TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Za chwilę stuknie mi rok jak pracuje w "TEKTRUM". Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że wiąże z tą firmą swoją przyszłość . Pieniążki zawsze na czas, często jestem mile zaskoczony większą wypłatą przez co sprawdzają się słowa szefa: " Za rzetelną pracę, przewiduję bonusiki". Dzięki "TEKTRUM" podniosłem swoje kwalifikacje po przez różnego rodzaju kursy. Pracownicy trafiają się różni, nikt nie jest w stanie przewidzieć z jakim nowym pracownikiem ma do czynienia. Jeśli jest problem to firma próbuje pomóc. Polecam , praca naprawdę fajna, bez stresowa, w różnych ciekawych zakątkach europy.

@Paweł

Brzmi spoko, a jakie ciekawe zakątki Europy masz na myśli? Gdzie byłeś?

Zdzichu
@Paweł

Normalnie rozbawiła mnie ta historia

@Zdzichu

A co w niej takiego zabawnego?

Krzysiek

Pracowałem rok czasu, miała być podwyżka po pierwszej umowie i faktycznie była o 5 zł. kolejna umowa podpisana tak jak wcześniej, na koncie wszystko się zgadzało ale odszedłem bo dostałem lepszą oferte pracy. Dogadałem się i rozwiązałem umowe za porozumieniem stron. Nie ukrywam że jeśli coś pójdzie nie tak w nowej pracy to wracam do Tektrum.

Kamil

Nie wiem czego oczekujecie od firmy która was zatrudnia ale dla mnie najważniejsze jest że płacą na czas. Nigdy nie miałem problemów z przelewem. Mnie zatrudnili kilka miesięcy wstecz i wszystko na ten moment jest tak jak się dogadałem. Zawsze będą skargi od ludzi którzy myślą że pół roku przebimbają na chorobowym i w euro będą dostawać kase. Wiadomo że są zgrzyty z pracownikami ale dlatego trzeba zgłaszać takie rzeczy.

Ryszard

Firma bardzo konkretna. Pracowałem w wielu firmach i tutaj rzeczywiście starają się aby wszystko było na najwyższym poziomie. Praca jak praca trzeba pracować wszędzie, gdzie sie nie pójdzie. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania. Jak ktoś, chce stałą pracę to polecam. Pozdrawiam Szefa, Dzięki za auto na dojazd do domu

TIG MIG ARC welding

I'm interested your company joining

Konrad

Kolegę Kubusia, który tak naprawdę jeżeli nie ma nic do UKRYCIA i pisze cała prawdę o firmie powinien przedstawić się z imienia i nazwiska. Zwolniony pracownik który myślał ze jest wielkim brygadzista i sam nadużywał alkoholu może na tym portalu pisać jak każdy co chce. A dlaczego już nie pracuje ? Może kolega się przyzna? Bo szef nie akceptuje pijaństwa i zwalnia błyskawicznie. ROTACJA? Jaka rotacja? Jest sporo pracownikow którzy pracują tutaj kilka lat lub ponad rok. Jak chcesz pracować to pracujesz jak nie chcesz dostajesz szanse na poprawienie się i zostajesz jak pracujesz jak inni. A jak nie to do widzenia bo firma chce mieć konkretnych ludzi a nie ściemniaczy którzy podczas rozmowy kwalifikacyjnej opowiadają jakimi to nie są specjalistami. Panowie Praca szybko weryfikuje. Kolejka Kubus. Przedstaw się jak się nazywasz to opiszemy Twoja historie. A szefostwu polecił bym zgłoszenie sprawy do prokuratury ponieważ te wpisy są fałszywe i uderzające w konkretne i bezpośrednio osoby. Co z regulaminem nie powinno mieć miejsca. Odnośnie pracy. Jak chcesz uczciwej pracować to zapraszam. A jak chcesz bąki zbijać idź gdzieś innej.

Pracownik_roku

Polecam firmę, fajny klimat, spoko ludzie,szef konkretny, kaska na czas

Stachu
@Pracownik_roku

Zgadza się konkretna firma,wypłaty na czas,dobry kontakt z biurem,o nic nie trzeba się martwić tzn.o dojazd do pracy,nocleg wszystko jest na poziomie????

