Opinie o Ecofan Grupa Sp. z o.o. w Aleksandria Pierwsza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ecofan Grupa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ecofan Grupa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecofan Grupa Sp. z o.o. w Aleksandria Pierwsza

Grzesiu

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownika Magazynu. Pytania z encyklopedii - no śmiech - pan sam nie wie jakiej odpowiedzi by chciał - tak źle i tak nie dobrze. Gość nawet nie zadzwoni i nie odpisze że dzięki ale są lepsi czy tam inne fanaberie. Daje poraz kolejny ogłoszenie i liczy że ktoś się właśnie obudził i przyjdzie na rekrutację z oczekiwaniami niższymi niż najniższą krajowa. Pan nie chce zrekrutować tylko rekrutować ! Nikt nie będzie czekał miesiącami aż Jaśnie Pan się zdecyduje. Wytyczna rekrutacji jest poniżej godności rynkowej !

@Grzesiu

a jakiś zakres tych pytań o podasz? o co pytał, że tak ciężko mogło się zdawać? Pytania były po prostu nie jednoznaczne? jeśli o stawkę chodzi to mogliście negocjować czy jak kwestia kasy się przedstawia na tym stanowisku?

@Grzesiu

Dziękujemy Panu za zwrotną informację. Staramy się by proces rekrutacji był bezstresowy i rozumiemy że oczekiwania wzajemne mogą być odmienne. Osoby podchodzące do procesu są informowane na koniec pierwszej rozmowy, że jeśli w ciągu tygodnia nie zaprosimy na kolejny etap to on wygasa. Jeśli ma Pan sugestie jak możemy to usprawnić będziemy bardzo wdzięczni za kontakt mailowy (hr@ecofan.pl)

Piter
@Grzesiu

Dokładnie taka sama miałem sytuację kilka lat temu na magazyniera rozmowa jak by wypłata miał być 2x taka śmiech na sali, chcieli by omnibusa za parę groszy

zainteresowany

Witam, czy kwota podana w ogłoszeniu na stanowisko magazyniera 5200 jest kwotą brutto czy netto ?

@zainteresowany

Tam nie ma takich kwot. Są tylko w ogłoszeniu "na zachętę".

zainteresowany
@Były

Dzięki za informację, w takim razie na jakie realne wynagrodzenie można liczyć, i jaka jest atmosfera w pracy bo to też jest istotne?

Czy w Ecofan Grupa Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

@Pracodawca

Narodowość nie ma znaczenia liczą się kompetencje i zaangażowanie.

@@Pracodawca

A czy narodowość wpływa na statystykę? Mam na myśli magazyn, wisi tu ogłoszenie dla pakowacza i ciekawią mnie normy oraz potencjalne premie za ich wykonanie. Nie ma na temat wzmianki w opisie, wiec może tu dowiem się czegoś więcej na temat warunków wynagradzania? I ta możliwość wdrażania własnych pomysłów z opisu czego na przykład dotyczy?

Kris
@@Pracodawca

Ja mam pytanie odnośnie zarobków na stanowisku pakowacz / magazynier, ponieważ podana w ogłoszeniu stawka wynosi w przedziale 3400 - 5200 zł / miesiąc, chciałbym dopytać czy to jest stawka brutto czy netto i na jakiej podstawie przydzielany jest dolny zakres a na jakiej górny

Dobryduszek
@Kris

Daj sobie spokój jeżeli chcesz zarabiaćbóg wie ile. Jest niewiele ponad minimalna krajowa ok 3,5 na rękę zarobisz. Na umowie minimalna a reszta pod stołem do koperty.

