HPD Group GmbH

Opinie o HPD Group GmbH

Rmf

Pracowalem 4 miesiace w tej firrmie. Pani Sylwia zawsze pomocna za co dziekuje i polecam!

Blondi
@Rmf

Potwierdzam również. Z każdym problemem można podejść do Pani Sylwii. Ona zawsze pomorze.

W mieście Bürstadt były ciekawe oferty pracy na Operator Cnc. Co powiecie o zarobkach w firmie HPD Group GmbH?

Ksrolina

Około 1000 euro po potrąceniu mieszkania. U nich mieszkanie o 150 euro na osobę droższe niż w innych firmach.

Emil S.
@Ksrolina

A Ty myslisz ze mieszkania sa zadarmo? w Pl kto Ci oplaca? Drzewo?

Ksrolina
@Emil S.

Oczywiście że się opłaca. Pytanie czemu o ponad 100 procent więcej niż w innych firmach ? Na to pytanie niech odpowie pan Emil S.

Emil S.
@Ksrolina

A zauwazyla pani warunki mieszkaniowe w HPD a w innych firmach? Bylem na wielu projektach i zawsze nas upychali po 6 osob a tu czegos takiego nie ma. Wyposazenie kuchni, lodowka w pokoju itp..

@Ksrolina

No tak w polsce chyba mieszkania są za darmo. Najlepiej jak by wszystko bylo za darmo do tego basen i drinki z palemką leżeć i nic nie robić niektorym sie wydaje że chyba są na wczasach i wszystko za darmo.Ludzie poprostu żal czytać czy macie cos w Polsce za darmo ?

Joli

Jeżeli będzie to możliwe dołączę do pozwu,zostałam też (usunięte przez administratora) przez to biuro. Pozdrawiam

Mozna poprosic kontakt do Pani. Chcialabym sie skontaktowac poniewaz tez mam problemy z ta Firma.

Zainteresowana

Na jakich konkretnie grupach ..bo jakoś nie mogę znaleźć

@Joli

Zapraszamy do kontaktu bezposredniego z firma HPD w celu wyjasnienia niescislosci. Kontakt: info@hpd-gmbh.de Pozdrawiamy HPD Team

@Kasia

Zapraszamy do kontaktu bezposredniego z firma HPD Kontakt: info@hpd-gmbh.de Pozdrawiamy HPD Team

@Joli

Gdyby sie normalnie przychodzi£o do pracy a nie od środy nie było by problemu Pani Jolu ciągle bylo coś a później winna firma?akurat pamietam dobrze panią jak nie zwolnienia lekarskie to nie przychodzenie do pracy ..Dorosła osoba a tak nie odpowiedzialna wszyscy winni tylko nie pani przykre to tetaz najlepiej oskarzyc firme.Ludzie ogarnijcie sie to pisza osoby ktorym nie chciało sie pracować lub cos na wywijali żaden polski pracodawca by tego nie tolerował

Mamcia

Witam pracuje w HPD od października i nigdy nie mialam problemu z wyplatą czy z koordynatorami oraz z paniami z biura jest naprawdę super atmosfera ,mieszkania są w pełni wypozażone ze nie ma co narzekać .Praca nie jest ciężka opieka koordynatorów w pracy od rana z jazfym problemem mozna sie zgłosić.Nasówa sie w tym przypadku jedna odpowiedz czy pracowała bym tu tak długo gdyby bylo złe ?Polecam z całego serca to jest moja pierwsza praca za granicą i szczere nie chciala bym jej zmieniac ani ja ani mąż.

Czy są tutaj osoby pracujące na magazynie lotnisku we Frankfurcie? Jesteście zadowoleni?

Joanna

Panstwo „Misiek“ i „byly pracownik” czyli Panie Michale i Pani Martyno. Najpierw oddajcie nam nasze 20€ a pozniej wyzywajcie firme od złodziei! Uciekliscie z kwatery nie dajac nikomu znac! A teraz sie dziwicie ze zostala na was nalozona kara umowna. Nawt uzywaliscie busa do prywatnych celow bez zgody firmy! Najgorsze co moglam zrobic to wam pomoc i wam zaufac! Jak ktos nie kombinuje tak jak my i chce pracowac to problemow nie ma! Nie pozdrawiam. PS moze odbierzecie w koncu telefon i oddacie ukradzione pieniadze!

