Opinie o Geberit Ozorków Sp. z o.o. w Ozorków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Geberit Ozorków Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Geberit Ozorków Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geberit Ozorków Sp. z o.o. w Ozorków

Administatorka

Pracowalam tam dwa lata. Niestety jest coraz gorzej. Brak owocowych czwartkow i te cholerne fleks soboty

@Administatorka

Co to za szef produkcji. Jeśli nie rozmawia i nie inter się niczym. Tyle lat szkoły studi itd i co potrafi? Zdjęcie tel zrobić. Paskal szef ha ha i jego kierownicy to samo. Komoletnie nie porozumienie. Biorą kasę za nic. Hepy są. Bo fotkę koszu zrobił. Zniszczy firmę w ozo ten szef jak te metody stosował będzie dalej.

Gutek Nowy wpis

Pracownik montażu - monter mebli taką rekrutacje właśnie znalazłem w sieci. Widzę że praca na dwie zmiany między 7-22. Zwykle po 12 godzin czy osiem i wpadają nadgodziny? Pytam pod kątem zatrudnienia.

Wojtek Nowy wpis

Pracowałem w Geberit Stryków aż półtora dnia. Nie polecam zakładu nawet wrogowi. Norma tak dociśnięta że brak chwili na toaletę bo będziesz w plecy. Gdy uda Ci się ogarnąć swoje stanowisko w nagrodę pójdziesz na drugie by podgonić. Przerwa to 15 minut wraz z drogą pójścia i powrotu. Jest patrzenie na ręce co chwilę i pytania jak idzie z aluzją że mogłoby być szybciej. Wdrożenie prawie zerowe od razu gonisz bo braki pracownicze co nie dziwi.

Izabela Nowy wpis

Pisze tu, bo trwa rekrutacja w firmie. Jest to ogłoszenie na posadę Inżynier Technolog. Ktoś coś wie? Tak mnie zastanawia pewna sprawa. Jeden z obowiązków to jest prowadzenie szkoleń na stanowiskach w podległym obszarze. Czy można liczyć na jakieś szkolenia lub kursy z tego, jak prowadzić szkolenia? Jakaś nauka wystąpień publicznych? Jak przemawiać do ludzi?

Administatorka

Joanna
@Administatorka

Dawno odeszłaś? Jeśli jesteś na bieżąco to napisz coś więcej o aktualnej sytuacji firmy. Jaka atmosfera, jaki zespół, zarobki? No i co to są te fleks soboty?

@Administatorka

Masz rację. Flexsy. Nie zgodne. Mało tego dwóch dyrektorów. Jeden że Szwajcarii rządzi sie i działa przeciwko firmie. Powinni go zwolnić

@Administatorka

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista BHP w firmie Geberit Ozorków Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Anonim Nowy wpis

To co w umowie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości, każdy robi co innego ,poprostu dno firma schodzi na (usunięte przez administratora)

Antonim

Nie polecam firmy ,na początku obiecywanie gruszek na wierzbie ale z czasem jest tylko gorzej ,rzucanie pracowników po kilku stanowiskach ,wymagania ogromne bez pokrycia w finansach ,ciągle patrzenie na ręce by tylko jak najbardziej wykorzystać by zarobić na pracowniku .jednym słowem nie polecam ,niemiecki zakład z niemiecką dyscyplina ,masz (usunięte przez administratora) i kropka .

Mikołaj
@Antonim

Jakich obietnic nie dotrzymali, że nie polecasz firmy i jak są w umowie sprecyzowane obowiązki? Ile się tu zarabia?

Mariusz

@Anonim skoro przepracowałeś tam 13 lat to raczej firma jest stała? szukam czegoś w czym będę mogł sie rozwijać, myślisz że dobrze trafiłem?

@Mariusz

Firma ok. Dyrekcja słaba. Wogóle jakieś dziwne żeczy straszne się dzieją przestrzegają bardzoo BHP. Szkoda że od BHP biorą kasę za nich. Wszystko jest zabezpieczone chyba jeśli ktoś potrafi usilnie spowodować na sobie krzywdę. Ogólnie firma staje się już dnem i wykorzystuję ludzi. Paskal do domu

Kamila
@Poważny

Oprócz dyrekcji, bo tak to określiłeś oceniasz firmę ok, możesz powiedzieć coś o zaletach pracy? Jak jest z atmosferą między pracownikami? Pozytywnie się prezentuje?

Zbigniew

W opiniach wyczytałem, że zarobki są nie najgorsze. Może ktoś zdradziłby na jakim konkretnie poziomie? Miedzy 3-4 tysiące netto się wyciągnie???

Jowa
@Zbigniew

Na początku nie ale później masz szanse.

@Zbigniew

Na 4 tys nie masz co liczyć

Agnes

Witam.Składałam wielokrotnie swoje CV o pracę,lecz niestety bez żadnych efektów.Prosze napisać czy są przyjęcia,czy wybierane są znajome cv.Dziekuje.

Wanda
@Agnes

Skoro nie odpowiadali i niczego nie ogłaszali to raczej nie szukali nikogo? Swoją drogą jestem ciekawa czy w końcu odpowiedzieli, bo mimo wszystko mogliby chociaż dać znać, że nie są jednak zainteresowani

Lysy

Jak sie wam pracuje w firmie Geberit ?

XYZ

Jaki jest wymiar godzin? I czy są zmiany? jak tak, to w jakich godzinach?

@XYZ

W zależności na jaki dział trafisz. Praca heneralnie na 3 zmiany. Jedynie na montażu zaworów na 2 zmiany. Przepracowałem tam 13 lat na różnych działach i stanowiskach. Firmę znam od potrzewki. Generalnie stabilny pracodawca, zarobki też nienajgorsze jak na ozorkowskie warunki.

Maja
@Anonim

Fajnie usłyszeć, że pracodawca gwarantuje stabilne zatrudnienie. Czyli nie ma dużej rotacji pracowników tak? A jak się am sprawa awansów i podwyżek- czy dobry pracownik jest w Gebericie wynagradzany?

Maja

Znalazłam na stronie Geberit taką ofertę: https://jobs.geberit.com/Vacancies/8176/Description/2. Ktoś mi opisze na czym to dokładnie polega? Czy jest to kurs płatny, czy może traktowany jako płatny staż?

Zostaw merytoryczną opinię o Geberit Ozorków Sp. z o.o. - Ozorków

• Jak się pracuje w Geberit Ozorków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geberit Ozorków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geberit Ozorków Sp. z o.o.?

Geberit Ozorków Sp. z o.o.
  • Adamówek 25
    Ozorków

Geberit Ozorków Sp. z o.o.