Jania Fleet Mobility Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jania Fleet Mobility Sp. z o.o.

Behappy

Cieszę się, że jestem pracownikiem tej firmy. Bardzo pozytywna, rodzinna atmosfera, każdy każdego wspiera i pomaga sobie nawzajem.Praca jest ciekawa, każdy dzień coś się uczymy. Ogólnie to nie tak długo tutaj pracuję ,ale z pierwszego dnia widać, że pracują tutaj osoby ,które chcą się rozwijać i osiągnąć wyników.

@Behappy

Miło słyszeć, dziękujemy że jesteś częścią naszego zespołu, bo zarówno Ty jak i wszyscy obecni pracownicy jesteście niezastąpieni :) Codzienne wzajemne wsparcie wśród pracowników jest niezmiernie ważne oraz buduje relacje między pracownikami jak i Klientami.

Współpracujący

A ja mam okazje współpracować z tą firmą i przyznam ze na początku sceptycznie podchodziłem, ale przy bliższym zapoznaniu przyznam ze są bardzo dobrze poukładani i czuć charyzmę. Oby każda firma była tak poukładana !

@Współpracujący

Bardzo dziękujemy. Miło słyszeć pozytywne słowa to nas jeszcze bardziej motywuje do rzetelnej pracy i obsługi klienta !

Obecny

Dla mnie praca fajna, można wykorzystać swoje doświadczenie przy wymagających klientach. Atmosfera jest ok. Prezes wymaga ale to jak chyba w każdej firmie.

Matt Nowy wpis

W internecie jest jeszcze ogłoszenie na stanowisko Fleet Manager. Mam doświadczenie w zarządzaniu flotą samochodową i znam dobrze angielski więc taka praca byłaby w sam raz dla mnie. Będą jeszcze przyjmować w tym kwartale albo można wysłać spontanicznie CV w ciemno i jest szansa że ktoś się odezwie? Próbowaliście tego?

Nowy wpis

@Matt

Dziękujemy za kontakt z nami. Proszę o przesłanie swojego CV na adres biuro@fleetmobility.pl i do zobaczenia na rozmowie :)

Włóczykij Nowy wpis

19 specjalistów odnośnie floty? To chyba jakieś przekłamanie, wszyscy którzy byli odeszli jak trzeba było, ale został jeden (usunięte przez administratora)

Karol Nowy wpis

Jeżeli miałbyś wymienić plusy i minusy pracy w tej firmie to, co umieściłbyś w obydwu rubrykach? Chciałbym poznać Twoje zdanie na temat tego pracodawcy, dlatego, proszę o wypowiedź.

Nie

Fajny zespół ludzi i nic więcej niestety. Nie nie i jeszcze raz nie polecam pod każdym względem. Smutne ale prawdziwe :(

@Nie

Nam również jest smutno, jednak pełen profesjonalizm i jakość świadczonych usług są dla nas najważniejsze :)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Jania Fleet Mobility Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Fleet Manager. Jaki był jej rezultat?
Behappy

@Behappy

Współpracujący

@Współpracujący

?????

Atmosfera między pracownikami super ale to jedyna pozytywna rzecz jaką mogę napisać odnośnie tej firmy. Niestety Pan (usunięte przez administratora)to osoba, która przy zatrudnieniu rozwija świetlane wizje firmy natomiast rzeczywistość dość szybko weryfikuje te wizje. Zbyt częste zmiany co do kierunków jakimi ma podążać firma, zmiany nazw firmy i adresów (z tego co się dowiedziałem podczas pracy od innych starszych stażem pracowników), to wszystko skutkuje tym, że pracownicy muszą lawirować przed klientami w "zeznaniach", niepotrzebnie się stresują i mają poczucie braku stabilności we wszystkich aspektach pracy. Dość dużo osób, które pożegnało się z własnej inicjatywy z tą firmą mogło by coś więcej napisać.... (spora rotacja w zatrudnieniu) Generalnie nie polecam... Pozdrawiam

@?????

Dziękujemy za tak obszerny wpis. Chcieliśmy zaznaczyć swoją obecność na portalu gowork.pl Rzeczywiście misja i wizja firmy jest bardzo sprecyzowana i obszerna. Wzrost wielkości firmy rok do roku to 140% z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Dzięki naszemu obecnemu zespołowi, możemy się rozwijać i zaspokajać potrzeby klientów za co bardzo serdecznie dziękujemy. Ze względu na ogromny rozwój robimy zmiany opiekunów dla Klientów wśród naszych niezastąpionych fleet managerów i zdarza się, że klient otrzymuje innego opiekuna ( zawsze klient jest zadowolony i to jest dla nas najważniejsze) Przy tak dużym rozwoju jest to nieuniknione. Rzeczywiście nastąpiła zmiana siedziby, gdyż nasz biznes prowadzimy z centrali we Wrocławiu. Zmiana nazwy nigdy nie nastąpiła jest to po prostu inna spółka, którą zdecydowaliśmy się założyć wychodząc na inne rynki ze względu na znak towarowy. z przyjemnością informujemy, iż Urząd Patentowy wydał pozytywną decyzję o udzielonym prawie ochronnym na znak towarowy Jania Fleet Mobility. W związku z tym znak oraz LOGO jest zastrzeżone. Daje nam to dużą stabilność prowadzenia biznesu.

Obecny

Zdziwiony powyższą opinią

Szczerze dziwi mnie powyższy wpis Rzeczywiście Prezes to szycha w branży i za tym idzie przede wszystkim jego wiedza i doświadczenie. Pomysł na biznes miał rewelacyjny. Mi się dobrze pracuje bo firma rozwija się dość mocno. Sami pracownicy są zaskoczeni, ze tak idzie ... Nowi klienci, duże zainteresowanie tą usługa to chyba dobre rokowania na przyszłość . Wypadają i są zwalniani ci którzy nie nadarzają za Prezesem wiec moze trochę szkoda ale cóż on otacza się mocnymi graczami i tyle. Jak to mówią w branży krótka piłka .... ale jesteś dobry albo on kończy współpracę. Mięczaków nie akceptuje ...

Zostaw merytoryczną opinię o Jania Fleet Mobility Sp. z o.o. - Wrocław

Jania Fleet Mobility Sp. z o.o.