Selt Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Selt Sp. z o.o.

Agunia Nowy wpis

Jaki jest system pracy na Wschodniej jako jakosciowiec? Ponieważ chcę aplikować na to stanowisko a system zmianowy mnie nie interesuje Proszę o odpowiedź

Nowy wpis

@Agunia

Dzień dobry, praca od 8 do 16. Pozdrawiamy

Kierowca C+E Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Pytanie dla kierowców, czy ktoś może opisać jak wygląda charakterystyka pracy C+E w Selt ? Jak rozliczenie wynagrodzenie, jak z samochodami stan techniczny , swój czy skakanie po autach, jakie trasy, trzymają czy ściągają na weekend , piszcie jak to wszystko wygląda , rozładunku załadunki trasy itp. Pozdrawiam

Ktosik

@Pracodawca Poproszę kadry o aktualny numer telefonu, ul. Głogowska. Mam pytanie. Pozdrawiam

Nowy wpis

@Ktosik

Dzień dobry, prosimy o kontakt pod numerem 77 400 2150. Pozdrawiamy

Odjd

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda przeniesienie się na inny dział aktualnie pracuję w rogowie przez agencje ale chcial bym iść na lakiernie na Kaszubska ze względu na nadgodziny i luźna kierowniczkę która nie goni do pracy i pozwala nic nie robić

@Odjd

Dzień dobry, proponujemy rozmowę z przełożonym, natomiast niestety nie ma szans na "nicnierobienie";) Pozdrawiamy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Selt Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Jest oferta pracy dla pracownika produkcyjnego. Właściwie prócz zdolności manualnych i chęci do pracy trzyzmianowej niczego nie wymagają. Chce dopytać tylko o uprawnienia UDT. Są mile widziane. To znaczy że jak nie mam to będę mógł zrobić kurs już poprzez firmę?

Dzień dobry, istnieje możliwość zrobienia uprawnień UDT poprzez firmę. Pozdrawiamy

Ooo
@Selt Sp. z o.o.

I te uprawnienia UDT można zrobić tutaj za darmo? Czy trzeba płacić? Posiadając je, dostaje się jakieś większe wynagrodzenie? Myślę nad aplikacją w to miejsce, stąd te moje pytania.

@Ooo

Dzień dobry, za wyrobienie uprawnień nie trzeba płacić. Jeśli chce Pan poznać szczegóły, zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy

No to super. Tak jeszcze dopytam dla pewności, czy trzeba podpisać wtedy jakiś papierek typu lojalka?

Dzień dobry, zachęcamy do aplikowania. Szczegóły oferty prezentujemy na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy

Jak długo trwa proces awansu w Selt Sp. z o.o.?

Gosc

Witam znalazlem ogloszenie na montera w firmie Selt czy moze ktos pracuje tam jako monter i moze naswietlić temat bo slyszalem że monteży sa ciagle w rozjazdach, na jakie zarobki mozna liczyć na tym stanowisku ?

Antoni Zastawa z kłobucku

Ile zarobi kierowca i czy są dodatki wakacje albo 13 pensja? dziekuje Antoni Zastawa.

@Antoni Zastawa z kłobucku

Witamy, zachęcamy do aplikowania: https://www.olx.pl/oferta/praca/kierowca-kat-c-e-CID4-IDWaCz5.html , szczegóły oferty dostępne są na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiamy

Gajowy
@Antoni Zastawa z kłobucku

Żadnych dodatkow, nic na święta żadnych wczasów pod grusza ani premii. To co sobie wypracujesz to masz.

@Gajowy

Wypracujesz masz na myśli, że to praca na akord? Jeżeli tak, to powiesz ile można w takim razie miesięcznie u nich wyciągnąć? A jakieś benefity w postaci opieki medycznej?

Rozumiem że potwierdzasz ale nie za ciekawie skoro nic poza wypłatą nie przysługuje. Można chociaż robić nadgodziny za lepszą stawkę? Jest tyle pracy że firma oferuje takie rozwiązania dla chętnych?

