GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jaka atmosfera jest między działami w GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Dzień dobry, atmosfera w firmie jest dla nas bardzo ważna, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby była jak najlepsza zarówno między działami jak i wewnątrz nich. Duże znaczenie ma dla nas wzajemny szacunek i odpowiednia komunikacja, stąd staramy się dobierać do naszych zespołów ludzi, dla których również jest to ważne. Pozdrawiam, Grażyna Jopek-Kurek

@GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Witam, właśnie widzę dostępna ofertę pracy na magazyn. tutaj widnieje opis atmosfery i tego ze miedzy działami raczej jest dobra. A w przypadku magazynu jakie są te dodatkowe starania, o których było tu napisane? Co konkretnie wpływa na atmosferę prócz podejścia samych pracowników?

Dzień dobry, oprócz podejścia samych pracowników za atmosferę odpowiada również .m. in. komunikacja kierownik-pracownik. Mamy doświadczonego kierownika magazynu, który stawia na klarowność zasad współpracy, w tym rozliczania pracy i przydzielania premii, za pomocą sprawdzonego i sprawiedliwego systemu. Ważne mogą być również benefity, m.in. dofinasowanie do karty Multisport, oraz do posiłków i napojów. Stawiamy na przestrzeganie przepisów BHP, aby praca w magazynie była bezpieczna i odbywała się w godnych warunkach. Pozdrawiam, Grażyna Jopek-Kurek

Dzień dobry, oczywiście, że atmosfera jest dla nas bardzo ważna. Jeśli dzieje się coś, w czym mogę pomóc, serdecznie zapraszam na spotkanie 1:1 - wystarczy skontaktować się z działem personalnym w celu jego umówienia. Pozdrawiam, Grażyna Jopek-Kurek HR BP Guillin Polska

Dzień dobry, z mojej strony nie ma problemu aby ubrać fartuch i przyjść porozmawiać, jeśli tylko będę wiedziała z kim. Zapraszam do kontaktu, ponieważ dyskusja prowadzona w taki sposób nie ma sensu. Pozdrawiam, Grażyna Jopek-Kurek HR BP Guillin Polska

Dzień dobry, jak wygląda rozmowa na specjalistę ds. utrzymania ruchu? jakis czas temu pojawiło się zapytanie o te prace a widzę ze dwa dni temu odświeżono ofertę w internecie. tak trudno jest się dostać? możecie tez opowiedzieć o warunkach na samym dziale?

Dzień dobry, w tej chwili ten wakat został już zajęty. Pozdrawiam, Grażyna Jopek-Kurek HR BP Guillin Polska

@GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Witam. Zapytanie pojawiło się pod koniec stycznia a jest polowa lutego. To ile proces rekrutacji może zazwyczaj trwać od złożenia CV? 2 tygodnie? Czy dotyczy to każdego stanowiska?

Dzień dobry, proces rekrutacji nie ma sztywnych ram - trwa, dopóki nie znajdziemy odpowiedniego kandydata/kandydatów. Pozdrawiam serdecznie, Grażyna Jopek-Kurek HR BP Guillin Polska

wkretak

Tyle trwa odpowiedź a nie proces rekrutacji, czego nie rozumiesz?

A czy można pod pewnymi warunkami migrować sobie po zmianach? Teraz niedawno ktoś napisał, że wszystko zależy od tego do kogo się trafi. Zastanawiam się przy tym na ile pracownik ma wpływ na to jak będzie mu się pracowało

Dzień dobry, Nasi pracownicy są przypisani do stałych zespołów. Jest to dość istotne ze względu na to, że to praca zmianowa i jej czas powinien być zaplanowany zgodnie z prawem pracy. Do tego służy harmonogram pracy, a każde jego zaburzenie ma znaczenie dla produkcji. Stąd "migracja po zmianach" raczej nie jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o migrację między zmianami w rozumieniu przeniesienia się np do innej brygady/zespołu na stałe - jest to możliwe po uzgodnieniu z kierownikiem, o ile w danej brygadzie/zmianie jest wolny wakat lub osoba chcąca się zamienić. Oczywiście jeżeli w danym zespole jest problem i pracownik źle się w nim czuje, zachęcam do spotkania ze mną lub szefową HR - zawsze próbujemy znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie. Pozdrawiam, Grażyna Jopek-Kurek HR BP Guillin Polska

Jakie godziny pracy obowiązują w GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Pracownik Produkcji

Rozmowa 30 minut: -rozmowa z przedstawicielami Guillin -płaca o 1 tys mniejsza niż u innych pracodawców w O-ca, płatne do 10-tego z góry -propozycja 3 m-c okres próbny, umowa o pracę Realia: -kolejna rozmowa po tygodniu od ustalonego terminu, umowa zlecenie na 2 m-c przez agencję, wynagrodzenie do 25-tego po przepracowanym m-c -badania lekarskie swoje

