Opinie o Ppuh Flomar 2 Piotr Figzał w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ppuh Flomar 2 Piotr Figzał. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ppuh Flomar 2 Piotr Figzał o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ppuh Flomar 2 Piotr Figzał w Mysłowice

Bamboo

Firma Flomar2 w ogóle nienpowinna istnieć, rządzą nią tak zwane podpierdalacze ,mam nadzieje ze PIP sie tym syfem zainteresuje!!!!P.s Marcin Dlugajczyk prezes tej pseudo firmy wogole nie szanuje swoich pracowników (usunięte przez administratora)

Szczerydobolu

Ta firma to najwiekszy ściek mijajcie ją z daleka wszystkie negatywne opnie to cała prawda o tym (usunięte przez administratora) A szef, gdyby chciał coś poprawić, to by to już dawno zrobił... Ważne, że interes się kręci, nawet kosztem szarego (bez którego nic nie zrobi) pracownika... Ważne, że w biurze(kierownicy) pracują, ludzie którzy na wszystkim "się znają"

To miejsce to jedna wielka pomyłka, ludzie którzy tam pracują nie mają wogole ambicji ,pracują za grosze a P.N i D.N to dwa imbecyle którzy koło zarządzania nie mają wogole pojecia!!!!!!!

łysy kierownik nie mający zielonego pojęcia o prowadzeniu zmiany z pupilami na czele...umowy sa fajne,dwa tygodnie i nara trzeba uciekać.. kariery tu nie zrobisz kokosów nie zarobisz

Pieter maj taj Nowy wpis

Kierownictwo, dyrekcja, kadry generalnie cale to ich konklawe to najgorsi ludzie którzy mysla ze sa bogami bo przeciez jestem kierownikiem czy dyrektorem. Tak naprawde Ci ludzie w zyciu nic nie znacza i są tego świadomi dlatego zastraszaja innych w pracy gdzie mają jakas władze. Ludzie uciekajcie z tej firmy póki mozecie.

Tanczacyzwidlami Nowy wpis

Dodam jeszcze , że taka osoba po takich komentarzach i słowach będzie robić z siebie ofiare, pójdzie z płaczem do prezesa , że to wy jako pracownicy jesteście najgorsi i jeszcze was zacznie straszyć .. za oczernianie itd. , takie osoby nie robią sobie rachunku sumienia , bo go niestety nie mają.

Piotr Nowy wpis
@Tanczacyzwidlami

Miał :) co gdzie co jak prezesie od kartofli !!!

Darek Nowy wpis
@Tanczacyzwidlami

Niemiec to (usunięte przez administratora)

User929

płaca na poziomie najniższej krajowej takiego pracodawcy trzeba unikać , to jest praca dla byłych kreatywnych górników .

Waflociąg

kierownictwu brak profesjonalizmu,nie potrafią kierować firmą,rozmawiać z pracownikami ...ich tez traktują jakby byli niepełnosprytni ...żenada

Brałeś udział w rekrutacji do Ppuh Flomar 2 Piotr Figzał. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Marian

Firma ogólnie spoko oprócz kierownictwa bo Jankes i Mateja to się nie nadają do tego całkowicie

Xxx

Nikogo to tu nie interesuje a jak coś masz do niego to zapewne wiesz gdzie go znaleźć i możesz mi to powiedzieć osobiście .

David
@Xxx

Piter myślisz, że ludzi straszysz na firmie wpi..olem to i jo się byda ciebie boł?

Zła atmosfera, brak możliwości rozwoju, zamęt, dziwne, decyzje, typowa zaściankowa firma, brak ładu i składu, kierownicy przerost formy nad treścią, muszą się gimnastykować przed szefostwem i udawać że panują nad sytuacją, dlatego kłamią i są fałszywi. Całościowo w skali od 1 do 10 firma zasługuje co najwyżej na 3.

były wolontariusz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

niestety ale trza sie zgodzić z tymi negatywnymi opiniami. wynagrodzenie na hali słabe a w dodatku część w umowie a część w premi. idac w sobote do pracy ta premia nie wlicza się do stawki i roboczogodzina wychodzi mniej niz w tyodniu. Podwyżka jak sie prosisz( przeciągana miesiącami), premi brak, socjal- brak z reszta sam dobrowolnie rezygnujesz podczas podpisywania umowy, tak, dobrowolnie :)... Kary za spóźnienie, za niepodpisanie sie na liście, za zepsutą rzecz. Kierownictwo zarozumiałe, udające że zna sie na wszystkim, nie potrafiące sie przyznać do błędu, czy przyznać się że czegoś nie wiedzą czy że żle cos doradzili. pracownicy- sa i Ci ktorzy liżą 4litery żeby mieć lepiej a są i też tacy co są naprawde wporządku- jednostki Lepiej sie nie żalić, nie narzekać, bo nie wiadomo z kim sie rozmawia, jakie powiązania. Firma naprawde z wielkim potencjałem, tylko nikt nie potrafi tego zmienic, wykorzystać, zaryzykować. Jak to na imprezie swiatecznej jest pieknie mówione, " to dzieki Wam ta firma istnieje" --- niech to sie przełoży na finanse, uczciwe finane, motywacje, szacunek i jesteście w stanie wiele zdziałać. szefowie wiedza tyle ile im przekaża kierownicy i to co im przekaza, a czy to jest prawda? no nie do konca tyle że nikt tego nie chce zweryfikować.. reasumując- jeśli chcesz sie zapoznać z róznymi technikami pracy nie patrzac na wynagrodzenie? idz, spróbuj. fajny park maszynowy, może nie najnowszej generacji ale pozwalajacy nauczenia sie czegokolwiek.. Mozesz być rzucany na rózne stanowiska i pochłoniesz wiedze powstawania finalnego produktu--- ale tez musisz dac cos z siebie a nie pracowac jak małpa