Lol

Komentarzy nie da się dodawać?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ecofan Grupa Sp. z o.o. na stanowisko Instalator rekuperacji, klimatyzacji, pomp ciepła, fotowolta? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

@Pracodawca

Oświadczenie: Firma nie usuwa opinii, nie ma możliwości technicznej i narzędzi do takiego działania. Nie mamy również oficjalnego profilu na tej stronie, a ten został stworzony przez firmę gowork bez naszej zgody. Nie mamy relacji biznesowych z tą firmą i nie zamierzamy płacił firmie gowork za utworzenie takiej oficjalnej strony. Obiektywne opinie na temat naszej firmy są cenne, niestety większość treści na tym portalu są pomówieniami pisanymi przez jedną osobę, która uważa, że anonimowość pozwala na wszystko. W krótkim czasie firma została zaatakowana czarnym PR przez tą osobę lub podmiot. Jeśli są jakieś posty usuwane to adresatem jest administrator gowork, który za to odpowiada i jest biznesowo zainteresowany jako firma czerpiąc korzyści finansowe z takiego obrotu informacji. Firma ECOFAN jest poszkodowanym w tych nieetycznych praktykach realizowanych przez gowork i anonimy, które nie mają odwagi oficjalnie zająć stanowiska zdając sobie sprawę, że konsekwencje mogą być dotkliwe.

Lekko

Osoba sama jest sobie winna, ze ją zwolnili. Mogła się zająć robotą a nie chodzić na plotki i oczerniać współpracowników i swoich przełożonych. Tak się kariery nie robi. Uczciwa praca popłaca.

@Lekko

Akurat też pracowałem w tej firmie , zgodzę się do pierwszego komentarza . Nie ważne co zrobisz a i tak cie nie doceniają. Co do drugiego komentarza też się odniosę plotki to akurat rodziły się w biurze , każdy każdemu robi pod górkę i brakuje tam współpracy. Marne pieniądze i presja na pracowniku . Nie polecam tam podjęcia pracy .

Podaj chociaż jeden przykład miejsca pracy, w którym nie ma zwolnień, albo konfliktu na drodze pracodawca-pracownik. Zawsze znajdzie się ktoś, komu niektóre warunki odpowiadać nie będą. Nie ma idealnego miejsca pracy, chyba że jesteś człowiekiem żyjącym w utopii. Możesz pracować szybko, i myśleć, że robisz coś dobrze, ale to nie znaczy, że efektywnie względem funkcjonowania firmy. Pracodawca ma prawo to weryfikować i dobierać zespół, który będzie wykonywał swoją pracę jak najlepiej. Postaw się na miejscu pracodawcy, który ma określone cele i dąży do ich realizacji. Jeżeli ktoś nowozatrudniony już po kilku godzinach nie jest w stanie wytrzymać presji czasu, to sorry, ale zwalnia się z profitem dla firmy. Witaj w rzeczywistości.

Szczerze?
@.

Zwolnienia są i będą. Wszędzie! :) Z tą różnicą, że szef tej firmy z nikim nie żyje w zgodzie, poza obecnymi pracownikami. Tutaj zwolnienie zawsze kończy się konfliktem. Chyba, że odchodzi sam pracownik, to wtedy całkowicie coś innego. Nikt tego człowieka nie odwiedza. Z każdą firmą i wieloma osobami jest skłócony, a to o czymś świadczy. Zwolnienia tak. Ale z klasą. Tutaj manipulacja i próba kontroli wszystkiego. Pomijając te incydenty, pracuje się całkiem spoko. Tym lepiej, im rzadziej szef wchodzi do biura :) Jestem tu krótko, ale jest ciekawie. Zobaczymy co czas pokaże.

@.

Ja dobrze rozumiem że są zwolnienia w każdej firmie ale jeżeli ktoś bardzo się stara i według siebie dobrze wypełnia obowiązki oraz robi inne rzeczy które na jego stanowisku pracy nie są obowiazkowe to pracodawcą bądź manager powinien chociaż powiedzieć dlaczego pracownik zostaję zwolniony. A nawet jeśli pracownik robi coś źle zawsze można zwrócić uwagę. Tak samo jeśli chodzi o osoby nowozatrudnione to wydaje mi się że jak komuś ktoś się niespodoba to wtedy dziękujemy do widzenia bo przecież po jednym dniu nikt nie jest w stanie określić czy ktoś jest odpowiedni na dane stanowisko, każdy nowy pracownik w pierwszym dniu zawsze się stresuje i jest mniej wydajny.

