Żaneta Brejta MB Zarządzanie

Opinie o Żaneta Brejta MB Zarządzanie

Lokator

Bez prowizji, bezpiecznie wynajęty pokój na następny rok. Przejrzyste warunki , umowa klarowna . Pokój przyjemny Wszystko ok POLECAM!

@Lokator

Dziękujemy za opinię! Staramy się aby nasza umowa była przejrzysta, a jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości wobec zapisów to zachęcamy, by pytać. Pozdrawiamy!

Dw

Mieszkam już 3 rok , niedaleko al.Slowackiego . Wiem ze osoby które opiekują się mieszkaniami to solidni ludzie którzy reprezentują firme a nie agencje , w agencji są prowizje . Kilka lat i dziękuje za zapisy regulaminu , jeśli ktoś ma coś na sumieniu i próbuje kręcić to obrywa po uszach , takich jest 6 na 1000 pozostałe osoby które płaca nie próbują wprowadzać kilku osób na mieszkanie i co później zamiast 5 osób mieszka 12!! W życiu bym nie chciał mieć „ Wolnej umowy „ bez zasad . Bo niestety większość 98% osób by to wykorzystało i na maxa zrobiło melinę z mieszkania . Jest spokojnie , płace uczę się , wiedziałem na co się decyduje i bardzo mi to odpowiada . Pani która mnie wprowadzała wytłumaczyła zasady nocowania , zasady lokatorskie i inne . Wszystko rzeczowe i w temacie . Polecam !

@Dw

Dziękujemy za opinię! Każdorazowe przedłużenie najmu bardzo nas cieszy ponieważ pokazuje, że jako lokatorzy, są Państwo rzeczywiście zadowoleni z mieszkania!

Mikołaj Nowy wpis

Mieszkam przez pewien już czas przy ulicy Grota Roweckiego, chciałbym z całego serca polecić opiekę, obsługę oraz pomoc właścicieli i pań opiekunek tego mieszkania. Od początku do końca mojego pobytu czuje się bardzo komfortowo, wiedząc, że mogę liczyć na szybką reakcję w przypadku jakichkolwiek problemów czy awarii. Komunikacja była i jest zawsze sprawna i przyjazna, co bardzo ułatwiało życie w Krakowie :) Właściciele dbają o to, aby mieszkanie było w sprawnym stanie, a wszelkie kwestie związane z utrzymaniem były załatwiane bez zbędnych opóźnień. Owszem, czasem mogą wystąpić długie terminy związane z pracą fachowców, co jest naturalne, ale zawsze starają się znaleźć rozwiązania i nie zostawiają lokatorów bez wsparcia. Gorąco polecam współpracę z nimi każdemu, kto poszukuje nie tylko ładnego mieszkania, ale też profesjonalnej i życzliwej opieki !!

Ania P. Nowy wpis

Gorąco polecam to miejsce każdemu, kto poszukuje bezproblemowego wynajmu z solidną i pomocną obsługą !! Wynajmowałam pokój przez 2 lata i mogę śmiało stwierdzić, że było to bardzo pozytywne doświadczenie. Już na początku wszystko było jasne i przejrzyste - opiekun mieszkania, czyli Pani, bardzo profesjonalnie przedstawiła mi wszystkie szczegóły. Choć na początku nie wszystko zapamiętałam, zawsze mogłam liczyć na jej wyjaśnienia w późniejszym czasie:)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Żaneta Brejta MB Zarządzanie?

Kasia Nowy wpis

Pozytywna opinia wszystko jest jak należy , obsługa opiekunów świetna. Zapisy jasne klarowne, media stałe bez względu na wzrost cen w ciągu rok ! Uczciwi polecam!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Żaneta Brejta MB Zarządzanie? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Polecam*

Lokator

Kontakt świetny z opiekunką mieszkania Panią Ulą , zawsze pomocna . Mieszkanie w porządku , media stałe w tym INTERNET bez dodatkowych opłat i to jest ogromny plus. To nie agencja więc zero pośredników i prowizji . Obiecałem napisać to piszę gdyż każdemu łatwiej wystawić złą opinię niż pochwalić ;)

Geograf UJ.

Polecam , jestem bezwzględnie zadowolony . Dziękuję .

Przemysław

Zostaje na kolejny rok , chce mieć święty spokój . Nie chce mi się szukać czegoś innego jak tutaj mam wszystko czego potrzeba, świetny rok i naprawdę czuję się w tym mieszkaniu w porządku . Polecam!

Elżbieta
@Przemysław

opowiesz coś więcej na temat tego mieszkania? :) jakie masz udogodnienia itp.? :)

Najemca

Mieszkałem dwa lata jestem bardzo zadowolony :) każdy czuł się komfortowo lokatorzy byli dobierani tak aby pomiędzy nami nie było dużej rozpiętości wiekowej i ogromnych barier językowych :) Opiekunowie mieszkania przeprowadzają weryfikację potencjalnego Najemcy (np.: potwierdzenie zatrudnienia, kształcenia na studiach, poręczenie od rodziców itp ) dzięki czemu nie bałęm się o wiarygodność przyszłych Współlokatorów!!!

