Opinie o Fundico Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fundico Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fundico Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundico Sp. z o.o. w Tarnów

DARIUSZ

Wszystkich chętnych na pozew zbiorowy, ale i nie tylko przeciwko temu cwaniaczkowi zapraszam na: rafal3th @ gmail com W e-mailu napiszcie od razu: - wasze imię i nazwisko, - kwotę jaką zainwestowaliście, - jak długa jest zwłoka, - link do waszego facebooka, - opcjonalnie kontakt telefoniczny do siebie to skontaktuje się z każdym z osobna. Jest specjalne miejsce do rozmów na temat tego cwaniaczka także zostawcie wszyscy wiadomość.

lopekkrakow@gmail.com Nowy wpis
@DARIUSZ

Jestem zainteresowany przyłączyć się do pozwu zbiorowego : MOJE DANE : Leopold Jacek kwota inwestycji : 10 000 tyś.zł zwłoka od 04.2021 tel.do kontaktu :661 587 779

leopoldjacek@op.pl Nowy wpis

Moja opinia jest jak najbardziej negatywna gdyż od chwili zainwestowania kwoty 10 000 tyś .zł zgodnie z umową firma nie wywiazała się z obowiązującej umowy nawet nie raczac odpowiedzieć .Złozyłem zawiadomienie do UOKiK gdzie akta zostały zarejestrowane pod Nr.RKO-10/2021 i tez nawet nie zareagowali .Nadmieniam iż moja umowa była zawierana z firmą z siedziba w Krakowie ul.Pawia 9

Sławomir Nowy wpis
@leopoldjacek@op.pl

Szkoda pieniędzy i nadszarpniętego zaufania. Próbował Pan interweniować osobiście w siedzibie firmy, tłumaczą jakoś całą tą sytuacje?

leopoldjacek@op.pl Nowy wpis
@Sławomir

Moje działania zaczałem oczywiscie od wypowiadania poszczególnych umów ,które zawarłem lecz wszystkie pozostały bez echa a ostatnią umowe którą wypowiedziałem ,otrzymałem zwrot poczta z uwagi na jak mi napisano : iz pod tym adresem nie ma takiej firmy czyli FUNDICO Sp. z o.o. Kraków ul.Pawia ,natomiast również z głosiłem do Urzedu Ochrony Konsumentów ale to noc na razie nie dało

Kilka osób pisze o problemach z odzyskaniem pieniędzy. Ktoś jeszcze ma podobny problem? Wiadomo czy tamte kwestie zostały uregulowane?

DARIUSZ
@Anna

Dalej bardzo dużo osób jest poszkodowanych i nie zostały inwestycje uregulowane. Będą kolejne sprawy w sądzie.

Janusz
@DARIUSZ

Jesteś w takiej sytuacji? Ile już czekasz?

Mikro
@Janusz

Ty też? ;/

Natalia
@Mikro

Kolejna osoba? Orientuje się ktoś ile tak w sumie ich jest? Bo skoro podobno poszedł pozew zbiorowy to pewnie ponad 10 jest? Czy jak to wyglada

DKkuba01

Nie polecam problem z odzyskaniem kasy w terminie

Mati
@DKkuba01

Witam, mógłbyś mi przesłać więcej informacji na maila lub tu coś więcej napisać? Zainwestowałem nie dawno u nich i trochę się obawiam. Jakbyś mógł opisać sytuację i czy ci w końcu wypłacili to byłby wdzięczny. mateuszonline@interia.pl

Mati
@DKkuba01

A udało się finalnie odzyskać?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fundico Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Katarzyna

Nie wypłacają zainwestowanych środków

matt

Do Fundico zawzięcie zachęcał mnie pan Mikołaj Figura. Opowiadał bajeczki i zapraszał na spotkanie o marketingu firmy razem z właścicielem Mariuszem. Po pierwszym ostrzeżeniu w KNF czym prędzej uciekłem. A oni razem z telefonistką panią Marią dalej naganali ludzi. Porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Fundico Sp. z o.o. - Tarnów

Fundico Sp. z o.o.
  • Czerwona 7