AA HERKULES Sp. z o.o.

Opinie o AA HERKULES Sp. z o.o.

Uff, wątek "porażonych" skłania mnie do pytania, jaki klimat panuje w Rzeszowie? Przedstawiciel pracuje i szkoli się od początku w Rz. lub online, bez potrzeby jeżdżenia do centrali? Interesowałoby mnie jeszcze na ile duży jest teren, czy tylko Podkarpackie.

grafik

Witam, czy może ktoś napisać jaka panuje atmosfera w dziele graficznym? Czy grafik odpowiada za popełnione błędy?

Nowy wpis

@grafik

Nie nie odpowiada, ważne żeby się przykładał do zadań. Za błędy Jedynie karny jeżyk.

grafik Nowy wpis
@AA HERKULES Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź, po prostu błędy się zdarzają, więc pytam, bo chciałem aplikować na to stanowisko. Czy na tym stanowisku można liczyć chociaż na 5k netto? :)

Nowy wpis

@grafik

Jeśli masz fach w ręku to powinniśmy się dogadać. Zapraszamy do aplikowania.

Raczej jestem zdecydowany na aplikowanie na stanowisko handlowca, tylko jak to jest z samochodem. Firma zapewnia auto służbowe, czy przedstawiciel musi mieć swój prywatny samochód? Ciekawa kwestia bo w ogłoszeniu piszą jedynie o czynnym prawku.

Nie chcę się rzucać na głęboką wodę bez doświadczenia i pomyslałem o tej robocie, co ogłaszaja, na pomocnika mechanika. Pytanie czy na takim pomocniczym można zarobić cokolwiek sensownego? Czy raczej jak na stażu jakimś, niewiele, mam nadzieje, że lepiej ogółem niż na tych stażach z urzędu pracy, co mi proponowali raz za tysiąc coś złotych xD

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AA HERKULES Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w AA HERKULES Sp. z o.o.?

Zadowolony

Witam. Widzę, że opinia została usunięta, więc wstawię jeszcze raz.Wstawiac mogę do skutku- zapisze sobie treść:D Firma bardzo nieprofesjonalnie podchodzi bardzo nieprofesjonalnie do procesu rekrutacji. Oczywistym jest, że aplikując na dane stanowisko jedni kandydaci się dostaną, a inni już nie I jest to naturalna kolej rzecz, niemniej uważam -i z takim podejściem dotychczas się spotykałem-, że pomimo ewentualnego odrzucenia kandydata, informuje się go o tym. Tutaj nie ma na to czasu. (usunięte przez administratora) Reasumując- proces rekrutacji jest pierwszym wrażeniem i kontaktem z nową firmą, a jeśli wygląda on w ten sposób, to resztę można się domyślić.

@Zadowolony

Ale ten brak profesjonalizmu przejawia się jeszcze w innych aspektach, czy tylko w tych, że nie ma feedbacku do osób, których aplikacja nie została rozpatrzona pozytywnie? Poza tym, ile trzeba czekać na odpowiedź od firmy, jeżeli pracownik dostał tę pracę? :)

Zadowolony

Nie oceniam pracy w firmie, bo nie pracowałem tam i nie mogę się wypowiadać na temat procesów wewnetrzynch. W moim przypadku chodziło tylko o feedback. Nieprofesjonalne podejście do procesu rekrutacji tak, zwłaszcza, że nie wymaga to wielkich nakładów tj. Auto responder czy coś. Nieprofesjonalna firma - no nie. Poza rekrutacja nie miałem nic wspólnego z tym przedsiębiorstwem więc nie wiem jak to wygląda od środka.

P.C.

