Akumulator Exide (Exide Technologies S.A.)

Opinie o Exide Technologies S.A.

Witam. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w Swarzędzu na magazynie. Jakie płace

@anonymous

Jeżeli po przeczytaniu poniższych opinii chcesz tam pracować, to chyba jesteś w mega potrzebie... if you know what i mean

Ok @Justyna rozumiem. Czyli w sumie, tak jak pisałaś powyżej jest coś nie tak z wypłatami, to masz podkładkę do tego, żeby dochodzić swoich praw w sądzie. Napisz tylko czy takie sprawy zdarzają się nagminnie, czy raczej rzadko?

Piotrek
@Marta

Marta, Twoje pytania brzmią jakbyś zupełnie przypadkiem pracowała w dziale HR... (usunięte przez administratora)

@Marta

Haha a tutaj znowu nie ma Justyny, oj coś chyba za dużo tego czyszczenia :)

Tomasz Karolak

@Henryk twoje słownictwo i wiedza ogranicza się pewnie na: ehh.. ehhh. ehh. kur.. ehh :D

Basia
@Tomasz Karolak

hahaha kocham autora :D

Gargamel

@Henryk Ty chyba nie znasz definicji słowa- opinia. Może ci przeczytam: 1. czyjeś zdanie o kimś lub o czymś; sąd; osąd; zdanie; pogląd; 2. renoma, reputacja; Ale widzę, że czytanie i znajomość słów dla Ciebie to za duży wysiłek. Gargamel

Mechanik Utrzymania Ruchu

Pani z rekrutacji miła i zadawała rzeczowe pytania. Pan Kierownik UR opowiedział o firmie i zadał pytania co dotychczas robiłem. Po rozmowie mogłem przejść się po firmie kilka minut żeby zobaczyć zakład.

Odnośnie doświadczenia zawodowego

Henryk

Jak komuś nie udało się z praca w firmie to teraz w odwecie obraża innych ludzi ? To z pewnością nie jest opinia.!!!!!

Pan prezes
@Henryk

Heniek, lepiej wróć zrobić kawę prezesowi !

Prawda boli

Firma jest najstraszniej miejscem w którym pracowałem. Nie zapewniają Ci szkolenia, którego obiecują. Traktują Cię bez szacunku, szczególnie jeśli widzą, że masz lepsze życie prywatne od tych korposzczurów bez wartości i perspektyw. Myślę, że to jest największa żenada, którą spotkałem i odradzam wszystkim, bo to strata czasu. Nie życzę nikomu, żeby skończył jak oni- zniszczeni i żyjący w sztucznych relacjach korposzczury.

gość

Bez nadziejna firma- szkoda czasu,nalezy miec szacunek do siebie,ciągle sie ogłasza "monter produkcji"kiepsko płaci,szkodliwość-ołów.Lasy żedną ,świat się zmienja coraz trudniej o jelenia.Wyciągi oparów szkodliwych są na czas przerwy wyłańczane ,dlaczego?Gdzie jest PIP

Trójka przyjmuje tylko na magazyn Exide formacja montaż odlewnia Zarobki zależnie od działu do 25 zł na godzinę

Damian

Dlaczego nie piszesz wobec tego opinii o Trójce tylko o Exide? Przecież Trójka to agencja pracy tymczasowej, która świadczy usługi dla innych firm. Twoim pracodawcą była Trójka, nie Exide i to do Trójki możesz mieć pretensje co do umowy czy stawki.

Tomasz
@Damian

Trójka to "w praktyce" taka wewnętrzna agencja pracy Exide, pomimo, że właścicielem jest ktoś inny. Nawet biuro mają w tym samym budynku, więc opinie o Trójce mogą być w zasadzie traktowane jak opinie o Centrze.

Tomasz
@Damian

Czy w Exide nadal funkcjonują dwustopniowe propozycje "podwyżek" wymyślone w odpowiedzi na wzrost wynagrodzeń w Poznaniu (np. 3-5% teraz, a kolejne 5-10% za rok/dwa lata - oczywiście przy pominięciu corocznych stałych podwyżek i o ile cię nie zwolnią za roszczeniowy charakter lub jako jednostkę niepewną i nie znajdą w miedzyczasie następnego dla zasady)? Takie polowanie na jelenia, wśród osób, które dostawały o wiele wyższe oferty na wolnym rynku lub miały "wewnętrzny awans".

Justyna

@Marta, Najczęściej zaczyna się od pracy przez agencję, trójka, grafton i inne work serwisy. Jak ktoś odejdzie na emkę albo znajdzie lepszą robotę, to znajduje się umowa na stałe. Najpierw czas próbny, określony itp. Tak aby tylko później podpisać na stałe. W biurach chyba jest inaczej, bo bez agencji. Praca zmianowa...

@Adam, jak widać użytkownik @H_A_H_A, miał na ten temat inne zdanie. Skoro Ty uważasz inaczej, to w jaki sposób w takim razie oceniasz standardy korporacyjne, które panują w Exide Technologies? Czy jest tutaj możliwość osiągnięcia awansu zawodowego?

Firma jest praktycznie ze 100% udziałem kapitału amerykańskiego, więc nie jest to żadna firma rodzinna, tylko korporcja.

@H_A_H_A firma rodzinna to pozytywne określenie, które nie musi się wiązać z nepotyzmem. Czy w firmie nie ma przykładów pracowników zajmujących kierownicze stanowiska, którzy są zupełnie neutralni? Taka informacja jest ważna dla wszystkich osób, szukających pracy w firmie z wytyczoną ścieżką awansu.

H_A_H_A

Exide w Polsce to firma rodzinna, totalny nepotyzm, szkoda papieru , mają samych swoich

Papcio Gargamel

Witam Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy jako logistyk? Jakie warunki płacowe?

Ares

Ktoś może coś powiedzieć na temat przedstawiciela ds kluczowych klientów lub regionalnego? Warunki? Narzedzia? Będę widzięczny

xd

Nie zapłacić komuś za pracę to go okraść. Złodzieje.

Stefan

Pracowałem dla nich, kompletne dno jeśli chodzi o inne działy niż produkcja, biuro. Totalny wyzysk, zero profesjonalizmu, kompetencji zero, z takimi ludźmi naprawdę schodzi się na dno i wykończą każemu biznes jak wejdzie się z nimi we współpracę. Odradzam.

piotr

Nie mam pjecia jak wygląda drugi etap rekrutacji, może to jakiś praktyczny sposób sprawdzenia kandydatów na dane stanoiwska a wogole to się dziwie, że jest jeszcze jakiś drug etap rekrutacji. Pierwszy raz sie z czyms takim spotykam powiem szczerze. Dajcie znać.

zainteresowana0387

witam czy ktoś może wie jak wyglądał test z excela na drugim etapie rekrutacji do firmy exide w swarzędzu? bardzo prosze o pomoc!!

Zostaw merytoryczną opinię o Exide Technologies S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Exide Technologies S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exide Technologies S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exide Technologies S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 11 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exide Technologies S.A.?

Kandydaci do pracy w Exide Technologies S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exide Technologies S.A.