Opinie o Grupa X Jarosław Berliński sp.j. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Grupa X Jarosław Berliński sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa X Jarosław Berliński sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa X Jarosław Berliński sp.j. w Płock

Zachary - Kierowca Magazynier Nowy wpis

Ogólnie rzecz ujmując nie mam się do czego przyczepić. Praca w Grupie X jest pracą rozwojową dla głównie młodszych osób - to tutaj nauczycie się właściwego podejścia do pracy i nabędziecie szeroko pojętej kultury pracy, którą mieć zawsze warto. Stanowiska w tej firmie są z góry dobrze opisane, aczkolwiek z racji na rozmiar firmy (małe przedsiębiorstwo) mogą często dochodzić obowiązki z różnych niezwiązanych ze stanowiskiem kategorii. Nie jest to zła rzecz, bowiem wciąż powiększa ogólny zestaw umiejętności pracownika pomijając pracę na stanowisku, na którym jest się zatrudnionym. Praca w Grupie X w okresie lipiec-listopad 2023 (wtedy, kiedy byłem tam zatrudniony) była pracą w firmie handlowo-usługowej zajmującej się głównie handlem techniką przemysłową i serwisem elektrourządzeń. Przez owy fakt często zaistniała sytuacja zmuszała pracownika do interakcji z klientem, co (jak wciąż wypominam :) ) rozwija umiejętności miękkie pracownika. Dodatkowo, z natury wyglądu pracy w handlu, praca obarczona jest względnie wysokim poziomem stresogennym. Jeśli nie jesteś odporny na stres lub chcesz dowiedzieć się, czy jesteś odporny na względnie wysoki poziom stresu, to praca w firmie Grupa X jest doskonałym do tego miejscem. Jeśli chodzi o ludzi zatrudnionych tamże na dzień dzisiejszy - nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Większość moich obserwacji odnosi się do ekipy pracującej w sekcji handlowej - w sekcji serwisowej bywałem sporadycznie, także sporadycznie odbywałem z sekcją serwisową interakcje. W Grupie X pracują pozytywni ludzie nastawieni na współpracę, przyjazne stosunki międzyludzkie, miłe spędzanie czasu w trakcie wykonywania swoich obowiązków. W Grupie X na stanowisku Kierowcy-Magazyniera głównie nauczyłem się odpowiedzialności za podejmowane przez siebie decyzje i odpowiedzialności za wypełniane zadania (przyjmowanie towaru - na moich barkach spoczywało określenie, czy przyjechała całość dostaw oraz czy dostawy nie były uszkodzone). W razie pomyłki mogło dojść do poważnych szkód finansowych, gdyż towar często przyjeżdżał po prostu bardzo drogi. O rozwoju umiejętności prowadzenia samochodu raczej nie muszę wspominać - każdy zdaje sobie z tego sprawę :) średnio dziennie na tym stanowisku można pokonać od 5 do 15 kilometrów; oczywiście dystans ten zależy również od potrzeb Klientów wchodzących z Grupą X w relacje handlowo-usługowe. Praca na magazynie jest pracą fizyczną w szerokopojętym znaczeniu tego słowa. Czasem zdarzą się dni, gdzie pracy jest po prostu za dużo i trzeba doganiać nadgodzinami lub intensywniejszą pracą fizyczną. Ważnym jest, aby dobrze i zdrowo podchodzić do takiej pracy i nie robić przysłowiowych fikołków, aby nie zrobić sobie krzywdy. Tu znowu wspomnę umiejętność lepszego dbania o swoje zdrowie nabytą w zasadzie tutaj, w Grupie X :) O sprawy BHP nie należy się przejmować, gdyż jest to najwyższym priorytetem w tej firmie. Do pracy w tej firmie podchodzi się z należytą ostrożnością wynikającą z natury środowiska pracy. Praca na magazynie obarczona jest ryzykiem, w które potencjalny nowy pracownik zostanie wprowadzony starannie i sumiennie przez aktualnie dostępnego, doświadczonego pracownika magazynowego. Wynagrodzenie w firmie Grupa X jest godne i adekwatne do zajmowanego stanowiska i podejmowanych czynności służbowych.

Jak długo czekaliście na odzew z Grupa X Jarosław Berliński sp.j.? Oddzwaniają zawsze?

Szukający

Właściciel — ten to jest temat rzeka. Wynagrodzenie dogadane super warunki nic dodać, nic ująć, ALE najniższa na umowie reszta pod stołem. Oczywiście właściciel ma sporo za uszami wszyscy pracują na pensji "pod stołowej". Bywają dni ze wpada jak tajfun zły na wszystko i tylko szuka kto nie robi żeby rozkręcić aferę. Zachowanie typowego prywaciarza, rotacja pracowników bardzo duża. Jeżeli tam idziecie to liczcie się z konsekwencjami typu: -Opóźnienie wypłaty bo jakiś klient jeszcze nie zapłacił -Patrzenie na kamerach czy ty na pewno godnie pracujesz jak (usunięte przez administratora) I wiele wiele więcej. I nie patrzcie na pozytywne komentarza bo są pisane tylko i wyłącznie na polecenie Pana J, przez jego znajomych bądź jego samego

Wanda
@Szukający

A pod tym stołem to ile w takim razie tych pieniędzy? Ciekawi mnie ile rzeczywiście można zarobić. Opóźnienia to co miesiąc się zdarzają czy raczej raz na jakiś czas?

Gad
@Wanda

Powiem z moich doznań nie wiem jak kolega wyżej ale ja pracując tam rok temu, najnizsza krajowa na umowie i około 900zł pod stołem

Jagna
@Gad

Praca z rok temu a ile miesięcy / lat ostatecznie byleś? I wy piszecie jako serwisant czy handlowiec? Pytam, bo widzę na stronie opcje kandydowania na obydwa stanowiska. w tym drugim przypadku jak prowizje mogą wyglądać? ktoś pracował i się odniesie?