Strasznie ktoś się tu żali albo mąci wodę a może żalu nie potrafi się pozbyć ,nikt z obecnych pracownikòw firmy nie pisze . Bo chyba brakuje im już sił na tą nieròwną walkę z niesłusznym hejtem . A może czekają na mnie :) Pracuje w tej firmie i mogę Ci powiedzieć że nie jest kolorowo . Może dlatego że to nie fabryka kredek .... Odpowiadając na twoje pytanie czy Szef wywala ludzi z zakoczenia ..!!! TAK..... Jeśli dajesz Szefowi argumenty i i niezbite powody . Zajmujesz się wszystkim dookoła przez cały miesiąc a twoja robota sìę nudzi ,albo kręcisz swoje lody na boku To Szef w takim przypadku nie jest wogule sentymentalny . Powiem Ci jeszcze , że nie jest się łatwo dostać ,jeszcze gorzej się , odnaleść wśrud tylu ròżnych ludzi . Ale jak to .przezwyciężysz i stwierdzisz że tu pasujesz i odnajdziesz swoje miejsce w firmie , to da się tu całkiem nieźle żyć . Jednak jako człowiek opowiadający na imprezach firmowych , kawały o Sosnowcu muszę Cię ostrzec !!! Źle zaczołeś... od samego początku ...!!! Od tego co masz w CV zależy czy ,Ela lub Kama do ciebie zadzwonią w razie potrzeby, I tu nie chodzi o jakiś rasizm terytoriaialny Ale był przed tobą niejeden człowiek ktòry pochodził z twojego miasta I żaden z nich nie zaprezętował się z dobrej strony , Żaden z nich nie pozostawili dobrego smaku po sobie . A i smrodek na Go work-u się ciągnie po tych ludziach . Pamiętaj pracują tu nie tylko hanysy ,basztardy i auslendery"i pisząc CV do AA Herkules musisz być świadomy na co się piszesz i że ta twoja wymarzona ścierzka łatwej i szybkiej kariery może się okazać daleką drogą pod dużą gòre.

XK
@P.C.

Twoja wypowiedź, dokładnie ortografia skłania mnie do tego aby myśleć że nie pracujesz w kadrach i nawet na myjni, tylko pytanie brzmi gdzie?

@XK

Już wspominałem jestem pracownikiem firmy i to wystarczy , Tak mam taką przypadłość że popełniam błędy i to nie rzadko ,ale kto ich nie popełnia ,jednak czy to skreśla moją karierę..? Czy to skreśla moją karierę nawet na myjni? paradoksalnie źle zacząłem od samego początku , To też ja sam zapominając wcisnąć F7 naraziłem się na te komentarze .... Ale I tak dziękuje za nie .... odkąd pamiętam udzielano mi rad na temat słownika języka polskiego ,jednak jak to czytać skoro ortografia jest dla mnie niepojęta i odnosze wrażenie że nawet jakłbym zjadł cały ten słownik z okładkami To na wiele by się to nie zdało . Szkoda, że nie odniosłeś /odniosłaś się do treści . Odnoszę wrażenie że nie szukasz merytorycznej polemiki. Pytanie tylko czego ?

PORAŻONA

Porażające to jest to, że próbujesz uchodzić za osobę na poziomie a krytykujesz wpis innej osoby tylko ze względu na ortografię. Porażające jest to, że krytykujesz innych a sądząc po tym, że piszesz na profilu Herkulesa nie jesteś wziętym polonistą. Porażające jest to, że piszą tutaj sami tytani pracy, którzy zostali zwolnieni z Herkulesa z bardzo konkretnych powodów, o których wiedzą a plują jadem bo żal im (usunięte przez administratora) ściska, że nie zostali przez Prezesa poklepami po pleckach. Porażające jest to, że ludzie piszą o nieprofesjonalnym podejściu firmy a nawet nie zostali zaproszeni na rozmowę nie mówiąc już o tym, że mają problemy z dokładnym czytaniem ogłoszeń o pracę. Porażające jest to, że ludzie bezkarnie mogą wylewać pomyje bo są tak przeświadczeni o swojej zajebistości a jednak w Herkulesie im nie wyszło.... Czekam teraz aż bohaterowie rzucą mi się do gardła....

@PORAŻONA

Porażające jest to, że wytykasz komuś błąd nie posiadając umiejętności czytania ze zrozumieniem. Porażające przedewszystkim jest na tej stronie, że każda negatywna, ale merytoryczna opinia jest impulsem do ataku wściekłych psów ubliżających, wyśmiewających się i atakujących innych użytkowników mających odmienne zdanie na temat firmy. Klauzula"skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami" nie przeszkadza w informowaniu pozostałych o negatywnym dla nich wyniku rekrutacji i zrozumiałe jest, że niejednokrotnie aplikacji jest poprostu ogrom, a HR jest zasypany "cefaukami"...no ale jednak czas na vertowanie GoWork i odpisywanie jest - o to właśnie chodzi :). Profesjonalnym podejściem(widocznie w dziwnych firmach miałem okazję pracowac), jest merytoryczne ustosunkowanie się do opinii i ewentualne przytoczenie kontrargumentów mających na celu zdementowanie nieprawdziwej opinii. Tutaj takich działań nie ma. Niezadowolony byly/obecny pracownik obligatoryjnie zostaje uznany za winnego "walenia w pręta", tudzież "tytana pracy", który na pewno nie ma racji i jest leniem. O to właśnie chodzi.

