokim łukiem firmę Aqvarius. No może nie końca jest winna sama jej nazwa ale Ci , którzy w niej są zakorzenieni. Jedna kobieta kiedyś napisała takie słowa cytuje "Ludzie ludziom zgotowali ten los". Należy on do polskich poetów ale te słowa, odnosiły się do zupełnie innej przestrzeni czasowej aczkolwiek teraz idealnie pasują do tego co dzieje się w samej jak i wokół niej a mowa o firmie Aqvarius. Nie zamierzam tutaj wylewać na nikogo żadne gówna. Ale przypatrując się temu wszystkiemu stwierdzić muszę że mój pobyt tutaj jest jednym wielkim nieporozumieniem. Wiem że wdepnąłem w łajno ale będę starał się z całych sił aby ponownie nie wdepnąć w podobne. A teraz do samych pracowników firmy Aqvarius... Jeżeli jest w Was coś co nazywa się jajami to tu chyba ich nie macie. Robią z Wami to na co im pozwalacie.... jesteście niczym bandą rozpastwionych dzieciaków, którym tylko brakuje w ustach lizaka. Panowie nie wstyd Wam???? Odnosząc się do firmy Aqvarius to proszę jedynie o zachowanie tej resztki honoru jeśli go jeszcze macie i podnoszenie się do łudzi z szacunkiem pomimo tego z jakiego środowiska mogą się wywodzić ponieważ są dalej ludźmi a nie zwierzyną (chociaż niektóre osoby należałoby do takiej grupy zakwalifikować). Ktoś tam wspomniał o pracowniku zwanym " Baśka " ... Dajecie mu spokój bo to chory człowiek, któremu należy pomagać. Jeżeli znalazł sobie miejce do dalszego życia w tej firmie to już jego problem byle pozostał tylko jego problemem. W przeciwnym wypadku ręką sprawiedliwości dosięgnie i jego osoby.

Marek - Aqvarius
@Łowca

Drogi Panie ... no 3 / nocka 4 /dni sie spoznilismy w tym miesiącu , o czym wszystkich przyjechał powiadomić szef j tez powiedział ze kto potrzebuje może natychmiast wsiąść zaliczkę by uregulować pilne sprawy... zakładam ze pan jest na projekcie Instalacji Mep gdzie na 54 pracowników Ok 15 te premie dostało , włącznie z panami którzy już się pożegnali z współpraca ... skoro jest pan tak Uciemiężony przykro mi , natomiast by przyjść , zadzwonić i porozmawiać ze mną lub z szefem o tym odwagi o której braku pan mówi wśród swoich kolegów tez panu zabrakło najwyraźniej .. premie przyznają kierownicy i nie jest żaden z wymienianych tu na forach brodaczy , toudich czy innych , niektórzy jak wie pan już zostali usunięci z powyższych właśnie względów. Co do Pana osoby , nie jest pan tu trzymany na sile i może w każdym momencie poleciec do domu. Pozdrawiam i zapraszam na szczera rozmowę. Szkoda czasu i własnych nerwów na internetowe wylewy. Choc przyznam ze esej bardzo składny.

Robercik

Ktos cos moze powiedziec na temat tych pieniedzy jak oni to placa na konto, firma ci zaklada konto. Czy sam musisz to zrobic? ile ozna miesiecznie odlozyc skromnie tam zyjac?

Juzek
@Robercik

Jak się z SOLID-u do Aqvariusa idzie to się nie dziwię że zachwalarz. Żaden szanujący się monter nie podejmie sie pracy w pseudo podmiocie gospodarczym

@Robercik

Człowieku jeśli tam nie pracujesz to nie zadaj sobie trudu pytając o cokolwiek. Po prostu poczytaj a znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania

