INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Natalia

Wyjazd zaliczam do udanych. Praca lekka i niewymagająca doświadczenia. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre.

@Natalia

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Dorota W.

Polecam pracę z Invent. Wynagrodzenie na czas, warunki mieszkaniowe dobre. Wybieram się na następny wyjazd.

@Dorota W.

Jakie są przerwy między wyjazdami w ogóle, jest jakieś minimum jakie należy odczekać? Bo ja chyba bym wolał pracę ciągłą. Do mieszkania są dobierani ludzie losowo czy może jest szansa, że będą w nim sami faceci?

@Dorota W.

Marek Data

Świetnie wspominam prace z invent, było tak świetnie że przedłużyłem prace w trakcie bycia zagranicą Warunki wyśmienite, cenie sobie bardzo kontakt z ludźmi a na to narzekać nie mogłem Pokoje hotelowe na wysokim standardzie czysto w tym także kawa wyśmienita w bliskiej korelacji ze sklepami spożywczymi i wielobranżowymi Praca licząc towary z przyuczeniem pozwoliła mi się spełniać w tej pracy dość szybko Pozdrawiam Invent :)

@Marek Data

Wojciech

Dokładnie tydzień wcześniej wróciłem z inventu z zagranicy Niemiec ,gdzie odbywałem inwentaryzacje na Kauflandach i edekach .Oceniam to na plus ,bo po pierwsze można naprawdę trafić na miłych, spokojnych ,kompetentnych koordynatorów, I nawet do tego stopnia że bardzo fajnie się ich wspomina ,invent zapewnia również dobre zakwaterowania i przy kilku przeprowadzkach na serio trafiliśmy na bardzo dobre ciekawe zakwaterowania, a między innymi na kilka domków z całym wyposażeniem, czy nawet hotel trzygwiazdkowy w samym centrum miasta .Więc warto ryzykować i wyjechać, a w dodatku można coś pozwiedzać !

@Wojciech

Olek
@Wojciech

To widocznie dobrze trafiłeś, jest wporzo Grzesiek i pani Olga np ale inni to tragedia, to samo koordynatorzy, jedni wporzo a drudzy nie wspominać, 23lata a pomiataja ludźmi bardziej wyksztlconymi, zero kultury i szacunku, plus taki ze można pozwiedzac i tym się pochwalić, bo raczej większość ludzi co tam pracuje nie stać na takie zwiedzanie jakby mieli że swoich placic

Bardzo dobry

Bez problemu

Klaudia

Polecam wyjazd z Iventu byłam na wyjeździe do Niemiec warunki były na poziomie, koordynatorzy jak i kierownik uprzejmi i cierpliwi zawsze pomocni i wyrozumiali, wynagrodzenie zgodne i na czas.

Mariusz

Serdecznie polecam pracę w firmie Invent. Praca polega na liczeniu towarów i ich skanowaniu. Warunki pracy są dobre: firma zapewnia szkolenie i wdrożenie się w pracę, koordynatorzy pomocni, zapewnione zakwaterowanie w dobrych warunkach, transport do i z pracy, weekendy wolne - można odpocząć i pozwiedzać. Polecam.

@Mariusz

Krzysiek

Wróciłem niedawno z mojego drugiego wyjazdu, który uważam, że był bardzo udany, poznałem nowych ciekawych ludzi oraz dużo zwiedziłem. Praca była lekka i przyjemna choć na niektórych sklepach mogli by trochę posprzątać. Kierownik i koordynatorzy bardzo w porządku, zawsze chętni do pomocy i uśmiechnięci. Szczerze polecam i mam nadzieję do zobaczenia :)

@Krzysiek

Henryk

Właśnie wróciłem z kolejnego turnusu w niemczech, praca łatwa, warunki noclegowe bardzo dobre, wynagrodzenie zgodne z umową i na czas. Polecam firmę Invent.

@Henryk

mario

Praca OK. Trzeba tylko dokładnie liczyć. Pomocni i kompetentni kierownicy i koordynatorzy. Zakwaterowanie OK. Wypłata zawsze na czas. Polecam wyjazdy zagraniczne z firmą Invent.