Czym w Ppuh Flomar 2 Piotr Figzał zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Chcialbys

Firma zachęca gruszkami na wierzbie. Dodatek? Tak, stawka 15 zł i w sobotę zamiast 100% to 3 zł do stawki

Dany

Firma jest teraz w ciężkiej sytuacji walczy na rynku o utrzymanie .więc nie ma nic żadnych dodatków dostajesz do ręki najniższa krajową pozdro

Janek

Ta firma bazuje na chamstwie, bezczelnosci, klamstwie i (usunięte przez administratora).Szkoda czasu na ten zakład!!!. Wszystko to kolesiostwo, rodzina i dobrzy znajomi ...

Bamboo

Szczerydobolu

Sss

Byłem na rozmowie o pracę i stwierdziłem że szukają wolontariusza a nie pracownika śmiech na sali

Kasakasa
@Sss

Też byłem kiedyś u nich na rozmowie. Stawki tak niskie że szkoda benzyny na dojazd. Tylko dla desperatów

Komar

A ja firmę polecam, można się w niej dorobić. Na przykład niektórzy dorobili się lepszych samochodów i już nie jeżdżą Passatem B5 chociaż są tacy którzy całe życie nim dojeżdżają do naszej firmy.

Danieda

z rozmów z chłopakami to raczej na 100% nie warto tam pracowac, masowe odejścia były niedawno bo się nie mogli dogadać o parę groszy..

Jak wyglądają relacje między kierownictwem a pracownikami i jaka panuje atmosfera w firmie ppuh flomar 2?

User746u

Praca w tej firmie i to jakaś parodia jest zarobki żenada, firma fatalnie zarządzana Kierownicto to największe farmazony i nieroby które chcą skłócić pracowników ze sobą

Odp

nie polecam zaklad o bardzo ponurej i toksycznej atmosferze podejscie do pracownika bardzo negatywne niczym do (usunięte przez administratora) ale ludzie zwykli pracownicy sa w porzadku a kierownicy to cwaniaki pozerzy i mitomani, przede wszystkim piotr niemiec, radzę uważać na tego typa!

Czy pracownicy w Ppuh Flomar 2 Piotr Figzał dogadują się między sobą?

Jak długo trwa proces awansu w Ppuh Flomar 2 Piotr Figzał?

Golona

Zależy czy będziesz kapował na kolegów czy nie, to najprostsza droga awansu w tej firmie nawet nie mając odpowiedniego wykształcenia na dane stanowisko.

TakByloTakJest

Szybko zmieniają się prwconicy, szefowie nie wiedzą, co się dzieje na firmie. Caly czas liczy sie tylko kasa, ale dla szefów. Bo na firmie żadnych inwestycji byle jak najtaniej.

Kilka słów prawdy

W firmie flomar osoba która popełni błąd w wykonywaniu jakiejkolwiek czynności( szlifowanie, malowanie, spawanie,gięcie, wiercenie,cięcie,projektowanie)zostaje ukarany, kara finansowa %z premii. Też jest karany kwota 200zl za to że zapomniał się podpisać na liście jak przyszedł lub wypisać.. Błąd to oznaka że ktoś próbował, nie poddał się , nie zrezygnował, miał ambicje i chciał dokonać czegoś co inna osoba skreśliła stwierdziła że się tego nie da zrobić. Ale tak robi tylko taka osoba która nie zna się na pracy, mam ograniczony zakres umiejętności, nie ma się czym wybić pokazać i właśnie takie osoby zarzadzaja firma i nakładają kary na pracowników. Zmuszają pracowników do przychodzenia w soboty zagrażając że nie dostaną premii. " Taki mamy klimat"

Potwierdzam
@Kilka słów prawdy

Potwierdzam i proponuje aby osoby które czują się wykorzystywane zrobiły to co my- zmieniły pracę

Zostaw merytoryczną opinię o Ppuh Flomar 2 Piotr Figzał - Mysłowice

• Jak się pracuje w Ppuh Flomar 2 Piotr Figzał?

Zobacz opinie na temat firmy Ppuh Flomar 2 Piotr Figzał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ppuh Flomar 2 Piotr Figzał?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ppuh Flomar 2 Piotr Figzał
2.2/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Franciszka Kościelniaka 26
    41-400 Mysłowice