Dailyfruits S.C.

Opinie o Dailyfruits S.C.

Piotrek

Pracowałem u nich rok temu, trzeba sie nadźwigać skrzynek ale wynagrodzenie adekwatne. Przeniosłem się na wyspy ale zastanawiam się nad powrotem.

Rqx

A ja pracuje nadal od blisko 5 lat i nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami. Zresztą gdyby było źle to nie byłoby mnie tu tak długo.... Szefowie spoko, wypłaty na czas, imprezy firmowe , darmowe bilety na szkolenia handlowe dla chętnych, benefity pracownicze, swoboda w działaniu i wsparcie ze strony "góry". Poza tym dobra atmosfera w biurze, gdzie z każdym jesteś na TY. Mało? Dla mnie dużo. :) Niestety nie każdy się sprawdził i teraz wylewa frustracje na forum... Polecam popracować nad sobą zanim zacznie się oceniać innych. :)

DR
@Rqx

To ze ktoś pisze o swoich odczuciach czy złych doświadczeniach w firmie nie świadczy o jego braku kompetencji to jego doświadczenia . O jakich benefitach konkretnie mówisz? Szkoleń nie ma, opieka medyczna ? Duża cześć płacisz sam , no są owoce codziennie . twarde lub zepsute. Góra o której mówisz zostawia wiele do życzenia w kwestii podejścia do pracowników. Kolesiostwo i tyle. Imprezy firmowe to nie benefit Buahaha dobre ! Wszyscy Na Ty dobre, fakt DUŻY plus ze mogę do szefa mówić po imieniu ! To standardy.Pensja na czas to obowiązek pracodawcy a nie przywilej dla pracownika, wynika to z kodeksu pracy. Pracowałem tam 2 lata temu wystarczająco długo żeby wyrobić sobie opinie .

Mikołaj
@DR

Przez 2 lata odkąd pracowałeś mogło się wiele zmienić w funkcjonowaniu firmy. Na jakim stanowisku pracowałeś i na jakich warunkach?

@DR

Szanowny Panie DR, Przykro nam słyszeć o Pańskich negatywnych doświadczeniach z naszą firmą. Chcilibyśmy wyjaśnić kilka kwestji. Opiekę medyczną każdy z pracowników bez względu na pochodzenie, staż pracy i stanowisko ma taka samą. Każdy ma podstawowy pakiet, natomiast jeśli ktoś oczekuje lepszego musi sobie dopłącić. Wydaję nam się że to jest fair wobec wszystkich pracowników. Nie mamy zaplanowanych cykli szkoleń zewnątrznych jak to bywa w dużych firmach bo to się nie sprawdza w naszej ocenie. Natomiast często szkolenia są organizowane z inicjatywy samych pracowników, których koszt w pełni pokrywamy, przyjeślismy zasadę oddolnych inicjatyw i to się sprawdza ponieważ wtedy jest dużo większe zainteresowanie. Co do owoców to dotknął Pan wrażliwejj kwestii. Codziennie do naszej kuchni trafja 30kg świeżych owoców i warzyw. To są te same owoce które trafiają do klientów a biorąc pod uwagę że mamy 5000 dostaw tygodniowo i reklamacje na poziomie 0,001% to dziwie się że nie zadowoliliśmy Pańskiego podniebienia. Czy impreza firmowa jest benefitem to Pana subiektywna ocena. Dla wielu z naszych pracowników jest fajnym sposbem docenienia. Czy nie pracuje Pan już u nas ponieważ nie spełniliśmy Pana oczekiwań w kwestii benefitów. Bardzo przykro nam szłyszeć że "góra pozostawia wiele do życzenia w podejściu do pracowników" wydawało nam się że mamy otware i indywidualne podejście do każdego pracownika. Jeśli w stosunku do Pana nie okazaliśmy odpowiedniego podejścia to mogę tylko wyrazić ubolewanie. Życzymy sukcesów u nowego pracodawcy. Mamy nadzieję że spełnia Pana oczekiwania pod kontem benefitów i podejścia do Pana osoby.

Wojtek

Nie polecam, wiecej tam dyrektorów niż pracowników. Jeśli szukacie pracy na chwilę to ok, na dłużej nie polecam. Bałagan i nie szanowanie ludzi, liczą się tylko pieniądze , masakra, tak słabego miejsca dawno nie spotkałem.

@Wojtek

Witam Panie Wojtu Może nam Pan powiedziec na jakim stanowisku i w jakim oddziale Pan pracował? Wydaję mi się że nie ma u nas zbyt wielu dyrektorów. W oddziałach kierownik magazynu i logistyki w jednej osobie na 20 pracowników to chyba nie jest zbyt dużo. W centrali kierownik logistyki na 25 kierowców i 50 samochodów, kierownik handlowy na 10 handlowców, kierorwnk biura obsługi klienta na 12 osób w BOKu, kierownik produkcji i jego pomocnik na 25 osób na hali produkcyjnej. Kilka osób którzy ogarniają zakupy, obieg opakowań zwrotnych, dyspozytor - jeśli oni czują się kierownikami to pewnie dlatego że mają odpowiedzialne zadania, poza tym staramy się żeby wszyscy czuli się ważni. Jeśli Panu nie okazaliśmy należytego szacunku to bardzo mi przykro. W firmie mamy dużo mniejsza rotację niż średnia rynkowa więc wydaję nam się żę to dobra rekomendacja dla tych którzy szukają miejsca na stałe.

Klara

Dowiem się coś o ewentualnej pracy w firmie? Czy są szanse dostać się?

@Klara

Nie polecam słaby pracodawca

Barbara
@Ania

Możesz napisać coś więcej na temat pracy w firmie Bartosz Krudysz Dailyfruits? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Czy atmosfera w firmie jest ok?

@Ania

Cześć Ania, Na jakiej podstwie tak twierdzisz? Jeśli możemy cos zmienić w relacjach z naszym zespołem to z chęcią to zrobimy. Jeśli jest coś co przeszkadza naszym współpracwnkom to staramy się o tym rozmawiać.

Przedstawiciel handlowy

Rekrutacja była dwu etapowa. Przed każdym spotkaniem kontaktowała się ze mną osoba aby ustalić termin. Samo spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze.

Standardowe

Zostaw merytoryczną opinię o Dailyfruits S.C. - Raszyn

• Jak się pracuje w Dailyfruits S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Dailyfruits S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dailyfruits S.C.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dailyfruits S.C.?

Kandydaci do pracy w Dailyfruits S.C. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dailyfruits S.C.