PORAŻONA
@Porażony

Uderz w stół.... Porażona jestem Twoim atakiem na moją osobę ;) 1. Wściekłe psy jak ich nazywasz to osoby, które tak jak i Ty wyrażają swoją opinię na dany temat. Jeżeli wolno anonimowo obsmarować firmę to równie dobrze można wyrazić swoje niezadowolenie z konkretnej opinii. 2. Klauzula o kontakcie z wybranymi osobami jest stosowana po to, aby osoby aplikujące miały świadomość, że firma kontaktuje się TYLKO z wybranymi osobami. Jeżeli spotkałeś się z dodatkowymi działaniami rekrutacyjnymi to super co nie oznacza, że firma bez takich działań jest nieprofesjonalna. 3. To co robią pracownicy w wolnym czasie i czy wertują GoWork jest ich indywidualnym wyborem i nie ma nic wspólnego z codziennymi obowiązkami pracowniczymi. 4. Profesjonalnym podejściem firmy jest właśnie niewyciąganie brudów pracowniczych na GoWork. Tutejsza aktywność rośnie zazwyczaj po zwolnieniu konkretnego pracownika, a że firma ma małą rotację to można łatwo połączyć fakty. Śmiem wątpić, iż podanie tutaj przyczyn zwolnienia pracownika jako merytorycznej odpowiedzi na komentarz przyniosłoby odpowiedni skutek. Reasumując łatwo wypisywać niepochlebne komentarze, ale odpowiedź jest już traktowana jako atak wściekłych psów i przejaw braku profesjonalizmu. Tyle w temacie. Mimo wszystko życzę dobrego dnia :)

XD
@Porażony

Chyba przestane obserwować tę stronę, żeby nie przychodziły mi powiadomienia na mejla… Spam gorszy niż na fejsie albo insta xD

P.C.

Takie słowa z twojej strony brzmią dla mnie jak superlatywy, zarzucasz mi stronniczość bo dobrze wyrażam się o firmie ,a przy tym ciekawie to opisując. Temat mojej ortografii już dawno został wyczerpany. Więc niewiem dlaczego do niego znowu wracasz, brakuje Ci argumentów? Jeśli chodzi o pracę nad tekstem. Zobacz ile napisałem i porównaj z tym co Ty napisałeś. Kto tu się więcej napracował ? Każda twoja wypowiedź jest pełna inwektyw i brakuje w niej poważnych argumentów a ty zachowujesz się, jak małe dziecko, które usiadło na jeżu.

@PORAŻONA

Uderz w stół...czy to normalna reakcją ta wejście z kimś w dyskusje i otrzymanie odpowiedzi? 1. W tym podpunkcie chciałbym zaznaczyć, że dla mnie jako byłego kandydata tak to właśnie wygląda. Jedna negatywna opinia w jakimkolwiek zakresie jest kontrowana -można śmiało stwierdzić- obraźliwymi odpowiedziamy, bo sam się z tym spotkałem. Śmiem twierdzić, iż wie Pani, że anonimowy nie jestem :)Byłoby to nieporządku zaś z mojej strony. 2. Ok. Niech i tak będzie. 3.Naprawde każdy pracownik na permisję na wypowiadanie się w imieniu firmy na portalu gowork w ...no nazwijmy to "różnym" tonie? 4. Zgodzę się, że negatywne opinie pojawiają się najczęściej do pracowników niezadowolonych. Czy rotacja jest duża? Nie wiem, nie poruszyłem nigdzie tej kwestii. Z jednej strony może tak być, z drugiej strony jednak tych zwolnionych trochę jest. Nie moja sprawa. Jeśli opinia jest krzywdząca i godząca w wizerunek firme, a ponadto nie jest zgodna z prawdą pozostaje złożyć zawiadomienie, iż istnieje uzasadnione podjerzenie popełnienia przestępstwa określonego w art.212kk. Bardziej chciałbym się tutaj odnieść to wypowiedzi kolegi, który to publikuje opinie w poetyckim tonie, nie bardzo jestem w stanie zrozumieć o co w niektórych chodzi, niemniej jednak sposób wypowiedzi osoba z zewnątrz beż problemu może uznać za atakujący i tak jest w wielu innych przypadkach. Żebym nie był gołosłowny, odniosę się do swojej obecnej sytuacji. Firma JSW IT sp zoo. Proszę w wolnej chwili wejsc na tamtejszy go work i zobaczyć jak wygląda odpowiedź pracodawcy na opinie negatywne. Następnie porównać sobie to z odpowiedziami tutaj. Wtedy zrozumie Pani co miałem na myśli przytaczając termin " atak wściekłych psow". Dzięki za wymianę zdań. Miłego dnia

P.C.

