Opinie o Stalbud Bartosz Moryś w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stalbud Bartosz Moryś. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Stalbud Bartosz Moryś na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalbud Bartosz Moryś w Sosnowiec

Jogi Nowy wpis

Jestem pracownikiem firmy Stał Bud od 5 lat...jest to firma stabilna....nie mająca problemu z wypłacaniem wynagrodzeń pracownikom. W zależności od budowy i zakresu prac jest wypłacana premia uznaniowa a zarazem motywacyjna ..Fundament firmy opiera się na pracownikach z dużym stazm pracy...I co za tym idzie dużym doświadczeniem....oczywiście przychodzą do firmy ludzie którzy odbijają się od ściany...bo mają wymagania finasowe nie adekwatne do poziomu umiejętności...już o chodzeniu do pracy w kratkę lub pod wpływem alkoholu jest stanowczo nie tolerowane... I jeszcze jedno zdanie o samym prezesie żebym nie był posadzony o lizanie (usunięte przez administratora)....krótko....Właściwy facet na właściwym miejscu...osobiście pomógł mi w kilku sprawach prywatnie gdzie nie musiał...

Dawid Nowy wpis

Byłem pracownikiem STALBUD BARTOSZ MORYŚ.Zostalem potraktowany normalnie,po ludzku.Pieniadze zawsze się zgadzały i były na czas.Nie rozumie ludzi którzy piszą brednie.Nie potrafią napisać prawdy że zostali zwolnieni za swoje zaniedbania.

Krystian Nowy wpis

Super atmosfera, ale kieras (usunięte przez administratora) Wymagający. Nie umiałem dość do porozumienia z nim a to ważna osoba w Stalbudzie. Pieniądze Prezes Bartosz wypłacił mi na czas. Dziękuje jego osobie za sobót bycia dla podwadnych. PS Normalny chłop !

Rafał Nowy wpis

Zawsze znajdą się ludzie którzy będą doszukiwać się nie dobrego w drugim człowieku. Dla mnie Bartosz Moryś jest dobrym pracodawcą a ja zadowolonym pracownikiem. Uważam ze co poniektórym wydaje się ze pieniądze z nieba spadają, niestety nie! Przede wszystkim trzeba regularnie chodzić do pracy i być rzetelnym w tym co się robi. Dziekuję

Czy po rozmowie w Stalbud Bartosz Moryś rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
CP Consulting Engineering Services
Guziec

Pracowalem w firmie prawie dwa lata i nigdy nie bylo problemów z pieniędzmi czy zaliczkami ci o piszą takie rzeczy na pana Bartosza to zwykle świnie bez ambicji i honoru .Polecam wszystkim firmę StalBud.Ps Pan Prezes zajebisty gość …

Mariusz
@Guziec

Dobrze wiedzieć. Robię dopiero od pół rok w wykończeniówce. Kładę podłogi, płytki, obróbka ścian pod malowanie czy tapetę. Wcześniej na własny użytek i znajomych. Jakie doświadczenie jest tu potrzebne do zatrudnienia i jakie są warunki pracy? Jakie pieniądze za pracę i dlaczego takie słowa tu wcześniej padały?

Super rączka

Witam Do Stalbud - u przyjąłem się rok temu i od pierwszych dni otrzymałem tak wiele życzliwości i zrozumienia że w pewnym momencie myślałem że to jakaś ukryta kamera. Że to nie dzieje się na prawdę. Minął już rok i nic się nie zmieniło . Jest jak w rodzinnej firmie. No i co najważniejsze kasa zawsze się zgadza ,a nawet jest do przodu . Ci którzy piszą inaczej to matoły którzy myśleli że włażeniem w tyłek zaskarbiom sobie względy szefostwa ukrywając tym samym swoją niekompetencję.

Byłem pracownikiem STALBUD BARTOSZ MORYŚ. Zostałem potraktowany normalnie po ludzku pieniądze zostały mi wypłacone na czas. Nie rozumie tego typu ludzi którzy nie umia docenić to co tracą . PS CHYBA MIELI ZA DOBRZE W FIRMIE!!!!!

GRECOCAN Sp. z o. o.

Witam. Widzę że amfetamina jeszcze trzyma kolegów (normalni ludzie nie piszą o 1.40 opini tylko śpią bo wstają rano do pracy - takie małe spostrzeżenie dla administratora co zatwierdza wpisy) Drodzy Państwo, jestem kontrahentem z Firmą STALBUD i nigdy nie miałem żadnych kłopotów z rozliczeniami czy współpracą z STALBUDEM. Pana Bartosza znam i jest on wbrew opini byłego pracownika z resztą nawet wiadomo chyba kto to pisał - Pan Ćpunek, bardzo rozważną i uczciwą osobą, i radził bym osobom wyżej cieszyć się z jego opanowania bo za takie numery jak robili u niego u mnie w firmie rozmawiał bym z nimi inaczej. Z powazaniem Gracjan Jansa - Prezes Zarządu

Szybki

Ludzie, którzy to piszą to zwykli nieudacznicy. Prezes Bartosz sam dorobił się wszystkiego. Ludzie którzy nadal współpracują z nim są zadowoleni. Wypłaty na czas itd itp. Najlepiej oczerniać w internecie, bo kasy anonimowy. Nie lubimy takich osób.

Napinka

Bardzo dobra i rzetelna firma nigdy nie było problemu z pieniędzmi zawsze wypłaty są na czas. Bardzo doświadczeni brygadziści którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Miła atmosfera w pracy. Oszerstwa kierowanie w stronę szefa są zwykłymi kłamstwami i pomówieniami.

Krzysiek

Bartosz to kryminalista który odzsiadzial 15 lat za zabójstwo człowieka , po wyjściu z zakładu karnego otworzył firmę podczas działalności której już naciągnął kilka osób na kilkadziesiąt tysięcy złotych nie płacąc kontrahentom za faktury ... Omijać szerokim łukiem

Joanna
@Krzysiek

Sam się tym chwali i głośno o tym gada że odsiedział 15 lat za głowę i dumny z tego jest że za morderstwo siedział w kryminalne. Zabójca zawsze będzie zabójcą i nic tego nie zmieni bo dożywotnio taki jak on powinien siedzieć albo zostać stracony w imię prawa

Agata
@Joanna

Państwo piszą tego typu rzeczy tak publicznie i przy tym pracujecie tu w firmie? Dlaczego i na czym wasza praca miałaby tu w firmie polegać?

....

Ludzi (usunięte przez administratora) kontrahentom za faktury nie płaci i się zasłania znajomościami spod ciemnej gwiazdy

Zostaw merytoryczną opinię o Stalbud Bartosz Moryś - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Stalbud Bartosz Moryś?

Zobacz opinie na temat firmy Stalbud Bartosz Moryś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalbud Bartosz Moryś?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalbud Bartosz Moryś
  • Marszałka Józefa Piłsudskiego 36