Opinie o Libra Janusz Brenda w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Libra Janusz Brenda. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Libra Janusz Brenda o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libra Janusz Brenda w Płock

Odradzam , firma nie słowna . Po montażu nie odbiera telefonu. W przypadku awarii zero kontaktu. Umowa tak skonstruowana że nie można się z niej wycofać. Firma zatrudnia podwykonawców sama jest jednoosobowa i nie zatrudnia nikogo, a właściciel nie ma pojęcia o budowie instalacji.

@Adam

Dzień dobry Panie Adamie. Zgodnie zapisów w umowie należy zgłaszać awarię w formie pisemnej. Jesteśmy dostępni pod tym samym numerem telefonu od lat 668112661 lub 725595694 Odnosząc się do sugesti ,, brak pojęcia o instalacji,, 1. Nie każdy musi znać się na wszystkim i jesteśmy bardzo dumni że mogliśmy współpracować z ekspertem w dziedzinie fotowoltaiki. 2. Ocenę zdolności wystawił nam UDT czyli państwowa instytucja Na dzień dzisiejszy posiadamy uprawnienia Elektryczne zarówno z DDozoru jak i Eksploatacji urządzeń elektrycznych. Uprawnienia w tym samym zakresie do montażu i obsługi urządzeń gazowych. Wpis do rejestru UDT zarowno indywidualny jak i dla przedsiębiorstw zajmującymi się obslugą urządzeń chłodniczych tzw f-gaz Odbywamy cykliczne szkolenia zarówno z montaży jak i szkolenia produktowe. To pozwala nam działać na rynku i dzisiaj możemy się pochwalić 1000 szt wykonanych instalacji.

Henryk

Polecam Firme bo nie biora zadatków. Przyjechali na montaż w umówionym terminie. Instalcja dziala wzorowo. Wystawili fakture i opłaciłem po montażu. Paiery złożyli do energetyki i po juz kilku dniach byl wymieniony licznik. Pieniążki z dotacji na koncie. Super !!! Szczerze polecam....

@Henryk

Ile Pan czekał na Dotacje ?

Sebastian

Witam, niestety skorzystałem z oferty tej firmy, instalację mam na dachu, zapłaciłem za nią, ale mam nie uruchomioną i nie zgłoszoną, proszę o podpowiedź czy ktoś był w takiej sytuacji i jak ją rozwiązał. Nie otrzymałem również faktury za usługę.

@Sebastian

Panie Sebastianie instalacje zgłaszamy po wykonaniu usługi i opłaceniu w całości faktury za pracę. Operator tzw energetyka ma 30 dni na wymianę licznika nie mamy wpływu na ich opóźnienia. Wg naszego monitoringu intalacją u Pana pracuje wiec licznik Panu wymienili.

Szczerze polecam współpracę. Pan Janusz dysponuje ogromna wiedza w dziedzinie fotowoltaiki. Mamy intalacje od roku. Szybki montaż. Energetyka juz po tygodniu wymieniła licznik. Srodki z dotacji na koncie. POLECAM Piotr

@Piotr

Ile Pan czekał na dotacje ?

@DOROTA Nowy wpis

POLECAM !!! Firma godna zaufania;) Ekipa przyjechała w uzgodnionym terminie, mimo trudnych warunków instalacje wykonała szybko i sprawnie. Energetyka wymieniła bardzo szybko licznik Dotacja już na koncie Dziękujemy

@Kamil

Magazyn o jakiej mocy ?

@Milena
@Piotr

Panie Piotrze ile pan czekał na dotacje?

@Konrad
@Piotr

Jestem zainteresowany instalacja proszę o porade

@Mateusz
@Piotr

Jakiej marki ogniwa w magazynie ?

@Tomek

Grunt czy dach ?

@Sebastian Nowy wpis
@Piotr

Ile Pan czekał na dotacje ?

Henryk

@Jacek
@Henryk

Jak się sprawuje instalacja ?

@Henryk

Dziękujemy za rodzinna atmosfere i mila opinie

@Tadeusz

Jaka moc instalacji

@Norbert
@Henryk

Ile pan czekam na realizację?

@Franko
@Henryk

Instalacja na dachu czy na gruncie?

Po Stronie Dc PHENIX

@Roman

Na gruncie 47900

@Sebastian Nowy wpis
@Henryk

Ile Pan czekał na Dotacje ?

@Eugeniusz Nowy wpis

Cena niska! Jakość wykonania staranny Zadowolenie 100% POLECAM

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Libra Janusz Brenda? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
@Maria

U nas trzeba było poczekać za montażem, ale warto było!!! Sumiennie i dokładnie Polecam !!!

@Bartek

Świetny kontakt, ogromna wiedza, widać doświadczenie, sprawny i estetyczny montaż. Polecam !!!

@Anna

Właściciel przyjechał doradził spisaliśmy umowę, nie brali zaliczki. Przyjechali na montaż. Usługę wykonali sprawnie. Widać doświadczenie. Dokumenty złożone do energetyki. Po tygodniu wymienili licznik. Instalacja działa. Fakturkę wysłali po wykonanej pracy. Dofinansowanie juz u nas na koncie POLECAM FIRME !!!

@iwona

U nas instalacja zamontowana 5 lat temu. Działa rewelacyjnie. Zdecydowaliśmy się przedłużyć gwarancję o kolejne 5lat Przyjechali zrobili przegląd. Wszystko działa POLECAM!!!

@@iwona

Dziekujemy za miłą rodzinną atmosferę i za zaufanie

@Artur

Wiedza i umiejętności, widać doświadczenie POLECAM !!!

@@Artur

Dziekujemy za Ciepłe słowa

@Kacper

Z czystym sumieniem polecam Wszystko terminowo Instalacja dziala Super Robota

Piotrek

Super kontakt z firmą, ogromna wiedza i umiejętność przekazania informacji polecam.

@Piotrek

Dziekujemy za Ciepła opinię

@Sebastian

Super Robota Znaja się na rzeczy Czyściutko estetycznie POLECAM !!!

@Wlodek

Polecam FIRME !!! Uczciwie Rzetelnie Tak jak miało być

@Lechu

Właśnie wpłynęła dotacja na moje konto :) Intalacja wykonana solidnie w terminie Znają się na rzeczy POLECAM !!!

@Luki

Orientuje się Pan czy same magazyny można u nich kupić?

@Roman

Długo pan czekal za dotacja

@Mario

Solidnie wykonana praca. Dokumenty złożone Srodki z doracji na koncie Polecam

@BASIA

Fajnie zrobiona instalacjaszybko sprawnie estetycznie POLECAM!!!

@Pedro

Najlepsza cena na rynku !!! Polecam i wykonanie fachowe SUPER!!!

@@Pedro

Dziekujemy za zaufanie i rodzinna atmosfere

@ Mati

Super jakość wykonania POLECAM

Janusz

Dziekujemy za mile slowa i Zaufanie

Zostaw merytoryczną opinię o Libra Janusz Brenda - Płock

• Jak się pracuje w Libra Janusz Brenda?

Zobacz opinie na temat firmy Libra Janusz Brenda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Libra Janusz Brenda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Libra Janusz Brenda
4.9/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Al. Stanisława Jachowicza 10
    09-402 Płock