Obecna :)

To powiem tak. Pracuje tutaj od około pół roku. Fakt, te zwolnienia są. Uznałabym, że dzieje się to po równo. Czasem pracownik sieje niezdrową atmosferę i w sumie lepiej jest, jak go nie ma. A czasem zwalnia się dobrych ludzi. Nie bacząc na konsekwencje. Ot szef ma humor. Przyjeżdża tu taki konsultant, coach na wózku. Od razu was uprzedzę. Bardzo fajny facet, ale odkąd tu pracuje, to na każdym spotkaniu z nim (a nie było ich wiele) cały czas coś obiecuje. Muszę zdradzić, że nie dotrzymuje żadnej z tych obietnic. Po prostu lubi sobie pogadać i czuć się ważnym. Obiecuje on szkolenia, rozwój, progres. Nic z tych rzeczy się nie dzieję, firma jak każda inna. Spotkań z managerem i szefem mamy więcej. Jest tu także dużo obietnic i "inspiracji". Nie wiem czy podpisać to jako manipulacja czy motywacja. Czasem ciężko to rozróżnić. Mamy też managera R..., który jest pozostałością z dawnych czasów. Ciężko właściwie określić, co ten facet robi. Po tych kilku miesiącach zauważyłam tylko tyle, że szef ma do niego jakiś sentyment, bo budowali tą firmę od początku, ale to chyba tylko tyle. Firma nastawiona na rozwój bardzo mocno, lecz jako rozwój samej firmy. Jednostki nie mają zbyt wielu szkoleń. Rozmowy z pracownikami, a właściwie z jednym (bo rotacja jest dość spora) potwierdziły, że tych szkoleń nie było tez w przeszłości. Każdy dzień tutaj to loteria. Nie wiemy z czym przyjdzie Pan Coach i na co namówi szefa. Bo szef słucha go jak świnia grzmotów. Ogółem pracując tutaj, to szczerze lub nie, ale szef, ten coach, żona szefa i managerowie sprawiają pozytywne wrażenie. Pracuje mi się dobrze, ale nie ma tutaj nic nadzwyczajnego, co potencjalnego kandydata mogłoby zachwycić. Gdy już tu będziecie albo będziecie rozmawiali z szefem, coachem lub managerem to przelejcie obietnice rozwoju przez grube sito. Patrzcie nie na to co mówią, a co faktycznie się dzieję, bo to jest wyznacznik działania, nie słowa. Zobaczymy co dalej, liczę, że nie będę musiała szukać nowej pracy i że nie będę na dywaniku u szefa za ten wpis :) Napisałam jak czułam! Firma 6/10 Ludzie niżej (wewnątrz) bardzo sympatyczni, ale nie spodziewajcie się szału po tym miejscu pracy. Powodzenia na rekrutacjach.

Pracuję w firmie już od dłuższego czasu i nie mogę narzekać. Po standardowym okresie próbnym umowę o pracę dostałam. Wynagrodzenie się zgadza, pakiety socjalne są, perspektywy też całkiem niezłe, atmosfera jest super. Oczywiście jeśli nie zajdziesz komuś małostkowemu za skórę i nie rozsiewasz plotek na prawo i lewo. Rozumiem, że ktoś negatywnie wypowiadający się po zwolnieniu może odczuwać niesmak, to normalne. Ale większość z komentarzy tutaj to konfabulacja. Jeżeli dobrze wykonujesz swoją pracę, jest to odpowiednio wynagrodzone. Firma bardzo szybko się rozwija, więc rotacja jest. Są pracownicy, którzy za zmianami i współczesnymi standardami nie nadążają, a pracodawca standard utrzymać musi. Kto tego nie rozumie niestety, ale nigdy nie znajdzie pracy idealnej i odpowiadającej jego oczekiwaniom. Według mnie to miejsce zmierza w bardzo obiecującym kierunku.

Jest dobrze
@pracownik

Podpisuje się pod tym! Trochę już w życiu przepracowałem i szczerze stwierdzam, że praca jest jedną z ciekawszych. Dużo się dzieje, na nudę narzekać nie można.

