Opinie o Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg szynowych i kolei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Sp. z o.o. w Kraków

Mała Nowy wpis

Ktoś tu w ubiegłych latach wspomniał że pracownicy zmieniają się jak rękawiczki. A z jakich powodów tu można stracić pracę? I czy to w ogóle aktualne. Bo szukam czegoś gdzie zagrzeję miejsca na dłużej:)

Kandydat_ Nowy wpis

Rozmowa o pracę bardzo nieprzyjemna. Panie z którymi rozmawiałem były bardzo negatywnie do mnie nastawione. Wciskały mi nie moje słowa w moje usta. Panie na każdym kroku starały się stłamsić moje doświadczenie, które nie jest małe. Jestem bardzo negatywnie nastawiony po całej rozmowie. Przyszłym kandydatom polecam się przygotować psychicznie do rozmowy.

Nowy wpis

Nie polecam nikomu tej firmy,praca dla zdesperowanych.

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Sp. z o.o.. Poszukiwani są Kierownik Robót. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Ważny Nowy wpis

Nie ryzykuj, tam ludzie zmieniają się jak rękawiczki. Jeżeli szukasz stabilnosci, spokoju, szacunku i szansy na pracę w rozwijającej się firmie to nie to miejsce.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Sp. z o.o. na stanowisko Robotnik torowy – tramwaje? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Igor

Idealnie to nigdzie nie jest, ale jeśli każdy robi swoje tak jak tego oczekuje pracodawca to nie będzie narzekał.

VIP
@Igor

Igor, Igor ojjjj Igor w jak DUŻYM błędzie jesteś. Wypowiedź wskazuję, że z pewnością nie jesteś i nie byłeś pracownikiem tej firmy. Proponuję Ci Igor przeprowadzić w swej firmie "anonimową" ankietę w wersji rzecz jasna "edytowalnej" ( aby każdy czuł się bezpiecznie). Wówczas Igorze przekonasz się jakie myśli mają pracownicy , jak są traktowani i dlaczego macie tak złą opinię. (usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś w swej karierze doświadczył bardzo wysokiego poziomu kultury, wzajemnego szacunku, prawidłowych narzędzi komunikacji na każdej płaszczyźnie poszczególnych komórek to w tym przypadku zderzy się ze ścianą na pozór piękną a w rzeczywistości WIELKĄ IMPROWIZACJĄ!!! Zgadzam się z wypowiedzią ZENKA jak i pozostałymi opiniami ,że ta firma źle traktuje ludzi. Córka nie mająca zielonego pojęcia o budownictwie prowadzi dyskusje z fachowcami na poziomie żłobka. Bardzo arogancka postawa wobec pracowników, arogancja w wypowiedziach. Nie wspomnę o wyzwiskach, przeklenstwach. Słabe!!!!! Dobrze mogą mieć tylko Ci, którzy pracują poza spółką,ale też nie do końca. DUZA rotacja ludzi, samych sekretarek w ciągu kilku miesięcy bylo z 5. Będą kolejne :). (usunięte przez administratora) Dla mnie tylko współpracownicy są bardzo fajni, świetni ludzie.

Ciekawy
@Igor

Pawełku to dlaczego zwalniają się bardzo dobrzy i długoletni pracownicy (no poza tobą, bo ty wciąż tylko piszesz wypowiedzeniee, trzymasz w Word w wersji "edit" by zmienić datę i straszysz ? ???? ????

@Ciekawy

O proszę "Ciekawy". Nie wiem skąd informacja nt wersji Word wypowiedzenia. Czy możesz to doprecyzować? Nie wiem także czy aby mam czym straszyć, ale skoro tak twierdzisz to znaczy, że się boisz????. Wystąpiłem dwa razy na tym forum. Zawsze pod swoim imieniem. Raz w 2015 r ws Łodzi. Drugi raz teraz. Doradzam to samo. Do odważnych świat należy. Dlaczego zwalniają się długoletni pracownicy? Niemała w tym Twoja zasługa. Kto pracował ten wie. Ale teraz mamy nowych, ambitnych, "Ciekawych" i bezimiennych na forum. Takie czasy.

