Opinie o Agencja Ochrony Justus w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony Justus. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Justus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Justus w Katowice

Spokojna ale ...

Prawdziwy i uczciwy pracodawca nie pozwolił by sobie na takie informacje o swojej firmie i wyjaśnił by sprawę. Czyli uderz w stół a nożyce się odezwą. Ten dyrektor to chyba trzyma z nimi :)

Hanna

@Pracuje w swojej wypowiedzi użyłeś mocnych i obraźliwych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Jeśli nie masz dobrych wspomnień związanych z tym pracodawcą, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

Hanna

@Andrzej Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat danej firmy i każdy ma prawo wiedzieć jakie warunki i atmosfera panują w danym przedsiębiorstwie. Dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Obrażając inną osobę musisz być świadom, że Twój wpis administrator może usunąć.

Pracuje
@Hanna

Ten co nie ma szacunku uczy go innych. A za plecami nóż wbija. Nie czaruj rzeczywistości czlowieku. Bo w ch.... gracie i tyle.

Jak bede gadac pieknie i ladnie jak Ty to na ch... . Wlasnie tacy co udają kulture to przewaznie lizusy i (usunięte przez administratora) A administrator to moze mnie cmoknąć w pompe. Jak to sie powiada UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIE ODEZWĄ. Wy tacy kulturalni jak Ci na stolkach. A prawda Was boli jak ch... ! Sami sie obrazacie dajac sie takim ch... . Lizusy i (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do firmy Agencja Ochrony Justus? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services

Prauje od stycznia 201 takie ZŁDZIEJSTWO jakie jest Jutusie normalnier Ręnce opadają WYPŁATY tak oszukane a jak się upominasz to zaraz jest zmiama kordynatora szukają dziury w całym a zarobki szkoda gada

Rafi

Słownik sobie kup.

@pracownik

Jeśli jest złodziejstwo to należy zgłosić podejrzenie o popełnieniu przestępstwa odpowiednim organom - inaczej to co Pan/Pani pisze jest zwykłym pomówieniem (Art. 212 kk).

@Krzysztof

no najwyrazniej konfidenci maja sie dobrze sprwa i tak znajdzie final w sadzie kazdy ktory maumowe o prace jest tu oszkiwany justus szuka jeleni z druga a nsjlepiej zeby byli sami z stopniem znacznym

@pracownik

Justus nawet literki z tekstu ci ukradł ;-)

Oszukany ale i walczący

Zacząłem pracę w Justusie na początku tego miesiąca, W dniu przyjęcia były obiecanki cacanki a głupiemu radość aby tylko mnie złapać bo mam grupę. Po kilkunastu dniach okazało się, że pracuję na umowę zlecenie, ponieważ kadry nie mają mojego oryginału orzeczenia tylko ksero. Pozabierali mi zdjęcia, oryginały dokumentów itp. co po sprawdzeniu w urzędzie, który się tym zajmuje okazało się , iż jest to zabronione i karalne, czyli jest to przestępstwo o ochronie danych. Mniejsza o to. W drugim pracy na obiekcie o podwyższonym ryzyku dostałbym nożem w brzuch. po przyjeździe policji usłyszałem, że powinny być na takiem obiekcie pracownicy z pozwoleniem na broń, a ja niepotrzebnie ryzykuję życie i zdrowie za 11 pln na godzinę. Poszedłem na obiekt gdzie przez bite 12 godzin trzeba było chodzić i pilnować paru blach za ogrodzeniem bez możliwości odpoczynku w upale. Napoje trzeba kupować sobie samemu albo dostawaliśmy od pracowników budowy. Po pięciu dniach wyczerpania fizycznego (usunięte przez administratora) się i rąbnąłem tym całym Justusem i tymi Paniami w Kadrach Katowice i Kraków oraz resztą tych nieudaczników. Pracę znalazłem w ciągu 10 minut w Zakładzie Pracy Chronionej a moje przyjęcie do pracy łącznie z lekarzem trwało 30 minut a nie jak moje 20 dni i bez efektu i nikt nie brał moich oryginałów, tylko do wglądu. Omijajcie tą firmę z daleka

@Oszukany ale i walczący

Dobrze że w porę poszedles z tego syfu. Tam nikt nic nie wie i ch... . Ale wykorzystywac i brać kase za niepełnosprawnych to potrafią. Brud i smród..

W koncu ktoś powiedzial prawdę o tych ch..... z tych kadr. To są niedorozwoje do potęgi. Mają w głębokiej (usunięte przez administratora) ludzi. Teraz niech czekają na swoich....

Anka

Te ch... z kadr i dyrekorek to jedna (usunięte przez administratora) i zlodzieje. Robią za ciula i nie potrafią załatwić prostych spraw. Żrą piją i kase biorą! Oto justus! A w biurze samuraj skacze jak malpa w zoo. Czubki! Ludzie jaja jak berety!

