Opinie o Compal w Łódź

2.8/5
Na podstawie 762 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Compal. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Compal o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compal w Łódź

compal

oto chodzi humor to podstawa i jest taka para wieśniaków w tej firmie dzięki której mamy niezłą beke!!

haha

dostalem linka i czytam:...dawno sie tak nie osmialem, lepsze od kabaretow na "2"...tak trzymac - wiedzcie ze dostarczyliscie ludziom sowita dawke humoru:))

xxx

Jak Compal przeniosą do Sosnowca, to dla ciebie będzie koniec świata łajzo. Następne pytanie proszę.

yhm

Fajnie się tutaj bawicie...

logo firmy Specjalista SEM
logo firmy Software Engineer - Tools and Infrastructure
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Konsultant Help Desk
Mysłowice
SMART-HR
logo firmy Analityk / Analityczka SOC
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
compal

co do technikow. jak myslicie ktory jest najlepszy? a liderzy? kto jest w pozadku?

COMPAL-LODZ.PL.TL

Compalowiec blogowiec - 2012-11-18 19:38:02 Widze ze coraz większe debile przychodza do pracy na techniczna 7. Jak w tej bajce Hotel Transylvania gdzie drakula podobny jest z geby i nietylko do waszego pana SR, gdzie spotykają sie najgorsze kreatury. Dziekuje Bogu codziennie rano kiedy wstaje i szykuje sie do pracy ze nie jest ona na technicznej 7. Jest tyle przyjemnych miejsc w Lodzi gdzie praca to prawdziwa przyjemność. Witaj. Cieszy nas to że znalazłeś satysfakcjonującą Cię pracę w normalnej atmosferze, na pewno też za godziwe wynagrodzenie. Compal to jeden wielki zakład pracy chronionej z którego należy się jak najszybciej ewakuować aby nie zniszczyć sobie nerwów, o ile wcześniej nie zostanie się wydalonym przez tą pseudofirmę. Ja też bardzo poważnie myślę o zwolnieniu się z tego bałaganu, choć widzę że ten bałagan chyba sam mnie zwolni (i bardzo dobrze!). Już w tej chwili rozglądam się za inną pracą i rozsyłam CV. Ta pseudofirma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) , środowisko z warunkami do rozwoju takich oszołomów i karierowiczów jak [usunięte przez moderatora] i innych tego typu "gwiazd", które poza wymądrzaniem i lansowaniem się się nie niczego mądrego ani wartościowego do powiedzenia. Dodatkowo dochodzi "zarządzanie" przez ludzi nie mających do tego żadnych predyspozycji ani nawet wykształcenia. Na zakończenie jako ciekawostkę powiem że z jednego z działów została zwolniona reworkerka. Jako powód podano że nie wyrabiała targetu, choć ostatnio go nawet przekraczała. No ale jak wiadomo trzeba robić rotację pracowników aby agencja pracy mogła dostarczać nowych ludzi, więc trzeba wymyślać fikcyjne preteksty aby kogoś zwolnić. Już od paru dni na hali widać masę białych fartuchów (nowi pracownicy). Pozdrawiam i życzę szczęścia w nowej pracy. Przypominamy też o istnieniu strony internetowej na temat warunkó pracy w naszej pseudofirmie. Jej adres to: COMPAL-LODZ.PL.TL

Compalowiec blogowiec

tom

Ja pracuję tam od 2 miesięcy. Jak dla mnie praca fajna, choć płaca minimalna. Przerobiłem już w Łodzi kilka fabryk i tam to dopiero były obozy pracy. Czasem wracało się po 8h i szło spać tak człowiek był wykończony. Tutaj masz swoje stanowisko, badasz płyty i tak naprawdę nikt cię nie terroryzuje a i fizycznie też nie pracujesz praktycznie. Normy dzienne można zrobić w 5h. Plusem jest to, że nie ma nocek, jest cisza i spokój, ludzie OK. Jak komuś nie pasuje to niech popracuje w np. lodówkach czy żyletkach wtedy zobaczy co to prawdziwy [usunięte przez moderatora] po 300 albo lepiej ludzi na zmianie i ciągłe poganianie i pretensje żeby tylko normy były a wywalić cię mogą za byle [usunięte przez moderatora]

Chociaz technicy sa super zwlaszcza jeden :)

pracowałem w kompalu puki nie otworzyłem własnej firmy i też uważam że ona robi tam niezłe zamieszanie, powiem krótko sofian dużo żeczy niewie bo oni wszystko ukrywają jakby się dowiedział co tam się dzieje to by wszystkich liderów wywalił.