Czy w firmie Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Ważny

Żadnych szkoleń nie ma. Jeżeli masz poziom 10 i zatrudniasz się w TOR KRAK to spadasz na poziom 3.

Czy można liczyć w Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

ZENEK

Na nic nie można liczyć !! A przepraszam umknęło mi, jasne, że można liczyć na codzienny (usunięte przez administratora) codzienną agresję, codzienne pretensję, na codzienne wahania nastrojów ;-P w szczególności pani J. Firmę prowadzą ludzie, którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi, nie mają pojęcia o dziale HR, o rozwoju, o postępie, o współczesnych narzędziach pracy. W przeciągu 7 miesięcy z firmy odeszło 9 osób, w tym min. długoletni pracownicy, zatem o czymś to świadczy. Z wieloma osobami bardzo przykre zakończenie współpracy, nie wspomnę o jej przebiegu Nie polecam tego miejsca ludziom, którzy posiadają ambicje, staż i doświadczenie, bo grozi im zacofanie, zderzenie ze ścianą a wręcz pikowanie dół. Duży przemiał ludzi.

Profesjonalna firma ma swoje wymagania i jeśli ktoś myślał, że poudaje pracę to się rozczarował. Szkoda, że tak mało osób pisze na forum ale wiem, że są zadowoleni jak i ja.

bezrobotny

Firma Tor Krak to najgorsze (usunięte przez administratora) w jakie można wdepnąć. Nie polecam nikomu chodż sam pracowałem tam chwile czasu ,obiecują gruszki na wierzbie a w rzeczywistości chcą jak najbardziej wykorzystać człowieka w zamian za śmieszne pieniądze . to tyle co moge napisać o tej śmiesznej firmie , nie polecił bym najgorszemu wrogowi!!!

szkoda

Ja niestety wiem, że w tej chwili nie ma wolnych wakatów @Ala.

ktoś ktosia

Adrian Brzeźniak? 15 zł/h*200h=nie 10 000 zwalniam się bo to oszuści. Jadę do Holandii na tulipany

nikuś

Jak znasz łacinę to co robiłeś na budowie jako fizyczny. Budowa to nie miejsce dla umysłowych 5latków. Jak ktoś się nadaje do pracy na budowie to niech zostanie artystą malarzem albo samozatrudnienie i składacz długopisów.

Ktoś

Mógłbym tu jechać łaciną od gory do dołu ale oszczędzę wam to ludzie , napisze jedno nie warto marnować tam czasu, po przepracowaniu niecalych 2 miesiecy stwierdziłem ze czas z tej firmy uciekać skłądajac 2 tyg. wypowiedzenie zamiast dostania normalnego swiadectwa pracy dstalem dyscyplinarke hahah :) Pani Prezes mysli ze jak kogoś przyjmie jest jej hahahahhaha :) przepraszam ale Ci ktorzy sprobuja tam popracować zobacza :)

pokrzywdzony

firma która nie szanuje pracowników ani pod względem zapewnienia pracy ani szacunku dla pracownika kierownik pracujący obecnie na terenie łodzi pawełek to taka (usunięte przez administratora) jakich mało wyzywa pracowników krzyczy czepia się ciągle i zwalnia jak mu się żywnie podoba

pawełek
@pokrzywdzony

Panie Kozak a byłeś może zatrudniony w Tor - Kraku?? Bo jakoś nie przypominam sobie by ktokolwiek z naszych pracowników wyleciał z pracy z budowy w Łodzi. No ale nic ważne, że anonimowo. "pokrzywdzony".....

xxxxx

a na jakie stanowisko się starasz kolego.powiem tak,jak masz plecy w dyrekcji to możesz wypić w robocie i cie nie zwolnią.(usunięte przez administratora)....

nick

Możesz napisać coś wiecej kolego? Na jakie stanowisko aplikowałeś. Ja tam się wybieram na rozmowę i trochę mnie ta opinia zbiła z tropu

oszukany bezrobotny

Firma TOR KRAK to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Obiecywali prace, ach, och co to mialo nie byc i sluch po nich zaginal. Firma FAIR PLAY, ja bym dal im nagrode w kategorii " obiecanki cacanki a glupiemu bezrobotnemu radosc". PRZESTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Isep 2E
    31-588 Kraków

Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Sp. z o.o.