Opinie o Auto Oluś Adrian Kaniasty w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto Oluś Adrian Kaniasty. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto Oluś Adrian Kaniasty na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Oluś Adrian Kaniasty w Gniezno

Magda Nowy wpis

Bardzo dobry sprzedawca! Kupiliśmy auto dla męża, a po tygodniu wróciliśmy zamienić moje starsze auto na inne u tego samego sprzedawcy. Gorąco polecam! 5⭐

Klient Nowy wpis

Proszę uważać na tego człowieka. Jeśli masz kupić samochód od niego to daj sobie spokój bo utoniesz jak ja - 10 tys. Jeśli już popełnisz tak błąd to nic nie naprawiaj odstaw mu pod dom. Co najważniejsze nic nie ruszaj przy aucie.

Auto Olus Nowy wpis
@Klient

Oznaka klienta ktory wysyla mi ze ma brudne filtry i wymeinia moge dolaczyc zdiexia co kosztowalo go 10tys noby pojechal do seriwsu i naciagneli go na nowe : *Halmulce *Opony *Oleje Filtry *plyny Typowy czlowiek ktory oczernia a sie nie przyzna.

Jaki jest styl zarządzania w Auto Oluś Adrian Kaniasty?

Kojot

(usunięte przez administratora) auta wyszykowane na sprzedanie tylko i podrobione umowy

Auto Olus
@Kojot

Prosze udowodnic ze kupil odemnie Auto . Ludzie po zlosci ze nie chce ich zlomow pisza rozne rzeczy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Oluś Adrian Kaniasty? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY
logo firmy Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia
Persontura GmbH & Co. KG

Czy firma Auto Oluś Adrian Kaniasty udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

BMW

nie kupować nic od (usunięte przez administratora), picuje tylko wady ukryte dramat

sawarzyński

(usunięte przez administratora) mnie w beszczelny sposub na oponach pierwsza wersja przyśle w poniedziałek druga wersja co pan chce te starocie zurzyte opony człowiek i firma Oluś nastawiona nie na uczciwy interes tylko (usunięte przez administratora) uwierzyłem i zostałem (usunięte przez administratora) na ok 2000zł

sawarzyński

(usunięte przez administratora) mnie na oponach obiecał że dośle pocztą i tyle z nim kątaktu nie odbiera telefoy

Auto Olus
@sawarzyński

Kontakt cały czas był.Dzieci chore brak możliwości wysłania natrętem dzwonienie nawet w niedzielę wieczorem. Wszystko wysłane jak obiecane po 3 dniach dodatkowo dorzucone na Whisky w przeprosiny .więc to pomówienie przez tego vzloweika

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Oluś Adrian Kaniasty - Gniezno

Auto Oluś Adrian Kaniasty