- pytania z zakresu spraw rodzinnych i prywatnych, nie na miejscu (RODO)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
@kandydat

Rozmowa rekrutacyjna w firmie może przyprawić o mieszane uczucia, ale wrażenie odebrałem tylko jedno: szukają kandydatów z szerokim zakresem doświadczenia i uprawnień za jak najniższą pensję w okręgu parku technologicznego Niepruszewo i okolicy. Oczywiście po rozmowie gdy wychodzisz czeka trzech następnych w kolejce... a ty jeszcze tydzień za odpowiedzią tak lub nie. Ostatecznie dałem spokój, bo na innych rozmowach to odpowiedź masz natychmiast. Ale z tego co widziałem ludzie tam pracują jak mróweczki.

@@kandydat

Dzień dobry, Rozmowa rekrutacyjna faktycznie może przyprawić o mieszane uczucia i to obie strony :). Cały proces rekrutacyjny polega na wyłonieniu najlepszego Kandydata spośród tych, którzy się zgłosili, stąd czas oczekiwania na odpowiedź może trwać tydzień, czasem nawet dłużej. Jest to naturalna kolej rzeczy. Nie mniej, dziękujemy za udział w naszym procesie rekrutacyjnym i wyrażenie swojej opinii. Pozdrawiam, Grażyna Jopek-Kurek HR BP Guillin Polska

Cześć, chce poznać wasza opinie dotyczącą pracy jako specjalista ds. utrzymania ruchu. Oferta co prawda została dodana z miesiąc temu ale wygląda na jeszcze aktywna. Jakie narzędzia do pracy są w tym przypadku udostępniane? i jak oceniacie zarobki?

Dzień dobry, Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą na powyższym stanowisku, zapraszam do złożenia CV - jeśli Pana kwalifikacje będą odpowiadały oczekiwaniom związanym z tym stanowiskiem, zaprosimy Pana na rozmowę rekrutacyjną, gdzie będzie Pan miał szansę otrzymać odpowiedzi na nurtujące Pana pytania. Pozdrawiam, Grażyna Jopek-Kurek HR BP Guillin Polska

Tak jak z miesiąc temu było zapowiedziane widzę, że oferta dla magazyniera ponownie od jakiegoś tygodnia jest wznowiona. To ile tam was wszystkich mniej więcej ma być na dziale, że wciąż są oferty? i jak często operuje się wózkiem? Była wcześniej osobna oferta na te funkcje a w opisie widzę, że uprawnienia są mile widziane

Dzień dobry, Tak, uprawnienia są mile widziane, ponieważ docelowo wózkiem operuje się codziennie. W firmie umożliwiamy również zdobycie uprawnień UDT. Nowe osoby przechodzą najpierw szkolenie wdrożeniowe pod okiem doświadczonego pracownika, uczą się procesów i narzędzi (również systemowych). Praca polega na rozładunku, załadunku i dysponowaniu towarem na magazynie. Zależy nam na osobach odpowiedzialnych, sumiennych i lubiących pracować zespołowo. Zachęcam do złożenia CV, jednak kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozdrawiam, Grażyna Jopek-Kurek Guillin Polska

Tak jak zostało to zapowiedziane w innym wątku widziałem właśnie ofertę dla magazyniera. To teraz ktoś jest potrzebny ze względu na jakiś rozwój czy po prostu ktoś zdecydował się odejść? i jeśli teraz są dostępne oferty to wiecie może czy będą także w okolicy nowego roku? ja bym wtedy roboty potrzebował. generalnie jakie zmiany się szykują?

Dzień dobry, Rekrutacja oznacza zapotrzebowanie, które jest wynikiem zarówno rozwoju jak i normalnej rotacji. Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie przewidzieć zapotrzebowania na Nowy Rok, ale zachęcam do śledzenia portali związanych z ogłoszeniami o pracę (pojawiają się tam oczywiście również nasze oferty pracy) a w razie zainteresowania zapraszam do złożenia CV. Pozdrawiam, Grażyna Jopek-Kurek Guillin Polska

xxx
@GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Witam, ile osób u Państwa na magazynie teraz potrzeba? Widzę, że 17tego ktoś pytał o ofertę a ja mam przed sobą kolejna z 24tego. zastanawiam się czy nikt jeszcze nie dołączył czy po prostu jeszcze więcej osób potrzeba? I co do tych zmian o które kolega pytał, to wystąpią czy raczej nie bardzo?