Pracownik_roku
@Stachu

wszystko na największym poziomie :D

Zdzichu
@Pracownik_roku

Normalnie powiadasz a ten jak mu tam Wojtuś brygadzista dalej co weekend lezy zalany w trupa? Były tez słuchy ,ze lubi inne używki ..ten wychudzony klown . Klimaty piszesz spoko ludzie..takiej zbieraniny nieudaczników dawno tam nie było Jak ktoś wytrzyma 3 miesiące to gratuluje.Zwłaszcza jak brygadziści to męty i lumpy

Brygadzista

Firma bardzo poukładana. Pilnuje sama wszystkiego. Pieniądze wypłacane są na konto w całości. Nie ma nic „ pod stalem” jak to były kolega opisał. Firma wypłaca dodatki które są opisane w Regulaminie. Pilnuje również podatków żebyśmy nie mieli problemów jeżeli przekroczymy 183 dni pracy w danym kraju które i tak są zwracane z PIT-u rocznego. Jeżeli ktoś chce stałej pracy na odpowiednich warunkach to polecam firmę. Trzeba tylko uczciwie pracować a nie (usunięte przez administratora) firmę i kolegów z pracy którzy uczciwie pracują. Kolegę który pisze opinie pozdrawiam. Ale kolego nikt za ciebie nie będzie pracować bo ty trzymasz ręce w kieszeni. Pozdrawiam i życzę powodzenia ale głupot nie wypisuj.

Kierownik
@Brygadzista

Kierownik
@Brygadzista

Tej firmie przydałaby się porządna kontrola Państwowej Inspekcji Pracy, na szczęście są dowody potwierdzające nierzetelność firmy i można taką procedurę wdrożyć (: Żadnego paska wynagrodzeń, pieniądze z nieba nie wiadomo za co, z biurem kontakt bardzo słaby, a w zasadzie jego brak...

Kubus
@Kierownik

Nie rozumiem takich wpisów.. jeśli ktoś jest oszukiwany okradany to bez problemu składa wniosek do PIP ..oni teraz maja o wiele większe uprawnienia ,a poznej do sadu pracy.. Czy to napewno chodzi o ta firme?

@Kubus

Dokładnie tak, też podobnie myślałam, bo coś mi nie pasuje z tym całym brakiem reakcji na cokolwiek tutaj. Orientuje się ktoś może czy sprawa jednak była w pipie?

Kazik

Pracuje w firmie drugi miesiąc. Jak na razie Wszystko w porządku a i praca jest różnorodna i bardzo ciekawa. Nocleg jest bardzo dobry. W normalnych warunkach. Prawie jak w domu. Raz był problem z noclegiem ale firma raz dwa sobie z tym poradziła. Wiadomo ze jest to praca wyjazdowa i trzeba iść na ustępstwa ale w końcu jak się decyduje na taka prace to trzeba się liczyć. Ogólnie jak chcesz stała i dobra prace to polecam

Bartek

Pan Paweł M. szef firmy zatrudnia osoby które mają zapiski w kartotece więziennej. Czyli o warunku bezkaralności przy rekrutacji można zapomnieć i prosze sobie tylko wyobrazić jacy ludzie mogą wykonywać tam pracę. Zdarzają się przypadki gdzie pracuje się z ludźmi nadpobudliwymi, a człowiek sam zaczyna martwić się o swoje bezpieczeństwo. A niestety z takimi ludźmi trzeba w tej firmie na co dzień pracować i mieszkać w jednym pokoju. Oczywiście do tego dochodzą problemy z częstym nadużywaniem alkoholu ze strony współpracowników.

Kubus
@Bartek

Trochę to nie bardzo pracowac z kryminalami ,,albo recydywa wiekszosc firm raczej wymaga wypisu z rejestru skazanych.Alkoholicy to zmora wielu firm powinni być eliminowani bo stanowią poważne zagrożenie w miejscu pracy Ich mózgi nie trzeźwieją nigdy ..Jesli dochodzi praca na wysokosci raczej niechce pracowac z takimi mentami.. Ale nadchodza ciezkie czasy i pracowniow na rynku bedzie wiecej ,,niz pracy wiec będzie można robić przesiew chwastów ,pijaków ,nierobów,narkomanów czy tez kryminałów ..Z mojego doświadczenia wiem ,,ze trzeba uważać na ludzi wytatuowanych jak pisanka wielkanocna Maja spore zachwiania psychiczne Tak wiec to nie jest problem tylko tej FIRMY a wielu bardzo wielu w Kraju

Wojciech

Witam. Pracuje w firmie ponad rok. Posiadam oprócz tego wieloletnie doświadczenie w firmie która działała na podobnych zasadach. Doświadczenie i pewność siebie jest dodatkowym atutem . Polecam! Pracujemy przy największych projektach.

