Opinie o Persontura GmbH & Co. KG w Erlangen

4.2/5
Na podstawie 214 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Persontura GmbH & Co. KG. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Persontura GmbH & Co. KG o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Persontura GmbH & Co. KG w Erlangen

irek

mam pytanie bede wdzieczny za odp czy jest mozliwosc w pracy w kilka osob? zespol 2 albo 3 specjalistow od wykonczeniowki.

Sławik

To jest niemiecka agencja, tak?

Harry
@Sławik

tak jest niemiecka agencja więc masz niemieckie warunki i umowe, jeżeli to Cię interesuje

junior

jestem bardzo zadowolony z pracy, dbają o pracownika i o to, żeby wszystko było dograne. Jak będziesz normalnie dobrze pracował, to nie masz się czym przejmować.

kapitan

Musze przyznac, ze nie spodziewalem sie ze potraktuja mnie tak dobrze... mieszkanie porzadne, praca dobra czyli taka jak miala byc no i kasa na czas

PioPio
@kapitan

Dzięki za info, może w takim razie dam im szanse i pojade na to co proponowali

Amoen
@kapitan

A od kiedy przez nich robisz???

kapitan
@Amoen

Juz kilka dobry lch miesiecy

Kierowca kat D

Obecnie pracuję regularnie (ok. 200 h / miesięcznie) od pół roku w Berlinie Buckower Chasse i okolicach (Tetlow, Blankenfelde-Mahlow, Wassmannsdorf, Ahrensdorf Ludwigsfelde und Potsdam, Rangsdorf, klein und groß Kienitz ect, sprzedaje bilety i prowadzę kasę, kontroluję płaty za przejazd, dbam o czystość pojazdu, jestem elastyczny i odpowiedzialny, zero kolizji, 0 punktów karnych, potrzebny jest mi symbolicznie tani, ale czysty i godny jednoosobowy pokój do odpoczynku do super dobrej pracy następnego dnia. Preferuję pracę w 100% i dostępność w każdą sobotę, niedzielę oraz Święta. Cechuje mnie więcej niż przeciętne doświadczenie zawodowe i wszechstronność, płynny niemiecki i angielski do bieżącej obsługi naszych klientów. . Preferuję średnie dystanse podczas Dienstów. Zapraszam i upraszam o szczerą, osobistą rozmowę, polski, niemiecki, angielski i ośmielam się pokornie prosić o pilny kontakt telefoniczny, że jako początek wzorowe współpracy z do czego zostałem przez lata dobrze przygotowany. +48604505243 Krzysztof Wrona

Pilnie potrzebny do życia czysty, pokój jednoosobowy bezczynszowy niedaleko miejsca bazy. Bez alkoholu, że czy czegoś w tym stylu.. Czy Państwo pomożecie mi w tym niezwykle ważnym dla mnie problemie??? To chyba 1 z 3 najistotniejszych, ale łatwych do rozwiązania odpowiedzialnej alokacji przyszłego pracownika na długi czas.

Oski

Ile czasu czeka się na potwierdzenie przyjazdu i tego że mnie finalnie chcą?

mechanik
@Oski

Z mojego doświadczenia wynika że masz najczęściej w 2-3 dni albo czasami nawet w jeden dzień jak jest od razu praca. To zależy

MN
@mechanik

ok dziękuję, że piszesz w takim razie zastanowie się jeszcze w tym tygodniu czy się zgłosić

Miras
@Oski

w drugą stronę to działa czyli jak chce wyjechać za 2 tygodnie a nie od razu bo mam wypowiedzenie i musze się przygotować?

olas
@Miras

To zależy pewnie od tego jaki projekt bo czasami potrzebują od zaraz a czasami chwile mogą poczekać. Tak jak w zwykłej pracy w PL tutaj działa to podobnie

Axel

Ja jestem bardzo zadowolony, pracuje na kopalni wapienia, w marcu mija 18 miesięcy, pani Andrea już mi powiedziała że albo przejdę bezpośrednio pod firmę w której pracuje albo ma dla mnie inne oferty pracy, polecam na 100%

Draj

Nie olewają po podjęciu współpracy, co nie zdaża się za często. Jak na niemiecką agencję gdzie mialem juz różne przeboje, tutaj spokój i nie musze sie niczym przejmowac

waran
@Draj

też nie moge się przyczepić. mam dobry kontakt z biurem. zawsze jak potrzebuje bo mam pytanie np o kwestie organizacyjne albo prace to od razu praktycznie odpowiedz.

Robciu
@Draj

faktycznie tak jest że jak zatrudnią to cały czas jest kontakt a nie w jaki niektórych innych miejscach że ciężko się nawet dodzwonić

@Robciu

No skoro tyle osób to deklaruje to chyba można w to uwierzyć. A ma się tu może wpływ na wybór koordynatora w razie czego czy sztywno przydzielają?

umowa

Normalnie niemiecka umowa?

Kazik
@umowa

Oczywiście, niemiecka agencja to jest niemiecka umowa. Ktoś już nawet o tym wspominał na dole bo sam byłem ciekawy zanim z nimi rozmawiałem żeby wiedzieć czy jest sens.

Halina
@Kazik

aha czyli jesteś po rozmowach, tak? daj znać czy pracujesz i czy jesteś zadowolony :)

Stato
@umowa

Jest niemiecka umowa więc masz niemieckie warunki, doczytaj sobie najlepiej z czym się to wiąże bo jest dużo plusów.