Marek Kosmicki - Aqvarius

z 31 Osob które rozpoczęły kontrakt z Panem, około 3-4 pozostawamy bez komentarza, mógłbym powiedzieć że tak samo czuje się oszukany jako pracodawca. ok 3-4 wyjechało prawdziwych fachowców na których oczekiwania finansowe nas po prostu nie stać, koniec końców ok 15 osób (pewnie połowa) postanowiło zostać i pracować dalej. kurz jest jak na każdej budowie.. zapch siarki i gazu .. trudno skomentować skąd miałby być na stacji metra. płacone panowie macie za godziny, rzadko też nakład pracy był tak wielki by się ludzie zamęczali na śmierć... mimo Pana opini, dziękujemy za Pana czas i poświęcenie. Prosiłbym, o dokładne napisanie w którym miejscu i na której części umowy został Pan oszukany , rozumiem chęć pozostania anonimowym, natomiast rowiejmy wątpliwości. Poniżej treść JOB OFFER który każdy pracownik dostaje przed wylotem, proszę dokładnie napisać na którym punkcie został pan oszukany! Proszę również innych aktywnych panów na tym forum, lamentujących nad swoim losem, na dokładną informacje które z poniższych zapisów nie zostały wypełnione ze strony firmy. Zatrudnienie : indywidualne-kontrakt Pozycja :instalator MEP Projekt :projekt metra Czas trwania : minimum 3 miesiące Wypłata : 8 000 QAR ( 31QAR/h) - [wyliczone na podstawie 255h miesiecznie] Zamieszkanie : pokój dzielony w mieszkaniu firmowym (2os/pokój) Transport lokalny: zapewniony przez firmę, dzielony samochód osobowy Nadgodziny: regulacja katarskiego kodeksu pracy 1.25 w tygodniu (38.75/h) I 1.5 w dzien wolny I święta (46.5QAR/h) Czas pracy : 60h tygodniowo (10h dziennie + przerwa 1h), 6 dni w tygodniu Przelot : Bilet mobilizacyjny oraz demobilizacyjny po ukończniu minimum 3 miesięcy pracy zapewniony przez pracodawcę Wyżywienie : Firma zpewnia dietę w wysokości 65 QAR dziennie, wypłacaną z gory na 10 dni (ok 2000QAR/m-c) Ubezpieczenie: Firma zapewnia ubezpiecznie NW/ oraz na Życi (worksman compensation), firma opłaca prywatną opiekę zdrowotną na wypadek choroby, etc. Dodatki: Co-miesięczna premia uznaniowa dla wyróżniających się pracowników. proszę również pomyśleć o ludziach którzy tu się "natyrali" by Pan mógł na podstawie CV i rozmowy telefonicznej przyjechać do dobrze płatnej pracy, zanim zacznie Pan obrażać ludzi.

@Marek Kosmicki - Aqvarius

Zapraszam do firmy A......różnych przestępców , ćpunów i wykolejeńców .Możesz sie nie znać na niczym ,tylko podp.....to firma dla ciebie..Więc na początek;mieszkania super salon 3 sypialnie 3 łazienki oczywiście materiały z wysokiej półki tylko wykonanie jest ciapkowate, mieszkania zagrzybione. lekarz jeżeli do niego uda ci się trafić przepisze ci przepisze ci alergeny i nie wiem jak czyste towarzystwo trafisz to i tak jest (usunięte przez administratora) basen i siłownia oczywiście są tylko po korzystaniu z nich łapią różne choroby skórne więc trzeba doliczyć koszt leczenia ..Większość ludzi zachorowało na zapalenie wirusowe górnych dróg oddechowych włącznie z zapaleniem płuc. nie wszyskim udało sie nie płacić zalekarza i lekarstwa. .Panie Marku lepiej by było aby wszyscy bez wyjątku brali antybiotyki niż żeby zarażał jeden drugiego .Praca jak praca .specjalista się nie utrzyma a po drugie jemu trzeba zapłacić. auta służbowe teoretycznie na 4 osoby w większości jeżdżą 5 osób plus narzędzia na kolanach . Pieniądze rzecz najważniejsza 31q \h po przewalutowaniu na dolary bo to się opłaca najlepiej taci się tylko 26 groszy jeżeli nie musisz wysyłać . dodatkowe koszty to western union . lub bank koszty operacji. więc takie pieniądze zarobi człowiek w Polsce .butelka wiski marnej jakości litr 150 zeta. czy warto pojechać ? sami się zastanówcie . opine niżej opisane są zgodne z prawdą . pozdrawiam wszystkich . człowiek który już tam nie wróci Głupek

Lukasz

Witam a jest jeszcze możliwość pracy u państwa

Marek Kosmicki - Aqvarius

Na konktrakcie, Job offer jest jasno napisane 31QAR na godzine, w zaleznosci od kursu pewnie ma Pan racje 28 zl na godzine, wierze na slowo, natomiast jak Pan doda 65 QAR dziety czyli 6.5 na przepracowana godzine to jest trochę więcej...

H.K.

It's a joke ;)

Darek

Poczytajcie wszystkie opinie i tłumaczenia pracowników firmy i sami wyciągnięcie wnioski.

