Agata Meble

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agata Meble

Malwina Nowy wpis

Czas oczekiwania na zamówiony towar to jakaś tragedia! Nigdy nikomu nie polecę! Zamówiłam naroznik na który czekam już 6 tygodni, a na zamowieniu widnieje zapis że najpóźniej dostawa za 2 tygodnie. Rozumiem że może się trochę przedłużyć ale żeby aż tyle? Przez telefon uzyskałam jedynie informacje ze nie wiadomo kiedy naroznik będzie ale żeby się nie nastawiac że szybko bo producent nie produkuje, poprostu super! A jak go kupowałam to była informacja, że jest dostępny na magazynie głównym! I jeszcze nie umiem zrozumieć po co sklep robi promocję na ten naroznik skoro jest nie dostępny? Bo od tygodnia naroznik jest w promocji! Kpina z klienta!!! (usunięte przez administratora)

Sofa

Jakoś wyrobów sama w sobie jest super. Bądźcie wyrozumiali

Zostaw merytoryczną opinię o Agata Meble - Gliwice

Agata Meble