OLYMPUS Business Services sp. z o.o.

Opinie o OLYMPUS Business Services sp. z o.o.

byly pracownik

Stosunkowo nowe korpo na mapie Wrocławia, rekrutują na maxa do wszystkich działów. Dla osób przychodzących do pracy wszystko wygląda wspaniale, są oczarowani na początku, a gdy tylko zaczynają, nagle się okazuje że cos takiego jak work-life balance w tej firmie nie istnieje. Pracy jest do zajechania, ludzie caly czas na nadgodzinach, ci co jeżdzą na tranzycje wyjezdzają w niedziele o 16, a wracają w piatki o 23 pracujac czesto po 10-12 godzin dziennie. Do tego zero wsparcia i zrozumienia od Menedżerów którzy mają wyśrubowane targety i sami są zajechani do granic możliwości. Zero feedbacku po rozmowie - bo w rekrutacji pracuje 1 osoba i studentka, wiec przy 50-60 ekrutacjach otwartych caly czas trudno sie dziwic. Dużo osób odchodzi po pierwszych kilku tygodniach jak widzą co się dzieje. Ale nie generalizujmy...kto chce się zajechać, Olympus to dobra opcja. Ja mam zle doswiadczenia i juz w Olympusie nie pracuje.

Alexa
@byly pracownik

Jakie sa godziny pracy?jest mozliwa praca z domu?jaki jest okres probny?

Alicja
@Alexa

Też jestem ciekawa szczegółów na temat pracy w Olympus. A jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana? Pytałaś o możliwość pracy zdalnej - czy tylko taka forma zatrudnienia Cię interesuje?

Adonis

Znam kilka osób które przyszły tu jesienią z pewnego korpo z branży TSL. Żadna z nich już tu nie pracuje. Rzeczywiście jest tak dużo nadgodzin jak się mówi na mieście?

dd

witam. jaka atmosfera w dziale supply chain (zamowienia)?

zet

Zero feedbacku po rozmowie kwalifikacyjnej z managerem. Nie polecam

@zet

Mam podobnie, rozmowa z menadżerem była 10 dni temu i do tej pory cisza. Domyślam się, że nie zostałam przyjęta, ale wypadało by wysłać chociaż maila.

Gjklllf
@zet

Polecam Danfoss, becnie szukaja na podobne stanowiska jak w Olympuss a maja dużo lepsza ofertę i są bardziej elastyczni co do okresu wypowiedzenia. Do tego szanują kandydatów wiec na pewno dostaniesz odpowiedz po rekruracji.

Zostaw merytoryczną opinię o OLYMPUS Business Services sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w OLYMPUS Business Services sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OLYMPUS Business Services sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLYMPUS Business Services sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLYMPUS Business Services sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OLYMPUS Business Services sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLYMPUS Business Services sp. z o.o.