Łukasz

Prawda brawo dla kolegi

AQVARIUS TRADING WLL

Witam, Chciałbym sprostować, opinie która jest krzywdząca , i nie do końca zgodna z prawdą a więc punkt po punkcie dla osób potencjalnie zainteresowanych współpracą z nami : -Ocena standardów , jest zawsze różna w zależności od osoby, osobiście mieszkam w Doha oraz w naszych mieszkaniach firmowych i sytuacja mieszkaniowa naszych pracowników uważam jest bardzo dobra , proszę sprawdzić LIWAN PLAZA (doha) w google, i ocenic samemu. Część naszych pracowników - instalatorzy , mieszkają w budynku nieopodal (INDIGO) o nieco niższym standardzie niż luksus, ale jest to nadal standard Wysoki (A/C, Basen, Silownia, duze powierzchnie, TV , Internet ) -Punkt odnośnie "nadużyć" uważam za skandaliczny, każde rozliczenie z pracownikiem jest opartę o zapisy z kontraktu, jak i o katarskie prawo pracy , potrącone z ostatniej pensji pracownika mogą być koszty biletu jeśli z własnej woli konczy kontrakt przed terminem, lub zniszczenia powstałe w mieszkaniu lub samochodzie firmowym. -Kontrakt jest wystarczająco klarowny, zreszta każdy punkt z kandydatem omawiamy bardzo szczegółowo podczas procesu rekrutacji -Zgadza się , standardowy tydzien pracy w Katarze to 60 godzin tygodniowo (6 dni po 10 godzin), jezeli pojawiają się problemy przy rozliczaniu nadgodzin, sytuacja jest zawsze skrupulatnie sprawdzana i nadgodziny są wypłacane ( najczęstszym powodem "problemów" z nadgodzinami są źle prowadzone karty rejestracji czasu pracy "timesheety" przez samych pracowników) - Zarobki są bardzo uczciwe, oczywiście Być może Polak z odpowiednim stażem na bliskim wschodzie i doświadczeniem byłby wstanie sam wynegocjować lepszą pensje ... choć również popierając to (włąsnym oraz kolegów ) doświadczeniem , jest to bardzo trudne zadanie ....oczywiście pan "mathew" nie wziął pod uwagę że firma Aqvarius ponosi WSZYSTKIE koszta związane z mobilizacja zatrudnieniem oraz utrzymaniem pracownika w Katarze. p.s. Panie "Mathew" jeśli był pan naszym pracwonikiem (przyznam się że nie jestem w stanie skojarzyć takiego nicku z nikim kto pożegnał się z nami ) i został pan w jakikolwiek sposób pokrzywdzony , proszę o email na marek@aqvarius.qa, jesli firma dopuściła się jakiegokolwiek niedopatrzenia jeśli chodzi o rozliczenie lub inne kwestie , wyjaśnijmy to ! Marek Kosmicki Aqvarius Trading WLL

H.Suwała
@AQVARIUS TRADING WLL

to prawda firma jest ok byłem i szacunek pozdrawiam H.Suwała

Marek Kosmicki

Witam, zawsze milej się rozmawia z Osobą niż z Anonimem. Proszę zawsze kierować się umową podpisaną z nami, prawo katarskie (które nie jest doskonałe ani dla pracodawcy ani dla pracownika) w większości staramy się przestrzegać i raczej jestem więcej niż pewien że nigdy Pana nie okłamałem.. dużo osób wyjeżdża bo nie znosi trudu pracy, temperatury , braku europejskiego stylu życia ( delikatnie ujmując ) ... naprawde ciężko odnosić się do takich ogólników.

@Marek Kosmicki

Zrezygnowałem z waszej firmy nie dlatego że było ciężko, ciężko to jest na przodu w kopalni a z powodu waszej arogancji i podejścia do ludzi a może do Ciał jak nazywa cię swoich pracowników. Tak właśnie tak traktuje ie ludzi nazywając ich TO POPROSTU SĄ CIAŁA nie ludzie

Władca pierdzieli

Wiesz, że dzwoni ale nie wiesz w którym kościele :-) pracować dla Aqvariusa to nie jest wstyd to jest grzech

Polak
@Władca pierdzieli

Kolega rozwinie myślę bo chyba nie zrozumiał mojego przekazu w którym chodzi o to żeby domagać się swoich praw a nie dawać się zastraszac

Marek Kosmicki

Witam, Pozwolenie na wyjazd tzw "exit permit" nadal obowiązuje... natomiast nie ma i nie było sytuacji w naszej firmie by ktoś takowego nie otrzymał... Opinia Ambasady jest przykre iż taka jest nie wiadomo skąd gdyż płatności zawsze są na czas, każdy wjeżdza i wyjeżdża wdg potrzeby..no ale cóż nowy ambasador nowa opinia. Ministerstwo Pracy nie jest nam straszne, mimo iż TAK jak do każdej praktycznie firmy w doha można się przyczepić i znaleść jakiś zapis niezgodny z prawem pracy w katarze... zaczynając od godzin pracy ( wdg QLL 48H) .. ale np brak wymogu ubezpieczenia czy opłacania przez pracodawce wizyt u lekarza ( QLL nie wynmaga wiecej niz oplata WC czyli NWw miejscu pracy a służba zdrowia jest 100% płatna ...można by tak pewnie wymieniać co jest na plus a co na minus w nieskończoność. Dokładnie co jest a czego nie ma jest w dokumentach które każdy pracownik dostaje przed wylotem : -Job Offer - (podstawowe warunki, godziny etc ) -Kontrakt- ( precyzyjne zapisy z JO) -Handbook ( opis dnia pracy, kultury kraju, zdjecia mieszkan etc) ...Napiszę tak, jeśli z kimś się umówiliśmy na 60h pracy za stawkę, a taka osoba po 2 miesiącach czy jakims czasie powie, nie panowie "wisicie" mi za 12h over time tygodniowo, plus jeszcze przerwy na modlitwe , plus wolne w ramadan.. no to powiem szczerze .. jak najszybciej będziemy rozwiązywać umowę ponieważ nie na takie warunki się umawialiśmy.

