Opinie o EOC BELGIUM NV SA ODDZIAŁ W POLSCE w Pionki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EOC BELGIUM NV SA ODDZIAŁ W POLSCE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EOC BELGIUM NV SA ODDZIAŁ W POLSCE o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja klei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EOC BELGIUM NV SA ODDZIAŁ W POLSCE w Pionki

Andzia Nowy wpis

Pewnie ta kasa 900 zł to już nieaktualne. Ale teraz dają jakiś odpowiednik tej kwoty? I tak wydaje mi się, że na kilka last wstecz to te 900 śmiechu warte. Chyba, że tylko na start, a potem jest walka o podwyżki.

adam

wewnątrz firmy kumoterstwo i prywatny folwark

gość Nowy wpis
@adam

Zgadzam się w 100% z tą opinią.

Kamil Nowy wpis

Tylko 900 netto? To jaki etat ?

On Nowy wpis

Kadra zarządzająca jest przyjemna ?Jaka jest atmosfera pracy?

Firma EOC BELGIUM NV SA ODDZIAŁ W POLSCE prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik produkcji. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Widzę, że piszą tu tylko osoby, które miały złe doświadczenia w tej firmie. Ja też w niej pracowałem i złego słowa powiedzieć nie mogę. Firmą rzeczywiście zarządzają kobiety, ale na produkcji są brygadziści, którzy pilnują części technicznej. Ludzie przychodzą i odchodzą z różnych przyczyn, nie tylko finansowych. Jak dobrze się pracuje i długo to nawet tu można dobrze zarobić, nie potrzebna elektrownia.

Damian
@ja

Masz dobre doświadczenia jeśli chodzi o zatrudnienie w firmie. Pojawiło się nowe ogłoszenia rekrutacyjne na stanowisko pracownik produkcyjno magazynowy. Wymagane są uprawnienia na wózki widłowe, a pracodawca oferuje wynagrodzenie stałe oraz premię uznaniową. Napisz proszę jak przebiega rekrutacja i czy trudno się dostać?

@Damian

Z tego co pamiętam to składa się cv i czeka na telefon. Potem rozmowa kwalifikacyjna, a potem trochę szczęścia i jesteś w zespole EOC

szukaczka

Trudno się dziwić, ze neisutannie szukają tego pracownika produkcyjno magazynowego skoro to co oferują: OFERUJEMY: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - wynagrodzenie: 900 zł netto - możliwość rozwoju w firmie w zależności od predyspozycji To jest belgijska firma wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.

nie zatrudniać szukaczki!
@szukaczka

te 900 zl to może na 1/3 etatu było?

@nie zatrudniać szukaczki!

Skąd wy bierzecie takie dane?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie EOC BELGIUM NV SA ODDZIAŁ W POLSCE?

Bądź sobą. Grunt to zrobić ogólnie dobre wrażenie. Jeśli jesteś zaproszony na rozmowę to znaczy, że coś ciekawego masz w CV

Antoni

Firma jest dobrym pracodawcą i szanuje pracownika , więc warto tu się znaleźć.

Hej, czy w firmie EOC BELGIUM NV SA ODDZIAŁ W POLSCE płacą za nadgodziny?

odpowiadam.

tak, jeśli takie są...

Grażyna

@anna maira a jakie są warunki zatrudnienia w EOC BELGIUM NV? Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Można liczyć na stabilność? Czy jest tam duża rotacja pracowników? Te kwestie są znaczące dla wielu osób poszukujących pracy.

odpowiadam.
@Grażyna

Jakie są warunki? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zarobki są dostosowane do wymagań lokalnego (kozienickiego) rynku pracownika. Jest to rzeczywiście firma z kapitałem belgijskim i być może dzięki temu każdy ma umowę i wszystkie inne papiery uporządkowane. Zagraniczne firmy zazwyczaj nie kombinują tak jak polskie... Jeśli pracownik dobrze wykonuje swoją pracę to stabilność zależy wyłącznie od niego. Rotacja niewielka - głównie w dziale produkcyjnym, jednak większość pracowników ma ponad 5-letni staż.

pipo

F#cking family Marsman !!

Filip

Idealnych firm nie ma, może trzeba popracować nad poprawą?

anna maira

Odradzam pracę w tym zakładzie wszystkim poszukującym zatrudnienia. Zarobki żadne , atmosfera i organizacja pracy tragiczna. Żadnego szacunku dla człowieka. Strata czasu i nerw. Wszystkie wcześniejsze negatywne komentarze są zgodne z prawdą. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ten zakład.

Grażyna

@Analityk, co Twoim zdaniem powinno zmienić się w firmie, aby była bardziej atrakcyjna zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników? Długo pracowałeś bądź pracujesz w EOC BELGIUM NV SA ODDZIAŁ W POLSCE? Jakie są Waszym zdaniem plusy i minusy pracy w tej firmie? Czy wiecie coś o aktualnych rekrutacjach? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat.

Analityk

Nie ma co w tej zapyzialej firmie szukac, praca malo platna, monotonna i bez perspektyw. Zarzadzana przez sflustrowanych.

soz

zero dobrych opinii to oczyms swiadczy, a prawda jest taka zaklad ladny caly czas modernizowany tylko zla organizacja produkcji, chlopcy wiekszosci mlodzi nie majacy wiekszego doswiadczenia zawodowego daja sie sterowac duetowi, ktory gdzi indziej co najwyzej przyslowiowo by sprzatal. Kadra zarzadzajaca jest sfeminizowana a nie pracuje sie tam na maszynach do szycia tylko na skomplikowanych urzadzeniach i maszynach. No i zarobki takie jak w ochronie. Dopuki to sie nie zmieni omijac wielkim lukiem.

operator

Obecnie pracownika produkcyjno-magazynowego nazywają operatorem procesu chemicznego ;) To chyba nazywa się ten rozwój

krzysztof

Firma nieustająco poszukuje pracownika produkcyjno-magazynowego. Wygląda na to, że mało kto jest zainteresowany pracą w tej firmie. Czy ktoś może napisać coś o tej firmie.

xyz

rik Depestel

wesolych Swiat !!

Zostaw merytoryczną opinię o EOC BELGIUM NV SA ODDZIAŁ W POLSCE - Pionki

EOC BELGIUM NV SA ODDZIAŁ W POLSCE
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.

EOC BELGIUM NV SA ODDZIAŁ W POLSCE