Lokator

Najgorszemu wrogowi bym nie życzył tej firmy. Jeszcze w tak zaniedbanym mieszkaniu nie zdarzyło mi się mieszkać. Przy podpisywaniu umowy była mowa o firmie sprzątającej. Po wprowadzeniu okazało się, że mieszkanie jest totalnie brudne i zaniedbane. Pokoje malutkie przedzielone ścianami z karton gipsu. W polskim prawie jest zabronione trzymanie psów w tak małych kojcach a co dopiero pozwolenie człowiekowi na mieszkanie w pokoju 2m x 2m…Doproszenie się o technika, który miał naprawić wszelkie usterki graniczyło z cudem. Opiekunowie mieszkania niczym się nie przejmowali i nie widzieli problemu, na wszystko znajdowali bezsensowne wytłumaczenie. Osoby bez empatii i jakiegokolwiek sumienia. Umowa jest tak napisana, żeby tylko zarobić na wszystkim, czym się da… dramat. Mam nadzieję, że ta firma razem z pracownikami kiedyś poniesie konsekwencje za takie traktowanie lokatorów oraz za wyciąganie pieniędzy, dając w zamian mieszkanie w ruderze.

Jolanta
@Lokator

ciekawe wszystkie pokoje tak wyglądały czy tylko w tej konkretnej lokalizacji... i jeszcze trzeba za to płacić xD często zgłaszane były nieprawidłowości? jak się tłumaczyli?

Urszula

Polecam pracę w tej firmie. Pracodawca kładzie duży nacisk na szkolenia pracowników, co pozwala na rozwój zawodowy. Dużym plusem jest również miła atmosfera między pracownikami. Zawsze można liczyć na pomoc ze strony współpracowników jak i szefostwa.

Gabriela
@Urszula

No to nieźle, czyli warto? :) A te szkolenia to z czego i jaka forma? Powiedz coś więcej

k.b.

Witam , ludzie mają tendencję do opierania swoich decyzji o rekomendacje ze strony innych osób. Dzięki temu czują się bezpieczniej, są bardziej pewni względem podejmowanej decyzji. A tych opinii dobrych nikomu się nie chce pisać lepiej tylko tę złą - No przecież! Kończę teraz wynajem mojego pokoju po dwóch latach . Jestem bardzo zadowolony okazuje się iż kuriozalne sprawy które wynosi się z domu dla prawie wszystkich są problemem . Oczywiste rzeczy jak dbanie ,sprzątanie , wyciąganie "włosów" z brodzika prysznica lub wyrzucanie resztek do kosza a nie do zlewu ... Ale to problem osób które nie nauczyły się tego a nie osób u których się wynajmuje. Trzeba być ogarniętym życiowo, Tak po ludzku! To nie Hotel przecież i wakacje z rodzicami all inclusive "woda stoi w bębnie ludzie od razu mają problem że pralka jest zepsuta a wyczyszczenie filtra pomogło tak jak w domu - Dla mnie osobiście pomoc i cała obsługa jest świetna !! POLECAM!!! Bez prowizji to nie AGENCJA ! k.b.

Lokator

Polecam !!! Wszystko super , czasami współlokatorzy nie sprzątają ale to nasz problem z dogadaniem się . Bardzo dobrze mi się mieszkało , obsługa świetna ! Bezpiecznie !

Thx

Wynajmowałem przez dwa lata , umowę przy podpisywaniu umowy przeczytałem i wszystko zostało mi wytłumaczone . Po drodze miałem różne perypetie życiowe uczelniane . To nie wina właściciela mieszkania co się dzieje w moim życiu prywatnym . Ja podpisałem Zobowiązanie ja płace ja muszę sobie poradzić ze swoimi kłopotami . To tak jak z kredytem czy z kosiarka na raty ;) nikt nie cofnie zobowiązania bo jest „ pandemia „ zawsze są dwie strony medalu . Łatwo jest zwalać na wszystkich w koło . Dwa lata ciężkie prywatnie ale mieszkanie najem świetne bardzo polecam !! Dziewczyny opiekują się mieszkaniami to nie agencja !! Ludziom jak zaczyna być ciężej w życiu to tylko widza w koło wszystkich winnych ech .. Powodzenia !!:) Kraków jest świetny a wynajem spokojny ale tylko z tymi opiekunami :)

Znalazłam czas na dobra opinie . Tak nie na ta złą , bo doczepić zawsze się można ale tutaj wszystko , jasne klarowne . Umowa jest , chroni mnie i każdego obustronnie . Polecam z całego serca !! Wyrozumiałość na najwyższym poziomie !! Dziękuje za ten rok !! Polecam ????

