Opinie o Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o. w Września

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o. w Września

Gustaw Nowy wpis

O firmie można mówić tylko dobrze nawet jako pracodawcę warto ją polecać!!

Jak zawsze najgorszy Nowy wpis

Sprostowanie: Post, który napisałem poprzednio nie jest prawdą o tej firmie. 4000zl zarobiłem tylko raz i było wówczas dużo nadgodzin i dodatek dzięki czemu wypłata była taka wysoka. Twierdząc, że kierownik nie uznaje świąt minąłem się z prawdą. Każda osoba z biura zajmuje się swoją pracą i wbrew temu co napisałem nie wpierdzielaja się tam gdzie nie powinni. Napisałem tak bo byłem wtedy mega wku****ny na pomysł wprowadzenia akordu który jednak nie przeszedł. Także oficjalnie cofam to co napisałem bo była to nie prawda. (Czasami trzeba schować dumę w kieszeń tak jak w tym przypadku i przyznać się do błędu) J.D.

Jak zawsze najgorszy Nowy wpis

Każdemu z czystym sercem ODRADZAM pracy tam!!! Kierownik nie uznaje żadnych świat (boże narodzenie, Wielkanoc). Na każdym kroku szukają powodu i sposobu żeby uciąć wypłatę. Jak się tam zatrudniłem zarabiałem BARDZO DOBRZE i powiem wprost-4000zl NETTO lekko wyciągałem, i tak przez 4 miesiące...potem awansowałem i zacząłem jeździć wózkiem widłowym...nigdy więcej nie zobaczyłem już takiej wypłaty...mało tego, nie przekroczyłem 3500zl netto nie zależnie od tego ile zrobiłem nadgodzin. Z miesiąca na miesiąc, z roku na rok wypłaty szły w dół. Kierownik od Ciebie cudów oczekuję mimo że nie ma możliwości dać od siebie więcej. Teraz wprowadza pracę na akord na wózki widłowe...i upiera się że będzie lepiej mimo że doskonale wie że lepiej nie będzie. Osoby które powinny siedzieć że swoimi czterema literami w biurze i zajmować się swoją robota wpierdzielaja się wszędzie gdzie nie powinny. Jedna wielka masakra...żałuję z całego serca że tam pracowałem bo obecnie jestem na etapie zwalniania sie. Pozdrawiam wszystkich J.D.

admin

Macie doświadczenie w pracy w firmie Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki pracy i ścieżka awansu? Napisz swoją opinię!

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o. - Września

Sofibo Logistic Polska Sp. z o.o.