@xxx

Dzień dobry, naszą firmę, jak każdą inną, tworzą ludzie - można więc powiedzieć, że jest to żywy organizm, gdzie rotacja, tak jak wspomniałam wyżej, jest procesem całkowicie normalnym. Odpowiadając na postawione pytanie powtórzę, że zapotrzebowanie wynika z naturalnej rotacji i/lub rozwoju - nasza firma stale się rozwija a niezależnie od tego pracownicy rotują (również między działami). Dodam jeszcze, że na rozmowy zapraszamy kandydatów spełniających nasze oczekiwania opisane w ogłoszeniu. W razie zainteresowania zapraszam do złożenia CV, jeśli kierownik zadecyduje o spotkaniu z Kandydatem, chętnie na nie zaproszę. Z poważaniem, Grażyna Jopek-Kurek Guillin Polska

Ogłoszenia z pracą z sierpnia powygasały i nie idzie poczytać, co tam musi umieć operator wózka i pakujący jednocześnie. Napiszecie? Jakie stawki są, to też chętny jestem się dowiedzieć, bo nie wiem czy ram było pisane wtedy.

Dzień dobry, na chwilę obecną ogłoszenia nie są aktywne, ponieważ rekrutacja na podane stanowiska została zakończona, ale w najbliższym czasie będziemy wznawiać poszukiwanie osób na stanowisko magazyniera oraz elektryka. W przypadku pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego na nr 071 399 21 42 w godzinach 8:00-16:00. Pozdrawiam, Grażyna Jopek-Kurek - HR Business Partner

Jak wygląda kwestia awansu w GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Ustawiacz?

Uciu

Nie ma awansu. Na początku jesteś poczatkujący ustawiacz. Szkolisz się podczas pracy lub indywidualnie w soboty na spokojnie. Podwyżki śmieszne. 100pln brutto. Ogólnie zapierdziel.

@Uciu

Szanowni Państwo, Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową postanowiliśmy stworzyć od miesiąca sierpnia 2023r. nowe stanowisko Operatora produkcji, na którym jest możliwość zapoznania się z naszą specyfiką pracy. We wrześniu zatrudniliśmy na tym stanowisku już 3 młode osoby, które mamy nadzieję zostaną z nami na dłużej. Osoby z mniejszym doświadczeniem oraz słabą znajomością maszyn termoformujących mogą rozpocząć u nas pracę na stanowisku Początkującego ustawiacza maszyn. Kolejny poziom to Ustawiacz maszyn. Na każdym z tych stanowisk pracownicy mają możliwość uczestniczenia w organizowanych przez nas wewnętrznych szkoleniach prowadzonych przez doświadczonego Lidera zmianowego. Posiadamy jasno określony plan szkolenia udostępniony pracownikom. Aktualnie zatrudnieni Liderzy zmianowi zaczynali u nas pracę od Poczatkującego ustawiacza maszyn, zdobywając przez lata wiedzę techniczną w zakresie obsługi i przezbrojeń różnorodnych typów maszyn termoformujących. Kompetencje każdego pracownika są analizowane na podstawie stworzonej matrycy kompetencji. Wszystko jest jawne i dostępne dla osób zainteresowanych. Stawki wynagrodzeń są ściśle uzależnione od doświadczenia i kompetencji naszych pracowników. Jeżeli ktokolwiek z Państwa chciałby uzyskać więcej informacji o naszej firmie to serdecznie zapraszam do kontaktu pod nr telefonu 71/3992142 w godzinach 8:00-16:00. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam Anna Ryba - HR Manager

Teraz od 7 lipca jest jeszcze aktywne ogłoszenie Magazynier - operator wózka widłowego. Rozpisane jest tam wszystko, ale ktoś mi powie, czy jest okres próbny i czy w trakcie jest umowa o pracę? 3 miesięczna? No i pensje można było podać w przybliżeniu(usunięte przez administratora)

Witam. Jestem zainteresowany pracą na magazynie w tej firmie mam uprawnienia udt i wieloletnie doświadczenie. Widzę, jak jestem na dworcu PKP w Oleśnicy, że ładny magazyn wybudowali taki mega nowoczesny. Czy w tej firmie jest spoko atmosfera na magazynie? Czy kierownictwo rozwija umiejętności nowy pracowników? Czy kierownictwo dba o rozwój pracownika? Chodzi mi o to czy kierownik magazynu ma wpływ na to, żeby magazynier mniej dźwigał i się nie przemęczał? bo później są problemy z kręgosłupem…

@Paweł

Szanowny Panie Pawle, zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Jako pracodawca zapewniamy Pana, że dokładamy wszelkich starań aby atmosfera w pracy na każdym dziale była przyjazna dla wszystkich pracowników. Jeżeli chodzi o magazyn to cieszymy się pracownikami z długoletnim zatrudnieniem co jest najlepszym przykładem na to, że dbamy o zadowolenie i rozwój naszych pracowników. Pozdrawiamy

Witam. Szukam pracy na magazynie, mam uprawnienia udt i wieloletnie doświadczenie. Jaka jest atmosfera w tej firmie na magazynie? Jak kierownictwo wpływa na rozwój nowego pracownika? Czytam różne komentarze o Guillin i nic nie widzę o magazynie żadnych info…