Polak

Prawda prawda prawda

Marek Kosmicki

Krzyczenie na budowie , jest czymś nowym ? .. Niestety Panom z nadzoru nie raz puszczają nerwy, szczególnie gdy pracownicy którzy mają płacone za godziny, unikają pracy jak ognia, snują się po budowie, chodzą na papierosa co kilka minut, etc. jest notoryczny problem z materiałami ze strony klienta i zdarza się że parcę trzeba markować lub chwycić się jakiejkowliek pracy dostępnej.. pracownicy często nie pomagają stąd też często wynika ich krzyk.. Praca na budowie gdy wymagania od klienta są bardzo wysokie, dostęp do materiału bardzo utrudniony i generalnie poziom stresu od Klienta po pracownika ochrony sięga zenitu ... zdarza się że wtedy kultura zostaje jednak w samochodzie... Życzylbym sobie by tych sytuacji bylo jak najmniej, i Przepraszam jeśli czyjaś godność została urażona. Natomiast kolektywnie z "Toudim" i "Brodaczem" wykonaliście kawał solidnej roboty ! Gratulacje Jeśli jest pan jeszcze na miejscu prosze o kwadrans na rozmowe - gwarantuje że pana "anonimowość tego posta zostanie utrzymana" każda nawet mniej przyjemna krytyka jest zawsze dla nas nawozem zmiany na lepsze.

Marek Kosmicki

Opinia niezwykle precyzyjna i pomocna.. Dziekujemy

W.P - bylem przezylem

1. Wazne zeby wynegocjowac dobra stawke na poczatku, jezeli zgodzisz sie na kwote x to bedzie egzekwowane bez skrupolow - czas pracy etc. 2.To jest agencja pracy - jestes podnajmowany innej firmie na czym firma Aqvarius zarabia albo Ci to pasuje albo nie. 3. Warunki mieszkaniowe srednie - jak na warunki katarskie. 4. Transport wspoldzielony auto na 4 osoby 5. Umowe powinniscie dostac do reki wiec jasno z niej wynika na co sie godzicie. 6. Podsumowujac jest to agencja pracy ktora egzekwuje bez skrupolow umowe, nie spodziewajcie sie dziekuje za swoja prace dostajecie kase wiec nie ma dziekuje a jak sie komus nie podoba to nie ma dyskusji tylko uslyszysz (usunięte przez administratora) i wtedy Cie wyruchaja zgodnie z umowa :) tak to dziala,

@W.P - bylem przezylem

Generalnie.. jest prawdą co pan pisze. odniósłbym się jedynie do : -warunki , nie są to luksusy..natomiast wielokrotnie lepsze niż średni standard europejski (dla pracowników budowy) .. generalnie stanowczo powyżej standardu dla pracowników budowlanych ( czyt. nie inzynierow) w Katarze. -Transport, współdzielony to samochód osobowy do użytku w takcie pracy (dojazdy) jak i po pracy, nikt raczej nie zagląda do baków gdzie i ile pracownicy wyjeżdżaja.. więc chyba jest to rozwiązanie lepsze niż np. Autokar Mam wrażenie iż anwet z pracownikami z którymi rozstajemy się przed ukonczeniem kontraktu, mówimy sobie dziękuje.. Jeśli chodzi ..zjazd przed ukonczeniem 3 miesięcy...i egzekwowanie zapisów kontraktu.. to jak zapewne pan wie i mniej więcej to tu napisał wynika to z kosztów które jedna strona świadomie pokrywa rozwiązując umowę przed czasem. mógł Pan jeszcze dodać , lub potwierdzić iż tak jak rozliczamy was z czasu pracy, tak w zamian kasa jest zawsze na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Aqvarius Trading WLL - Doha

• Jak się pracuje w Aqvarius Trading WLL?

Zobacz opinie na temat firmy Aqvarius Trading WLL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aqvarius Trading WLL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aqvarius Trading WLL?

Kandydaci do pracy w Aqvarius Trading WLL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aqvarius Trading WLL