Helena
@Stato

Dużo plusów? To ekstra! Na przykład jakich? Jesteś w stanie wymienić? :-D

gironimo
@Helena

Pierwsze lepsze z brzegu: przepracowaniu odpowiedniej liczby lat masz prawo do niemieckiej emerytury, nawet nie ma co jej porównywać z polską bo wiadomo że dużo lepsze

@gironimo

Ok tyle że ile ta odpowiednia liczba lat wynosi? To jakieś lata z Polski też się liczą? Piszesz, że pierwsze z brzegu aż ciekawa jestem największego plusa, bo ten wygląda spoko. ;)

Mutti
@Aleksandra

bodajże już po 5 latach pracy coś się należy

warez

A jak z samymi projektami, ciekawe budowy czy raczej lipa?

Kip

Powiedzcie szczerze czy wymagają doświadczenia czy przejdzie bez jak chce się nauczyć?

Iras
@Kip

Dopytaj sam ale ja bez doświadczenia bym raczej się nie pchał no i pytanie jaki zawód bo to tez jest kluczowe

Punio

pierwsza rozmowa bardzo profesjonalna, czekam na oferte

@Punio

oferte dostalem jak dla mnie nawet atrakcyjna wiec raczej zdecyduje sie na wyjazd. dam znac po przyjezdzie

@Punio

Ale to tylko jedną? Więcej do wyboru nie miałeś?

@Aleksandra

mialem konkretne wymagania pod spawanie jakie chce robic, to nie jest zbyt popularne wiec dobrze ze tak jedna sie znalazla i to taka ktora mi sie podobala. teraz juz dla nich pracuje i poki co jestem zadowolony

Dobry kontakt z koordynatorem, kasa na czas więc ja i żona zadowoleni

Enja

To prawda że mieli lub mają coś dla szwaczki?

osa

czy jest możliwość pracy w dwie osoby?

Noche
@osa

podbijam pytanie, słyszałem dobre rzeczy o persontura ale u mnie wchodzi tylko w gre wyjazd z bratem. Nic innego nie bierzemy pod uwagę. Może ktoś może się wypowiedzieć?

@Noche

A wiecie ile osób szukają? Jeśli dużo to może jest taka opcja?

Kid
@Renata

wszystko pewnie zależy do tego jaka firma docelowa i jaki zawód, przynajmniej tak zawsze do tej pory było

Mirek
@Kid

teraz jest sezon np na budowlanke wiec raczej powinni szukac duzo, przynajmniej tak mi sie wydaje. Sam chce zadzwonic, dlatego tu jestem.

@Mirek

I jak, dzwoniłeś w końcu? Daj nam znać czy wakatów jest dużo

piopio

jest praca na pozostałą część wakacji dla studentów? Najlepiej jakaś prosta produkcyjna

Artur

Trzeba znać j. niemiecki?

ciekawy
@Artur

W sumie to praca w Niemczech, więc mnie to nie dziwi. A na jakim poziomie?

bajla90
@ciekawy

Niemiecki komunikatywny, na tyle żeby dogadać się w robocie no i jak w biurze podpisujesz umowe to też wypada co nieco znać

bezjezyka
@bajla90

A bez z translatorem nie da rady się dogadać

Lopez
@bezjezyka

Raczej kiepsko, translatory często źle tłumaczą a często to przecież ważne rzeczy, żeby odpowiednio zrozumieć kierownika albo nawet umowę….

otis
@Lopez

Z translatorem to nie ma sie co do Niemiec pchać, nie wiem skąd takie pomysły

?

Mają biuro we Wrocławiu że w nazwie Wrocław????

daroo
@?

To jeden z polskich naganiaczy

GSS
@daroo

Bo jest taka sama firma w DE, która normalnie zatrudnia i to chyba o nią tutaj chodzi a nie o Polską agencję. Przynajmniej reszta opinii na to wskazuje.

man

jak byście ich ocenili w porównaniu do innych niemieckich agencji?

Rass
@man

Zależy o co pytasz…. Bardziej konkretnie

Renata

Haha serio? To z czym sa tacy nieuczciwi niby?

remi

Dla mnie okej, robią porządną robotę i pomagają w załatwieniu wszystckich spraw

LIS
@remi

A JAK OCENIASZ KONTAKT Z BIUREM W TRAKCIE PRACY?

remi
@LIS

Odbierają telefony, odpowiadają na wszystkie pytania więc nie mogę się przyczepić. Jak był jakiś problem to reagowali szybko i starali się rozwiązać. Jeżeli jesteś dobrym fachowcem to o Ciebie zadbają.

WW
@remi

potwierdzam, praca bez większych problemów

zaciekawionyy

Jak wygląda sam proces rekrutacji? Kilka rozmów czy jedna? Telefonicznie czy video?

@zaciekawionyy

Normalnie rozmowa telefoniczna, możesz się wszystkiego dowiedzieć. Wiadomo, że najlepiej umieć dogadać się po niemiecku to nie ma wtedy żadnych problemów komunikacyjnych.

yy
@Go

A długo się czeka za tym czy się na Ciebie decydują czy nie?

@yy

Ja miałem decyzję praktycznie po 1 dniu

@Go

O to szybko. A powiedzieli ci już na rozmowie jakie proponują zarobki? No wiesz żeby potem nie było rozczarowań :)

@Michał

To jest podstawa wszystko było dogadane jeszcze podczas rozmowy, żeby wyjechać tak w niewiadomą to ciężko

Zostaw merytoryczną opinię o Persontura GmbH & Co. KG - Erlangen

• Jak się pracuje w Persontura GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Persontura GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Persontura GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 23 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Persontura GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Persontura GmbH & Co. KG napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

4. Jooble.org 1 734 372