F.U.H. A.P FORTIS AGATA BAUEREK

Opinie o F.U.H. A.P FORTIS AGATA BAUEREK

Teresa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Rozglądam się za praca przy sprzątaniu, widziałam że firma kilka razy prowadziła nabór dla sprzątaczek. Nie zbyt rozumiem wasze wpisy, mogłabym prosić o konkretną opinię czy warto i czy to prawda ze dają umowę o pracę.

Ludzie powiedzcie mi czy wy nie macie co robić tylko tak szykanować ludzi. Pracowałam w eko energia i jeśli nie wypłacali im faktur to był ich towar nie wiecie to sie nie odzywajcie. Bo każda firma która przechodzi z budynku na budynek zabiera swoj towar nawet może zlać mydło bo to jest firmy która to kupiła. Jaki jad w was jest jak nie jedna artystka numery udostępnia w dobie gdzie jest rodo to znowu inne osoby Haha zmieniaja nazwy i adresy IP żeby gnoić tylko firmę Fortis. I dla przypomnienia firma co kilka lat nie zmienia nazwy tylko ludzie są dziadostwa nauczeni ze najlepiej przyjsc pracować 3 godziny a brać kasę z całego etatu. I dla wyjaśnienia firma nie ma żadnych spraw a jak są to sprawy ludzi takich jak wy którzy szukają (usunięte przez administratora) co da sie wydębić jakaś kasę. Wspomniał pan o tym ze np pan nie pracował swoich godzin w eko energi a brał pan dodatkowe zlecenia na lewo ale sadzić sie trzeba z ta firma co sie dowiedziała o tym i jest zła i bee

@Monika

Bo to ludzie zawistni tak robia. Ciekawe czy tak maja czysto w domach i czy takie maja idealne życie i co maja za plecami by innych osadzać. Na palcach u jednej ręki wymienię ludzi którzy firmę wykorzystali na pieniądze i się zwolnili i uciekli myślicie ze taka Pani Agata ma tyle pieniędzy ze każdemu pożyczy 10 tys a wy się zwolnicie nie odddacie i super jesteście.

Ela

Żal mi was skoro jesteście wy słupy to wasza sprawa dziwie się ze patrząc na każda osobę jakoś macie wypłacone wszystko widocznie zbyt mało żyjecie na tym świecie. Ale spokojnie i wasz pracodawca dowie się co z was za hieny.

Domi

Jola razem pracowałyśmy na budynku Ekoenergii i dobrze wiemy, że towar był tylko od Pani Agaty , potem skończyła się umowa po 4 listopada i Ekoenergia kupiła swój towar .Wiem ,że jesteś starszą kobietą i możesz zazdrościć komuś ,że sa młodsze i ładniejsze , ale taka kolej rzeczy ( tobie też by sie przydało trochę zabiegów , ale nie wiem czy pomogą na tum etapie) A bycie zmierzłą babą tylko utrudnia życie i tobie i ludziom którzy z toba tam pracowali i dłużej juz nie chcieli .Stosowałaś (usunięte przez administratora)wobec nas bo pracujesz tam juz od wielu lat i myslisz ,że ci wszystko wolno . Pozdrawiam cie i dej se z d...spokój

@Ela

fortis (usunięte przez administratora) na wypłatach zaniżając o 50zł.. już nie wspomnę o urlopach..

Terenia
@Ela

A od pierwszej wypłaty było zanizone o 50 zł czy po jakimś czasie ? Jak długo tam Pani pracowała?

Terenia Nowy wpis
@Ela

Ela odpowiesz w końcu na pytanie???

Ela Nowy wpis
@Terenia

Rok czasu pracowałam jeśli mi Pani poda email odezwe się.

Terenia Nowy wpis

teresa.s78@op.pl czekam na informację

Beata Mazur

Witam mieszkam w Chorzowie czy ja bym mogła prosić numer telefonu do kierownika z tego rejonu szukam pracy w sprzątaniu biur pilnie mam orzeczenie niepełnosprawności stopień umiarkowany Panie z urzędu skarbowego w Chorzowie utrudniają mi ten kontakt bardzo proszę o odpowiedź na meila beatamazur979@gmail.com pozdrawiam serdecznie Beata Mazur

RTC

Darek po co ty to robisz? Tyle czasu razem pracowaliśmy i dobrze wiesz, że wszystko było ok, a teraz taka zmiana? Po co podajesz adres poczty... Podaj swój numer telefonu (usunięte przez administratora)... Jak chcesz, to mogę cię w tym wyręczyć!

@Beata Mazur

Bardzo chętnie pani podesle numer i namiary na meila. Firma super tylko ludzie którzy okradali z środków czystości i z nie robienia oczekują teraz pieniędzy które im zostały wypłacone a ile jeszcze trzeba było im pożyczek dać których nie oddali bo o tym zapomnieli. Pensja na czas max 11 jest na koncie zależnie od godzin zaksiegowania przez bank. A pan Darek na lewo ludzi przyjmuje także spokojnie tym tez się pewnie kiedyś odpowiednie instytucje zajmą.

Czy jesteś zadowolony z pracy w firmie F.U.H. A.P Fortis Agata Popińska w mieście Skoczów? Dodaj komentarz i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o firmie F.U.H. A.P Fortis Agata Popińska może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o etat.

2018

Pracuje tam od kilkunastu lat i nie miałam nigdy problemu z zaświadczeniem o dochodach czy odbieraniem telefonów. Pamietajmy telefon nie smycz przy (usunięte przez administratora) się nie nosi non stop. Widocznie te osoby co groza wyśmiewają firmę byli pracownikami miesiaca ile przerobiliscie a ile na zwolnieniu sie gniło i na czarno w innej robocie robiło. Jest takie coś jeszcze jak sprawiedliwość i zobaczymy kto siądzie ma (usunięte przez administratora) i będzie pokorny.

Dariusz
@2018

Nie (usunięte przez administratora) że pracujesz tam tyle czasu ta firma nawet tyle nie istnieje.

Jan Katowice

Uuuu tutaj widać, że żadne pieniądze, ani wizyta u żadnego, nawet najlepszego specjalisty już nie pomoże....

Jola

Wybaczcie ale niewiem co we mnie wstąpiło raz pisze tak raz tak. Owszem pracuje w eko energi na dole macie mój profil dziękuje

Z Grzesiem, to akurat nadal pracujemy w tej firmie.... nie pisz już dodatkowych rzeczy, które są kolejnym wymysłem chorej wyobraźni!

Ela

Jak to wszystko tutaj czytam, to widze, ze dalam sie wkrecic tym waszym negatywnym emocjom. Przepraszam za wpis

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie F.U.H. A.P FORTIS AGATA BAUEREK? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Basia

A dlaczego ????

Zostaw merytoryczną opinię o F.U.H. A.P FORTIS AGATA BAUEREK - Skoczów

• Jak się pracuje w F.U.H. A.P FORTIS AGATA BAUEREK?

Zobacz opinie na temat firmy F.U.H. A.P FORTIS AGATA BAUEREK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

F.U.H. A.P FORTIS AGATA BAUEREK