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE!!!! KSIĘGOWA LEKCEWAŻY PRACOWNIKÓW, NIE PRZELEWA WŁAŚCIWEJ KWOTY PIENIĘDZY, KŁAMIE ODNOŚNIE WYPŁATY I PREMII, JEST NIEUCZCIWA, OPRYSKLIWA, BEZCZELNA I WREDNA!!!! OMIJAĆ Z DALEKA TĘ FIRMĘ I TĘ KSIĘGOWĄ, ONA MA NUMER TELEFONU 783-717-141. TO SKANDAL ŻEBY TAK NIEUCZCIWA I BEZCZELNA OSOBA PRACOWAŁA W OLEŚNICY!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!

W ramach wyjaśnienia chcielibyśmy poinformować, że księgowa nie jest odpowiedzialna za naliczanie oraz wypłacanie wynagrodzeń w naszej firmie. Wysokość wypłacanej premii jest ściśle uzależniona od spełnienia określonych kryteriów w danym dziale. Wszystkie kryteria dot. premiowania oraz planu wykonania, są wcześniej przedstawiane pracownikom. Wynagrodzenia są zawsze wypłacane w terminie do 10 każdego następnego miesiąca a wszelkie wątpliwości nasi pracownicy na bieżąco mogą wyjaśniać z działem HR. Zapewniamy również, że każdy pracownik Guillin Polska jest traktowany z należnym szacunkiem i uwagą. W przyszłości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Kierownictwem lub działem HR.

pokahontas
@GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Brawo za wyjaśnienia, szkoda,że tak późno.

Bogdan

Co tak potakujesz? Lepiej byś podał, ile płacą na stanowisku elektromechanika jeśli masz takie informacje? I czy atmosfera dobra?

Iwona

Widzę, że sporo ludzi odradza prace tutaj i piszecie naprawdę poważne komentarze. Obecnie jest ogłoszenie na Elektromechanika. Szukam info o tym jak wygląda atmosfera w tym dziale i pomiędzy przełożonymi a pracownikami? Z elektromechanika jest opcja awansu na jakiegoś starszego elektromechanika?

Halina

A może zamiast się złościć i ujawniać nr telefonu warto usiąść na spokojnie i porozmawiać o tym czemu tak jest? Moze jest jakiś powód dlaczego wypłacona kwota jest inna? Albo po prostu to błąd, chyba każdy czasem może taki popełnić?

Xd

Księgowe w tej firmie nie przelewają wypłat i premii...

Łucja
@Xd

Masz na myśli jakieś opóźnienia? Bo nie żeby coś ale mimo wszystko w końcu przecież muszą przelać

KR

A kto w firmie Guillin posiada ten numer telefonu 783-717-141 bo ja nie wiem?

laboutice
@KR

zadzwoń u sprawdź zamiast ciągle pytac

A DO KOGO JAKIEJ KSIĘGOWEJ NALEŻY NUMER TELEFONU 783 717 141, BO JA NIE WIEM?

zupa

Najgorszy zakład w jakim pracowałam. Atmosfera w biurze dno, mobbing, brak wsparcia, nieeleganckie zagrywki ze strony przełożonego. Nie polecam.

kawa
@zupa

Hej, Możesz coś więcej napisać, pojawiła się oferta pracy do biura i zastanawiam się czy jest sens aplikować , czy szkoda czasu

jak
@zupa

Jeśli to taki zły zakład to, co Ci wszyscy ludzie w nim robią? Czy jesteście zmuszeni do pracy w tej firmie? Czy ludzie, którzy pracują od 10 , 15, 20, 30 lat a jest ich wielu w firmie pracują dlatego, że jest mobbing? Dlatego, że muszą? Jeżeli jest tak źle rynek jest otwarty Wynagrodzenia macie na jakie się zgodziliście - na rozmowie każdy dostaje ofertę, nie pasuje, po co przyjmujesz skoro ci ona nie pasuje, a później szkalujesz na forum. W każdej firmie można coś poprawić, ale nie zgadzam się z tak skrajnie negatywnymi opiniami, bo mając porównanie z paroma innymi firmami ta wcale źle nie wypada. Owszem są osoby, z którymi się trudniej pracuje, ale pokażcie mi miejsce, gdzie są tylko ideały. Szkoda, że nikt nie pisze o tych miłych gestach ze strony firmy, których jest wiele. To takie polskie.

xd
@kawa

Oczywiście, ze jest sens. Firma jest na prawdę w porządku.

Werra

chętnie zatrudniają ale proszę poczytać poprzednie komentarze bo nic się nie zmieniło na lepiej!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Oleśnica

• Jak się pracuje w GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GUILLIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