Nie polecam agencji. (usunięte przez administratora) nie wypłacają zarobionych pieniędzy. Jak masz przyjechac przez telefon wszystko ładnie, a jak już się jest na miejscu to unikają, a szczególnie jeśli chodzi o pieniądze.

Jeden drugiego sprzeda. Dla paru złotych, dla skręta, puszki piwa. Ot cała prawda.

Bezstronny

Z jednej strony ludzie chcą pracy ale niszczą pracodawców. Z drugiej strony było wiele firm, które oszukiwały ludzi. Z jednej strony mamy ludzi, którzy boją się że zostaną (usunięte przez administratora) Z drugiej strony mamy pracodawców z brakiem zaufania do ludzi. Z czasem nie będzie gdzie pracować.

Joli

Dlaczego administrator usuwa komentarze prawdziwe? Biuro ktore jest uczciwe w stosunku do ludzi i nie ma sobie nic do zarzucenia nie powinno się obawiać niczego.

kimdzon

nie polecam. (usunięte przez administratora)na kasie, słabe zarobki i wypłaty po 21

Lysy
@kimdzon

Ziomek, a może ty zapomniałes ile zaliczek wziales ?

Wysoka rotacja. Nie ma co liczyć na nadgodziny czy premie. Brakuje pracy dlatego ludzie się zwalniają i jadą do innej pracy. Po dwa tygodnie siedzą w domach lub na urlopach bezpłatnych.

Pracownik Boscha
@Karolina

a gdzie pracujesz? My w Worms nie siedzimy na bezplatnym.

Pracownik Boscha

Aktualnie nie ma pracy ale firma zachowuje sie elegancko.Siedzimy w domu od kilku dni i jeszcze nam (usunięte przez administratora) Polecam HPD z calego serca. Pozdro

Max

Mam pytanie mam okazję wyjechać jako operator wozkow na wysoki skład w Polsce agencja impactjob ale współpracuje z HPD możecie polecić HPD?

Nowa

Czy wybiera się ktoś na komisjonowanie roślin w marcu w Bensheim?

Natala

Jak dla mnie agencja na 5tke! Przepracowałam w wielu agencjach, ale ta dla mnie najlepsza! Wiadomo, jeśli ktoś kombinuje to i agencja bedzie nie fair. Opiekują się swoimi pracownikami, starają się z każdej nawet najbardziej patowej sytuacji znaleźć wyjście! Polecam z całego serca ❤️

Hanys

w biurze same gryfne frelki :)

samotna

Mam 28 lat i przyjechalam sama. Zakwaterowanie moze byc. Wiadomo nie ma tu zadnych luksusow ale jest chociaz czysto. Pracuje w mercedesie i praca jest latwa. Nie mam auta ale firma ogranizuje dojazdy do pracy.

Firma HPD organizuje dojazdy do pracy z lokalizacji, gdzie dojazd komunikacja miejska nie jest mozliwy. Korzystanie z takiego transportu jest bezplatne dla wszystkich pracownikow. Kierowcy maja napiety grafik, aby kazdy mogl dotrzec punktualnie do pracy. Prosze zatem nie mylic tej uslugi z funkcja "prywatnej" taksowki.

Andziaks. Pl

Hej czy ktos pracuje w firmie bosh ?

Małgorzata

A jak sama praca, bo o tym mało kto pisze. To jest picking na magazynie? Są jakieś normy szybkości?

Zostaw merytoryczną opinię o HPD Group GmbH - Worms

• Jak się pracuje w HPD Group GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy HPD Group GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HPD Group GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 19 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HPD Group GmbH?

Kandydaci do pracy w HPD Group GmbH napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HPD Group GmbH