Krol_szos

Panowie, rozwarzam podjęcie pracy jako kierowca c+e, możecie przedstawić jak tam wygląda praca? Ogłoszenie bardzo kuszące, praca od pn-pt

Grzegorz
@Krol_szos

Ręczne wyciąganie kartonów ( waga od 30-140kg), od 1 do 30 klientów na trasie. Czas dwutygodniowy wykorzystany na Max. Częste powroty w soboty i dla chętnych załadunki aut w sobote. Czasami trafia się i weekendy. Jak masz tydzień krajowy to możesz nawet i 3 zestawy rozładować. W tamtym roku po sezonie zwolnili 7 kierowców. Jeśli wyjeżdzasz czas na tacho to pojedziesz busem. Kasa w całości opodatkowana, po 8 godzinie płacone 50, a w sibite i święta 100, delegacja i ryczał za nocleg na Polsce, za granica płacona tzw. nagroda ( delegacja + ryczał za nocleg tylko, ze opodatkowany). Kierownik mówiący, ze jak Ci się nie podoba praca to możesz iść do eko okien. Pozdrawiam

@Grzegorz

To ręczne wyciąganie kartonów jest dużym problemem? Czy czemu o tym wspominasz? Nie ma jakichś pomocy, typu paleciak czy coś, żeby wozić ze sobą i korzystać?

MPIL

Witam , jakie są stawki dla Montażysty ? (Doświadczenie : 7 lat doświadczenia w elektryce za granicą , 2 lata monter automatów paczkowych w Polsce i za granicą .SEP E+D )

@MPIL

Witamy, zachęcamy do aplikowania: https://www.pracuj.pl/praca/montazysta-opole,oferta,1002649077 , szczegóły oferty dostępne są na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiamy

Agnieszka

W sieci znalazłam ogłoszenie dla magazyniera w Opolu, chętnie bym spróbowała swoich sił :] Czy jeśli ktoś nie ma jeszcze uprawnień UDT to firma jest skłonna je dofinansować, choćby częściowo? Na ile zmian pracujecie? Widzę atrakcyjne warunki i umowę o pracę, ale może ktoś podzieli się aktualną stawką brutto?

kotosiek
@Agnieszka

niestety nie ma dofinansowania do zrobienia uprawnień UDT

Agata
@kotosiek

A na jakim stanowisku pracujesz? Znalazłam u nich na stronie ofertę pracy na stanowisko kontrolera jakości, wymagają gotowości w systemie dwu zmianowym, możesz powiedzieć w jakich godzinach się pracuje? Czy pakiet medyczny, który oferują jest w całości przez nich opłacany?

@kotosiek

Dzień dobry, uprawnienia UDT dla skierowanych przez nas pracowników są w pełni finansowane. Stawki są uzależnione od stanowisk i przedstawiane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Godziny pracy są zróżnicowane w zależności od działów, z zachowaniem norm dobowych i tygodniowych pracy. Zapraszamy do kontaktu!

@Agata

Dzień dobry, godziny pracy są zależne od działu. Pakiet medyczny jest przez nas w pełni finansowany. Zapraszamy do kontaktu!

Adrian
@Selt Sp. z o.o.

Prócz pakietu medycznego są jeszcze inne benefity dla pracowników? Np. karta sportowa lub dofinansowanie do wakacji pod gruszą? Chodzi mi pozapłacowe dodatki.

@Adrian

Dzień dobry, kolejnymi benefitami jest Karta Multisport i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Adrian
@Selt Sp. z o.o.

Dziękuję za informacje. Chciałbym jeszcze dopytać o nadgodziny. Można je tu robić? To znaczy jest taka potrzeba jak jest więcej roboty? Stawka jest wtedy wyższa? Jak to jest rozwiązane?

@Adrian

Dzień dobry, nadgodziny zależą od działu i jego aktualnych potrzeb i są wynagradzane zgodnie z kodeksem pracy. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Selt Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Selt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Selt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selt Sp. z o.o.?

Selt Sp. z o.o.