Golec Nowy wpis
@Jagna

Jakie prowizje?? Jak dostaniesz 200zł dodatkowo do wypłaty która i tak będzie opóźniona bo co miesiąc jakiś kontrahent zalega z wypłata i na wypłate nie ma pieniędzy do będzie BARDZO dobrze :)

Jurek Nowy wpis
@Szukający

@Szukający co ty za brednie wypisujesz!!. Zresztą, nie musisz się ukrywać Damianie, oszukujący wszystkich Żurawiu. Miej trochę odwagi cywilnej i się podpisz z imienia i nazwiska. To tylko ty mogłeś napisać, bo z pozostałymi byłymi, normalnymi pracownikami, szef utrzymuje do tej pory kontakt. Żurawiu pracowałeś w tej firmie ledwie niecałe 2 miesiące w 2022, i to jeszcze z przerwą na izolacje covidową, a tak opisujesz właściciela, jakbyś tam co najmniej 2 lata robił. To ile razy Ci się spóźnił z wypłatą? Napisz, chociaż swój okres zatrudnienia, to zapytam księgowej. Decyzję o zatrudnianiu kolejnych nowych kandydatów, podejmują wspólnie z szefem pozostali aktualni pracownicy. Daliśmy ci szansę i ją zaprzepaściłeś, a teraz się mścisz. To my nie chcieliśmy pracować z takim (usunięte przez administratora) jak ty. A w firmie Grupa X, za szefem z poprzedniej jego spółki cywilnej z innym wspólnikiem, przeszło aż trzech pracowników. To chyba o czymś świadczy? Swoją drogą to większego (usunięte przez administratora) jak ty to nie widziałem. Bo nawet własna rodzina się ciebie wyparła, sam mi to opowiadałeś, i nawet tam, gdzie pracował twoja matka, cię nie chcieli, czyli w płockim Budmacie, i to po znajomości. Przyznaj się stary, że to z tobą jest coś nie tak, a nie z innymi. Przełknij to, dorośnij i zacznij żyć z ludźmi i pracować jak się należy. Pamiętaj, kłamstwo ma krótkie nogi, a prawda zawsze triumfuje. Możemy to udowodnić, jeśli masz odwagę. I nawet jak będziesz zmieniał nicki i wypisywał dalsze brednie to nic nie da. To jest mała firma, wszyscy tu się znamy i nikt oprócz ciebie nie napisał by takich głupot z szacunku dla szefa. Pracując z nami, namówiłeś nas pracowników na zakup w Nike, bo masz tam wielkie rabaty, a to było (usunięte przez administratora) potem miałeś problem z oddaniem nam kasy, a nasze ubrania i buty wcale nie przyszły, ściemniłeś ciągle. Już po twoim zakończeniu pracy dowiedzieliśmy się, że to twój "stary numer" od lat tak ściemniasz kolegom i koleżankom. Mam nadzieję, że cię kiedyś za to zamkną w pace. Każdego kolejnego dnia przychodziłeś i ściemniałeś nam kolejną historyjkę, żeby tylko nie oddać pieniędzy, które daliśmy ci na buty i ubrania z nike, na które mówiłeś, że masz takie wielkie rabaty. W końcu wydarliśmy od ciebie te pieniądze. A sam zwolniłeś się, udając, że jest zła atmosfera w pracy i nagonka na ciebie. Szefa i szefową także oszukałeś na nie złą kasę. Już nie pamiętasz? Mieszkając sam w mieszkaniu na Podolach w Płocku, byłeś na tyle perfidny, że nawet w plecaku wynosiłeś papier toaletowy, którego jak ty byłeś, o dziwo zawsze brakowało. Jak przestałeś pracować, nagle wszystko wróciło do normy. Co do pracy w firmie Grupie X: - To oczywiście nigdzie nie jest łatwo i trzeba coś z siebie dawać, bo to firma handlowo-usługowa i nacisk klientów jest zawsze duży, a z tego logiczne przecież, dobrego podejścia do klienta jest zarobek Firmy i nasze wypłaty. - Na pewno łatwej nam jest pracować w Grupie, bo praca jest wtedy łatwiejsza i przyjemniejsza, dlatego każdy ktoś ściemnia w pracy, tak jak ty, nie pasuje do naszego zespołu. - W firmie nie ma takich spóźnień, jak ty opisujesz. Tu wypłata pracownika jest święta. I nie ma zaległości w Zusie. To wszystko oczywiście można sprawdzić. - Jeśli już coś przyciągają to właśnie dlatego, że takie duże firmy nie płacą na czas. I nie pracownikom przeciągają, a dostawcom, jak już są trudności. - W firmie mamy zapewnione: art. bhp, w gorące dni woda niegazowana i gazowana, oranżady, a nawet jak był ciężki, zapierdziel w pracy, to szef kupował nam obiadki (za które płacił z własnej kieszeni), Nie pamiętasz tego drogi Żurawiu? - jest jeszcze wiele zalet pracy w naszej Firmie, nie będę się już rozpisywał, sami musicie się przekonać, a na końcu wam napisać: Nie słuchajcie tego (usunięte przez administratora) Sprawdźcie sami, jak się z nami pracuje, jeśli oczywiście jesteście normalni, nie jak ten śmieszny Damian Ż.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa X Jarosław Berliński sp.j. - Płock

• Jak się pracuje w Grupa X Jarosław Berliński sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa X Jarosław Berliński sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grupa X Jarosław Berliński sp.j.
  • Fryderyka Chopina 47/1
    09-402 Płock

Grupa X Jarosław Berliński sp.j.