Wazdan Services Limited

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wazdan Services Limited

Robert Nowy wpis

Znalazłem Państwa ogłoszenie na Java Game Developera. Chciałbym dopytać, czy przy kontrakcie B2B oferujecie Państwo płatne dni wolne?

Nowy wpis

@Robert

Cześć Robert! Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Warunki kontraktu B2B ustalane są indywidualnie z kandydatem. Kwestie dodatkowych świadczeń poruszane są w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Zawsze dbamy o to, aby warunki były atrakcyjne dla osoby, z która rozpoczynamy współpracę.

Jaki dress code obowiązuje w Wazdan Services Limited?

Rekruter Nowy wpis

W firmie Wazdan nie obowiązuje dress code :)

Joanna

Hej, zastanawiam się nad wysłaniem CV, podzielcie się opiniami odnośnie pracy w tej firmie :)

Kamil
@Joanna

Cześć! Pracuję w firmie od niedawna. Rozpocząłem pracę na stanowisku Juniorskim. Proces rekrutacji przebiegał płynnie. Po rozpoczęciu pracy została przydzielona mi osoba wprowadzająca mnie, dostałem pełny pakiet informacji i na ten moment już jestem samodzielnym pracownikiem. Ze swojej perspektywy powiem, że firma oferuje dużą możliwość rozwoju, ale musisz liczyć się z tym, że musisz wykazać się dobrą komunikacją i elastycznością. Niewiele jest w Opolu firm IT, możliwe, że jest to jedna z najlepszych.

Aktualność
Masz lekkie pióro i głowę pełną pomysłów? Jesteś pasjonatem IT i digital marketingu?

Content writer

Dział: Digital marketing
Miejsce pracy: Opole

Pasujesz do nas, jeśli:

• posiadasz doświadczenie w pisaniu tekstów komercyjnych;

• posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie C1 w piśmie;

• posiadasz umiejętność kreatywnego myślenia koncepcyjnego i masz głowę pełną pomysłów;

• posiadasz doskonałą znajomość zasad języka polskiego i angielskiego i lekkie pióro;

• posiadasz umiejętność tworzenia oryginalnych, skutecznych i angażujących koncepcji i treści reklamowych;

• znasz zasady komunikacji w mediach społecznościowych i wykorzystywania ich w praktyce;

• jesteś komunikatywny, samodzielny i przejawiasz inicjatywę.

Czym będziesz się zajmować?

• tworzeniem contentu i treści na strony www w języku angielskim i polskim z uwzględnieniem SEO;

• tworzeniem treści i postów na potrzeby social media;

• optymalizacją artykułów wykorzystywanych na blogu, stronach internetowych, stronach zewnętrznych;

• opracowywaniem kreatywnych koncepcji kampanii reklamowych i Employer Branding;

• analizowaniem efektywności działań contentowych i rekomendowaniem strategii optymalizacji;

• analizą rynku pod kątem contentu, szukaniem nowych rozwiązań, mających wpływ na zwiększenie zasięgu;

• aktywny udział w projekcie na wszystkich jego etapach;

• współpraca z działem digital marketingu oraz działem graficznym.

Dlaczego warto dołączyć do #TeamWazdan?

• Podejmiesz współpracę z międzynarodową firmą, będącą jednym z liderów w swojej branży na rynku polskim i znaczącym graczem na rynku globalnym.

• Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie formę współpracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od Twojej wiedzy i kwalifikacji.

• Będziesz współpracować z doświadczonym zespołem przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu podniesiesz swoje kwalifikacje.

• Otrzymasz szeroki pakiet benefitów, m.in.: kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną LuxMed, poniedziałki z pyszne.pl, paczki świąteczne.

• Pracujemy w nowoczesnych i komfortowych biurach, a w wybranych działach oferujemy również pracę w modelu hybrydowym bądź zdalnym. Elastycznie dostosujemy się do Twoich możliwości i preferencji.

• Dbamy o dobrą atmosferę, oferując pracę w zintegrowanym i kreatywnym zespole z poszanowaniem równowagi między pracą i życiem prywatnym.

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania spodziewaj się:

1. Telefonu lub maila od zespołu HR.

2. Technicznego spotkania online z szefem działu i reprezentantem działu HR.

3. Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę możesz się spodziewać: zadania do wykonania w domu lub pogłębionej rozmowy technicznej.

4. W ostatnim etapie możesz spodziewać się oferty, bądź podziękowania za udział w rekrutacji.

Aplikuj już dziś!

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Wazdan Services Limited? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Junior Graphic Designer? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Aktualność
Chcesz inspirować utalentowanych artystów i prowadzić zespół do świetności w tworzeniu gier?