Ucieszyłem się z tych „smutnych minek". Między wierszami można tu wyczytać, że jedna niezadowolona osoba, pisze pod wieloma nickami a takie jej zachowanie świadczy tylko o jednym ;)

Kris

Można się dowiedzieć co się podziało, że dołożyłeś tyle staranności i czasu, żeby tyłu IP robić wpisy?

@P.C.

Z Tobą kolego w dyskusje wchodzić nie będę, bo nie ma to sensu. Jednakże post pierwszy pod ps. XK czy jakoś tak , który przytoczył kwestie gramatyki i pracy w kadrach, to nie ja. Skąd mogę wiedzieć jakie stanowiska są w tej firmie ? Zbieżność przypadkowo wciśnięty liter :) Ja? Wiele pracy nie wkładam w taki post, bo mi za to nie płacą:) niemniej widać, że jak chcesz, to potrafisz brawo:) Czyli jednak

@P.C.

O czym świadczy hm? Od samego początku nie jestem w pełni anonimowy i nie czuje potrzeby, aby być:) Także nie odkryłeś żadnej wielkiej tajemnicy na drodze dedukcji stylu wypowiedzi i różnych nicków :) Nick na GoWork, który Ty też zmieniłeś jest tak ważny, jak zeszłoroczny śnieg. Każdy teraz może podpisać się Twoim P.C :D

@Porażony

Pytanie co Ciebie Porażony/ YX/ Zadowolony i inne nicki bo już się pogubiłem. Te Twoje wszystkie wpisy są przez to ,że Cię nie zaprosili na rozmowę o pracę, czy coś się tam jeszcze podziało?

:D
@Kris

Nic się nie podziało. Opublikowałem komentarz w którym napisałem, że w mojej opinii firma podeszła nieprofesjonalnie do procesu rekrutacji. Ktoś mi tu zarzucił, że "firma nieprofesjonalna", no nie. Nie napisałem w ten sposób. Nie mogę się wypowiedzieć w odniesieniu do całej firmy czy profesjonalna, czy też nie, bo moja przygoda dotyczyła tylko procesu rekrutacji na jedno, konkretne stanowisko. Nie zaprosili na rozmowe=nie przyjęli- tak zgadza się i jest to zupełnie zrozumiałe. Są kandydaci z większymi kompetencjami, większym doświadczeniem, a może w danym momencie trafił się awans wewnętrzny i rozumiem doskonale. Sprawa dotyczy sytuacji w której rekruter nie daje odpowiedzi co do kolejnych etapów procesu rekrutacji, bo może nie miec czasu z uwagi na duza ilosc CV tez doskona rozumiem. Niemniej jednak osoba odpowiedzialna za publikacje ogłoszenia na olx, regularnie tutaj odpowiada na opinie, więc mimo wszystko poczułem się kolokwialnie mówiąc zlekceważony i tyle. Po wielokrotnej publikacji opinii, zniknęła ona z portalu, tak więc zacząłem wklejać tekst do skutku :) I na tym byłby koniec, gdyby nie reposty tutaj na GoWork w tonie atakującym. Nieeee, nie włożyłem duzo czasu, ani starań w zmianę IP, to na zasadzie przeklikania VPN i tyle, a że pracuje przed komputerem to nie jest to specjalnie czasochłonne. Generalnie sprawa jest wyjaśniona wg mnie, a moje posty to raczej były odpowiedzi na odpowiedzi i tyle. Część wpisów widzę, że zniknęła więc ogólne rozeznanie w sytuacji może być trochę zakrzywione. Mam nadzieję, że wyjaśniłem dobrze . PS: odpowiedz o odrzuceniu aplikacji otrzymałem dopiero po opublikowaniu negatywnej opinii w witrynie firmy na google. Treść opinii dotyczyła tego samego co tutaj i w publicznej odpowiedzi na opinie dostałem informację, że CV nie spełniło oczekiwań, także tyle.

