Opinie o Lucjan Dudziak Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy w Wtórek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lucjan Dudziak Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lucjan Dudziak Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucjan Dudziak Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy w Wtórek

aaa Nowy wpis

Cały czas pracuje się na umowie zlecenie? Nie ma żadnych szans, aby po dłuższym stażu otrzymać umowę o pracę? Jeśli coś wiesz na ten temat, to daj znać...

Pracowity Nowy wpis

Jak wyglada sytuacja w firmie Dudziak? Atmosfera, zarobki? Duża rotacja pracowników?

Izabela Nowy wpis

Atmosfera w tym miejscu jest chyba fatalna, widać po Waszych wpisach, że firma nie dba o pracowników. Brak odzieży roboczej nie świadczy dobrze, czy to znaczy, że trzeba ją sobie zakupić na własny koszt? Wspominacie o stawce 17 zł/h niezależnie od stanowiska, czy to jest netto?

Donatan

Bo tak żeście nauczyli po 89 roku zamiast pisać żale dlaczego nikt z was nie był w inspekcji pracy ani do sądu pracy który jest za darmo nawet tego nie umiecie a ten cwaniaczek prywaciarz dalej to będzie to robił dopóki nie będą w Polsce wysokie kary finansowe.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lucjan Dudziak Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Faktycznie są pijacy w firmie?

Staszek

Podpowiedzcie jaka atmosfera w firmie i jaka umowę proponują na początek?

Byly pracowkik
@Staszek

Atmoswera (usunięte przez administratora) pijacy ,zlodzieje ,nieudacznicy i majster zawodowy alkocholik jednym slowem patologia niema narzedzi niema ubran roboczych szczury sniadanie ci zjedza Kasa sie nie zgadza no i pan Daniel co niema pojecia o wszystkim do niczego nie potrzebna osoba w firmie ale to rodzina wiec trzeba na leszcza zarobic bo sam na siebie nie zarobi jak Marian co w przewie w piciu piaskuje nie polecam chyba ze lubisz te klimaty

@Staszek

Taka atmosfera, że kazdy kazdemu wilkiem. A zapytaj sie kogoś ile ma na godzine. To Cie wyśmieje. Pierwszą osobą która mnie wyśmiała, był mister kempski. Taka atmosfera. Dodam tylko że pracownik w tej firmie jest TYLKO I WYŁĄCZNIE NARZĘDZIEM DO ZARABIANIA PIENIĘDZY, i do utrzymywania CAAAŁEJ RODZINY. BO WSZYSCY! POWTARZAM! WSZYSCY Z RODZINY SĄ TAM ZATRUDNIENI. Nawet osoby które nie mają zielonego pojecia o metalurgii. Dla mnie ta firma to jest EWENEMENT na skalę POLSKI. Mottem firmy jest : DOIĆ, JESZCZE RAZ DOIĆ SWOICH ŻOŁNIERZY!

@Staszek

Warunki? Płaca??? Niżej ktoś napisał. Przeczytaj uważnie.

Cezary

Dlaczego w takim razie nikt nie rozmawia o tym z szefostwem , brak odwagi czy nie do końca jest tak jak tu napisaliście?

@Cezary

Bo szefostwo NIE SŁUCHA PRACOWNIKÓW! Rozumiesz to? Czy nie rozumiesz takiego stanu rzeczy. Podejrzewam CZARUŚ, że jestes jednym z nich. Wydaje wam sie, że możecie pomiatać pracownikiem. NAPISZE TO WAM RAZ!! TO PRACOWNIK ZARABIA NA WAS! I TO OD NIEGO ZALEŻY WASZ ŻYWOT! CZY WAM SIE TO PODOBA, CZY TEŻ NIE!! A ludzie swoją drogą. MOBBING, ZASTRASZANIE. To wystarczy aby skutecznie zamknąć ludzkie twarze. Coś jeszcze chcesz wiedziec???

?

To może ja cos dodam od siebie. 2 tygodnie temu lament, że koronawirus i że natychmiast trzeba kupić żele antybakteryjne. Do dziś nie ma. Na stołowce, korytarzu na całych ścianach wiszą karteczki z informacją jak sie bronić przed bakteriami. Czym pytam sie? Mydełkiem fa z dystrybutorów?? Sprzątaczka w biurze myje co godzine klamki płynem antybakteryjnym, to taka pani od klamek. Przyjeżdża TIR z kierowcą ktory powienien byc niby na kwarantannie. Szok, panika, (usunięte przez administratora). Komedia dosłownie.

Pracownik.

Zarobki minimalne 17zł/h. Ślusarz. Obsługa robota spawalniczego-17zł. Praca "na laserach" 17zł. Obsługa prasy mimośrodowej-17zł. Sprzątaczka-17zł. Także, jakby nie patrzeć, czy obsługujesz zaawansowaną technologicznie miotłę, czy laser, jeden ch.j.

Zarobki minimalne, praca maksymalna. Firma sie rozwija ale czyim kosztem? Ludzi ktorzy tam pracuja. Pracodawca chce byc uczciwy, lecz mu to nie wychodzi. Chyba specjalnie. Na podjezdzie 4 auta warte z 3 miliony zl. A podwyzki 1zł tak ciezko było wysupłać. Takich pracodawców powinno sie gnębić bo to (usunięte przez administratora) pełną gębą. Niech żyje L.D.

Firma rodzinna zajmująca sie produkcją ze stopów stalowych. Firma sie rozwija, ale kosztem pracowników, którzy są wykorzystywani do pracy za dwóch, przerzucani ze stanowiska na stanowisko. Pracownicy są nieszanowani przez pracodawce, poza niektórymi wyjątkami!! Pracownik w tej firmie to tylko środek do celu. Żadnego poszanowania. System motywacyjny przez zastraszanie pracowników odebraniem ewentualnej premii, przypomnę że w wiekszości NORMALNYCH firm, system motywacyjny jest realizowany przez DAWANIE a nie ODBIERANIE czegoś. Brak możliwości rozwoju i nabierania doświadczenia w tej firmie. Firma niespełna 50 osobowa, a bałagan jak na targowisku. 10ciu kierowników, menedżerów, każdy swoje do powiedzenia, jeden coś mówi, drugi tego nie słyszy, a trzeci coś innego ma do przekazania. BAŁAGAN w firmie. Pracownicy oczywiście nic nie mają do powiedzenia, mogą tylko słuchać tych głupot gadanych przez NIEWYKWALIFIKOWANĄ kadrę i sie podporządkować. Niestety. O firmie można by książkę napisać. To tylko skrót tego co tam sie dzieje, nie wspominając o naruszaniu przepisów ochrony środowiska i BHP przez pracodawce. Nie polecam firmy normalnym i zdrowym osobom. No chyba że nie dbacie o swoją godność i zdrowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lucjan Dudziak Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy - Wtórek

• Jak się pracuje w Lucjan Dudziak Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy?

Zobacz opinie na temat firmy Lucjan Dudziak Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lucjan Dudziak Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy?

Lucjan Dudziak Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy
  • Ostrowska 67