Nowy Pracownik

Pracuje w firmie od mc. Pierwsza wypłata na czas. Dokładnie tak jak wszystko było umówione. Praca bardzo fajna i ciekawa polegająca na wymianie taśmociągów. Chociaż koledzy z pracy mówili że praca jest różnorodna tak jak to było mówione podczas rozmowy. Jak potrzebowałem pomocy biura to bez problemu pomogli mi w pewnej osobistej sprawie. Polecam

Pracuje w tej firmie od samego początku . Sama praca jest różnorodna tzn.montaż i demontaż maszyn, składanie konstrukcji stalowych, montaż różnego rodzaju podajników taśmowych,układanie tras kablowych na obiektach przemysłowych. Noclegi zawsze dobrze wyposażone i opłacone przez firmę,dojazd do pracy jak i na miejscu firmowym autem,jedyne co nas interesuje to wyżywienie (chociaż w kilku przypadkach opłacane było przez firmę) Firma opłaca także szkolenia np.wózki widłowe czy podnośniki koszowe .A jeśli ktoś chce pracować a nie ma za wiele doświadczenia to wystarczą chęci i wszystkiego można się nauczyć na miejscu.Także polecam

Pracuje w firmie od 3 mc. Pracuje się bardzo dobrze. Praca fajna i przyjemna. Noclegi też bardzo dobre. Nie wierzcie w opinie które piszą jacyś (usunięte przez administratora) którzy myślą że uczciwie pracujący kolega z pracy będzie za nich robić. Sami szefowi zgłaszamy, że kto się do pracy nie nadaje bo nikt za was nie będzie pracować Panowie. Oczywiście dostaje ta osoba szanse ale w większości przypadków to nic nie daje Proszę również czytać umowę i porozumienie które jest na umowie które jasno określa wynagrodzenie.

Specjalistka

Potraficie tylko narzekać. Podane macie wszystko na tacy. Nie widzicie swoich błędów. Nie dbacie o sprzęt i relacje między sobą. A jak wam coś nie pasuje to zawsze wina szefa. Szukacie tylko okazji aby tylko godziny wam leciały. Jak jesteś taki mądry to sam załóż firmę zatrudnij osoby, znajdź dla tych osób pracę a potem jeszcze im zapłać. I użerać się z marudzacymi pracownikami bo pracownik ma wymagania tj. że chce sobie wybrać co będzie robić, z kim będzie pracować i najlepiej pokój z jakuzzi. Wymagania macie Panowie super a potem okazuje się że nawet szlifierki nie umiecie trzymać.

Pracownik wieloletni

Jak widzę jak ludzie są zawiści to brak słów. Lepiej weźcie się do pracy a nie głupoty piszecie. Pracuje w firmie już ponad 5 lat i wszystko jest tak jak należy. Pieniądze na czas i całość na konto. Pełne rozliczenie dostaje na maila. A osoby które chcą pic w tej firmie to nie ma takiej nawet opcji bo szef jest cięty na takie rzeczy i od razu zwalnia taka osobę.

@Pracownik wieloletni

I ile średnio osób tutaj za alkohol poleciało? A skoro pracujesz już te 5 lat to można się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają tutaj podwyżki przy takim stażu pracy?

Firma prowadzona przez bardzo kompetentne osoby, obsługa na najwyższym możliwym poziomie, bardzo miły i fachowy kontakt z właścicielami i pracownikami firmy. Firma przyjazna dla pracowników. Jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie. Wynagrodzenie wypłacane w terminie. Noclegi w normalnych mieszkaniach nie w hotelach pracowniczych jak u innych firm. Właściciel firmy jest konkretną osobą dbającą o pracowników.

Wanda

Możesz powiedzieć coś więcej na temat tych mieszkań? To firma je opłaca? Wiadomo ile z wynagrodzenia na to biorą? I jak warunki, po ile osób itp?

@Wanda

Firma zapewnia mieszkania i dowóz do pracy na swój koszt. Nic nie jest pobierane z wynagrodzenia. Mieszkamy w normalnych mieszaniach z kuchnią i pralką. Śpimy przeważnie po dwie osoby w pokoju. Czasami udaje się mieć jednoosobowy ale i czasami ale bardzo rzadko śpimy w 3 osoby.

Zostaw merytoryczną opinię o TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 26 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.