Hanna

@Jean Claude Ja Wam Dam zadaję pytania, które rozjaśniają sytuację, o której piszecie. Czy musi być to od razu coś negatywnego? Nie jestem ani nie byłam w żaden sposób związana z Agencja Ochrony Justus. Natomiast ważne jest, aby na forum przekazywać pełne informacje, które następnie mogą być poddawane indywidualnej ocenie pozostałych forumowiczów.

Hanna

@Jean Claude Ja Wam Dam na forum jest miejscem dla wszystkich opinii - i pozytywnych i negatywnych. Trzeba uszanować zdanie innych. Możesz napisać więcej na temat precedensu, jakie ma mieć miejsce w Agencja Ochrony Justus? To bardzo duże oskarżenie, więc ważne jest, aby było ono poparte konkretami i informacjami.

Jean Claude Ja Wam Dam
@Hanna

Konkretnie to już wie PIP PEFRON PROKURATURA i inni. A tobie po co te informacje. Śmierdzisz mi na wtyczkę DYREKCJI. Za bardzo węszysz

I.B.

Uuważam,że opinie innych zawierają dużo prawdy ale nie oszukujmy się każdy zakład ma swoje złe i dobre strony.Ciągle narzekamy,widzimy wszystko w czarnych kolorach-trzeba mieć trochę miaru i popatrzeć na to wszystko choć trochę pozytywnie i nie nakręcać się nawzajem.Nie tylko zakład jest winny,trzeba też zacząć od swoich błędów.Koordynatorzy na wzór P.Basi starają się jak mogą,dużo też od nich zależy ale przybywa im tyle obowiązków,że sami nie mogą sobie z tym wszystkim poradzić.Napewno na obiektach jest częsta rotacja pracowników,jedni zwalniają się drudzy w to miejsce zatrudniają a są obiekty,że nikt nie chce podjąć pracy-chyba coś to oznacza dla pracodawcy lub koordynatora-trzeba wysunąć z tego wnioski.No cóż biurokracja jest tak duża i obieg dokumentów/chodzi o umowy/tak długo trwa,że w niejednego z nas budzi się agresia i cisną na usta słowa niecenzurowane.A tak dla rozluźnienia atmosfery przedstawię swój wiersz napisany na początku mojej pracy: „OCHRONA” /pierwsze dni w pracy i wrażenia/ 1/Witaj w Intermarche ! Market Intermarche jest najlepszym sklepem zawsze. Ekspedientki, kasjerzy i ochrona To wspaniała kadra wymarzona. 2/Wśród ochroniarzy dwaj przystojniacy To młody Pan Krystian, Pan Jan-nie byle jacy. 3/Krystian wiedzę na temat ochrony ma wręcz dziarską bo ukończył szkołę ochroniarską. 4/Zaś Jan- starszy, uprzejmy, kulturalny, po prostu niesamowity Na pewno w młodości szalały za nim kobity. 5/Kobieta w ochronie ???-Tak to taka mała gratka Logiką i myśleniem w rekrutacji pokonała” dziadka”. 6/Irena całe życie to biurokrata A tu zawód-ochrona- całkiem inna chata Kula przy nodze to moja obrona, W tej sytuacji chyba mnie nikt nie pokona. Nawet są przy niej zimowe kolce na bolce. 7/Janku dobrze żeś przyszedł w ostatniej chwili Na pierwsze spotkanie, bo dziadek miał liche kumanie. 8/Prezes Maciek-to człowiek spokojny, opanowany Można go przyłożyć do niejednej rany. Taki powinien być zarządzający i pracodawca Swych pracowników o byle co nie gani Nawet nagrodą lub premią za dodatkowe zadania pochwali. Prezes: Pani Ireno światło koło wózków nie zaświecone, A drzwi wjazdowe po godz.14-00 są otwarte na szeroką stronę O Boże! następna informacja dla mnie niewiadoma Zapisałam w kajecie by gafa nie była powtórzona. 9/My ochroniarze tworzymy trzy zmiany Każdy z nas wie, gdzie wszystkie drzwi nadają się do wymiany/trudno otwierało się kluczami/. 10/Rolety, klucze, temperatury, wózki, koszyki, dostawy, Alarm, drzwi ewakuacyjne to ochrona pilnuje Tajemnicy służbowej dochowuje i w zeszytach zapisuje. 11/W naszej pracy są różne sytuacje Czasem poważne, a niekiedy śmieszne i rubaszne. 10/Mam nadzieję ,że super kadra i ochrona Niejednego złodzieja swym czujnym okiem ,refleksem pokona. „Niech żyje „JUSTUS” i Pani Basia-koordynator Bo zasługuje na to: -Kochana- jest tak zapracowana i swojej służbie całym sercem oddana”. Autor:......... -21.11.2017r.

