Golden Globe Energy Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Golden Globe Energy Sp. z o.o.

iiyfg8

Pracuję tu od ponad pół roku i od tamtej pory odbyłem dużo wartościowych szkoleń, które podniosły moje kwalifikacje i jakość pracy. Zawsze, kiedy mam nowe pomysły, co można zmienić to czuję się wysłuchany i pomysły te realnie są potem wprowadzane. Jeśli lubicie się rozwijać w miejscu pracy i chcecie coś wnosić w życie firmy to śmiało składajcie tu CV.

mpp

jestem bardzo zadowolona z realizacji inwestycji ;)

Asia

Jeśli zależy wam na ekologicznych rozwiązaniach to warto im zaufać

Hanna

Cieszymy się , że to firma , która działa od A do Z wcześniej mieliśmy dużo trudności żeby samemu złożyć wniosek i ogarnąć uczciwą i godną firmę . Dobrze, że są na rynku tacy jak firma Golden Globe Energy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Golden Globe Energy Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
edyta

Mogę śmiało przyznać że należę do trudnych klientów, którzy sporo wymagają i lubią trzymać rękę na pulsie w każdym działaniu, które jest wykonywane w moim domu. Długo szukałam z mężem kogoś, kto sprosta moim oczekiwaniom i będzie godny zaufania. Z polecenia znajomej skontaktowałam się z infolinią i od tamtej pory zostałam świetnie przeprowadzona przez cały proces prefinansowania i wszystkich dalszych prac związanych z wymianą pieca.

Basia

Usługa została wykonana sprawnie i terminowo przez firmę, choć czas oczekiwania na zaliczkę ze strony Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska był trochę długi. Mimo tego, firma dopełniła wszystkich ustalonych warunków i mogę z całą pewnością powiedzieć, że jestem zadowolona z ich pracy.

pphggf

instalacja założona sprawnie...wszystko dobrze działa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Chciałabym podziękować firmie Golden Globe Energy za czujność i pomoc mojemu dziadkowi , którego chciała oszukać jakaś inna firma z programem czyste powietrze. Podjęliśmy współpracę z Wami i nie żałujemy będziemy polecać Was znajomym i sąsiadom.

Maks

Jakimi pracami z programu ,,czyste powietrze,, zajmuje się ta firma?

@Maks

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą, która specjalizuje się w termomodernizacji domów. Oferujemy usługi takie jak wymiana pieca, montaż pompy ciepła, instalacja fotowoltaiki, ocieplenie budynków, docieplenie stropu i dachu wełną oraz wymiana okien i drzwi. Nasze usługi obejmują kompleksową obsługę projektu, a także prefinansowanie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu pod numerem infolinii 577-330-433.

Agnieszka Dąbek

Zespół pracowników, którzy nie tylko świetnie się dogadują, ale także zawsze służą pomocą i wsparciem. Po roku pracy mogę stwierdzić, że firma ta jest naprawdę ambitna i nieustannie dąży do doskonałości. Wspiera rozwój swoich pracowników, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki temu każdy pracownik może rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie, co w końcu przynosi korzyści zarówno dla niego, jak i dla firmy.

xyyz

Profesjonalne doradztwo, szybki montaż, pomoc z całą papierologią. Jesli komuś nie chce się bawić w jakiekolwiek załatwianie czy kredyty, czy jakichś zaświadczeń z energetyki. Konkret firma i przedstawiciel. Polecam!

Krystian

Niedawno zakończyła się realizacja projektu u mnie. Efekty końcowe są satysfakcjonujące, a komunikacja utrzymywana była na wysokim poziomie. Gdybym miał okazję, skorzystałbym z usług ponownie!

Jan

Firma przeprowadziła u nas pełną termomodernizacje z której jesteśmy zadowoleni. Zdecydowanie większa oszczędność mamy pompę i fotowoltaikę szkoda, że wcześniej się nie zdecydowaliśmy.

firma wywiazala sie z prac

Cezary

Współpracuję z tą firmą jako wykonawca już od kilku lat i nigdy nie spotkałem się z żadnymi niedogodnościami. Kontakt z każdym jest zawsze szybki i konkretny, dostarczają na czas wszystko czego potrzeba. Płatności też otrzymuję od razu po skończonej pracy.

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Młody team, dużo szkoleń i możliwości rozwoju. Polecam każdemu!

Wojtek

Niedawno dowiedziałem się o programie Czyste powietrze , poszedłem do gminy bo wydawało mi się , że pracują tam osoby kompetentne i godne zaufania bo przecież to gmina , ale pomyliłem się trafiłem na niemiłą pracownice , która nie wiedziała nic wmawiając mi jak już wiem teraz kompletne bzdury . Firmę znalazłem przypadkiem polecona została na Facebooku i dzięki nim dostałem dofinasowanie i to najwyższe pomogli wycofać wniosek w gminie i złożyli go ponownie . W skrócie jak dla mnie firma solidna .

Wiktoria

Mogę polecić tą firmę z czystym sumieniem. Mój brat tu pracuje i polecił mi Goldena do wykonania termomodernizacji z prefinansowaniem. Jako klient jestem bardzo zadowolona z obsługi całego procesu przez pracowników biurowych i wykonawców. Brat też jest zadowolony jako pracownik :)

Marian

Stały kontakt telefoniczny , szybkie dostarczenie materiałów

Jadwiga P.

Firma przeprowadziła mi audyt i wykonała swoją pracę starannie i profesjonalnie. Dokładność pomiarów była dla mnie bardzo ważna i została spełniona w pełni. Dodatkowo, kontakt z pracownikami firmy był szybki i bardzo przyjazny, co znacznie ułatwiło mi cały proces. Jestem zadowolona z usług, jakie firma mi zaoferowała i serdecznie polecam ją innym osobom, które poszukują solidnego partnera do przeprowadzenia audytu. Dzięki ich profesjonalizmowi i zaangażowaniu mogę poczuć się pewnie i komfortowo, wiedząc że moje potrzeby zostały w pełni zaspokojone. Dziękuję firmie za ich wysoką jakość usług i serdecznie polecam każdemu skorzystanie z ich usług :)

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Globe Energy Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Golden Globe Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Globe Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Golden Globe Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 23 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Golden Globe Energy Sp. z o.o.