Opinie o Valeo w Czechowice-Dziedzice

2.1/5
Na podstawie 162 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Valeo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Valeo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Czechowice-Dziedzice

bubu

anonim - 2013-06-20 11:02:35 mnie interesuje ile można wyciagnąc że tak powiem przy dobrych wiatrach w FSM Valeo. Prosze o odpowiedźpowiem tak pracowałem tam 4 lata i nie za dobrze wspominam ten okres prawie 1.5 roku pod adecco masakra (usunięte przez administratora) umowy śmieciowe co miesiąc potem dostałem umowe pod valeo myslałem ze bedzie lepiej ale myliłem sie i to sporo 1600zł stawka oczywiscie brutto plus 280zł oczywiscie też brutto premi ale nie zawsze była wystarczyły 4 zwroty od klienta i po premi za całe miesiąc plus premia nie licz na wieciej jak 1300-1450zł tyle w temacie płacy.

pracownica

zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat valeo w czechowicach,

anka

ile można wyciągnąć za godzinę

JA

VALEO? LUDZIE STRZERZCIE SIE TEGO ZAKŁADU Z DALEKA. PRZYNAJMNIEJ JESLI CHODZI O ZATRUDNIENIE PRZEZ POSREDNIKA ADECCO. PASOZYTY I TYLE I ZYCZE IM Z CALEGO SERCA ZEBY NIE MIELI CO DO GARA WŁOZYC. LUDZI TRAKTUJA JAK SMIECI UMOWY DAJA NA MIESIAC A POTEM WYPIEPSZAJA ZA DOSLOWNIE BZDURE .. WYMYSLAJA JAKAS GLOPOTE PO TO ABY ZWOLNIC . OSTRZEGAM !!!

logo firmy Spawacz
Inwork Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia
Persontura GmbH & Co. KG
dsx

Tak to sobie tłumacz, żeby się podbudować ;)

co sądzicie o firmie zewnętrznej QRS na tym zakaldzie ?

gall

Mój nos mi mówi, że żadnego prawdziwego R&D w polskim Valeo nie ma - ot nadużywanie nazwy.

marcin27

pracujesz 45 lat zanim przejdziesz na emeryture, z tym że po 30 latach pracy czyli coś koło 50 roku życia cię zwolnią bo nie zrobisz normy a pracodawca woli 2 młodych pracowników w pełni wydajnych niż jednego wyeksploatowanego. Dawno zrezygnowałem z tego typu prac i pracuję już w kopalni za konkretne pieniądze i w przyjemnej atmosferze. Przedewszystkim pracuję na swoją przyszłość i godziwą starość a nie na mercedesy prezesów. Pogardziłem pracą aż do śmierci i wybrałem pracę gdzie emerytura jest po 25 latach. Współczucia dla wszystkich, którzy dbają o swoich szefów, a nie o siebie.

mk3

Witam. Czy ktoś może pracuje w dziale R&D w Valeo Czechowice? Jakie macie opinie o kierownictwie tego działu?

KOT

Miałem okazję pracować(usunięte przez administratora)w innej firmie, masakra...czy w Valeo było podobnie?, (usunięte przez administratora)

zgh

ale może napisać ktoś coś o tej firmie ale obecnie tam pracujący i na stanowisku biurowym? bardzo prosze

kto jest teraz na recepcji?

zara

a moze mi ktoś napisać czy przyjmą tam do pracy po administracji? wymagalny jest jakis język? prosze odpisac

Beti

Jest dobrze !!Ja pracuje w Valeo 8-em lat i nie narzekam.

Fredzio

Witam wszystkich; (usunięte przez administratora)

bezrobotna

ja mam sie dam dostac do pracy a wiec zobaczymy jaka jest prawda. rowniez slyszalam same negatywne opinie,ale jezeli jest tak zle to dlaczego ludzie pozwalacie na to?

Niki

Praca jak każda inna, zmorą Valeo w Czechowicach są natomiast nieudani supervisorzy/kierownicy (usunięte przez administratora)

Valeo to jeden z gorszych zakladow jakie istnieja. Robia z ludzmi co chca. Czlowiek nie moze sobie nic zaplanowac, bo nigdy nie wiadomo, na ktora zmiane kaza mu przyjsc. Placa minimalna, a o premii mozna tylko pomarzyc. Kaza przychodzic w dni wolne od pracy na nadliczbowki. Pozniej znowu wywalaja na bezplatne urlopy, poniewaz za duzo narobione mamy. Z przerwy nie mozna sie spoznic nawet minuty, bo zaraz (usunięte przez administratora). Wiecej nie wypisuje, bo cisnienie mi sie zaczyna podnosic.

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.