Znowu
@Jest dobrze

I znowu pozytywne opinie pisane przez samego szefa. Cała rodzina tam jest zaangażowana do lajkowania, pisania pozytywnych komentarzy itp. Ciekawe czemu te pozytywne komentarze nie podpisują się chociaż imieniem. Skoro tak dobrze im się pracuje to mogą się pochwalić kim są. Tylko to nie oni to piszą. Może dlatego. Powtórzę raz jeszcze - (usunięte przez administratora), kasa pod stołem i inne dziwaczne rzeczy jak nielegalne podsluchy, kamery itp. To raczej temat dla Państwowej Inspekcji Pracy. Myślę, że powinna się tym w końcu zająć.

Paranoja…
@Znowu

Udostępnienie swoich danych może dotyczyć nie tylko pozytywnych, ale i negatywnych komentarzy. Nie rozumiem dlaczego ktoś pozytywnie się wypowiadający w tym kraju, na jakikolwiek temat, z góry zarzucane ma nieszczere zamiary. Wbrew pozorom nie wszyscy jesteśmy negatywnie nastawieni i potrafimy znaleźć pozytywy, tak jak ja znajduje w moim miejscu pracy. Z innych komentarzy wynika, że jest nas więcej. I bardzo mi przykro, że nie było tak w Pana/Pani przypadku. Co do danych - nie podaje, bo mam do tego prawo, tak samo jak i Pan/Pani… Co do opinii - tu pojawia się kwestia wolności słowa - ja wykorzystuje ją, aby pomóc komuś, bo wierze w jego dobre zamiary. Pan/Pani natomiast, po prostu chce zrobić na złość. I pod tym względem różnimy się najbardziej. Pisanie negatywnych opinii służy głównie do siania zamętu. Można takie sprawy załatwić prywatnie. (usunięte przez administratora)

;)

Odnosząc się do wszystkich negatywnych opinii - czytając je zastanawiałem się czy nie wylądowałem w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. (usunięte przez administratora)? Zastraszanie? Po pierwsze, że wyrwane z kontekstu, po drugie czysto subiektywne. Dlatego właśnie nie lubię portali opiniotwórczych. Pojedyncze i ekstremalne przypadki, bezsensownie rozsiany zamęt. Z takimi problemami jak tu są napisane idzie się do specjalnych instytucji, ale najwyraźniej potrzeby takiej nie było. Firma się rozwija, cały czas jest coś unowocześniane. Mi pracuje się bardzo dobrze, mimo tego, że nie zawsze jest lekko. Ale dzięki temu ciagle można się czegoś nowego nauczyć. Niestety ludzie potrafią być bardzo małostkowi. Jak ktoś ma wyobrażenie i oczekiwania rodem z powieści fantasy, to zawsze będzie źle i niedobrze…

Wiktor

Coś więcej napiszecie jak tam się pracuje?? Jak atmosfera w pracy?? Czy warto aplikować?

podasz jakiś przykład fake newsów , które powstały tutaj skoro tak rzekomo jest ?

Hmm
@Ewa

Od lat ta sama śpiewka (usunięte przez administratora) kreowanie negatywnego wizerunku firmy, brak realizacji planów z kosmosu i inne tego typu historie :D Ale to słyszał KAŻDY KTÓRY Z TEJ FIRMY REZYGNOWAŁ - przeważnie za porozumieniem stron bądź za wypowiedzeniem umowy przez pracownika. Co prawda później reszta pracowników firmy dostawała maile, że dany pracownik został rzekomo zwolniony - bo trzeba było jakoś ratować "twarz swojej firmy". (A to chyba podchodzi z kolei pod poniżanie i oczernianie wizerunku pracownika)? (usunięte przez administratora)

Były

@Stary ja jak się zwolniłem to od razu mnie dziewczyny w biurze zapytały czy sam odchodzę, czy zostałem zwolniony. Nie sposób wspomnieć, że nie zostały mi wypłacone wszystkie pieniądze. Znaczy się te co były na umowie tak a to co było poza umową nie. Napisałem chyba 10 maili do G. co z resztą wynagrodzenia i nie miał nawet odwagi odpisać, (usunięte przez administratora)

Edyta

I dopiero teraz Ci się to przypomniało? ;p No ciekawe czy by wam to wyszło. Serio myślisz, że będą chciały się wypowiedzieć?