Jean Claude Ja Wam Dam
@I.B.

I..B ty idź do psychiatry bo pierniczysz jak by cię wózek widłowy potrącił a potem automatyczne drzwi przygniotły JUSTUS to smród bród i ubóstwo i złodziejstwo a do tego brak kompetencji

Hanna

Posty pojawiały się w tym roku cały czas @Paweł, w tamtej połowie było ich oczywiście więcej, więc może niedługo uaktywnią się też teraz. Masz jakieś aktualne informacje na temat warunków pracy w Agencja Ochrony Justus? Dotyczące firmy a nie samych pracowników?

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko zaglądacie na forum?

W jaki sposób Agencja Ochrony Justus dba o swoich pracowników? Czy są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Micia

Nie

Micia

Nie

Miro

Dziwne, że dobrzy pracownicy nie mają zabieranych nadgodzin ani kasy!!

Pracownik - I.B

Pracuję w tej firmie 6 lat. Pamiętam jak rozbudowywany był Oddział w Katowicach. Teraz piszecie z pretensjami na Prezesów, Dyrektorów, Koordynatorów oraz Pracowników Działu Kadr w Krakowie. Ciekawe co robicie i robiliście na obiektach. Zadajcie sobie pytanie dlaczego Was zwalniano. Nie będę pisać już w szczegółach. Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie. Teraz jesteście wielce „pokrzywdzeni”. To Wasze zdanie, ale myślenie pożałowania. Proszę zmienić swoją mentalność. Nieraz słyszę, że ktoś chce za godzinę pracy 50 zł na rękę (netto). Ciekawe… Ciągle narzekacie i widzicie wszystko w ciemnych kolorach i nakręcacie się nawzajem. A to działa w dwie strony. Zaznaczam, że należy też popatrzeć jakie Wy popełniliście błędy, a nie tylko Firma. A słowa niecenzurowane to już naprawdę nie na miejscu.

@Pracownik - I.B

pewnie takim jak ty to dobtze ludzie wedlug mnie powinni dostac to co sie nalezy jest ustawa jezeli zatrudniony jest pracownik na umowe o prave i pracuje w godz nocnych to malezy sie 20% dodatku za pracowanie w godz nocnych wedlug ciebie wszyscy to to ci co maja miec pretensje tylko do samych siebie justus niech zacznie najpierw od siebie wymagac watpie ze zaczna ludzia placic to vo im sie nalezy powiem ci tyle zaijm sie soba a nie krytkowaniem ludzo tylko dlatego ze inni nie moga dostac od zlodzieji to co sie im prawnie nalrzy

still

cholery nie płacą w terminie , trzeba dzwonić i prosić się . Kadrowe w Krakowie to jakieś niekumate, nic nie wiedzą , karzą oddzwonić juto i czekać na odpowiedż. Następnego dnia też każ zadzwonić pojutrze. No normalne jaja sobie robią z pracownika. W sumie to nie jest kiepsko 5zł/ g , można się wyspać .Żeby jeszcze cholery płacili z 10 na godzinę , to byłoby super.Ale podobno od lutego ma być podwyżka , ciekawe czy dla cieciów też , czy tylko dla kierowniczków .

@still

5zł/h?? 13,70 brutto albo Pan/Pani pracuje w innej firmie albo przedstawia tu nieprawdę.

szarak

90%firm ochroniarskich to dno wyciąganie pieniędzy od państwa dla państwa . Oczywiście wszyscy o tym doskonale wiedzą lecz boją się ruszyć ubeków (usunięte przez administratora)

@szarak

większość prezesów to ludzie w przedziale 35 do 45 lat - jeśli byli ubekami to chyba w wieku 2 lat albo 10 więc sorry to już jest pomówieniem (art. 212kk)

recepcjonistka

Pracuję w Justusie dwa lata. Wypłata jest na czas, Koordynator bez zarzutu, Dyrektor w Katowicach rzeczowy, uprzejmy i zawsze pomocny. Dziwią mnie te negatywne opinie. Pracowałam w różnych ZPCH i bywało różnie. Tutaj wszystko działa prawidłowo. Pierwszy raz pracuję i nie szukam czegoś lepszego.

Hanna

@I.B. a co jest nie tak z tymi obiektami, do których nikt nie chce iść do pracy? Czy chodzi o koordynatorów? Wiem, że chciałeś się podzielić swoją twórczością na temat pracy w firmie Agencja Ochrony Justus, ale regulamin zabrania opisywania konkretnych pracowników i staraj się tego nie robić.

@Hanna

Zgodzę się z tobą,że nie należy opisywać konkretnych pracowników,chyba popełniłam błąd w tym zakresie,ale niektórzy z nich już nie pracują.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Justus - Katowice

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Justus?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Justus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Justus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Justus