@:D

Rozumiem. To trochę ostro z nimi poleciałeś jak na taki powód. Aplikuję też na inny oddział, także mam nadzieję, że coś wypali. Troche już się wystraszyłem wcześniej, ale chyba warto mimo wszystko spróbować bo jak ktoś pisał, że kasa się zgadza i umowa normalna i normalna ekipa jak się już wkręcę to czemu nie próbować. Uciekam z tego gowork bo dużo tu spamu. Pozdro

@Kris

Wiesz, ja nie zniechęcam czy coś. Pamiętajmy proszę o tym, że to sytuacja, która dotyczyła mnie i jest to moja subiektywna opinia dotyczącą mojej sytuacji. Nie jest to jednoznaczne z tym, że firma jest zła. Może praca tam jest całkiem okej. Z doświadczenia wiem, że pracując w innych firmach, tuż przed pójściem do pracy czytałem opinie i chyba zawsze jest masa nieciekawych opinii, zaś na własnym przykładzie zauważyłem, że pomimo.opinii negatywnych o firmach w których pracowałem, nie spotkało mnie nic z rzeczy wymienianych i współpracę kojarzę bardzo dobrze. Pójdziesz sam, a przekonasz się osobiście i sądzę, że może być okej. Powodzenia na rozmowie :)

Cześć. Chciałem dopytać jak to jest z tym opisywanym przez kogoś „zwolnieniem przez zaskoczenie”, czy to był jednorazowy przypadek? Aktualnie szukam czegoś na stałe i na lata. Aktualnie na Katowice nie szukają tylko na inne oddziały, jestem z Sosnowca wiec zależy mi na Katowickim oddziale. Czy ktoś słyszał o naborze ? Sugerować się tylko tym co piszą na stronie internetowej czy może wysylac osobno cv które będą mogli sprawdzić jeśli pojawi się nowa oferta ?

XXX

Zwalniają regularnie, nie ważne czy pracujesz krótko, czy długo, czy się starasz czy nie. Zapraszają na 3 minuty i oznajmiają, że musicie się pożegnać. Te wszystkie pozytywne opinie tutaj, to niestety złudzenie lub zdanie tylko kilku pracujących tam osób. Skoro byli pracownicy regularnie dodają tutaj słabe wpisy i opinie, to można śmiało stwierdzić, że coś tu jest nie tak, albo sam pracodawca nie ogarnia co się dzieje w jego firmie :) Szczerze? Warto pisać takie opinie, bo cytując klasyka, "Nie wszystko złoto co się świeci", a co do przyznawania się, kto tu kim był i co napisał? Hmm... Myślę, że to nie kwestia braku odwagi, bo po co zaśmiecać komuś bezsensownie firmową skrzynkę, w której wiadomość niczego nie zmieni, bądź zostanie zwyczajnie zlekceważona. Jak widać pracodawca sam nie znalazł w sobie jeszcze odwagi by popatrzeć niektórym pracownikom w oczy przy pożegnaniu, więc oni nie czują potrzeby się tu ujawniać. Dodam również, że portale tego typu na temat firm, nie miałyby żadnego prawa bytu gdyby opinie były łudząco pozytywne. Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia, by w loterii zwolnień nie padło właśnie na was.

@XXX

Osoby pracujące są ,,potakiwaczami Pana Prezesa,,, a Ci, których nie ma już z firmie z różnych względów, trzymają się z daleka. Nikt nie wraca. Zwolnienie ze strony pracodawcy jest w firmie krótkim rozegraniem, nie ma rozmowy i dialogu. A nawet, jeśli dialog się pojawi, to nie zmienia decyzji Pana Prezesa. Ta zapada już wcześniej i kropkę nad " i" stawia tylko jedna osoba. Był człowiek, nie ma człowieka, przyjdzie następny - taki standard wielu firm z Herkulesem włącznie.

KK
@XXX

Ktoś tu chyba nie może przeżyć,że został zwolniony.Jeśli robisz co do ciebie należy i na co się umówiłeś to nic ci nie grozi.A jeśli walisz w pręta i zajmujesz się wszystkim poza robotą i udajesz,że coś robisz to niestety nie miejsce dla takich.Dla mnie dobra robota, kasa zawsze na czas i normalna umowa o prace,wolne jak potrzeba to nikt nie robi problemu,bonus na święta zawsze wpadnie,wyjazdy integracyjne na grubo.Co najważniejsze dobra ekipa i się chce iść do pracy.