@Edyta

Mogą nie mieć wyjścia ????????????

@Były

Z tego co widzę do teraz to chyba jednak miały? ;p

Tak
@Wiktor

Dobra. Ludzie sobie wzajemnie pomagają.

Polecam
@Wiktor

Odpowiedź trochę spóźniona, ale na pewno się jeszcze przyda???? Nie można powiedzieć, że jest coś nie tak. Pracowałem z wieloma osobami w tej firmie i zawsze dobrze mi się współpracowało. Ludzie są zaangażowani i widać, że zależy im tak samo jak szefowi, żeby to miejsce się rozwijało. Wiadomo, że czasami napięcie przy realizacji niektórych projektów jest, ale to raczej norma w każdym miejscu. Jak dobrze wypełniasz swoje obowiązki to jest ci to uczciwie wynagradzane.

Czy Ecofan Grupa Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Pracowałam musiałam zrezygnować niestety ???? nie wiem skąd takie opinie ale są tam ludzie z którymi można się dogadać w każdej kwestii!! Umowa o pracę po 1 mies próbnym wszystko zgodne z prawem i nie (usunięte przez administratora) więc po co takie (usunięte przez administratora) piszecie... Wynagrodzenie też super.. Hmmm konkurencja!?

@Karolina

Uważamy, że opinie nawet negatywne mimo, że często są nieprawdziwe, od konkurencji lub osób o intencjach nieznanych to jest źródło wiedzy i wskazówek by wprowadzać zmiany na lepsze. Oczywiście miło jest usłyszeć co jakiś czas komplementy :)

@Pracodawca

To moja opinia jest negatywna i prawdziwa. Głupi byłem, że zgodziłem się na wypłatę części pensji w postaci pieniędzy (usunięte przez administratora) Co ważne przy rozwiązaniu umowy pracodawca nie wypłacił mi już reszty pieniędzy, nie raczył nawet odpisać na maile, w których pytałem czy zamierza się za mną "uczciwie" rozliczyć za wykonana pracę. A intencje tego wpisu są takie, żeby potencjalni pracownicy uważali na nieuczciwe formy zatrudnienia i niejasne formy wypłacania wynagrodzenia.

@Były

Jeśli udamy, że złośliwość konkurencji nie ma znaczenia to osoby anonimowe zapraszamy oficjalnie do biura w celu sprawdzenia czy rozliczenia są prawidłowe. Zapraszamy do nowej siedziby.

Przykro nam, że firma nie spełniła Pana oczekiwań. Pierwszy miesiąc w formie zatrudnienia na zlecenie jest dobrym rozwiązaniem dla obu stron tym bardziej, że zawsze jest to umowa z ubezpieczeniem chorobowym. W przypadku kontynuacji współpracy jest ona kontynuowana w formie umowy o pracę. Po okresie próbnym dochodzą pakiety socjalne jak multisport i prywatna opieka zdrowotna.

@Pracodawca

Co mi po pakiecie Multisport gdy pracuje w delegacji pn-pt od 7-17 Czy od 8/17:30 po takich dniach raczej nie ma siły na nic ????

Czy w Ecofan Grupa Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Tak. Biura na wszystkich piętrach są w formie otwartej.

Będę pierwsza. Polecam firmę :)

Odpowiedź
@Ewa

A to ciekawe czemu tak polecasz :-) a może... Rozwiń swoją wypowiedź. :-)

Dziękujemy :)

@Ewa

Teraz to biura mają naprawdę fajne. Polecam - dużo rozwoju i ciekawych wyzwań

Czy w firmie Ecofan Grupa Sp. z o.o. da się zarobić 8500 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Kierownik Magazynu?

8500 zł... hmmm za trzy miesiące pewnie tak.

Urszula

Tak w ogóle to macie same podstawy? Czy jakieś premie też wchodzą w grę?

W nowej siedzibie wszyscy pracownicy pracują w obuwiu na wszystkich kondygnacjach biurowych.

