Opinie o Nanoseen Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Nanoseen Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Nanoseen Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nanoseen Sp. z o.o. w Gdynia

Dzień dobry, Brałam udział w rekrutacji na asystentkę ds. sprzedaży, rekrutacja odbywała się w trzech etapach. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całego procesu. Pełen profesjonalizm na każdym etapie rekrutacji. Od września rozpoczynam pracę w @Pracodawca Nanoseen. Pozdrawiam !!

Robert
@Monika

Potwierdzam również brałem udział w rekrutacji. Pełen profesjonalizm @Pracodawca. Niestety odpadłem na ostatnim etapie rekrutacji. Mam nadzieję, że niedługo będą nowe oferty pracy.

Super firma i pracodawca. Pracowałam kilka miesięcy i bardzo dużo się nauczyłam. Odbywałam wiele spotkań w tym międzynarodowych, zdobyłam dużo doświadczenia i nowych kontaktów ! Bardzo polecam !

Aleks Nowy wpis

Tyle pochwał a szczegółów jak na lekarstwo. Są jakieś powody że ominięto w nich temat pieniędzy? Tego czy zaczyna się od kwot zbliżonych do ustawowego minimum?

Łukasz Nowy wpis

Witam! W 2020 roku odbywałem staż w @Pracodawca. Super atmosfera, bardzo dobre warunki pracy. Bardzo dobrze wspominam pracę w @Pracodawca. Bardzo polecam! Pozdrawiam

Robert Nowy wpis

Dzień dobry, Współpracuję z @Pracodawca od czerwca 2023 roku. Doświadczona i profesjonalna firma na każdym kroku. Bardzo dobre warunki współpracy. Serdecznie polecam !!!!!

Michał Nowy wpis

Super, międzynarodowa firma i @Pracodawca! Z @Pracodawca współpracuję od ponad roku. Profesjonalne podejście. Wierzę, że wkrótce stanie się unicornem! Serdecznie polecam!!!!!

Rozmowę kwalifikacyjną w Nanoseen Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Asystent / Asystentka ds. sprzedaży?

Robert
@Monika

Pracuję w Nanoseen i mam nadzieję, że zawsze będę tutaj pracować. Jestem bardzo zadowolona z warunków pracy. Dużo możliwości rozwoju, wiele spotkań z partnerami z całego świata. Międzynarodowa firma @Pracodawca, która chce podbić świat ! Cieszę się, że jesteśmy jej częścią ????

Tomasz

Witam ! Odbywałem w Nanoseen praktyki 2 lata temu. Profesjonalne podejście do pracownika, pomoc w pracy, rozwiązywaniu problemów; wspaniała atmosfera w pracy! Polecam !

Firma Nanoseen Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko asystent sprzedaży. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Kamila

Cześć, mimo poprzednich opinii wciąż jestem ciekawa pracy w firmie. Zastanawia mnie brak odzewu ze strony pracowników, ile osób teraz tu pracuje? W ogłoszeniu było napisane o możliwości zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku. Czy napiszecie na ten temat coś więcej?

$

Stanowczo nie polecam tej firmy. Składałam swoje CV pod koniec 2022. Nie dość, że musiałam czekać na podanie terminu rozpoczęcia pracy to jeszcze finalnie okazało się, że nie przyjmą mnie z uwaga „powodów niezależnych od nich”. Tak jak poprzedniczka napisała, dowiedziałam się o tym poprzez maila!!! (usunięte przez administratora)firmy odznacza się brakiem szacunku do drugiego człowieka i nie potrafi wziąć na siebie odpowiedzialności. Widzę, że znów szukają osób do pracy, ale polecam się zastanowić czy aby nie żal Wam własnego czasu i nerwów, bo skoro raz rekrutacja była dla zabawy to co stoi na przeszkodzie, by drugi raz było to samo. Poprzednio na portalu Linkedin było sporo pracowników, teraz jest zaledwie połowa i żadnych nowych, wiec coś musi to oznaczać. Startup obiecujący gwiazdki z nieba, z brakiem jakichkolwiek postępów.

Barbara
@$

Mam rozumieć że przeszłaś pozytywnie proces rekrutacyjny i ciebie nie przyjęli? Napisałaś że czekałaś na termin rozpoczęcia pracy, to podpisałaś z nimi umowę i dopiero później się rozmyślili czy do podpisania umowy nie doszło? O czymś podobnym w sumie już ktoś niżej pisał..

$
@Barbara

Tak, przeszłam wszystko pozytywnie, miałam zaczynać prace i w pierwszym dniu podpisać umowę, ale do tego nie doszło. Miałam już przesłany kwestionariusz osobowy do firmy, wszystko wydawało się, że jest w porządku. Zrezygnowałam z innych ofert, które miałam w tamtym momencie, ponieważ obiecano mi w 100% zatrudnienie w tej firmie, w dodatku z bardzo atrakcyjnymi warunkami pracy. Przez to zrezygnowałam z mojej obecnej wtedy pracy, a dwa kolejne miesiące szukałam nowego zatrudnienia, tracąc przy tym mnóstwo nerwów i oszczędności.

?

Firma niestety jest niepoważna. Informują o zatrudnieniu, dają do podpisania dokumenty potrzebne do sporządzenia umowy po czym informują mailem(!), że niestety nie mogą zatrudnić. Najlepsze, że nagle telefon z którego dzwonili jest wyłączony. (usunięte przez administratora)Rozumiem, że różnie bywa jak się prowadzi własny biznes, ale trzeba się umieć zachować. Jeżeli ma się takie podejście do ludzi to nie chce wiedzieć co by było po zatrudnieniu. Jak widać niespecjalnie interesuje ich to, że ktoś może nie odczytać maila i zostać bez poprzedniej i następnej pracy.

@?

Czesc, można dopytać o które stanowisko chodzi? Bo miesiąc temu był nabór na speca od b+r i podobno 4 osoby były szukane. Czyli to już zamknięta sprawa czy jest szansa na wznowienie rekrutacji? I ogólnie to ciekawa jestem czemu Tobie tak się z tym przytrafiło, ktoś jeszcze tak miał?

?
@Kamila

Specjalista B+R. Mieli zatrudniać kolejne osoby. Od stycznia. A czy wznowią rekrutację to nie wiem, bo nieznane są mi przyczyny rezygnacji, jak widać wyjaśnienia były zbędne. Może dalej będą szukać i ewentualnie ucinać kontakt jak stwierdzą, że jednak nie ????

@?

czyli rekrutacja się nie zapowiada? A jakie jeszcze inne stanowiska mają tu w firmie do obsadzenia? oni to często kogoś szukają?

Zostaw merytoryczną opinię o Nanoseen Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Nanoseen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nanoseen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nanoseen Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nanoseen Sp. z o.o.
  • Al. Zwycięstwa 96 / 98