@KK

Czyli nie mam co się sugerować opinią „XXX”, że zwalniają nie patrząc na to kto i jak pracuje? Bo nie chciałbym się przyjmować a za chwile szukać czegoś innego.. Jeżeli będę wykonywać należycie swoje obowiązki to i stosunek kierownictwa do mojej osoby również będzie okej?? Ile np tego bonusu na święta mieliście ?

Geniu

Te złe opinie to jakaś jeremiada. Jak nawiążesz nić porozumienia z przełożonym to jesteś w domu . Pieniądze to bardzo delikatny temat. Chyba podpisuje się nawet jakąś papier tajemniczości. Na pierwsze święta nie dostaniesz tyle co na drugie, na drugie tyle.... itd. Jak dostaniesz tyle, co starzy wyjadacze to znaczy, że jesteś swój i będziesz mógł przestać o tym myśleć.

KK

Cześć.Sugerowałbym się własnym rozumem i wziął to na logikę.Od strony pracownika ci powiem,że jak robisz swoją robotę to nic ci grozi, a te wrzuty z opinii to domyslam się kto tak mocno hejtuje.Nie można tak po prostu za nic zwolnić,takze się domysl.A jeśli krecisz lody na boku albo robisz wszystko poza pracą to cie w końcu zwolnią. Pozdrawiamy

M

Witam wszystkich użytkowników. Mam pytanie do osób, które w niedawnym czasie maja za sobą proces rekrutacji- jaki jest orientacyjny czas oczekiwania na odpowiedź w przypadku przesłania aplikacji? Czy firma pomimo np. odrzucenia kandydatury przesyła informacje zwrotna do kandydata? Widzę, że oferta pracy jest aktualna na jednym z popularnych portali ogłoszeniowych, niemniej jednak na oficjalnej stronie firmy w/w stanowiska nie ma...czy oznacza to, że rekrutacja prawdopodobnie została zakończona ? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki :)

M

wilint

Nie polecam ,nie szanują ludzi .Najgorszy pracodawca w mojej karierze.

Kama
@wilint

Po Twoich komentarzach wydaje mi się że pracowałeś w innej firmie niż ja, a jestem długoletnim pracownikiem...Tak od siebie gratuluję braku odwagi żeby podpisać się pod swoimi opiniami.

Mery
@Kama

o, dobrze, że jesteś pracownikiem długoletnim, to Ciebie się zapytam odnośnie tego czy jest szansa u nich pracować w trybie zdalnym? No i spoko gdybyś coś więcej napisał odnośnie tego jak się u nich pracuje skoro nie zgadzasz się z opinią wilinta :)

Daga
@Kama

@Kama, zakładając że pracowaliście z @wilint w tej samej firmie.... może mieliście różne punkty "siedzenia" w firmie stąd macie inne zdania. Pracownicy, którzy pracują w danej firmie z reguły jeśli już piszą to pozytywnie ( z różnych pobudek, ludzie lubią plusować ) lub neutralnie. Byli pracownicy , ci zwolnieni przez pracodawcę raczej napiszą negatywa. Z opiniami tak poprostu jest, z jednymi się zgadzamy a z innymi nie. Każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania.

Cleo
@Mery

@Mery Na jakim stanowisku i dlaczego chciałabyś pracować zdalnie w tej firmie? Z tego co wiem zakres pracy zdalnej reguluje kodeks pracy.

Ela
@wilint

@wilint Zastanawiam się czym podyktowane są tego typu komentarze? Pracuje w firmie od ok 2,5 roku, może krótko...ale wydaje mi się że na tyle długo, aby stwierdzić, że powyższe komentarze są nieprawdziwe i bezpodstawne. Prawda sama się obroni.

Daga
@Ela

Komentarze z reguły są podyktowane odczuciami, sposobem potraktowania danej osoby w różnych okolicznościach ect. Nie bierz za pewnik, że każda osoba jest traktowana w równy sposób. Życie w organizacjach tak niestety nie działa. Czy masz taki zasób informacji, aby stwierdzić, że komentarze są bezpodstawne i nieprawdziwe?