@mario

Natal

Serdecznie polecam, dobre zorganizowanie, świetne zakwaterowanie. Super ludzie, I praca też nie jest ciężka. Z całego serduszka polecam.

@Natal

Przemek

Bardzo miło wspominam pracę z INVENT, pracowałem 4 tygodnie, Warunki mieszkaniowe świetne, kuchnie w pełni wyposażone; możliwość gotowania, pieczenia, smażenia, sokowirówka. Pełna elastyczność dla par, pokoje 2 osobowe i więcej, każdy pokój z łazienką. Na inwentaryzacji w teamie 3, świetnie wspominam atmosferę, pełne zaangażowanie liderów w prace, także doradztwo na najwyższym poziomie kompetencji. Dla osób które jeszcze się zastanawiają polecam czat na stronie INVENT, na pewno odpowiedzą na wasze pytania Z mojej strony jeśli będę miał taką możliwość ponownie aplikuje.

@Przemek

Aleksandra S.

Wróciłam tydzień temu z projektu Kaufland z Inventem. Był to już mój drugi wyjazd. Jestem zadowolona warunkami noclegowymi oraz profesjonalnym szkoleniem i miłą atmosferą którą podczas pracy wprowadzała moja koordynatorka. Zaliczka przyszła na czas. Na pewno jeszcze wyjadę z tą firmą.

@Aleksandra S.

Szemgo

Kolejny projekt jaki odbyłam w Niemczech w pracy na kauflandach to kolejne nowe doświadczenie. Było bardzo ciekawie , co tydzień byłam przenoszona z jednego timu do drugiego , co tydzień przeprowadzka z jednego hotelu do innego. Dużo osób odesłano do polski, kompletny chaos. Mam nadzieję, że następne wyjazdy będą lepiej dopracowane .

Jurek

Ciekawe czy tylu chętnych od marca za 245 zł będzie, za 10h pracy z dojazdami

@Jurek

Czy masz na myśli, że za 10 godzin pracy miałoby przysługiwać 245 zł? W przeliczeniu wychodzi 24,50 za godzinę. To chyba poniżej stawki minimalnej w Polsce a przecież mówimy o pracy w Niemczech. Może chodzi o 245 Eur?

Andrzej 13

Polecam firmę Invent, wynagrodzenie zawsze na czas, praca nie jest trudna ,wystarczą dobre chęci i odpowiednie nastawienie, warunki mieszkaniowe dobre, w czasie wolnym można pozwiedzać.

@Andrzej 13

Wróciłam niedawno z kolejnego wyjazdu z @Pracodawca i jestem zadowolona :) Super atmosfera, fajni ludzie, praca szybka i łatwa, zaliczka oraz wypłata na czas, warunki mieszkalne na dobrym poziomie Polecam spróbować i przekonać się jeśli ktoś się zastanawia nad wyjazdem :)

Konrad

Polecam, praca bardzo łatwa, miła atmosfera, warunki mieszkalne w porządku. Był to mój pierwszy wyjazd i na pewno nie ostatni.

@Konrad

Krzysztof O.

Polecam pracę przy inwentaryzacji zagranicznej w tej firmie. Praca wymagająca skupienia i dokładności, ale łatwa i przyjemna. Bezpłatne zakwaterowanie w super warunkach. Połączenie pracy z wypoczynkiem. Można sporo zobaczyć i pozwiedzać. Dobre wynagrodzenie i na czas.

@Krzysztof O.

Klaudia

Polecam, wróciłam z mojego pierwszego wyjazdu i na pewno nie był ostatni. Praca sama w sobie lekka, zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach i wypłata na czas

@Klaudia

Tomek Walkowski

INVENT to profesjonalna firma, z którą miałem przyjemność współpracować podczas mojego ostatniego doświadczenia pracy za granicą. Ich obsługa była wyjątkowa - zapewnili kompleksowe wsparcie od transportu po zakwaterowanie i szkolenia związane z wykonywaną pracą. Bardzo polecam INVENT wszystkim poszukującym pracy za granicą. Dzięki nim miałem niezapomnianą przygodę zawodową!

@Tomek Walkowski

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1645.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1462, z czego 1212 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 199 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.