Game Art Project Lead

Dział: Game Design
Miejsce pracy: Opole / Zdalnie / Hybrydowo

Pasujesz do nas, jeśli:

• Masz doświadczenie w pracy przy projektach (szczególnie gier) opartych na technikach digital paintingu, game art, itp.;

• Posiadasz doświadczenie w kierowaniu kilkuosobowym zespołem (graficy, animatorzy, programiści, testerzy) w oparciu o dowolny system zarządzania projektami;

• Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu animacji oraz grafiki 2D umożliwiającą rozumienie podstawowych jej technik;

• Rozumiesz pojęcia optymalizacji procesów oraz ergonomii działania aplikacji;

• Posiadasz podstawową umiejętność obsługi dowolnego programu graficznego, umożliwiającą wykonywanie prostych szkiców i korekt;

• Jesteś osobą kreatywną, spostrzegawczą, o wyrobionym poczuciu estetyki;

• Szybko się uczysz i potrafisz korzystać z doświadczenia innych, czytać ze zrozumieniem dokumentację, a także ją tworzyć;

• Potrafisz elastycznie dostosować się do określonych wymagań danego projektu i wypracowanych standardów prac;

• Potrafisz dbać o efektywność własną oraz zespołu i nieustanny progres, inspirujesz i motywujesz swój zespół;

• Posiadasz świadomość własnych ograniczeń, czy braku wiedzy, ale samodzielnie i efektywnie zabiegasz o ich usunięcie;

• Potrafisz działać pod silną presją czasu, jesteś osobą odporną psychicznie i otwartą na konstruktywną krytykę.

Czym będziesz się zajmować?

• Kierowaniem pracami zespołów grafików i animatorów w trakcie procesu tworzenia części wizualnej gier za pomocą technik digital paintingu, 2D, w oparciu o ogólne założenia oraz konkretne, przedstawione standardy;

• Kierowaniem pracami zespołów równolegle w kilku projektach, pracując w oparciu o system zarządzania projektami;

• Dotrzymywaniem terminów wykonania prac, bieżącym raportowaniem progresu prac przełożonym;

• Motywowaniem członków zespołu, dbaniem o wysoką efektywność i jakość pracy zespołu;

• Opracowywaniem koncepcji wizualnych gier na podstawie przedstawionych ogólnych założeń projektowych;

• Klarownym przedstawianiem wizualnych i technicznych aspektów projektów gier;

• Dbaniem o zachowanie zgodności tworzonych materiałów z założoną stylistyką i podejmowaniem efektywnych działań mających na celu korektę ewentualnych niespójności;

• Ścisłą współpracą z zespołem programistów i testerów.

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania spodziewaj się:

1. Telefonu lub maila od zespołu HR.

Aktualność
Lubisz nowoczesne technologie i odnajdujesz się w automatyzacji procesów Java? Chcesz rozwijać się w firmie o międzynarodowym zasięgu i tworzyć innowacyjne gry?

Programista automatyzacji testów Java

Dział: Game Dev
Miejsce pracy: Opole / Zdalnie / Hybrydowo

• Posiadasz praktyczną znajomość programowania w Java;

• Posiadasz bardzo dobrą znajomość technologii Selenium;

• Posiadasz bardzo dobrą znajomość biblioteki TestNG;

• Umiesz korzystać z systemów kontroli wersji Git;

• Masz znajomość zagadnień związanych z automatyzacją testów;

• Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu wzorców projektowych;

• Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej;

• Potrafisz analitycznie i kreatywnie rozwiązywać problemy przy podejściu nieliniowym i wielozadaniowym.

Mile widziane:

• Praktyczna znajomość technologii związanych z testami urządzeń mobilnych (Android, iOS), np. Appium;

• Znajomość platformy Jira/Xray oraz Gitlab-CI;

• Doświadczenie związane z testowaniem oprogramowania.

Czym będziesz się zajmować?

• Rozwojem i utrzymywaniem mechanizmów do automatyzacji testów gier HTML5 działających w środowisku WebGL;

• Zapewnieniem działania automatycznych testów na platformach Windows, Mac, Android oraz iOS;

• Wdrażaniem najnowszych rozwiązań w temacie automatyzacji testów;

• Współpracowaniem z działem GameDev w celu ulepszania integracji testów z grami;

• Utrzymywaniem i aktualizowaniem dokumentacji technicznej do projektu.

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania spodziewaj się:

1.  Telefonu lub maila od zespołu HR.

Aplikuj już dziś!

Czy w firmie Wazdan Services Limited Sp. z o.o. da się zarobić 12000 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko front end developer?

Witam Polityka wynagrodzenia pracowników w Spółce jest wypadową kilku składników. Głównym kryterium jest stopień doświadczenia oraz wiedzy kandydata. Dzielimy go na trzy poziomy: junior, mid, senior. Kolejnym elementem jest forma współpracy, np. na zasadzie B2B Tak więc, możliwe jest uzyskanie wynagrodzenia w kwocie 12.000 zł. Z poważaniem Dział HR

Nadal nie widać zbyt wielu info o firmie Wazdan Services Limited Sp. z o.o. w mieście Opole. Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoim doświadczeniem? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Wazdan Services Limited - Opole

• Jak się pracuje w Wazdan Services Limited?

Zobacz opinie na temat firmy Wazdan Services Limited tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wazdan Services Limited