@Ela

A czy pracując już taki czas masz aktualnie umowę na czas nieokreślony? Jeśli możesz to daj znać od jakiej umowy zaczynałaś i jak to potem wyglądało z przedłużeniem jej.

Szkolenia Podesty

Polecam szkolenia z firmą Herkules, polecam wykładowcę który bardzo merytorycznie przekłada wiedzę ( nie będę wymieniał go z nazwiska), na pewno nie opowiada zbędnych rzeczy nie omawia tematów teoretycznych tylko bardziej praktycznie ale też i jasno nie kluczy z materiałami nie owija, ja trafiłem na tego wykładowcę już kolejny raz tylko że w innych firmach ale robiłem już z nim dwa szkolenia i tutaj przypadkowo następne. Na pewno polecam .

Kaśka

Hej, jeszcze przed dwa tygodnie jest aktualna oferta pracy do nich na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Warto aplikować? gwarantują szkolenia, które przygotowują do pracy, tak jest napisane w ofercie, pytanie czy to są jedynie szkolenia, z których można u nich korzystać? mają jakieś platformy e- learningowe do nauki języków? napisze też ktoś czy w dziale handlowym dostaje się podstawę plus prowizję, czy tylko ma się samą prowizję?

Jakie są warunki zatrudnienia w AA HERKULES Sp. z o.o.?

wilint

Tu nie chodzi jakie warunki zatrudnienia ,tylko jak cię traktują ! nawet wpisy na tej stronie kasowali

@wilint

Prosimy o przekazanie informacji czy zgłaszał Pan uwagi swojemu przełożonemu lub działowi kadr? Prosimy także o podanie imienia, abyśmy mogli zweryfikować Pana zarzuty, ponieważ ciężko się odnieść do anonimowych wpisów.

Odradzam tego pracodawcę. " Zwolnienie przez zaskoczenie " jest panującą zasadą.

Natan

Na jakiej umowie byłeś zatrudniony że mogli zwolnić z zaskoczenia? Miałeś chociaż jakiś okres wypowiedzenia czy od razu do widzenia? W ogóle z jakiego powodu zwalniają? Redukcja etapów czy co?

Dział kadr AA Herkules

Proszę zatem na forum podać powód zwolnienia "z zaskoczenia".

Dzień dobry, Zachęcam Panią do wysłania aplikacji na stanowisko, które Panią interesuje. Warunki finansowe są ustalane indywidualnie biorąc pod uwagę doświadczenie oraz znajomość branży.

Iwona

Wiadomo, że wiele od tego zależy, ale fajnie byłoby znać przedział, bo może się okazać, że po prostu mam inne oczekiwania. Chciałam się jeszcze dowiedzieć, czy można korzystać z auta firmowego do własnych celów.

@Iwona

Pani Iwono, Zachęcam do wysłania aplikacji na wybrane stanowisko. Po wstępnej selekcji otrzymanych zgłoszeń, skontaktujemy się z wybranymi osobami a na rozmowie kwalifikacyjnej omówimy oczekiwania nasze i kandydata.

Iza

Czy może Pan rozwinąć, na czym polega proces rekrutacji? To tylko jeden etap, czyli rozmowa? Chodzi mi głównie o dział księgowości ;)

Jak wygląda praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy w firmie AA HERKULES Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 9300 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Dzień dobry, Zachęcam do aplikowania na wybrane stanowisko a wszystkie niezbędne informację zostaną udzielone osobom, które zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne.

AA HERKULES Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Księgowa. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Dzień dobry, Zakończyliśmy rekrutację za stanowisko księgowe. Aktualne oferty pracy można śledzić na naszej stronie internetowej www.aaherkules.pl/kariera.

Mateoo

Czy aa herkuler rekrutuje operatorow Ładowarek teleskopowych Iwjo udt?????

@Mateoo

Dzień dobry, Na chwilę obecną nie rekrutujemy na stanowisko operatora ładowarek teleskopowych. Aktualne oferty pracy są dostępne na naszej stronie internetowej : aaherkules.pl/kariera

Czy nowo zatrudnione osoby w AA HERKULES Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Tak

Iza
@Tak

Najpierw jest to umowa na okres próbny? A po jakim czasie można liczyć na umowę i pracę na czas nieokreślony?

Zostaw merytoryczną opinię o AA HERKULES Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w AA HERKULES Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AA HERKULES Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AA HERKULES Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AA HERKULES Sp. z o.o.