Opinie o Dargiel Konrad Konstalkon w Skarżysko-Kamienna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dargiel Konrad Konstalkon. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dargiel Konrad Konstalkon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dargiel Konrad Konstalkon w Skarżysko-Kamienna

Wstrząśnięty

Trafiłem na opryskliwą i niegrzeczną pracownicę, która w chamski i bezczelny sposób podniesionym głosem stwierdziłą, że nie ma o czym ze mną rozmawiac i rzuciłą słuchawką. W opisie mają miłą obsługę, ale chyba nie wszystkich. Masakra, nigdy więcej. Proponuję szefowi sprawdzić kogo zatrudnia do kontaktu z Klientem.

Arek
@Wstrząśnięty

Muszę potwierdzić Pana opinię. Zarozumiałe i nieprzyjemne pracownice przez telefon. Niewiarygodnie bezczelna kierowniczka ! Zacząłem nagrywać rozmowy z nimi.

Kamil

A do rozladunku biorą tylko facetów ?

Agata

Kierowca musi mieć duże doświadczenie ?

Klient

Jednym słowem jedną wielką porazka co do towaru jak i zgłoszenia rozpatrzenia reklamacji A nie wspomnę o pracownikach przyjmujących zamówienia i dokumenty związane z reklamacjami

Czy po rozmowie w Dargiel Konrad Konstalkon rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
logo firmy Elektryk, elektromechnik, elektronik
Würzburg
MT Industrietechnik GmbH & Co.KG
Wrona

Witam, chciałem polecić firmę Pana Konrada, jest on rzetelnym i uczciwym pracodawcą. Polecam z czystym sumieniem.

Janusz
@Wrona

Dlaczego polecasz tę firmę? Co sprawiło że masz tak pozytywne zdanie na temat Konstalkon? Opisz proszę dokładniej swoje doświadczenie związane ze współpracą z firmą.

Słyszałem różne opinie na temat tej firmy, lepsze i gorsze, więc postanowilem sie zatrudnić kilka miesięcy temu. Po pierwsze ogłoszenie typu kierowca monter ukazuje się od bardzo dawna i to w wielu miejscowościach w świętokrzyskim, jeśli ktoś ciągle szuka pracownika musi być coś nie tak. Faktycznie '' przemial ludzi duży'', jeden z panów kierowników jest specyficzny, jeśli takową funkcje tam pełni - ponieważ biega po placu w dresach w bluzie, obwieszony srebrem, cały czas krzyczy, przeklina itd. W pierwszy dzień pracy nawet się nie przedstawił, nie wiedziałem kim jest jaką funkcje pełni itd. Cały dzień tylko poganiał, że za wolno, że szybciej, że wszyscy źle robią, jeszcze w biurze ma megafon i krzyczy jak na małpy w cyrku. Zdecydowanie ta firma pisząc brzydko to cyrk. Jeśli będzie tą opinie czytał właściciel bądź ktoś kompetentny proszę się zastanowić na dalszym funkcjonowaniem swojej firmy.

Janusz

To, że w pracy liczy się wydajność nie powinno Cię dziwić, bo każda firma liczy na zyski. Ciekawi mnie tylko, czy idą za tym jakieś gratyfikacje finansowe na przykład premie? Czekam na Twój komentarz.

@Janusz

Oczywiście, że wydajność w firmie się liczy, każdy kto miał by firmę dążył by do maksymalnej wydajności, przy najmniejszym wkładzie finansowym i ludzkim. Mimo wszystko uważam, że pracownikom należy się szacunek, bo to oni napędzają finansowo portfel właściciela firmy. Użytkowniku Janusz, zachęcam do zatrudnienia się w firmie nawet na jeden dzień na okres próbny i dowie się Pan jaka jest premia, umowa, czy można wziąć wolne. Nie będę publicznie wypisywal tematy związane z finansami.

PIOTR M

Witam Po jakimś czasie i ja powiem swoje dwa słowa :) Widzę różne rzeczy ludzie piszą. Nie pracowałem tam długo ale... Zacznijmy od plusów. -szef w porządku, ludzki człowiek - jak trzeba dzien wolny to nie ma problemu - kierownicy zmiany raczej okej, pracowałem na 2giej zmianie. Ale miałem okazję poznać obydwu. Wyluzowani ale w granicach rozsądku bo wiadomo żarty zartami ale robota robotą. Praca na magazynie wiadomo do najlżejszych nie należy ale da się. Co do współpracowników.... no w większości w porządku ale najgorsze i najbardziej mnie denerwuje gadanie za plecami i rozśiewanie bajek o których się sam się dowiedziałem już kilka miesięcy po zakończeniu pracy  :-D ale tak jest wszędzie niestety. Podsumujmy. Ogólnie praca w porządku, pieniądze na czas i nie ma z tym problemu. Kierownik zmiany nawet spoko. - dla przykładu w mojej obecnej pracy kierownikiem jest buc jak cholera, nawet pożartować się nie da :-P Czy polecam? Myślę że tak.

Rafał

Kasa na czas i z tym nie ma problemu. Szef w porządku. Pracowałem na magazynie. Ciężka robota i specyficzni ludzie na magazynie. Szczególnie kierownicy zmiany. Czy polecam ? Myślę że tak ale trzeba mieć tam cierpliwość do współpracowników

Mateusz

Praca ciężka zwłaszcza na magazynie gdzie robiłem, ale właściciel OK kasa na bieżąco wypłacana, z wolnym też nie ma problemu.

Damian

Właściciel Konrad w porządku gość. Natomiast jeżeli chodzi o pracę na magazynie na drugiej zmianie to tak średnio. Są mili jak zapierniczasz, jak zmienisz robotę to już później udają że Cię nie znają jak idziesz ???? poza tym zwykłej człowiekowi ciężko nadążyć jak większość wali białe . Nie mniej jednak pracą nie jest zła. Szef w porządku no ale do pracowników i niby kierownika zmiany trzeba przywyknąć.

Zostaw merytoryczną opinię o Dargiel Konrad Konstalkon - Skarżysko-Kamienna

• Jak się pracuje w Dargiel Konrad Konstalkon?

Zobacz opinie na temat firmy Dargiel Konrad Konstalkon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dargiel Konrad Konstalkon?

Dargiel Konrad Konstalkon
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Czerwonego Krzyża 22
    26-110 Skarżysko-Kamienna