Gośka

(usunięte przez administratora) Pracownicy owszem są mili i grzeczni, ale absolutnie obojętni na sytuację życiową osoby wynajmującej. A szkoda, bo mieszkam w maleńkim pokoju przedzielonym ścianką działową, przez co wszystko słyszę co się dzieje u mojej współlokatorki, a ona u mnie. Jest to de facto pokój dwuosobowy, a cenę płacę jak za średniej wielkości pokój jednoosobowy. Mimo problemów z pracą spowodowanych pandemią, wynajmujący odmówili nawet drobnej obniżki czynszu mi czy osobie, która by po mnie wynajmowała. Jednym słowem trzymajcie się z daleka od tej firmy.

Najemca

Nie polecam. Umowa jest nieprzyjazna dla wynajmującego, pełna ograniczeń. Mieszkanie, w którym wynajmowałam pokój też pozostawiało wiele do życzenia. Oczywiście pokoje przedzielone ściankami działowymi (okno też przedzielone na pół, przez co w jednym pokoju w ogóle nie dało się go otworzyć ;) W dniu, kiedy wprowadzałam się do mieszkania było ono posprzątane bardzo powierzchownie, a kratka wentylacyjna w kuchni nie czyszczona chyba nigdy. Wszelkie awarie zgłaszane do firmy były rozwiązywane z dużą zwłoką albo wcale. Problem odpływu prysznicowego, w którym od początku stała woda nie został rozwiązany przez rok, pewnie dalej nic z tym nie zrobiono i teraz sprawa spadnie na kolejnych lokatorów. Kiedy umowa zbiżała się do końca zostaliśmy poinformowani, że do mieszkania będzie przychodził pracownik firmy z oglądającymi - i to jest jak najbardziej okej. Ale na pewno nie jest okej informowanie o takiej wizycie na ostatnią chwilę albo zapowiadanie jej, a potem bez słowa informacji nie zjawianie się w ogóle, co też się zdarzało :) I w końcu procedura zdawania mieszkania, podczas której zwrócono uwagę na tak absurdalny szczegół, jak smugi na umutym oknie. Zresztą wymagania dotyczące przygotowania mieszkania do jego oddania były trochę chore. Zażyczono sobie nawet odkamienienia czajnika. Wydaje mi się, że po prostu oszczędzają na serwisie sprzątającym, co w dobie pandemii jest dla mnie trochę niepokojące. Oczywiście pracownica chciała potrącić mi za te smugi na oknie z kaucji, o której zresztą do tej pory cisza ze strony firmy, choć mija już prawie miesiąc od mojej wyprowadzki.

@Najemca

Dziękuję za komentarz! Proszę o wysłanie wiadomości na kontakt@mb-zarzadzanie.pl w celu wyjaśnienia sytuacji. Po zakończeniu umowy najmu zawsze prosimy lokatorów o przeprowadzenie generalnych porządków, tak aby mieszkanie było gotowe dla kolejnych najemców-jest to naturalne. Jeżeli przy wydaniu kluczy nowi lokatorzy zauważą pewne braki zawsze prosimy o zgłoszenie abyśmy mogli rozwiązać sprawę. Każdorazową wizytę w mieszkaniu staramy się zapowiadać z jak największym wyprzedzeniem. Oczywiście zdarza się, że z przyczyn od nas niezależnych niektóre spotkania w celu prezentacji mieszkania są odwoływane w ostatniej chwili-Państwa uwaga jest dla nas bardzo cenna i pomoże nam w poprawie jakości usług. Dziękuję, Zespół MB Zarządzanie

Aleksandra

Totalna tragedia. Nikomu nie polecam tej firmy. Mieszkania totalnie zaniedbane, nieodnawiane. Podstawowe urządzenia są zepsute- odpływ w brodziku musieliśmy sami reperować za swoje pieniądze, na ciepłą wodę czekaliśmy 2 tygodnie, ponieważ piecyk jest zepsuty i nikt go nie raczy naprawić, tylko cały czas wymieniają baterie, twierdząc, że to jest kłopot. Chociaż sam fachowiec powiedział, że jest to już za stary sprzęt na używanie. (usunięte przez administratora) Jeszcze raz nie polecam nikomu, kto nie chce mieć potrącanych pieniędzy za ich wymysły. Już nigdy nie skorzystam z żadnych ich usług.

@Aleksandra

Dziękuję za komentarz! Proszę o wysłanie wiadomości na adres kontakt@mb-zarzadzanie.pl w celu wyjaśnienia sytuacji. Zawsze staramy się jak najszybciej reagować na zgłoszenia przysyłane nam przez lokatorów, zwłaszcza, jeżeli dotyczą one piecyków i kotłów gazowych. Bardzo dużą uwagę przykładamy do bieżących przeglądów tych sprzętów. Dziękuję, Zespół MB Zarządzanie

Dw

@Dw

Zostaw merytoryczną opinię o Żaneta Brejta MB Zarządzanie - Kraków

• Jak się pracuje w Żaneta Brejta MB Zarządzanie?

Zobacz opinie na temat firmy Żaneta Brejta MB Zarządzanie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żaneta Brejta MB Zarządzanie?

Żaneta Brejta MB Zarządzanie