Błękitna karta

No co ty!? To premia, i tylko niebieskie fartuchy dostały :D Ha, Ha, Ha, I właśnie takim zachowaniem pokazujecie jacy jesteście głupkowaci :)

Bobas Marley

mnbvgfhnfg - 2012-09-18 17:25:53 Co to za karty dostawali dzisiaj wszyscy w niebieskich fartuchach? ktoś coś wie? Czyżby jakaś "premia" tylko dla "wybranych" ?? Te karty dostali też niektórzy pracownicy z linii którzy ubezpieczyli się w Alianz. To są plastikowe identyfikatory informujące o ubezpieczeniu. Wyglądają jak bankomatowe.

Błękitna karta

Tak, dostali premie :D ha ha ha ha To premia za użeranie się z Wami !!! ha ha ha Żal mi Was :D

j23

mnbvgfhnfg - 2012-09-18 17:25:53 Co to za karty dostawali dzisiaj wszyscy w niebieskich fartuchach? ktoś coś wie? Czyżby jakaś "premia" tylko dla "wybranych" ??Ręce opadają...nie masz pojęcia, to nie wypisuj bzdur:D

mnbvgfhnfg

...

Głośno było w piątek w łódzkich i ogólnopolskich mediach na temat naszej firmy, która podobno zmienia się z centrum serwisowego na montownie podobną do Della. Pisał o tym między innymi Dziennik Łódzki na swoim portalu, który zamieścił pochodzące z Naszej strony internetowej zdjęcie linii serwisowej RPL. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

TDA7290

No właśnie! Czyżby to nasz wspaniały chakier (usunięte przez moderatora) linuksiarz, który kilka tygodni temu krzyczał na pół hali że potrafi włamywać się na wszystkie komputery pokonując firewalle sprzętowe, a sam jest w 100% bezpieczny bo używa Linuxa? Hy! Hy! Hy(usunięte przez moderatora) , jest takie przysłowie: "Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje". Zademonstruj nam te umiejętności. Z niecierpliwością czekamy na Twój powrót, bo bardzo nam smutno tutaj na serwisie. :) Serdecznie Cię pozdrawiamy! :)

ROTFL

LOL - 2012-09-12 16:04:43 I pracuje się w Compalu? Synku, też wchodzę na niebezpiecznika. Może udawać kozaka, ale jesteś (usunięte przez moderatora) Widzę że nawet dzieci Neo odwiedzają forum Compalowskie. Wracaj sobie na tego swojego niebezpiecznika. Być może twój pan od informatyki doceni twoją wiedzę tam wyczytaną!

LOL

BTW, jesteś taki kozak, daj moje hostname. Podpowiem, że są dwa.

Ubuntu R00t Master

Gdybyś był wtajemniczony w tematyke to byś się domyślił! Jeżeli zadajesz się w internecie z odpowiednim towarzystwem i przynależysz do odpowiednich grup to możesz wejść w posiadanie takiej wiedzy i możesz zdobyć takie rzeczy jak np. prywatne klucze SSH, które zostały autoryzowane do zdalnych połączeń na różne urządzenia sieciowe. np. do niedawna byłem w posiadaniu działającego prywatnego klucza SSH, który umożliwiał mi zrootowanie w sieci absolutnie każdego load balancera BigIP firmy F5 Networks bo klucz był autoryzowany do zdalnego połączenia na każde urządzenie BigIP bezpośrednio na konto Roota, ale niedawno załatano dziurę. Ponadto praktycznie każde urządzenie sieciowe posiada świadomie zaimplementowane przez producenta tak zwane furtki prawne umożliwiające np. słuzbom specjalnym, policji itp. przy użyciu specjalistycznego oprogramowania analizować ruch sieciowy niektórych internautów łamiących prawo w sieci i powstały nieoficjalne programy które umożliwiają taką analizę, są one dostępne w sieci, trzeba tylko wiedzieć gdzie i u kogo szukać. Do łatwości zdobywania niektórych informacji przyczynia się też niechlujstwo przy konfiguracji np. które umożliwia zdalnie wejśc w posiadania informacji na temat struktury całej całej sieci lokalnej jakiejś firmy, lub pozyskanie logów serwerowych czy całej listy loginów i haseł użytkowników jakiegoś portalu. Przynależało się kiedyś do nieistniejącej już Polish Vodka Team to sporo się wie.

Zostaw merytoryczną opinię o Compal - Łódź

• Jak się pracuje w Compal?

Zobacz opinie na temat firmy Compal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Compal?

Kandydaci do pracy w Compal napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.