Opinie o TRUMACHINES SPÓŁKA Z O. O. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TRUMACHINES SPÓŁKA Z O. O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TRUMACHINES SPÓŁKA Z O. O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRUMACHINES SPÓŁKA Z O. O. w Poznań

Willy Nowy wpis

Pisano o niepłaceniu za robotę, o tym, że 7H9.tech, to również oni. A dodatkowo w necie wystawiali też ogłoszenia na konstruktora-mechanika, jako Machine Technology Sp. z o.o. Po co więc te zabiegi, jak oni teraz płacą?

Gutek Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako konstruktor - mechanik. Szukali kogoś na takie stanowisko ale oferta już wygasła. Chciałbym jeszcze dopytać bo widełki były do 8300 zł brutto. Płacą tu takie stawki na początek czy to kasa jak się już jest zatrudnionym kilka lat? Szczególnie że były komentarze o niewypłacaniu pensji i zwolnieniach. Napiszcie jak jest teraz? Warto myśleć tu o pracy?

Kapitan ameryka Nowy wpis
@Gutek

Uciekaj od nich jak najdalej !!! 7H9.tech to też oni.

Pracuje tu od początku powstania firmy jestem usatysfakcjonowany wszystkim a przede wszystkim drogą i celami jakie stawia sobie firma.

Gal

Skoro firma (usunięte przez administratora) nie płaci pracownikom oraz swoim dostawcom ,nie ma płynności finansowej . To faktycznie satysfakcjonujące i piekny cel sobie postawiła. Mam nadzieję, że masz czyste sumienie po pisaniu takiej opini.

Drogi anonim

Wszyscy się z Was śmieją ze pracownicy piszą pozytywne opinie w Google a te negatywne kasujecie. Wstyd pracować w takiej firmie, w XXI w zeby właściciel nie wypłacił pracownikom kasy za prace?

Od 2 miesięcy oczekuję na pensję. Właściciel przy kofrontacji twarzą w twarz ma czelność pytać czy byliśmy umówieni na spotkanie Będąc winnym mi pieniądze? Sprawą już zajmują się odpowiednie instytucje. Tą firmę proszę omijać z daleka.

O Poznań

Witam czy można telefon na meila koksi90@tlen.pl mam parę pytan odnośnie tej firmy

@O Poznań

Wal tu śmiało. Nie będę podawał mojego prywatnego numeru anonimowej osobie.

Maja

To tak w sumie nie wygląda trochę podejrzanie... A o jakie instytucje tak właściwie chodzi? Jesteś raczej dobrej myśli?

O Poznań Nowy wpis

Mnie też zwolnili

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie TRUMACHINES SPÓŁKA Z O. O.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Kapitan ameryka

Firma zmieniła nazwę na 7H9.tech to dokładnie ci sami ludzie ten sam sposób działania !!!!!!!!!!!

wild nicky

To co ta "firma" odstawia to jedna wielka bandyterka - niepłacenie faktur podwykonawcom i dostawcom to standard. Po rozstaniu się z pracownikami "firma" nie płaci wynagrodzenia, pomimo że wg umowy o pracę powinna to zrobić. "Firma" ma na swojej stronie ofertę budowy maszyn i integracji z robotami, chwali się wielkimi osiągnięciami i doświadczeniem, natomiast prawda jest taka że roboty widziała tylko na youtubie. Budowa maszyn najzwyczajniej nie idzie ponieważ wykonawcy CNC w obliczu nieuczciwości nie chcą już ich obsługiwać albo dają zaporowe terminy. Po wielu miesiącach bezczynności desperacja Zarządu sięga zenitu do tego stopnia, że podejmuje próby realizacji najbardziej błahych i absurdalnych projektów, jednak i tu bezskutecznie. Cały personel już dawno pożegnał tą pseudofirmę (bez zapłaty wynagrodzenia, oczywiście), a pozostali jedynie młodzi i bez doświadczenia, którzy liczą na wspaniałą karierę w branży budowy maszyn. Radzę omijać ten "podmiot gospodarczy" szerokim łukiem.

Danuta
@wild nicky

Ale zanim człowiek odejdzie z pracy to normalnie mu wszystko płacą?

@Danuta

Jak dasz wypowiedzenie zaczynają się podchody a ostatniej wypłaty i ekwiwalentu za urlop nie uświadczysz. (usunięte przez administratora) w żywe oczy.

@Danuta

Jeżeli jeszcze u nich nie pracujesz to poszukaj innego pracodawcy. Jeżeli już pracujesz to pewnie nie wypłacą ci kasy. Firma z pełną premedytacją tak działa. Właściciel powinien mieć zakaz prowadzenia działalności, ale widać, że prawo kuleje.

Maja

Jak niby może kuleć? To za co konkretnie uważasz, że powinien być ten cały zakaz?

Piotruś Pan
@Maja

Nie powinno się pozwalać funkcjonować nieuczciwym przedsiębiorcom, bo kolejni wykonawcy, dostawcy czy pracownicy padają ofiarami (usunięte przez administratora) ze strony tej pseudo firmy.

@Piotruś Pan

No to akurat logiczne ale jak tego dopilnować?

Merytorycznie

Firma pod wpływem prawdziwych opinii zmieniła w guglu nazwę na wulkanizacja:) powinni to nazwać we właściwy spodob (usunięte przez administratora)

@Merytorycznie

Informacja z go..gl..e zamknięte na stałe :). A tak między słowami wszyscy wiedzą kto napisał pozytywną opinie. ŻENADA !!!!!!!!

nie wypłacają wyngarodzenia!!!

Firma fraudowa, nie wypłacają wynagrodzenia, unikają telefonów. jednym słowem (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o TRUMACHINES SPÓŁKA Z O. O. - Poznań

• Jak się pracuje w TRUMACHINES SPÓŁKA Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy TRUMACHINES SPÓŁKA Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRUMACHINES SPÓŁKA Z O. O.?

TRUMACHINES SPÓŁKA Z O. O.
  • Strzeszyńska 61
    60-479 Poznań
  • NIP: 7812015254 REGON: 387593460 KRS: 0000871485

TRUMACHINES SPÓŁKA Z O. O.