Wszystkie wymagania dotyczące konkretnego stanowiska podajemy w ogłoszeniu, a o resztę można dopytać na rozmowie. Prowadzimy również spotkania rekrutacyjne zdalnie.

były
@Pracodawca

mówimy o nowej siedzibie czyli wizualizacji ze zdjęcia? To tam się pracuje wirtualnie?

Marzena

Czemu nazywasz ją "niby premią"? Ile ona wynosi? I w sumie od czego jest zależna? Jestem ciekawa ile wychodzi tak realnie msc wynagrodzenia...

Tak, potwierdzamy, że jedno z biur inżynierów zlokalizowane jest na piętrze gdzie jest wykładzina, a na wniosek pracowników wykorzystaliśmy tą zaletę by wszyscy mogli pracować w "skarpetkach". 100% osób jest zadowolone z takiego luzu i rodzinnej atmosfery. Mamy również w biurze rowerek stacjonarny i planujemy fotel do masażu by osoby pracujące mogły się zrelaksować w przerwie.

Aktualnie firma wdraża dynamicznie proces związany z pracą zdalną dla osób, które cenią sobie taką formę świadczenia pracy co pozwoli na większą swobodę odnośnie dress code.

@Pracodawca

Można podpytać o dynamikę tego procesu? Co konkretnie jest organizowane? Chodzi o sprzęt dla pracowników czy o dostosowanie zakresu obowiązków do tego trybu? Jaki progres?

Dziękujemy za subiektywną opinię. W nowej siedzibie już od jakiegoś czasu funkcjonuje oficjalny dress code.

socjal

Czy to prawda, że firma oferuje prywatną opiekę zdrowotną?

@socjal

Mamy pakiety socjalne dla osób pracujących na stałe po okresie próbnym. Jest to prywatna opieka zdrowotna i MultiSport.

Osoby pracujące na stałej umowie o pracę mogą dobrowolnie skorzystać z planu MultiSport oraz z prywatnej opieki zdrowotnej.

@Pracodawca

czyli ekwiwalentu nie ma? mam na myśli przypadek gdy ktoś z własnej woli nie skorzysta mimo, że część jest opłacona?

Obecny

Mamy sporo zmian w firmie, która szybko rośnie i może obecnie za szybko. Są prowadzone szkolenia, które pomogą nam dogonić ten pęd bo nerwowo jest i spora rotacja u nowych. Firma wprowadza sporo korporacyjnych rozwiązań, wskaźniki, wszystko zaczyna być weryfikowane itd. Miejsce wyłącznie dla ambitnych ludzi, inni sami się wypisują lub są zwalniani.

@Obecny

Wskaźniki, korporacyjne rozwiązania, wszystko zaczyna być weryfikowane. Jednym słowem kontrola kontrola i mania kontroli i strach przed jej utratą :) Ci ambitniejsi mają ambitniejsze zajęcie niż bycie kontrolowanym i pomawianym. Zdecydowanie. A obmawianie byłych pracowników i szerzenie nieprawdy to chyba podchodzi pod jakiś paragraf? W prywatnej galerii plików od byłych kolegów i koleżanek pozostały na szczęście na lepsze czasy screeny, zdjęcia itp rzeczy świadczące o oczernianiu pracowników. Do miłego!

@Obecny

Wskaźniki jakościowe KPI są opracowywane przez koordynatorów i kadrę. Każda firma określa cele. Zapewniamy szkolenia podnosząc kwalifikację naszego zespołu.

Klient

Firma zamontowała mi rekuperację i klimatyzację kilka lat temu i wszystko działa. W poprzednim roku montowali mi pompę ciepła LG i jak na razie jestem super zadowolony. Zobaczymy jak dalej lecz sezon grzewczy wychodzi mi za darmo puki co + zwrot z czystego powietrza. Serdeczne dziękuję za realizację Panu K... i chłopakom, którzy montowali z działu instal mimo kłopotów z dostępnością samej pompy. Pozdrawiam właściciela Pana G...

ECOFAN instal
@Klient

Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ecofan Grupa Sp. z o.o. - Aleksandria Pierwsza

• Jak się pracuje w Ecofan Grupa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecofan Grupa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecofan Grupa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ecofan Grupa Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Dolna 40
    42-274 Aleksandria Pierwsza